Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 15

In jos 
+13
lumy_clt
Mona41
patricia
guzelnico
miha_ela
menics
brunadria
galliciana
turqoise
luminita42
samira33
lyly_mar
amy
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMar Mai 03, 2011 6:27 am

Rezumarea primului mesaj :

Bun venit la capitol nou si sa dea bunul Dumnezeu sa fie plin de impliniri si vesti bune.
Sus In jos

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMar Iun 14, 2011 4:03 pm

si pe mine m-au coplesit vestile despre babyblue...tot ce putem sa facem e sa ne rugam pentru ea si pentru puisorul ei.
si eu am plans cand am citit si tot incerc sa ma gandesc la altceva insa imi zboara gandul la ea fara sa vreau.

in alta ordine de idei...am cumparat niste cirese uriase...diseara imi fac o mare salata de vara cu 2- felii de sunca si gata cina.
maine imi vine puiutzu acasa.

am primit si mail cu calculatia de la Bebecurier...costa atat cat anticipam.
le-am dat OK-ul si acum astept detaliile pentru plata avansului.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMar Iun 14, 2011 4:25 pm

Buna ziua, fete minunate!

Sa-i ajute DD pe Bebita si pe Iustin sa treaca cu bine peste probleme.angel Cata durere fizica si suferinta!
Iar ma revolta sistemul medical din tarisoara noastra. Inteleg ca medicii nu sunt platiti bine si nu sunt respectati de guvernanti dar nici constiinta nu mai au, sa-si trateze pacentii cu profesionalism?!?!?!?!? Evil or Very Mad

Meni, poti boteza si fara sa fii casatorita. E chiar frumos sa crestinezi copilasi. Iar situatia micutei e fff trista.

Lumi, voi incepe treptat, tocmai pt a-i pregati intestinele si stomacelul.
Ex:
- sapt asta suc de mere, treptat 1-2 lingurite> 2-3 linguri> suc de la un mar intreg
- sapt 2, suc de piersici
- sapt 3, suc de pere
- sapt 4, suc de morcovi
Abia dupa ce tolereaza bine sucurile, voi incepe cu piureul de fructe. Intr-adevar, piureul de mar copt este mult mai indicat, asa am citit si eu. Cu dr n-am intrat prea mult in detalii despre piureul de fructe, pt ca mai este timp. Am primit si o brosura. Cf programului indicat acolo, abia dupa 6 luni trecem la consistenta de piure. Nu scrie de coacerea fructelor dar exista indicatia de a le opari.

P.S. Mamicilor, poate ne facem timp sa scriem la subiectul specializat, sa nu bantuim cand avem nevoie de informatii.study


Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMar Iun 14, 2011 4:31 pm

da,da,da...sunt de acord nico...scrieti acolo ca sa avem si noi codasele de unde sa ne inspiram Laughing
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMar Iun 14, 2011 4:50 pm

Buna fetele.
Dumnezeu sa ii ajute lui Baby. Infioratoare povestea.
Eu, pana in operatia de rinichi am avut o sonda cook montata intre vezica zi rinichi, prin uterer. Este din silicon, nu din sarma, si mi-a montat-o prima oara cu rahie, si a doua oara pe viu, nu cu radiografie, dar se uita printr-un monitor, imi bagase si o camera ceva... Bleahhh.
Daca nu i-a montat-o bine, de aceea urineaza, am patit si eu cand eram in concediu in Croatia. A fost tare naspa...
Ideea e ca dr urolog mi-a zis si mie ca daca raman gravida, probabil imi va pune o noua sonda, ca bebele o sa apese pe rinichiul bolnav si nu o sa se dreneze. Asa ca se pare ca la mine, tot raul spre bine, ce sa mai zic...
Bebele ei este insa foarte mic, poate reuseste sa-l mai tina putintel, sa mai creasca.

Nota: Nico, ai mail.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMar Iun 14, 2011 5:03 pm

Succes Nico! Pai ce sa zica doftorul de prepararea piureului ca el zisese deja de piure la borcanel. :-)) Dar de cereale de orez ce zice in brosura ta? Cu diversificarea asta cate bordeie atatea ''obicee'', ai sa vezi tu ca ai sa adaptezi '' indicatiile'' dupa cum ii e bine copilului, nu-i musai litera cartii sau a brosurii , ele sunt orientative.
Eu nu i-am dat sucuri crude decat cateva zile, nu mi-a placut cum arata kaka si m-am oprit. Nu stiu daca e bine sau nu, dar nu am mai continuat. Am inceput cu cereale de orez cu lapte la lingurita si in biberon, pe urma piureu mai apos dintr-o singura fructa (in loc de suc) si cresteam consistenta, pe urma vedeam ca merge mai bagam o fructa. Cu legume la fel , mai intai i-am dat cate putina supa la biberon sau lingurita si pe urma piure cu lingurita.

Copiaza-ti msg-le dincolo si le copiez si eu pe ale mele, sa nu mai pierdem timpul...In fine sper sa am timp sa scriu mai multe dincolo la copii, dar pana la urma nu e mare filozofie, eu va zic sincer nu am inteles nimic de la doctora pediatra de pe aici (vorbea si prost engleza!) am citit si eu mai multe scheme si am extras si aplicat ce mi s-a parut potrivit si ce mi-a placut.

pupici!


Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Mar Iun 14, 2011 9:15 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMar Iun 14, 2011 6:41 pm

fetelor...am auzit la stiri ca tocmai s-a adoptat Legea adoptiei si copiii abandonati in maternitate vor fi declarati adoptabili intr-o luna iar cei din centre sau de la asistentii maternali intr-un an daca nu vor fi vizitati de rude.
mi se pare o treaba foarte buna.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMar Iun 14, 2011 7:22 pm

Unde ai vzt Sami? pe ce post tv?
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMar Iun 14, 2011 9:13 pm

la stirile protv amy
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 7:13 am

Buna dimineata, frumoaselor.
Ms Sami, m-am luminat intre timp. Sa vedem cand o ajunge la Camera deputatilor...
Aseara m-am dat cu bicicleta, nu se vede neaparat la cantar, insa ma simt eu bine fizic. Wink
Pup toata gasca si mai intru sa va citesc !
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 9:11 am

--------------------------------------------------------------------------------
fetele cititi ce am gasit pe DC despre baby blue ,e mai bine,sa o ajute DD!

Nu stiu cate mai sunteti in zona, dar oricum...am vb acum vre-o jumate de ora cu Ramona! Mi s-a parut ca psihic e mai bine! A zis ca bebe doarme, dar mai da si 2-3 labute cand si cand...maine abia or sa ii faca eco, contractiile sunt mai putin dureroase, nu i-au facut injectia aia cu dexa...probabil ca nu considera ca este iminenta o nastere inca? Oricum a gasit loc la giulesti deocamdata, in caz de ceva o asteapta acolo! I-am povestit de Krissy cu col sters si dilatatie si care se ducea la munca, nu la pat cum e ea si cu perfuzii non stop, si s-a mai inviorat!
I-am zis oricum ca flacaul ei stia de ce dormea mereu, ca sa se ingrase! Si i-am zis ca siguuuur o sa fie bine, si se simtea ca se mai invioreaza si ea putin! Sper sa nu fie doar o parere si in urma sa se fi bosumflat, dar parea mai optimista,mai ales ca am facut si cateva glume si a ras! A zis ca nici la toaleta nu s-a mai dus asa des, si se duce ea, nu are sonda si nici pampers nu mai fol.
Inca mai sangereaza rinichiul, dar daca sta cuminte, si cu toate perfuziile alea, o doare mai putin!
Sa ne rugam ca il mai tine pe Iustin la caldurica macar cele 10 zile pana la 32 de saptamani!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 12:14 pm

doamne ajuta pentru baby blue...
lylyca tu ce mai faci???cum te mai simtesti? Smile

eu sunt necajita ca iar adica tot apare Mycoplasma... deci... probabil voi lua antibiotic...dar nu mai merg la medic pana la urmatorul CM.. si... nu stiu ce sa fac, sa fac stimulare, voi ce spuneti mai fetelor.. eu ovulez la naiba ... mai bine ii dau lui stimulare ca tare ma tem ca dansului i-au luat-o razna gigeii...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 12:29 pm

hello girls

am avut tare mult spor de dimineata pana la ora asta...acum am venit sa pap-mi-am facut o salata mare cu de toate si piept de pui.
apoi plec la tura a2a de treburi si diseara prestez la bucatarie:ciorbita de perisoare si musaca de vinete.
am vorbit si cu Adina mai devreme ...era si ea la bucatarie,facea dulceata de capsune ca i-am facut eu pofta Laughing ...i-am zis ca-i aduc peste 2 saptamani cirese amare de la mine de la tara sa dulcetim si cu din alea.


am citit si eu aseara despre baby pe DC.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 12:31 pm

Buna ziua, fete minunate!

Lumi, dr mi-a zis sa continui cu lapte de mama, cat de mult posibil. Chestia cu sucul de fructe a venit ca urmare a cantaririi si intrebarii sotului daca putem sa-i dam apa. Am inteles ca-s niste cereale speciale pt cei alaptati lla san dar se dau oricum dupa 6 luni. O sa mai studiez/ intreb. study Sper sa am lapte suficient si hranitor cat mai mult timp. Wink

Sami, nu sunteti codase, scumpica. Iete, io implinesc peste 2 luni "frumoasa' varsta de 38 ani. Ti se pare ca sunt vreo fruntasa cu bb de 6 luni pe atunci? Very Happy Dar te asigur ca, indiferent la ce varsta ti-l da DD pe bb, este o adevarata minunatie si o bucurie fara margini.

Amy, io-s cu ochii pe tine. Acum, ca ai inceput un alt "sport extrem"- mersul pe bicicleta, ti-ai luat casca? Laughing Laughing Laughing

Lylyshor, mai ai nitelus pana la test. Sa dea DD sa ne aduci o veste maaaaare! angel


Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 12:34 pm

manu,dc iar ai infectie,nu te apuca de stimulare,dai cu antibiotic,dar amandoi sa luati.....si dc tot esti in pauza ..fa cumva sa dea o proba pt spermograma inainte de a lua antibioticul,asa vezi ce tb sa tratezi si la cine si cat tb sa tratezi.....nu mai pierde timpul ,ca acu vine sf anului si iti dai seama ca s-a dus si anul asta

eu ce sa fac...cu ochii in chiloti affraid
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 12:53 pm

nico,cu siguranta este minunata orice varsta la care devii parinte.

mai fetelor,mamicilor...cumnata mea are un lapte galben...parca-i suc de portocale...sincer va spun ca nu am vazut asa lapte galben in viata mea.

lyly,hai sa-ti povestesc ceva amuzant:de cand cu Fiv-urile astea mi-am format o obsesie...cumpar numai hartie igienica alba Laughing ca sa se vada pe ea orice urma Laughing ...ultima data cand am fost la cumparaturi i-am zis Samiroiului sa se duca el sa puna in cos un bax de hartie pana iau eu detergent de vase...si el a luat Zewa portocalie...ei bine,m-am dus si am schimbat-o cu alba....asa ca vezi,sunt altii mai rau ca tine...ca am ramas blocata pe studiat secretii proprii Rolling Eyes Embarassed

mi-am luat un voucher cu 5 masaje cheers

gata pauza...am plecat la treaba...va pup.
clap
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 12:57 pm

samiro,vrei sa fii o nasa fresh Very Happy

mai am o obsesie:tzatzele affraid
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 1:23 pm

lylyca, inteleg ce spui tu... dar cum v-am spus nu e asa de simplu.. si cu mycoplasma asta... sa vad ce spune dna dr...
ma inteapa ovareleeee
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 1:39 pm

Sami, e semn bun lapticul asa colorat, inseamna ca e gras si hranitor. Very Happy

Lylyshor, lasa stresul, fii mai relaxata. Ia spune repede, respecti instructiunile de hrana si odihna?

Meni, vorba fetelor, cu un borcanel la domiciliu ai incercat sau, mai bine zis, ar vrea sa incerce? Wink
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 1:41 pm

mai fetelor, asta cand aude de copil, primul lucru spune ca nu e momentul... de fapt ii este frica!!!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 1:48 pm

manule,da o antibiograma ai incercat sa faci???
vad ca te tot lupti cu infectiile astea de ceva timp si nu le dai de cap...ma gandesc la faptul ca nu iei antibioticul corect si de asta ti-am zis de biograma.
ceva se intampla de nu va trece cu tot tratamentul...esti absolut sigura ca si G al tau tine tratamentul ca la carte???

amy,de cand ti-ai luat role ...mi-a filat si mie lampa respectiva din creieras...si m-am hotarat sa-mi trag si eu o pereche de role...acum,ca a venit caldura ...ma duc si eu cu Samiroiu in fiecare Vineri cand are el fotbal ca joaca in parc si ma plimb si eu 2 ore cu rolele cat joaca el fotbal.
ma duc la Dechatlon in zilele urmatoare sa vad ce gasesc.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 1:54 pm

nico,stau bine cu odihna ca sunt in concediu si mananc mai mult gratare.....cu stresu, asa si asa
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 1:58 pm

lyly,haha...ar fi bine sa stai cu stresu "asa si asa'...io cred ca stai foarte prost cu stresu si meriti bataie pentru asta
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 2:00 pm

samiruto. pai cu mycoplasma ma lupt... e la a doua tura de antibiotic.. dupa antibiograma facut... dar dr mea nu parea foarte suprinsa ca apare...G a tinut doar o tura de tratament...
nu stiu vom vedea, ce mai spune dna dr...
voi v-ati facut analiza asta?
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 2:06 pm

manule,eu nu am facut antibiograma pentru ca nu a fost necesar...n-am avut niciodata nicio infectie ginecologica...doar candida o singura data dupa un tratament mai lung cu antibiotic.
poate iei in considerare si sa schimbi medicul atunci...poate altcineva te nimereste mai bine.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 EmptyMier Iun 15, 2011 2:09 pm

samiruto,te rog sa crezi ca e asa si asa.......saptamana trecuta eram crizata What a Face
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 21 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 15
Sus 
Pagina 21 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: