Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 19

In jos 
+11
alinutahu
luminita42
Looana
guzelnico
lumy_clt
samira33
turqoise
lyly_mar
galliciana
menics
amy
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMar Ian 03, 2012 8:37 am

Rezumarea primului mesaj :

Un an 2012 plin de bucurii si de realizari !
Sus In jos

AutorMesaj
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyLun Ian 30, 2012 3:28 pm

Pai ea nu vrea nimic,ca am intrebat-o....si chiar ca are casa plina cu de toate...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyLun Ian 30, 2012 3:42 pm

Dar daca dai si tu plicul cu ceva bani si o felicitare Smile , dupa moda romaneasca?..
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyLun Ian 30, 2012 5:03 pm

va pup fete
ce faceti???


lyly,esti nasa la cununia de pe 30,nu???si este in Olanda evenimentul???am retinut corect???
o idee de cadou care mie mi se pare super...si mai ales pentru cineva care de toate acasa...este o zi pentru amandoi la un spa:masaje,gomaj,impachetari,refloxoterapie,masaj facial,masti etc etc...diverse combinatii de servicii de genul asta.
mie mi-ar place sa primesc asa ceva si as si darui asa ceva,la randul meu.

fetelor,ce ne facem cu frigul asta???
dimineata,cand am iesit din casa imi arata termometrul din masina ca temp exterioara era de -15 grade Shocked
Jai am vazut ca ninge iar.

azi mi-am cumparat rimel nou-L'oreal Million lashes,Negru carbon,fond de ten-L'oreal Accord Parafit si 5 creioane de buze-rosu,corai,oranj,rozaliu si bej.

sunt prin zona
clap
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyLun Ian 30, 2012 6:56 pm

sami,da e o idee buna...sigur ii va placea ei,ca na,ca femeia vrea rasfat Very Happy ..lui nu prea cred..ca eu tip mai activ,cred ca ar vrea la pescuit Laughing
mai e pana pe 30 martie..poate imi da o idee dc ar vrea ceva..ca ea stie ca tot ii iau ceva..ca nu ma duc cu mana in ...

acu nu putem sa le facem cununia religioasa,ca e Postul Pastelui...la vara facem cununia religioasa
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyLun Ian 30, 2012 7:21 pm

aha...foarte frumos.
vezi,ai o preocupare de ce zici ca te plicitisesti???

maine dimi ma duc sa-mi depun actele de buletin nou.
asa ca tre' sa ma fac frumusica...numai bine mi-am cumparat make-up-uri noi.

io vrea sa ma duc in August vreo 6 zile la Sunny Beach...am gasit oferta la hotel de 4 stele,pe plaja,5 nopti cu demipensiune in camera cu vedere la mare...395 de euroi si cu reducere de 20% pentru early booking inseamna 330 euroi...adica 1400 de lei.
mi se pare convenabil...mai ales ca-mi cumpar tichete de vacanta cu care platesc la agentie.

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMar Ian 31, 2012 12:16 pm

fetelor,va pup.
ce faceti???

mie imi vine sa plang din cauza frigului...nu suport frigul.
sunt imbracata cu 1000 de haine de abia pot sa ma misc si tot imi e frig.

Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMar Ian 31, 2012 12:40 pm

Buna fetelor,
Off Sami, ma gandesc si eu la Luci.. E asa de frig si la noi in apartament acolo, la Buc... Neutral E o iarna al naiba de grea, sper sa nu dureze. Te inteleg ca te gandesti deja la planuri pentru vacanta de vara Smile

Eu sunt obosita, m-au luat gandurile azi noapte, am stat treaza ceva timp; asta imi mai trebuia dupa ce ca dorm putin. In rest sunt cu un ochi in computer cu altul dupa Raluca, care are tot timpul nevoie de cate ceva. Azi e ziua mea fara gatit si speram sa mai scriu cate o aplicatie pentru joburi, dar tot azi am primit o negatie care m-a dezumflat. Ce sa-i fac, trebuie sa continui sa caut.
Va pup pe toate.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMar Ian 31, 2012 5:03 pm

Buna, frumoaselor.
Scuze ca nu am dat nici un semn azi, dar nush cum se face ca parca se scurteaza orele. Cred ca cedez cat de curand la munca, nu ma mai tin nervii de atata treaba.
Dimineata au fot iar -17 grade, sper si eu ca si voi sa se termine odata gerul asta, parca prea e frig.
La mine ziua 2 de ciclon, maine ma duc la ecografie la san sa vedem ce zice doctorita ca s-a mai intamplat cu nodulii mei.
Va pupic pe toate si maine dimineata intru, promit.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMar Ian 31, 2012 5:57 pm

hello girls
ce faceti???
eu am ajuns acasa.

am pofta de o salata cu rosii,castraveti,ardei,ceapa si branza rasa.
cred ca ma duc sa-mi prepar ca am tot ce-mi trebuie in frigi.

am de impaturit si niste rufe pe care le-am luat de la uscat si cam atat.

sunt prin zona
clap
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMar Ian 31, 2012 11:11 pm

fetelor...iar e pustie casuta noastra Crying or Very sad

mi-am facut painica cu faina integrala si tarate.
ma duc la dus si apoi la somnic.
mi-am luat cererile de la Politie,le completez si Joi dimi ma duc sa-mi depun osarelul pentru buletin.

va pup
somnic usor
clap
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMar Ian 31, 2012 11:27 pm

Ba eu te citii mai Sami, dar n-am avut ragaz de scris..:-))
Sunt obosita de zici c-am tras la jug azi. Noapte buna!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 7:31 am

Buna dimineata.
Frig fetelor, de crapa pietrele.
V-am zis ca azi maduc la ecografie la san, mi-e cam frica, insa trebuie sa merg sa vedem ce e pe acolo.
Va nunt eu diseara.
Acum ma pun sa beau cafeluta si sa ma apuc de acte. Ce as mai fi stat acasa la caldurica...
Va pupic pe toate!
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 9:39 am

Buna dimineata!!!!

Azi o tinem in chefuri, asa ca ne mai incalzim si noi nitel, ca avem multi sarbatoriti Laughing La multi an1!

O sa incep cu cel mai mic:

La multi an1!
La multi ani Sufletel drag!!!! Sa cresti mare, sanatos, voios, sa iti bucuri parintii si sa ai parte de tot ce iti doresti.
Parca mai ieri lasa Nico mesaj ca i s-a rupt apa, si iata ca azi Sufletel a implinit un anisor!!!!!


La multi an1!
La multi Dani de BlueFlower!!!! 2 anisori!!! Sa cresti mare, sanatos, sa ai parte numai de bucurii si sa fii fericit alaturi de familie si cei dragi!!!


La multi an1!
La multi ani Manule!!!!! Sanatate din belsug, fericire si bucurii!!! Si mai ales indeplinirea tuturor dorintelor, mai ales a celei mai arzatoare!!!! Anul asta sa iti tii puiul in brate!!!



Petrecere frumoasa tuturor!!!!

flower flower flower flower flower

Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 11:44 am

La multi ani pentru Eralp, Nico!!! Sa aibe cea mai frumoasa viata alaturi de parintii lui! I love you

Manule si tie sa-ti dea D-zeu cele mai frumoase realizari si sa ai parte de un copilas cat mai repede! I love you

La multi ani si micutului Dani! flower

La multi an1! La multi an1! La multi an1! La multi an1! La multi an1!


Lumy, noroc cu tine ca altfel nici nu stiam ca am intrat in februarie.. flower Chiar ca-i petrecere aici, sper sa apara si sarbatoritii!!.. flower
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 11:46 am

Ciao, fetelor!


woow, ce de sarbatoriti avem La multi an1!

Manu,
Cele mai calde ganduri si urari de sanatate, sa fii mereu iubita si fericita !!!
un sincer si calduros
Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Felicitaripupicifelicit



Eralp, La multi ani cu ocazia implinirii primului anisor, multa sanatate si numai bucurii clap
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 11:48 am

Amy succes cu eco. Eu cred ca-i bine. I love you
Ma apuc si eu de treburi in casa si mai tarziu ies cu Raluca sa iau si niste fructe.
Va pupic fetelor!
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 12:45 pm

La multi ani sarbatoritilor de azi , copilasii sa creasca mari si sanatosi!!
Manu, implinirea dorintelor !!
fetelor va pupacesc , noi am fost plecati 2 saptamani abia ne am intors si sapt viitoare mergem iar la ski!
in rest nimic de declarat, toate s bune!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 2:00 pm

La multi ani pentru Eralp si Manu, multa sanatate si fericire amandurora !
Iar pentru Manu, ii doresc un Eralp mititel, cat mai curand.

Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 2:04 pm

Manule, La multi ani!Sa fii sanatoasa,iubita si sa ai parte de multe realizari!Mult noroc!

flower flower flower
La multi an1! La multi an1! La multi an1!
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 2:06 pm

Fetele , La multi ani pt puiutii vostri! sa fie sanatosi si sa va bucure toata viata! flower



Amy, te asteptam cu vesti bune flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 4:30 pm

hello girls

wow...ce de sarbatoriti avem azi.

eralp,bebe de Nico...La multi ani!!!sa cresti mare ca frumos esti,sa fii sanatos si sa-ti bucuri parintii toata viata.

manule,La multi ani!!!sa fii sanatoasa si iubita si sa-ti implinesti anul asta visul cel mai drag.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 6:15 pm

sper sa ajunga mesajul, netul imi mg f rau.....

LA MULTI ANI bebe Eralp, sa ai o viata frumoasa!

LA MULTI ANI bebe Dani,sa iti bucuri parintii si sa ai cat de curand un fratior sau surioara!

Manu,LA MULTI ANI, sa fii iubita si sa ti se implineasca visul cat mai repede!


(nu pot scrie nici colorat si nici desenute nu pot pune....)
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 10:39 pm

[/center]la multi anisori cu sanatate si multi pupici pt Eralp...nico sa va bucurati de pitic ...pupici La multi an1!



[center]manu....la multi ani ,fie ca visul sa ti se implineasca cat de curand ,multa sanatate si fericire love

pupici pt mamici ,gagici si pitici flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 10:39 pm

Buna seara, fete minunate!

Probabil nu mai mananca nimeni tort seara dar il veti gasi dimineata. Wink Si prepelite la cuptor mai am, pt cine doreste. Very Happy
Multumim din suflet pt urari. flower Pupici dulci si umezi de la Eralp pt toata lumea. love


MANULE, LA MULTI ANI, SA FII SANATOASA, IUBITA, FERICITA SI SA-TI FIE INDEPLINITE TOATE DORINTELE!
La multi an1! La multi an1! La multi an1!

P.S. 1 Ninge si aici de vreo 4 zile, fara oprire. Este o feerie! ninge
Pe Eralp l-am sarbatorit si duminica, cand ne-am trezit cu verisoarele la noi dar si azi, in familia ... restransa, cu socrela si cumnatica. Au venit sa mai lucreze putin la decorarea celor 2 camere, ca de terminat vor termina abia la vara, am spus eu gresit la primavara. Laughing Dar macar soacra si-a revenit din spalaturile pe creier. In schimb, eu am devenit mai recisoara. Dar imi place la nebunie. Sunt rea?! Rolling Eyes
P.S. 2 Sami, soata a primit tema de cercetare. Revin cu detalii.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 EmptyMier Feb 01, 2012 10:56 pm

flower flower pentru sufletel mic , sa-ti creasca mare Nico!
Va multumesc dragelor pentru gandurile voastre.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 9 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 19
Sus 
Pagina 9 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: