Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 9

In jos 
+11
Mona41
Sorina
lyly_mar
samira33
Admin
galliciana
luminita42
alinutahu
turqoise
guzelnico
amy
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 30, 2010 1:11 pm

Rezumarea primului mesaj :

Va asteptam cu drag la noul capitol. flower
Sus In jos

AutorMesaj
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 9:27 am

Buna dimineata, fete minunate!

Io mi-s ff bucuroasa astazi, pe la 3 noaptea mi-a sosit sotiorul bounce.

Amy, listuta zilnica am "aerist-o" si eu o data sau de 2 ori. Wink Ramane la aprecierea ta urmatoarea "curatenie". Very Happy

Pt sarbatorite, oricare/ oricate ar fi ele, putem crea un singur subiect. Oricum Galli are grija, draguta, sa le individualizeze la "panoul miscator". Very Happy

Lumi, si eu pun info despre sarcina si la subiectul gravidutelor, tocmai pt a se respecta tematica. Very Happy Cat despre a pune presiune pe harnicute I love you , departe de mine gandul acesta. Ma refeream la faptul ca, daca avem idei noi/ nastrusnice, sa ni le exprimam liber aici Idea .
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 9:56 am

ciao dragutelor!

sami, este "dotata" pana-n dinti Very Happy sa fie cu noroc de data asta ca la cate peripetii ati avut, meritati un oscar, apropos ce s-a mai intamplat cu masina pana la urma , scuze daca ai mai zis dar n-am fost pe faza Embarassed

fetelor, eu sincer va admir ca va rupeti din timp pentru a administra acest forum, e lucru mare sa stiti I love you felicitari lol!
tocmai am primit o invitatie de botez pe sambata viitoare la sibiu ,al doilea bebe al unui coleg, in 3 ani a facut 2 copii si situatia lor e jaleee,chiar nush cum o sa se descurce cu amandoi Suspect
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 10:00 am

Sami, pt PRG sunt mai indicate acele verzi, la fel de lungi ca cele gri dar o idee mai grosute, tocmai pt ca PRG e f uleios. Iti spun din experienta sutelor de PRG avute la activ. Tu incearca-le pe amandoua si vezi cu care experimentezi "placere" mai mare. Laughing
Oricum, ca sfat, iti spun ca persoana care iti administreaza injectiile sa aiba grija:
- sa sufle putin locul tamponat cu alcool (ustura al naibii daca intra alcool odata cu serul Evil or Very Mad )
- sa introduca serul ff incet
- sa maseze locul, la final, prin miscari circulare (sa nu se faca galmute)

P.S. 1 Daca injectiile ti le face Samirutu', spune-i sa-si odiheasca palma mainii libere pe fesa ta, in timp ce introduce serul. Creeaza confort. Wink Pupicul de final cred ca ti-l da oricum. Smile

P.S. 2 Prin delicatete am caracterizat-o si noi pe Lyly, dupa intalnirea de grup. I love you
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 10:27 am

Turqoise,

Meritul este al Gallicianei I love you , in primul rand. Si, cand ma gandesc la motivul pt care a initiat acest forumas, imi vine sa zbor pana in RO s-o strang in brate si s-o pup.

Iar copilasi facuti ca pe banda, am si eu in familie, de la cumnatu' din TR. Primul copil avea 6 luni cand l-au conceput pe al doilea. Dar a fost manevra din partea partenerei sale, sa-si asigure garantia intrarii in familie (cel putin asa a simtit soacra-mea). Stiu ca-i barfa si nu-i frumos dar tipa e o prefacuta si o nesuferita (asta-i parerea intregii familii).
De crescut ii creste cu bona, ca si-a dat seama ca nu poate face fata singura dar a pierdut total din vedere ca primul nascut trebuie pregatit pt venirea noului membru in familie. Astfel ca, e musai sa stea cu ochii pe fetita (mai mare), ca sa nu arunce cu obiecte/ loveasca/ chinuie bebelusul.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 10:40 am

hehe, principalul motiv ati fost voi! nu?
gata u laudele, soro, ca sunt prea mult! I love you

cu banda rulanta, si eu am exemple.....

sami e blindata rau!!!! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 1:14 pm

bonjour!!
ce fac fetele? eu ma pregatesc sa merg la sala , iar maine fac bagaje Smile
am niste vesti bune: am fost ieri la dr cu care am facut fiv ,mi a propus si el sa schimb clinica si o sa ma trimita la marseille sau paris ! are o reuniune la paris , a plecat ieri , o sa ma sune cand se intorce!
mi a zis sa nu merg la nimes pt ca e acelasi laborator ca al lor!
sunt incantata !
va doresc o zi frumoasa !
pupici..
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 1:51 pm

bineinteles, ca de la ce mi-am propus, am ajuns la altceva.....
am gasit niste igrasie pe un peret, si am ajuns la altceva......
nu am observat pana acum, si iata, am vz azi....
nu imi imaginam cum a putut aparea acolo.....

bruni, super ca mg la sala!

unde ati disparut toate??? Sad
ce-i cu manu? azi nu a intrat deloc....... affraid

ma duc sa scot si putina carne sa imi fac un felul2.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 3:14 pm

Buna gagicile mele :-),
Hai ca ne-om descurca pana la urma cu forumul!.. Noi sa fim sanatoase si copii nostri si barbatii si tot familionul, na! Very Happy

Fetele azi e ziua lui H. si nu pot sa-i iau nimic si nici sa bem si noi un pic de sampanie!..:-( Dar putem manca ..tort!!Very Happy

Si ..vine si soacra, cred va ateriza intr-o ora. O s-o las in plata Domnului sa umble pe aici prin casa pana vine H de la serviciu. Multe discutii nu pot avea cu ea, e clar! Wink Am zis ca nu ma agit dar tot am bagat niste rufe la masina de spalat, parca nu vreau sa o las pe ea sa-mi spele chilotii. Plus ca am sters masa, am spalat niste vase, am schimbat niste prosoape, fir-ar sa fie, poate nu ma credeti dar pentru conditia mea e mult, trebuie sa evit statul in picioare.

Hai ca va mai dau de stire cu mersul lucrurilor! Smile
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 3:22 pm

Sami , intr-adevar astia isi fac mana pe pacientii care platesc din greu pentru o fertilizare. Ar trebui sa-si trimita oamenii la specializari prin strainataturi sau sa plateasca din greu doctori buni, care au deja experienta!..Nu e destul ca fertilizarea la noi este o practica relativ tanara, comparativ cu alte tari. Oricum o clinica privata ar trebui sa tina cu dintii de medicii cu experienta, dar banuiesc ca managerii se zgarcesc la salarii sau alte avantaje.
pupici!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 3:27 pm

A venit H. de la serviciu , ce bine nu mai stau singura cu soacra pana la 17.00!

Pupici fetele!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 3:38 pm

Lumi, sa-ti traiasca sotiorul, sa fie sanatos, fericit si sa-i fie indeplinite toate dorintele! flower
Si nu-ti face griji pt cadou, cel mai frumos dar pentru amandoi se afla la tine in burtica. cheers

Sper ca nu te apuci sa cari cosul cu rufe ude. Suspect Scoate-ti doar lenjeria ta intima si restul rufelor sa le intinda socrela.
Iar cu activitatile casnice, oricat de usoare ar parea, fa asa: baga rufe in masina si intinde-te 15-30 min, spala vase si apoi intinde-te 15-30 mim, schimba prosoape si apoi intinde-te 15-30 min etc. Wink

Manu ne-a avertizat de ieri ca azi nu crede sa aiba timp sa intre aici. Are o delegatie din Olanda si trebuie sa traduca la sedinta. queen

P.S. Galli, faptul ca ai initiat forumul pt noi, ti se pare putin lucru? Esti prea modesta. I love you
Sus In jos
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 3:45 pm

La multi ani - Happy birthday Mister H, sa fiti fericiti-we wish you to be happy, sanatosi-healthy,iar micuta ce vine sa va aduca numai bucurii-and the little one who,s on the way to bring you all only joy!!! flower cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 4:00 pm

Lumi, sa iti traiasca sotul!
Fericire, sanatate, si multe bucurii din partea micutei voastre!
Si mai multe bucurii din partea ambelor fete!!! flower flower flower
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 5:28 pm

Fete,
Intru si eu sa va pup..
Vad ca e vremea de petrecere...La multi ani Lui DL H, sa traiasca si sa fie pishat de tinere domnite cat mai curand
.
Va pup pe tote, eu plec in weekend..
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 6:00 pm

monaaaaaaaaaaaaa, affraid
w*e placut pt tine, soro! cheers
te asteptam cu vesti noi!!!! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 7:01 pm

Fetelor va multumesc mult!
Ce de mai urari a primit H. asa bonus!!!! Care mai de care mai exotice , dar a mai originala urare a fost de la Mona!!!! lol!
Mersi fetele este mult prea mult!

L-am convins pe sot sa infiga lumanari in tort si a suflat, soacra ne-a facut doua poze (a aparut la timp) si eu i-am cantat ''La multi ani''. Vreau sa zic ca am mancat doua portii de tort, nu m-am putut abtine, de cioco fuse si se nimeri si proaspat, ar mai fi si pentru voi daca ati fi pe aproape!..
I love you


Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Joi Oct 07, 2010 7:05 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 7:05 pm

Luminito,sa iti traiasca sotioru,sa fie sanatos si sa se bucure de fetele din familia lui:3 la numar!!!! Fata draga,H al tau, dupa ce ca e olandez...mai este si balanta pe deasupra!!!si barbatii balanta sunt de casa ..tin la familie....inca odata,sa iti traiasca si La multi ani! flower
Samiruto flower ai dreptate cu dr de ML si eu am o stragere de inima ca s-a schimbat embriologa ...stiu ca Albu avea incredere in Mustatea.....dar asta e....om vedea.
Io azi tb sa merg la Zumba si m-a apucat lenea si mai ales ca fetele mi-au zis sa nu fac in perioada de stimulare ,i-am dat abonamentul unei prietene....eu stiu ca nu sunt inca la stimulare,dar am ma pregatesc de ea..asa ca am renuntat!!! geek de fapt mi-era o leneeee pe frigu asta....
galli,guze,amy,turqoise,mona,meni flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 7:13 pm

hihihihihihihihihi,lumih, IO am crezut ca mi se pare..........
sa fiti voi sanatosi!!!!!!!
noi asteptam pozele!!!!!!!! fara soacra! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 7:20 pm

salutari, mai este cineva pe aici??
am venit sa semnez condica... ce credeati ca scapati de mine?!??
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 7:30 pm

heh, da tu credai ca scapi de noi???
bem asta seara,da lumih!!!! si o felie de tort pe deasupra!!! partyyyyyyyy!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 7:31 pm

Da Lyly e Balanta, mie imi place zodia asta foarte mult (ca-s berbeaca!) Mereu mi-am dorit sa gasesc un barbat balanta, iote ca l-am gasit, stii tu mai bine mai tarziu decat niciodata! Pe zodiacul chinezesc e Purcelus (adicatelea Porc), iar eu sunt Oaie, ne potrivim si pe partea asta. Astia sunt facuti sa stea langa femeie, le place viata in doi...:-)) Mie imi convine! Very Happy
Al tau ce semn e?..

Restul gagicilor barbatii vostri ce zodii sunt?..



Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Joi Oct 07, 2010 8:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 7:35 pm

Pai ce pe soacra o invita cineva la poza! Nici vorba!

Da soro, nu ti s-a parut, numai la perversiuni se gandeste Mona asta! flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 7:39 pm

Manule, te tinu sefu pana acu''?..Sau olandezii? Very Happy

Vezi sa nu te gelozeasca G.!I love you


Eu am cam suparata, a sunat fetita mea sa-l felicite si pe H si pe urma am mai vorbit si noi.
Avea numai greutati pe inimioara in legatura cu prietenul ei, nu mi-a zis nimic o saptamana dar era tare amarata si azi a zis tot. Se cam cearta cu el, e foarte impulsiv, nu -si gaseste drumul drept in viata, parintii nu stiu sa-l sustina si sa-l incurajeze. Plus ca el are un talent ''deosebit'' sa in intre in incurcaturi...off. In sfarsit am vorbit mult si dezbatut toate problemele...O sa mai vorbesc cu ea maine, parca nu stau linistita.

Hai pupici fetele!
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 7:57 pm

Lumi,e scorpie........
Vrem pozeee!!!si cu soacra,ca de.... face parte din familie!! Very Happy
Din ce aud si eu prin jur...nu stiu ce au in cap baietii astia....pe de o parte vor o relatie stabila,pe alta parte vor sa se mai distreze,ca de ...sunt tineri!?
gali,ce faci soro?
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 EmptyJoi Oct 07, 2010 8:04 pm

lyly, ia, p-aci si eu cu voi! cheers
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 9
Sus 
Pagina 7 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: