Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-10

In jos 
+10
lyly_mar
guzelnico
luminita42
turqoise
alinutahu
Mona41
menics
galliciana
samira33
amy
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMier Oct 27, 2010 7:09 am

Rezumarea primului mesaj :

Un Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Angel pentru voi si un capitol plin de bucurii.
Sus In jos

AutorMesaj
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyLun Noi 01, 2010 8:56 pm

Nu Galiciano era admirativ..! As vrea si io sa fiu asa eficienta, dar eu am aplecare catre povestile lungi..! Am zis si eu mersi ca na , m-ai complimentat cu pozele. Asa e nu m-am umflat asa tare pana acum, dar mi-e sa nu ma umflu de-acu incolo, ca mai e timp. Nu bre, e asa: cand fetele dorm, tu trebuie sa ´´muncesti´´!... Las ca aterizezi tu pe pamant frantuz uiti de stressurile de pe acasa, te apuci de alte ´´treburi´´!..I love you
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyLun Noi 01, 2010 9:06 pm

ce mi place ca sunteti in forma...
sa va povestesc pe unde am umblat:
ne am cazat in Rethymno, dar ajungeam doar seara la hotel , am inchiriat masina si am fost peste tot, o zi in Santorini, o zi in Heraklion, o zi in Agios Nikolaos, o zi in Chania, o zi in Elounda si insula leprosilor, am vizitat o zi si Rethymno, am fost la o seara cretana! a fost f bine! doar o jumate de zi am profitat de mare si piscina, chiar in ziua in care am plecat in Franta, avand avionul la ora 16h00!
daca ar fi sa mai merg , as merge direct in Santorini(acolo am fost cu ghid)si am vizitat Thira,Oia si Pirgos!
am ajuns in Frantia, dupa care brusc si dintr o data ne am hotarat sa tragem o fuga pana in Romanica, dar am poposit prin Italia la san remo, a fost minunat! la fel si acasa in Romanica:)
azinoapte am ajuns in frantia, totusi mi a fost dor...
studiez pt urmatoarea destinatie ,nu stiu exact cand vom merge, suntem inscrisi 5 cupluri(in creta am fost 3cupluri) la charm el cheikh si hurgada in egipt! abia astept Smile
in rest toate bune si frumoase, m am ingrasat putin , acuma ma lupt sa scap de kg!
cam atat despre mine, astept ziua de maine sa sun la clinica sa vad unde o sa fac urmatorul fiv...nu am uitat deloc de lupta asta doar m am detasat putin..
pupici si numai bine!
sami , bafta multa! sa fie cu noroc!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyLun Noi 01, 2010 9:17 pm

Ce frumoooos, Bruna! Parca am zburat si eu cu tine.. Smile Vacanta urmatoare in Egipt, deci? Gata data viitoare nu mai scapi, ne pui si poze!.. I love you
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 6:40 am

heheeeeeeeeeeeeee! pai nu mai am rabdare, fete, intru si zbor la treburi -ca si asa nu am spor...
zicea tarzan aseara ca sa fiu la sf de sapt acolo! pai, stai, frate, ca nu gasesc transport asa rpd!
nici restul e treburi, contabil-avocat nu mi-s terminate!
e f nerabdator, si el, deja, deci, trebuie lasati barbatii sa fiarba putin in suc propriu!
s-ar putea ca azi sa faca contr. pt locuinta! sa dea DD sa fie bine!

in fine, deci, in mare, se pare ca plecarea va fi sapt viitoare!

va invit la o gura de cafea slaba de tot!
lumih, nu se vede ca te-ai ingrasat, iti spun inca 1data!
mona, pup fata frumoasa moldoveanca!! tu adica! I love you
manu, te asteptam la colt, sa iti facem galerie!
bruni, ai spus ca imi dai un nr de tel! se poate? se mai poate? geek
apropo, nu o credti pe bruni - e muuuuuuuuuuuuuuult mai slaba decat mine!! Very Happy
samiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? nu te-am vz de ceva vreme!!!
lyly? ce faci, cum esti?
amy, matusica? tu si fetele cum sunteti?
nico? o perluta, ceva?
hai, o zi buna, revin! cheers
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 7:40 am

Buna dimineata. Mi-a luat ceva timp sa pregatesc micul dejun Very Happy Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Coffe3

Asteptam vesti de la Manu. Very Happy
Pup fetele dragi si ne ,,revedem" mai tarziu.
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 8:53 am

neata buna si de la mine!
beau cafeluta cu voi si ma organizez in dimineata asta :sun la clinica, am de facut ordine in toata casa, diseara avem invitati la masa!
galli, te sun azi sa ti dau nr de tel , sigur ca ti l dau, dar ai uitat sa mi l mai ceri!
va pup si va doresc o zi minunata!
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 8:54 am

neata ....
manule ce imi vazura ochiiiii Very Happy .....felicitari fata ,felicitari cheers cheers cheers
brunadria ...bine ai revenit ....intradevar frumos concediu flower
gali vad ca incet dar sigur iti iei zborul bounce
lumi mai ai asa puti in spate... nu cred ca te mai umfli
nico.... si eu ieri am traso pe stanga toata ziua ,am lenevit nene de si patul sa saturat de mine drunken
astazi trag o tura pana la serviciu si de mine ma fac fetita cumite si pana vineri am sa imi respect programul de 8 ore si de luni concediuuuuu cheers

hai manule ca suntem cu ochii pe tine .......incet te transferi si tu la gravidute Laughing
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:02 am

buna dimineata!!!

vai ce zi am avut ieri... doamne ...de la munca G a insistat s a-mi ia niste cisme pe care le vazusem zilele trecute...asa ca ne-am intalnit la mall, le-am luat , ne-am despartit, eu am trecut pe acasa sa-mi verific pasaportul si cand urc, surpriza, era perete ud...intru in casa si ...baia toata inundata...curgea un calorifer...dau cismele noi jos.... gravideala o las in dormitor...iau aspiratorul si-l pun sa adune apa...il sun pe G era in port sa lase niste bani...suna un instalator, nu raspunde, iau eu initiativa inchid caloriferil, scurg apa din el, intr-un tarziu m-am prins ca are si retur, l-am rezilcat , am mai pandit un pic daca mai picura, nu, am plecat, desi G zicea sa dormim la mine... ei lasa...asa ca-mi trebuie un calorifer noyu ...la naiba ...
el ajunsese la el si se apucase sa faca paste cu branza...daduse drumul la cada....ma astepta in chiloti ( scuze) pitrocind niste spaghete.... eu normal : vai ce bine miroase, ce bune sunt... am mancat, am aflat ca sambata mergem la o nunta...si... nimic..il simteam ca e incordat , dar am realizat ca nu putea vorbi inca despre asta....am facut baita , am inceput sa ne gandim cu ce se va imbraca el la nunta..ca eu nu stiu.. el a tras concluzia ca trebuie sa slabeasca... ne-am hatanit...iar eu in cada luasem deja hotararea de a nu deschide subiectul...m-am gandit asa: cand ne-am certat, si a revenit... doar am vorbit o data si raspunsul a fost :"da, vom face si copii"... acum l-am facut... ce sa-l mai intreb ce facem??? de ce sa-l presez cu o discutie cand pot lasa totul intre in normal, sa vada ca nu sunt alta daca sunt gravida, ca viata merge inainte ...sa-l las incet incet sa se obisnuiasca si cu gandul... bine aseara nici eu nu eram prea convinsa ca sunt gravida...
ca urmare la ora 4 eram cu ochii cat cepele, si aveam probleme: ce fac cu ratele la apartament, sa-l inchiriez, dar sa iau mobila de acolo...s-o aducem aici... unde sa o punem...pana la urma m-am trezit de tot...am plecat la bucatarie, am mai tras un sure check... ( parerea mea e ca la barza e mult mai vizibila a doua liniuta)... si asta e pozitiv , am bout o jum de cana de lapte...am fumat o tigara, gandindu0ma ca trebuie sa le las... si m-am culcat la loc...

dragelor, orice s-ar intampla eu nu renunt la sarcina, iar G stie acest lucru...
asadar mai tarziu voi suna la cabinet s avad ce spune asistenta... sa ma programez la un cotrol... dar intrebarea este... sambata sa-i spun sora-sii vestea??? lesina mechedonii
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:03 am

Buna dimineata, fete minunate!

Io m-am trezit devreme sa-mi trag scaunelu' mai in fata, s-o aud pe Meni mai bine cand ne povesteste cum a fost la consiliul de familie. Wink

Amy, multumim de mic dejun ilustrat. Eu am insfacat deja o felie de chec si un pahar de suc. Very Happy

Gallicuto, te cam mananca pielea pe mataluta. Auzi, sa-l fiarba in suc propriu pe Tarzan, de parca ea nu tot asta face in Ro. Laughing Si, cand ajungi in Fr, ne aburesti ca nu poti intra pe net ca n-ai internet dar cand colo, te "fragezeste" Tarzan 2 sapt fara oprire. Laughing Sa nu te aud ca te plangi de febra musculara sau dureri de sale. Embarassed

Brunica, fooooaaarte frumoasa vacanta ati avut. flower

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:08 am

sa fac beta doar sa ma lamuresc cam cat timp are sarcina...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:12 am

Manule, io tot n-am priceput: Geo stie ca esti insarcinata sau ba?
Si, daca vrei sa pastrezi sarcina, ai grija cu baile de durata in apa fierbinte!
Fa o analiza de sange Bhcg, va fi elocventa.


Ultima editare efectuata de catre guzelnico in Mar Noi 02, 2010 9:15 am, editata de 1 ori
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:14 am

nico...stie, fata draga...dar nu a topait cand a auzit cred ca s-a cam speriat chiar...
baia nu a fost fierbinte si nici de durata...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:21 am

Poate e bine cum procedezi tu, sa nu-l stresezi cu discutii prea multe. Lasa-l pe el sa "rumege" noua lui postura de viitor tatic. Wink
Sa-l vezi tu cum se schimba cand o vedea la eco inimioara lui bb batand. Dar asta peste vreo 2 saptamani. Very Happy

P.S. Exclamation Bea multa apa, mananca sanatos, lasa naibilor fumatul, redu cafeaua sau incearca decof, nu te apuca sa ridici/ impingi greutati, cauta sa nu te apleci prea des, cere-i dr tratament de sustinere si lista cu analize. Exclamation




Ultima editare efectuata de catre guzelnico in Mar Noi 02, 2010 9:27 am, editata de 1 ori
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:24 am

manu, cred ca prima data treb sa vb cu G, apoi vedeti voi!
dupa mine, in nici un caz sora-sii.

nico, s-ar putea sa fie instalat netul - vom vedea!
si, ...........daca nu ....... o sa va fie dor de mine, ce sa ii faci...... geek
bruniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!! asa de dimineata???? pupam fata!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:30 am

nico ...esti foarte matinal astazi scratch ....te-o fi aruncat patul afara drunken ?
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:31 am

Galli, si io zic ca-i netu' instalat Very Happy dar e o minciunica credibila si scuzabila daca nu vei intra in primele 2 sapt dupa ce aterizezi in bratele lui Tarzan. Wink Desigur, noi te vom crede Razz si-ti vom duce dorul pana ne vei anunta ca "uffff, in sfarsit am net". Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:38 am

alinuta, hihihi, ce faza!!!!!! geek nico, ti-a pus gand rau, alinuta noastra!!!! bom
are chef de glume, acu ca e in casa noua!!!!
lasa,soro, se bucura ca e fara mosafiri!
alinuto, ce faci, cum esti? pana la urma tot in budapesta???

ei nico, iti dai seama ca cica, mi-a facut el programmmmmm.......
da nu ma intreaba daca o pot........ geek
;dupe; atatea lipsuri.......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:40 am

Alinuta, am avut motive intemeiate:
1. chiar eram ingrijorata de felul in care va primi Geo vestea de la Manu- astfel ca, dupa dus imediat butonam de zor laptopu'
2. trebuia sa mergem undeva in Ist, sa aranjam cu viza pt masina pe pasaportul sotului; am gasit o solutie pt a evita o "plimbarica" pana la granita si retur (vreo 5 ore dus-intors)- actiunea a fost insa amanata pt ora 12- 13

P.S. Dar sunt in varfu' patului, cu checuletu' si lapticu' langa mine. Very Happy
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:44 am

da gali tot in budapesta .....bubu o data in luna o sa fie plecat pt o sapt in rest rezolva de aici ce are de rezolvat .....bine nu a ramas salariul promis de la incepu dar ii foarte multumit ca a reusit sa inpace capra cu varza Very Happy

hai nico ca a fost o gluma .....dar chiar nu sunt obinuita cu tina sa iti vad asa de dimineata ,,ochisorii,, I love you
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:48 am

"da nu ma intreaba daca o pot........
;dupe; atatea lipsuri......."

Ce sa nu poti, soro? Sau de ce sa nu poti? Maiculitaaaa Shocked, tu ai dereticat prin toata casa si nu-l lasi si pe Tarzan sa "stranga" panzele de paianjeni ... Embarassed

Si cand zici "lipsuri" la ce te referi? confused Crezi c-ai uitat cum se face? Nu, soro, n-ai uitat, stii doar, e ca mersu' pe bicicleta. Laughing Laughing Laughing Tu apuca-te, ca-ti revine memoria imediat. Laughing Laughing Laughing

P.S. Stai sa vina si restu' fetelor, sa vezi tu atunci cine pt cine are chef de glume! Laughing
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:50 am

geek geek geek geek geek
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:51 am

gallii, poti fetita cum sa nu poti....uite noi te "scutim " de aici cu conditia sa povestesti tot cand ti se mai elibereaza programul hihihi...
nico... ce fain de time in varful patului...
vai la mine daca ar gati G si eu in varful patului , cred ca intr-o saptamana ar ajunge vasele din bucatarie la mine in dormitor...
normal ca vorbesc cu G inainte de orice...bineinteles ca pana nu trecem pragul (pe care o data nu l-am trecut Sad )nu voi anunta nimic...doar sora-mea stie ...normal.

hmmm deci vom sarbatori un an in trei...hmmm
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:54 am

Alinuta, stiu ca-i gluma, draguta mea! I love you
Cea care s-a saturat de mine cred ca e canapeaua din sufragerie. Razz
Patul din dormitor il folosesc strict pt somnul de noapte. Ca alte activitati, din alea de care "a uitat" Galli sa faca, nu mai prestam deocamdata.

P.S. Tiiii, daca ma loveste si pe mine amnezia ca pe Galli, ce ma fac?! scratch
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 9:55 am

manu, super veste, ce mai!!!!! sa dea DD sa fiti sanatosi si fericiti!!!! I love you flower

aoleu, de panza de paianjen uitasem........ e cam greu, cred...... geek
trebuie antrenament inainte....... scratch

monaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, scapa-ma!!!! cheers
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 EmptyMar Noi 02, 2010 10:01 am

Hai, ca ma ridic sa fac un mic dejun sanatos, ca bb da semne ca nu s-a saturat. S-a trezit si cumnatica, asa ca stam nitel si de povesti si revin. Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-10
Sus 
Pagina 8 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul- 19
» Discutii zilnice de tot felul-6
» Discutii zilnice de tot felul-17
» Discutii zilnice de tot felul-18

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: