Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 14

In jos 
+16
Admin
lumy_clt
azumica
missy40
lyly_mar
turqoise
menics
samira33
brunadria
blue_flower
guzelnico
miha_ela
patricia
luminita42
galliciana
amy
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyJoi Mar 03, 2011 7:28 am

Rezumarea primului mesaj :

O primavara minunata si un capitol plin de impliniri.
Sus In jos

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptySam Apr 02, 2011 10:04 am

excelent Lyly.
confirma-i programarea.

acum nu ne mai ramane decat sa ne rugam impreuna sa ne iasa calculele.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptySam Apr 02, 2011 8:34 pm

bruni, wooow chiar productiva....
samira, lyly va fi bine veti vedea...
lumi voi ? sau sunteti "claie" peste "gramada"????
nico???
monaaaaa?
gallliiiii?
eu azi iar am avut program de gradinarit.. adica am fost la poiana si am sadit niste pomisori ornamentali: merisor, iasomie, gutui japonez...si niste iedera pe langa gardul vecinului... a si am mai pus un par si doua tuia ...asta a fost partea lui G.
altfel...nimic...nici test nu mi-am luat deci nu voi face maine...daca nici pana luni nu vine CM...voi lua luni un test...
acum seara am facut niste stevie cu orez ca am adunat si doua pungi de stevie de la poiana ..o punga pentru cumnata.. Wink i-am lasat stevia si am capatat peste gata curatat ..asa ca maine voi face peste...

va pupicesc....pe maine
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptySam Apr 02, 2011 8:59 pm

daaa, chiar claie peste gramada fuseram...in ikea! am luat cateva lucruri de pe lista noastra lunga, masa si scaune, astea au fost scumpe-, 3 dulapuri-astea mai ieftine, 2 noptiere in dormitor si maruntisuri, adica pahare, seturi de tacamuri, cani, prosoape de bucatarie, veioze, plafoniere , blat de lemn la bucatarie, umerase, etc. au venit si canapelele comandate , alea imitatie de piele, sunt facute undeva in germania cica; mi-a zis h. ca dau bine in living, ce usurare, ca aveam emotii ca-s prea mari...cam asta, ma duc acum la dush, sunt obosita si abia am adormit-o pe broscuta in brate, biensure! a fost extrem de cuminte azi , dar pe seara a devenit sacaita, prea multe impresii probabil Smile

bruna suberb ca ai 7 embrionasi! sa fie cu noroc!

hai va pup fetele, mai vorbim! flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyDum Apr 03, 2011 7:30 am

lumi,ce frumos...sa stapanaiti sanatosi achizitiile si sa le folositi cu placere.
si mie imi place tare mult cand merg sa cumparam mobila si diverse pentru casa...imi place mirosul ala de nou si emotia asamblarii produsului etc etc.
abia astept sa incep si eu cu parchetul si zugraveala...deja am pe lista 2 achizitii:lustra noua si galerie noua...si un covor nou-da,stiu abia am luat in Noiembrie covor dar are galben in el si nu o sa mai mearga cu peretii albi,canapelele din piele si perdele,draperii roscate.
si cand cautam eu covor cu roscat si galben....gaseam niste covoare superbe roscat cu alb...asa ca abia astept.

azi fac de papa...ostropel de pui si taitei cu lapte...ciorbica mai am.
ieri daca nu m-am ametit de tot cu hainele alea...le-am mutat si le-am sucit si le-am invartit de nu mai stiam de mine dar le-am dovedit pana la urma...am terminat dulapurile.
mai stau putin si plec la biserica.
sotzulache vrea sa mergem azi la Snagov dar parca e cam inchis afara pentru gratar...mi-e sa nu ne prinda ploaia pe acolo...eu as vrea sa iesim dupa-amiaza prin Herastrau putin ca nu am mai fost pe acolo de un car de ani.

bruni,felicitari pentru embrionasi.

va pupizez maxim
clap
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyDum Apr 03, 2011 10:40 am

neata buna!
ca tot vorbi lumi de soacra, iaca s a anuntat si la mine!
am intrat 30 min in priza cu un aspirat urgent si gata!

acum vin cu vesti: au ramas 6 embrionasi azi , sper sa ramana toti de acum!
doar miercuri o sa fac ET ! sper sa reziste!
duminica frumoasa!
pupici!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyDum Apr 03, 2011 4:59 pm

Buna seara, dragele mele. Eu am lipsit we asta, dar ieri am facut curat si papa si apoi am tras o cansta de la ora 17:00 la 2 noaptea. Very Happy
Dimineata m-am trezit ca de obicei la 7:30 (imi vine sa mor cand vad ceasul) dar pe la 9 m-am pus la loc in pat sa mai lenevesc putin. CUm D este racit cobza, nu am iesit nicaieri, am stat si am vzt 2 filme, unul dintre ele Black Swan. Poate sunt eu mai inculta... dar nu mi-a placut deloc, cu Oscarurile lui cu tot. Ma si doare capul de la el... In fine...
Bruna, super productie. Sa dea Dumnezeu sa ramana cat mai multi embrionasi si sa se faca mari si lipiciosi.
Lumi, felicitari pentru achizitii, sa le stapaniti sanatosi.Frumoasa perioada, dar si grea.
Va pup pe toate si ne ,,vedem" maine.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyLun Apr 04, 2011 8:42 am

Buna dimineata!
Va doresc o saptamana minunata, poate vine si primavara..ca pe noi ne-a uitat...
in alta ordine de idei : CM absent... prestat un beta dimineata deci dupa ora 14 vine rezultatul pe mail...
altfel, bine, incgrijorata, ciufuta, irascibila, beah nici mie nu-mi place de mine...


amy, am vazut si eu black swan..si nu am fost foarte impresionata ca film...
mie imi aduce aminte de orele de studiu din liceu... altfel...
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyLun Apr 04, 2011 9:31 am

neata buna!
manu, sa vi cu un beta frumos! doamne ajuta!
eu anunt azi 5 embrioni!!! off 2 saracii s au pierdut pe drum! am tare mari emotii!
azi le face hatching la cei 5 embrionasi, eu sper sa reziste si miercuri sa tac ET!
dr mi a zis ca au intre 8 si 10 celule si ca se dezvolta frumos!
tare mult e pana miercuri , eu tot sper inca ! sper sa reziste toti!
o saptamana frumoasa!
pupici!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyLun Apr 04, 2011 9:41 am

bruna..stai linistita ca va fi bine, vor rezista iar miercuri sigur va fi o reusita...simt eu asta... gandeste pozitiv, mititeii sunt acolo... iar tu linistita trebuie sa pregatesti culcusul.. nu te mai stresa....fuse soacra??
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyLun Apr 04, 2011 10:38 am

manu, da ! a fost si a facut si inspectie!
a urcat la etaj in toate camerele, iar in bucatarie a fost musai sa deschida la pahare ca vezi doamne ii plac unele rosii, dar le a ridicat asa la lumina cred ca ,sa se uite daca s curate! dar a zis ca i place la noi ca mereu e curatenie exemplara!
nu a stat mult , a plecat la nepotul ei care sta langa noi, iar noi ne am facut programul nostru!
nu e rea , oricum la cat o vad eu, nu ma deranjeaza deloc!

stau ca pe spini, nu mai am rabdare, vreau sa se faca miercuri sa mi iau copilasii acasa!
manu, hai tu cu un beta mare! ca trebuie sa prind curaj!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyLun Apr 04, 2011 10:48 am

bruni promite-mi ca nu t eva influenta dar , beta mea e 0.1.. deci... NU a fost sa fie...
mergem mai departe... panzele sus...nu ma las... numai ca uite ca s-a dereglat CM-ul... de ce naiba...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyLun Apr 04, 2011 12:08 pm

Buna fetele,
Manule... I love you .. drumul catre testul pozitiv e presarat cu teste negative, asa ca da-i inainte cu incredere!

Brunica , o sa reziste! sa vina mai repede mirecurea! Smile soacra, haha, daaa soacrele nu-s rele dar nu se pot abtine, le roade curiozitatea... si p-a mea la fel!Very Happy bine ca s-a tirat repede!

Eu ieri am facut cumparaturi, am calcat, H. a stat cu fetita si a curatat iarba in jumate din gradina din spate...merge greu.
Azi am pierdut diminata cu emailuri, acum sa-mi caut actele pt. pasaport ca maine trebuie sa mergem sa le depun, consulatul este la Haga, la 2 ore de aici, mergem cu masina, tb. sa luam si fetita, tevatura mare; mai incolo poate mai umplu niste saci cu haine..
va pup, mai vorbim
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyLun Apr 04, 2011 1:10 pm

lumi Shocked dar nu prea multe totusi...
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyLun Apr 04, 2011 3:46 pm

of manule, eu chiar am crezut ! ca m am uitat si la calendar si am vazut z31!
iti doresc ca luna viitoare sa fie beta mare!
oare restul pe unde umbla de nu si fac aparitia?
angel love
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyLun Apr 04, 2011 7:45 pm

va pup fete cucuiete

eu abia am ajuns acasica...am mancat salata verde cu de toate si niste fripturica de pui si acum ma bag la un mare dush.
toata dupa-amiaza am vorbit numai pe englezeste ca am fost la un showroom pentru niste comenzi...si ma cam doare capu.
maine am iar o zi plina...multe plati importante de facut dimineatza,de redactat niste adeverinte catorva angajate,de facut un Referat pentru descarcare de gestiune,maine am si zi de biserica si mai vreau sa ajung si la cumparaturi.

bruni,e bine si 5 puisori
manu,lasa ca vine el si beta ala pozitiv
lumi,spor la treburi
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyMar Apr 05, 2011 8:19 am

buna dimineata!


mai fetelor de ce nu mai vine CM-ul???
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyMar Apr 05, 2011 9:49 am

neata buna!
manu nu ai luat ceva progesteron sau altceva?

mai fetelor eu sunt necajita! embrionii mei se imputineaza pe zi ce trece!
azi am 4! oare de ce? nu sunt de calitate? ieri mi au spus ca sunt f frumosi!
m a sunat dr azi insa nu l am mai intrebat nimic ca eram oarecum socata , ma asteptam sa am tot 5 ca ieri!
maine dimineata la 9h30 am ET!
offf ce emotii am! sper macar astia sa ramana!

va doresc o zi frumoasa!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyMar Apr 05, 2011 12:00 pm

bruni, flower va fi bine... stai linistita...
anunt Z1.. ce naiba CM a devenit de 30 de zile Sad
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyMar Apr 05, 2011 2:19 pm

hello,hello, dragutelor!!!
eu am cam lenevit si ieri.....tare m-a durut o masea...... dar, am fost nevoita sa fac,totusi de mancare.....
azi am mai facut cate ceva....si mancare,bineinteles!
bruni,maine e ziua cea mare - in care iti vei primi cel mai frumos cadou de ziua ta!!!!
manu, trateaza toate cele,si apoi, beta vine singura!
ce putine fete mai scriu aici......pacat....
in fine, ma duc la treburi,revin,zau!
amy,am nevoie de ajutorul tau,te rog, vreau sa pun niste poze! Embarassed
va pupic,revin!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyMar Apr 05, 2011 2:52 pm

galliii...harnicuta noastra flower ce ai mai facut tu bunutz??? off si eu ar trebui sa gatesc si eu azi...maine G are zi de carne!!!
off ma doare burta acum si nu am no spa la mine...si nici altceva...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyMar Apr 05, 2011 3:02 pm

manu,nasol ca nu ai nimic de dureri........
am facut o mancare de vinete cu ussturoi si carne de curcan....
si pt mnealui pun sa fac fasole verde cu pulpe de pui si usturoi.....
ciorba mai am de ieri, si cum felul 2 va fi putin, maine,iar - mancare!
uffffffff................ smile
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyMar Apr 05, 2011 5:30 pm

va pup fetelor

galli,iti spun eu cum sa pui poze...e foarte usor.

am fost la cumparaturi....uuffff...am cheltuit iar o groaza de bani.
le bag la locul lor si plec la biserica.

va pup
si mie imi pare rau ca din ce in ce mai putine fete scriu pe forum.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyMar Apr 05, 2011 5:34 pm

Buna ziua, fete minunate!

Ufffff, mi se incarca ff greu forumul iar bb nu prea ma lasa sa-mi fac de cap. Wink
Are o perioda interesanta in dezvoltare si nu vreau sa pierd nimic. Very Happy
In plus, am fost f ocupata: vizite (primite si facute Neutral ), am mers cu bb la eco de sold (totul ok Very Happy ), la controlul lui de 2 luni (si cele 3 vaccinele Shocked ), la ridicat pasaportul pt bb (pe 15 apr venim in tara bounce ), la prelungit viza mea drunken. Mai avem controlul meu si gata ... cred. Rolling Eyes

Brunica, esti in mintea mea. DD ajuta sa fie cu reusita FIV-ul norocos! I love you
Meni, nu te mai stresa atat. Tu presteaza "cu tupeu". Sunt sigura ca vei reusi! Wink
Gallicutoooo, da-mi, tu, fata, nr tau de telefon !!!!!!!! lol!

Imbratisez si pup dulce-dulce toate fetele cucuiete! flower

Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyMar Apr 05, 2011 6:16 pm

nico, ti am trimis eu nr lui galli!
galli, te am sunat, vad ca nu rasp!
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 EmptyMar Apr 05, 2011 7:50 pm

bruniiiiiiiiiiiiiiiiiii,am dormit ca o purcica!.............................
suna-ma acum,daca poti!
iti multumesc pt ca i-ai dat nr lui nico!!!!!

nicooooooooooooooooooooooo!!! iti multumesc din suflet ca m-ai sunat!!!!!!!!!!!!!
l-am auzit si pe titi totodata!!!!!!doamne,ce minunatie!!!!!
asta e baiatul lui mama!!!!!!!!!!!!!care vreti ginere bun, abonati-va la nico!!!!!!! love

restul fetelor??????????

mona, chiar ma enervezi,zau!!!!!!!!!!!!!!!pe cuvant!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 16 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 14
Sus 
Pagina 16 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul- 19
» Discutii zilnice de tot felul-6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: