Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-10

In jos 
+10
lyly_mar
guzelnico
luminita42
turqoise
alinutahu
Mona41
menics
galliciana
samira33
amy
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyMier Oct 27, 2010 7:09 am

Rezumarea primului mesaj :

Un Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Angel pentru voi si un capitol plin de bucurii.
Sus In jos

AutorMesaj
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 3:07 pm

mama, dar nu mai intra nimeni pe aici???
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 3:42 pm

FARA DISCUTIE- iei tratament de sustinere in continuare! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 3:54 pm

Manu, e mic beta....
Sunt foarte trista ca ti s-a intamplat asta, nu e de un semn incurajator.Continua tratamentul pana afli urmatoarea valoare beta.
Da, si eu am sangerat, a inceput la 5 saptamani , cu spotting maroniu, pana pe la 6 saptamani si 6 zile, cand am avut o hemoragie (toileta plina de sange, scuze de detalii) a durat 5 minute, ca si cum s-ar fi curat ceva , dupa care nu am mai sangerat decat f. putin. A doua zi nu mai era nimic. A fost o minune ca sarcina mea a rezistat,doctorii au zis ca nu prea aveam sanse deloc.

Imi pare asa de rau, ca treci prin asta.
Sunt pe aici daca vrei sa mai intrebi ceva.

Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 3:59 pm

Manu, ai si dureri ca de menstruatie?
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 4:12 pm

Fetelor,

La multi ani celor ce-si sarbatoresc ziua azi!


Samiro la multi ani pentru sot , sa aveti parte de tot ce va doriti!

Eu am reusit sa dorm mai mult azi si ma simt mai bine, ca ma dureau toate oasele. ieri m-am mobilizat si mi-am comandat puloverul si o camasa de noapte fara maneca pe websitul Bonprix. Sa speram ca am nimerit masura la ambele.

M-a secat la suflet vestea asta a lui Manu.
Manu ma rog sa ai parte si tu de o minune..

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 4:14 pm

pai nu prea mai am ce sa intreb, sau ce sa fac...astept sa mai fac un beta miercuri... dupa care...voi vorbi cu dr, sa vad ce-mi sugereaza...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 4:15 pm

nu, nu am acele dureri, si nici sangerarea nu este cu cheaguri... scuze...dar asta nu inseamna ca nu se poate opri din evolutie...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 4:15 pm

va pup fetelor

acum am ajuns si noi acasa.
am avut de alergat dimineata pe la notariat cu niste acte de proprietate si abia acum ne-am linistit.
ma duc sa cumpar niste prajituri si niste sucuri si bere ca vin diseara niste musafiri pentru Gabitzu meu...comandam si pizze si gata tratatia.

la munte a fost foooooooarte frumos,cald de am stat in maneca scurta.
ne-am plimbat,am ras,am jucat diverse jocuri,am lenevit pana tarziu in pat dimineata,am abuzat de fizicul sotzului-asa cum zice o fata de pe DC,am facut gratare,ciolan afumat cu fasole la pirostrii.
Duminica am plecat de la Bran pe la ora 1 si am zis ca mai mergem sa ne plimbam prin Brasov pana seara....si cum era deosebit de aglomerat...ne-am razgandit...am facut consiliu de gasca intr-o benzinarie si am decis ca nu are rost sa mai mergem pana in Brasov si apoi sa stam si mai mult in masina la intoarcere...asa ca am facut un inventar sa vedem ce mai avem prin bagaje de mancare....ne-au iesit la inventar:vreo 3 kg de ceafa de proc,vreo juma de kil de carnati,2 piepti de pui si vreo 6-7 pulpe dezosate,vreo 3-4 cepe,vreo 2 capatani de usturoi,3 borcane cu gogosari murati.
cateva sticle de sucuri,apa,juma de kil de tuica si un bidon de 5l de vin.
ne-am oprit si am cumparat 10 paini ,2 kile de cartofi si un pachet de sare-ulei avem in bagaje si ne-am dus glont la Gura Diham....ne-am ales o poienita in padure....ne-am construit o vatra din pietre puse una peste alta ...am adunat lemne uscate din padure...am facut un foc strasnic...am pus ceaunul pe vatra,am turnat ulei,2 kile de vin si am aruncat acolo toata carnea taiata cubuletze,ceapa,usturoiul si am pus sare.
baietii au gasit un bustean mare si l-au adus pana langa foc...ne-am asezat toti pe al pe langa foc si da-i cu tzuiculitza,da-i cu vinisor...mai o gluma...mai o poza...am asteptat sa se faca tochitura aia din ceaun.
am pus si cartofi de s-au copt in jar.
fetelor.....a fost delicioasaaaaaaaa.....ne-am batut pe ea...ti se topeau in gura bucatile de carne si sosul ala de vin a fost demential...s-au dus 10 paini cat ai clipi...am mancat toti la gramada din ceaun...intingeam cu paine in sos si cu cealata mana luam bucatica de carne...si cu acritura a mers excelent.
apoi am devorat toate sucurile si apa si pe la 6 am plecat spre Bucuresti.
am ajuns la Bucuresti la 8 jumate cu tot cu o scurta oprire in Ploiesti,la cumnata.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 4:17 pm

Asa este, Manu.
Oricum nu prea are importanta experienta altora, astea sunt diferite de foarte multe ori.
Sunt si eu alaturi de tine. Ai grija de tine, orice ar fi. I love you


Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Lun Noi 08, 2010 4:20 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 4:18 pm

LA MULTI ANI!!!!! tuturor celor ce-si serbeaza astazi onomastica!!!!
sa fie sanatosi si fericiti si sa aibe reusita in tot ce intreprind.

lumi,ma bucur din suflet ca bebelina mica e bine
menics,eu iti doresc din suflet sa fie acoloo in burtica ta un samburel mic in ciuda sangerarii.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 4:21 pm

lumi,multumesc pentru urari.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 4:23 pm

Mama Samiro ce chiolhan! Aventura curata! Foarte frumos ne-ai povestit! Smile flower
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 4:31 pm

va imbratisez, trista..plec spre casa... nici nu stiu ce simt...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 4:37 pm

Manule, te imbratisez si eu, strans de tot...D-zeu va avea grija de toate, ai sa vezi.

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 4:40 pm

manule,eu pot doar sa te rog sa te lasi in mainile Domnului.
El stie cel mai bine ce planuri are cu fiecare dintre noi.
daca e sa fie acum...va fi...daca nu....va fi intr-o zi...ai inceredere in asta.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 5:21 pm

Buna fete dragi,
Vad ca vestile sunt amestecate.
Manu tinem pumnii DD sa fie cu voi....
LUmi, pupic pe burtic
Sami...suna biiiine
Gali, Nico Amy, pupi..
Si al Multi ani sarbatoritilor...
Eu , binisor, in pauza de seic..
am hotarat ca sapt asta nu vorbim deloc si ne comportam ca doi "despartiti"
Tot imi trimite emailuri...dar nu i-am raspuns...
Sa fie sanatos...
Lumi, ca mi-am amintit, care e diferenta dintre site-urile "alea" de te intrebam si agentii de dating?
oricum , las ca ma descurc yo..
deja am facut o victima virtuala ..prins spania.....si una prin bucuresti Very Happy
Noroc, ca eu nu mai sunt asa credula...si ca nici nu caut nimic specific..
uff..cu bune si rele
o seara buna
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyLun Noi 08, 2010 6:24 pm

Mona, scumpa!
Sa nu crezi ca-s vreo experta la dating online, dar eu ca de obicei sunt plina de teorii!..Very Happy
Vorbesc si eu din auzite, ca daca as stii vreo chestie concreta nu as ezita sa te indrum la fix!!!..I love you

Pai pe websiturile online stiu ca te poti inscrie si gratis, iti faci cont si gata. Pe urma iti cauti singura pe acolo , dar nu exista garantii , potentialii parteneri nu-s verifcati, practic il culegi si risti pe baza discutiilor online. O colega de-a mea de la fostul serviciu, o fata chiar deosebita, a gasit un tip in Canada acu vreo 4 ani, si-a cheltuit banii pe avion si acolo ce sa vezi, in 2 saptamani i s-a aratat un tip ciudat si murdar, un caracter meschin, ceea ce nu reiesea nici din chaturi video si nici din fotografiile trimise . A fost groaznic, ea mi se confesa tot timpul, iar eu am regretat mult timp dupa aia ca nu i-am zis mai categoric sa nu riste. Nu-i vorba ca poti avea si noroc, daca esti asa mai cu picioarele pe pamant si stii sa-ti iei masuri de precautie. Asta ar fi varianta 1.

Varianta 2. Eu m-am gandit ca poate e posibil sa platesti o taxa la o agentie matrimoniala (sau dating) locala, in zona ta adica. Iti fac profilul si iti cauta ei pe baza profilului parteneri potriviti. Sau iti prezinta optiuni pe baza cataloagelor pe care le au. Pe urma te intalnesti pe rand cu ei la o cafea, vorbesti cu ei si tragi o concluzie etc. Barbatii astia parca sunt nitel mai verificati, decat cei care acceseaza gratis siturile de dating.

Acum nu stiu nici eu cum e mai bine, vezi si tu, eu doar pot sa te ajut cu idei, ca tot stau aici si clocesc!.. Very Happy
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyMar Noi 09, 2010 6:42 am

neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
azi dau eu de baut; e ziua tatalui meu nr 3!! Very Happy
mai am 2 in alte localitati! Very Happy sunt bogata, domle! Very Happy
deci, poftiti la mic dejun si pranz pregatit deja!

ma duc in oras, azi, sa fac niste plati, bruni, daca te trezesti devreme as vrea sa vb cu tine!

news- plec marti!! mi s-au promis nenumarate ore de....x Very Happy Very Happy Very Happy
si precis ca va cadea ca musca de atata oboseala si il vor coplesi emotiile, stiu eu!!!
-mami, sa faci socotelile la mm!- parca pana acum nu le-as fi facut tot asa.....
in fine....
va pupic pe toate!!
manu, D-zeu sa fie cu tine!!!! fii optimista!!!!!
sami, misto de tot!!!
mona, pup fata mioldoveanca!!!!!!! nu uita, ai grija!!!!!!!!!
lumih, pup mica printesa!
nico, pup printul!
fug pe la niste treburi!


Ultima editare efectuata de catre galliciana in Mar Noi 09, 2010 9:03 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyMar Noi 09, 2010 7:48 am

Buna dimineata, suricatelor.
1. Nico, nu am uitat-o pe mirela, dar cred ca nu mai intrase de vreo 3 luni cand am sters-o, deci,... nu o mai adaug. Wink
2. Mona, si eu subscriu la ce a zis Lumi, ce gasesti on line pe netul asta te apuca groaza. Eu am jucat whist ani de zile pe doizece si la masa de joc se leaga prietenii, o multime, ca na, 1 joc tine cam o jumatate de ora, si jucand 5-6 jocuri pe seara, iaca cat timp stateam cu ei la masa. Voiam sa-ti spun ca era un tip, mare macho, dupa spusele lui, cultivat, vorbea frumos. Dar...drumurile noastre s-au intalnit la un moment dat, cand am trecut prin orasul lui la plecarea intr-un concediu...dezastru: urat, nasparliu, fara par, fara dinti, cu burta Smile). Era ca in filmele de groaza. Si nu e singurul caz. Wink Deci take care.
3. Pup toate fetele si va las, am o gramada de treaba.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyMar Noi 09, 2010 8:23 am

buna dimineata

wow,galli,mai ai o saptamana si pleci...super.
sa-ti traiasca tatii Laughing

eu azi am zi de control la Albu...ma caut de chisturi...si cand pleaca galli...incep eu stimularea.

va sarut si va doresc o zi minunata.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyMar Noi 09, 2010 9:16 am

cand scriu cu greseli - e tastatura numai Very Happy .......
amy, I love you I love you I love you

sami, bafta la control!!!!!!!!! I love you
hihi, sa fie in ceas bun cu gemeni, soro!!!!!!!!

fetele care nu apar cel putin 1luna si1/2, eu, sunt de acord sa nu le mai trecem pe listute, doar cand vor aparea ele, si vom avea noutati de la ele!!!!

pupici tuturor!!! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyMar Noi 09, 2010 9:22 am

buna dimineata ,
galli sa-ti traiasca taticul...woaw ce putin mai este...

amy flower multumesc!

eu sunt ...intoarsa pe dos, va dati seama.. simptomele de gravidoasa au disparut...asa ca parerea mea personala este ca sarcina este pe duca...inca nu am eliminat-o asta poate si din cauza medicamentelor, dar ...ma tem ca urmeaza... sangerarea nu s-a oprit...dureri nu pot spune ca am , dar acel beta asa de mic, pe mine m-a cam dezarmat... si daca pt cateva ore mi-am dat sperante ca doar arata o sarcina clara... cu cat a trecut timpul... parca m-am obisnuit cu gandul ca asa a fost sa fie...
daca nu sunt prea coerenta, ma scuzati...
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyMar Noi 09, 2010 9:22 am

Neata buna fete dragi.
Va invit la un iaurt cu cereale si la cafeluta .
Manu, sper sa fii puternica, pup
Gali draga si scumpa, tare grijulie mai esti tu.
Asta probabil ca ti-am dat sfaturi de "despaienjinit" Embarassed
Ca sa te linistesc si pe tine si pe Lumi, stati fetelor linistite ca nu ma arunc eu pe site-uri acum sa gasesc nebuni si descreierati.
Am intrat si eu un pic pentru socializare. Chiar am gasit niste persoane dragute de discutii.
Nu ma intalnesc cu nimeni, nu intentionez si nici nu vreau. E interesant de vazut cati oameni singuri sunt si cu epoca asta cibernetica, probabil si mai multi.
Tocmai spunea un baiat acolo pe un site in descrierea lui:
Vrea si el un sfat de la oricine poate sa-l dea. Sunt singur, divortat, vreau o partenera de viata, de prietenie, dar nu stiu cum sa fac. La serviciu nu intru in contact cu femei, ce sa fac, sa le agat pe strada? sa le invit la o cafea, ma reclama la politie, este abuz...este deplasat...sa le agati in baruri? se uita stramb.
Si stiti ce fetelor are dreptate. In zilele noastre daca cineva te opreste pe strada si te invita la o cafea sau iti face un compliment politicos, spui ca e nebun, impertinent...etc.sau il ameninti cu politia. si la mine la serv colectivul e mic, apoi plec la sport unde sunt numai femei si apoi acasa. unde dreku sa cunosti oameni?
N-am fost la viata mea prea mult singura, oricum nu la o varsta la care pustanii nu-si mai permit sa rada din nimic si sa devina prieteni ( eh, ce vremuri)..
M-am inscris si aici pe un site serios pentru "titrati" care cica e serios si face trierile ..
E pe bani, nu mult, 10 dolari pe luna, sau cumperi credit ca la prepaid..
inca nu am cumparat credit...doar m-am inscris, asta inseamna ca nu pot primi contacte directe, sau nu pot vedea cine me intreaba de vorba... mai vad eu.
Oricum multumesc ca aveti grija de mine...ca nu am cu cine ma sfatui ..
Am avut logoree de dim...
Va pup si o zi buna
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyMar Noi 09, 2010 9:58 am

neata buna...
am venit si eu la cafea...
azi , am liber, merg doar la sala , imi fac minunata ciorba de varza pt regim...
ca sa nu imi ies din mana , am avut si aseara musafiri, am descoperit un roman pe care prietena mea il are ca vecin, sta la cateva case de mine in fr si in romanica la 60km!ce mica e lumea tipul e in legiunea franceza de 10 ani!
ieri am vizitat o prietena tot romanca ,sta la vreo 50km de mine!
o astept pe galli care va sta la 40 km de mine! iupiiii!!!
manule imi pare tare rau , dar nu ti pierde speranta! important e ca tu ramai gravi , deci vei reusi!
monaliso, o prietena de a mea si a gasit jumatatea pe net tocmai in dubai! sunt de 4 ani impreuna! am intrebat o pe ce site ,zice ca pe kiran!
amy, multumim de tratatie , draguta ca intotdeauna!
sami, bafta maxima, sa se lase cu gemeni!
gravidutelor, voi fiti cumintele!
galli, te sun sunny
o zi minunata!
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 EmptyMar Noi 09, 2010 10:00 am

aaa, la multi ani, tatalui tau galli!
sa traiasca si sa fie sanatos!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 16 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-10
Sus 
Pagina 16 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul- 19
» Discutii zilnice de tot felul-6
» Discutii zilnice de tot felul-17
» Discutii zilnice de tot felul-18

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: