Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul - 5

In jos 
+15
Libra
turqoise
menics
mirela2
Looana
luminita42
alinutahu
guzelnico
azumica
Sorina
Mona41
samira33
amy
galliciana
Admin
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyLun Iul 19, 2010 6:46 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii de orice fel cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyLun Iul 19, 2010 4:53 pm

hai,soro, bine ca aparusi, ca nu ne*ai lasat sa murim de dorul tau aci!!!!
heheeeeeeeeeeee, ti-ai luat si al 2 lea catelus!!! sa iti traiasca!!!! cheers
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyLun Iul 19, 2010 4:57 pm

sorina, esti in concediu, pleci in concediu, te rog, limpezeste-ti gandurile
ia putina pauza, totul va fi bine,in final! trebuie doar putina rabdare!

azumica, nimeni nu isi alege parintii!
se spune, ca, de regula, copiii isi aleg parintii!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyLun Iul 19, 2010 5:20 pm

lumi am zile si zile
cat a fost mama a fost ok,
astept sa treaca starea asta
azi m a durut si burta
de ce .....nush
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyLun Iul 19, 2010 6:54 pm

stiu galli ca nimeni nu-si alege parinti.....
azi am avut o zi tare proasta maine.....va fi mai bine, poate
Sus In jos
Looana

Looana


Mesaje : 30
Data de inscriere : 30/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Undeva prin Vestul salbatic

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 6:52 am

Neatza fetelor va astept la o cafeluta fierbinte (__)> Very Happy m-am trezit dimineata ca trebuia sa-i dau lui Don sa pape azi face 6 saptamani si e un mancacios inrâit . Laughing
I-mi astept sotul sa apara dupa care am inteles ca tot azi sa decis in sfirsit sa se interneze in spital ......are retineri mari de apa in corp ,de la ce nu stiu dar dr.zicea ca are in jur de 10-15 l de apa si trebuie o saptamana sa stea in spital .Asa ca va trebui sa patrulez o saptamana intre spital si casa.
mirela2 azumica ce face-ti? toate trec incet nu avem de ales eu va doresc o zi buna si mult mai linistita .
Sorina unde mergi in concediu ,si noi aveam in plan acuma la sfirsitul saptamani sa luam bilete sa mergem undeva dar acuma cu problema sotului toate sau aminat cu 1-2 saptamani.
Lumi ma bucur ca esti bine si vad ca burtica creste mare deja incet,uite cum trec saptamanile.
Fetelor voi cum faceti visinata ? Question
Va las si ma duc sa ud in gradina ,revin mai incolo....pina atunci astept sa va treziti.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 7:30 am

Looana,uite:
1.Ingrediente:
5 kg visine,
2 kg zahar,
4 l votca.
Mod de preparare: Se aleg visine bine coapte, se spala, se scurg si se pun intr-o damigeana, in straturi alternative cu zahar, avand grija ca ultimul strat sa fie de zahar.
Se leaga damigeana la gura cu un tifon impaturit in mai multe straturi si se pune la soare (balcon sau cerdac), pentru macerare, timp de cca 4 saptamini.
Cind s-au macerat bine visinele, formindu-se siropul, se adauga votca si se amesteca compozitia. Se astupa damigeana cu dop de pluta si se lasa la macerat timp de 2 - 3 saptamini, dupa care se strecoara si se pune in sticle.
La servire, se pot adauga in paharele si citeva visine

Am un sfat ,am preparat visinata pentru casa nu 5 kg.la un kg.de visine un kg. de zahar,(nu scriu ca totul trebuie curatat ?cine nu intelege?)acestea se astupa si timp de o luna mereu se rastoarna pentru a se topii mai repede zaharul,dupa aia se leaga bine cu tifon,cu cat sta mai mult (luni) primeste taria fara vodca e un deliciu,nu se simte lipsa de vodca,pofta buna

2. Chiar daca nu ai soare in apartament......
Timp de preparare:
5 zile (complexitate redusa)

Ingrediente:
2 kg visine
1 kg zahar
1 l alcool
1 zahar vanilat

Mod de preparare: Se aleg visine bine coapte, se spala si se introduc intr-o damigeana mica. Se adauga zaharul si se lasa la macerat. Cand zaharul s-a topit si s-a lasat zeama, se adauga alcool.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 7:34 am

neataaaaaaaaaaaaaa!
am sosit la cafea!!!!
Lo, ma bucur ca esti bine, si catelusii la fel!
ufffffffff, ce nasol.....sper sa se rezolve cu bine si repede problemele sotului tau!
revin!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 7:40 am

buna dimineata!
am venit, beyyy, mi-am schimbat calculatorul , si acum pot intra aici yupiiiiiiiii
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 7:47 am

meyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,balerino!!!!!! ai vrut sa ne topim de dorul tau aici?????
zii repede ce faci,cum esti!!!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 7:49 am

sunny bounce bounce bounce bounce
ce ma bucur ca va pot citi... mi-a fost dor de voi....
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 7:50 am

galli Smile*), sunt bine slava domnului.. vara , mare , soare... intr-un cuvant profit de vremea frumoasa in we, ca de concediu inca nu vorbim...


tu ce faci??? nu am apucat sa citesc din urma asa ca ma scuzati daca sunt pe dinafara Embarassed
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 8:19 am

Buna fetele.
Manuuuu, ne era asa dor de tine.
Pt a te pune la curent intra la Cu gandul la o minune sa vezi ce de gravidute avem Very Happy.
Pup fetele dragi !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 8:36 am

da, deja bag tare sa recuperez....
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 8:43 am

aha! deci nico si lumi42 au reusit...hmm scuze dar pe ele le stiu de "dincolo"...
ei, ei ce a mai trecut timpul... ma apuca melancolia cateodata...

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 8:58 am

Sad sunt singura pe aici??
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 9:41 am

Nu Manu. Smile
Si eu balauresc pe aici. Ti-ai schimbat culoarea parului?
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 10:03 am

ei, eu ma apuc sa va spun ce am mai facut....
1. am incetat sa mai iau AC, pt ca , m-am patat pe fata ca naiba...asadar sunt Z22 dupa calculele mele...dar cel mai bine voi sti la urmatorul CM...george nu a comentat deloc decizia mea de nu mai lua, asadar mergem inainte...iar daca e sa fie...oricum doua luni trebuie sa ma feresc de o sarcina, sa-i dau timp endometrului sa se refaca...
2. cu G este totul ok, exceptand ca este dezordonat, descopar ce este foarte sensibil...ca normal, ca oricarui barbat nu-i place sa fie pus la zid, sa i se dea ultimatumuri...si trag eu concluzia ca nu este nici genul care sa-si faca planuri in general.. la el conteaza clipa, ce facem azi...
3. petrecem aproape tot timpul impreuna , mergem des la Poiana unde are casa parintesca, loc in care se desfasoara, prin gradina, se ocupa de pomii fructiferi, tunde iarba, toarna trotoare... loc in care i-am cunoscut o mare parte din familie, toata lumea cu bunghiul pe mine... se pare ca sunt singura femeie cu care se expune...eu zic ca este "de bine". desi vorbesc o limba oarecum necunoscuta mie, ma simt bine in familia lui, stiu ca sunt si voi ramane "mucana" dar asta este adevarul.
nu am curaj sa ma gandesc la mai mult, sunt fericita, multumita, mi-e bine acum, si asta conteaza cel mai mult...
ei cam asta este cu mine..
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 10:04 am

amy, Very Happy da , mi-am ales o nuanta mai roscata..dar se cam decoloreaza de la soare.. acolo sunt proaspat vopsita!
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 10:05 am

neatza doamnelor, am cam intarziat la apel:D

am dormit doar 2 ore dar nu-s obosita......nu stiu de ce am dormit asa putin.....am facut un dus si mi-a trecut geek
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Dosar: Secretele fericirii pana la adanci batranet   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 10:07 am

Dosar: Secretele fericirii pana la adanci batraneti
Desi timpul nu ne mai permite sa vorbim despre longevitatea fericirii pana la adanci batraneti, vom incerca sa demonstram contrariul. Redactorii revistei Oprah ne dezvaluie asadar, aspectele importante care stau la baza casniciilor de succes:


Pentru a defini increderea nu e neparat nevoie de un dictionar, asta doar daca, situatia nu o impune. Increderea si fericira sunt sinonime fie chiar si partiale, deoarece cu cat una este mai mare, atrage dupa sine si crestera celeilalte. In doi, increderea trebuie sa fie cuvantul de ordin. Pentru un cuplu increderea reprezinta atuul unui viitor chiar daca nu intotdeauna rasare soarele. Cu atat mai mult, in astfel de momente partenerii se cunosc mai bine, isi admit defectele si calitatile, intr-un cuvant accepta ca increderea se construieste nu se primeste din partea cuiva.

A avea incredere inseamna a invata cate putin din lectia despre fericire. Se spune ca niciodata nu-l cunosti foarte bine pe cel de langa tine. Daca este sau nu asa, doar experienta de viata o poate confirma. Totusi, cert este ca, daca nu exista minima speranta fie din punct de vedere comportamental si sentimental, longevitatea increderii va fi pusa la indoiala. Fericirea de cuplu nu se masoara neaparat in declaratii siropoase de o clipa ci in increderea de o viata.

Asteptari comune

Asteptarile comune sunt, cu siguranta, rezultatul increderii. Daca despre opinii divergente se poate discuta, in ceea ce priveste asteptarile,indubitabil ca ele trebuie sa fie la unison. Cand va ganditi deja la un viitor in comun si asteptarile trebuia sa aiba un punct comun: puterea exemplului. Acesta poate sa vina, in primul rand de la parinti, apoi de la cunoscuti, doar cei credibili, si nu in ultim rand din putina proprie experienta de viata. Atunci cand exista ceva comun, iubirea si acceptarea atuurilor comune, se poate vorbi de liantul care face ca doua ramuri al aceluiasi copac sa aiba o radacina si o tulpina comuna.

Umorul

Ce s-ar face omul fara umor? Daca existenta se masoara in ani, umorului ii ramane capacitatea de a simula existenta. Fiecarei zi ii trebuie un zambet. Auzim deseori ca trebuie sa ne bucuram de fiecare clipa. Cu toate acestea, nu toate persoanele sunt inzestrate cu umor. Trebuie sa stii cand si cum se face haz de necaz. Un zambet in coltul gurii, o fata luminata, puterea de a zambi cand afara este nor si mai ales darul divin de a-i face pe altii sa rada din nimic inseamna a avea umor.Fara frunte incruntata, cu capul sus, intotdeauna cu o vorba inteleapta dar sugubetata, poti sa te consideri un antitdot imotriva proastei dispozitii. Si iubitul tau poate sa aiba umor, iar daca ii lipseste, compenseaza tu acest mic defect al lui, care sa va faca viata mai frumoasa. Grijile si buna dispozitie nu se vor intalni in acest mod niciodata. Cand pe chipul lui apar primele riduri, tu sa fii prima care, cu un gest, o vorba sa ii luminezi fata si sa il binedispui.

Viata sexuala implinita

Nimic nu poate completa mai bine armonia dintr-un cuplu, decat o viata sexuala satisfacatoare. Daca totdeauna ati fost multumiti in intimitate, reusind sa impacati dragostea si sexul exemplar, trebuie sa pastrati acest obicei si dupa casatorie. Chiar daca multi au o conceptie eronata, fiind de parere ca mariajul conduce catre monotonie si o viata sexuala aproape inexistenta. Casnicia inseamna maturitate, dorinta de a fi alaturi de celalalt pentru totdeauna. Asadar, printre grijile care vor aparea in timp, momente de impas in cariera, program incarcat, copii, nu trebui sa uitati de propriile placeri. Mai exact, de placerea de a fi impreuna si de a face dragoste.

Sustinerea reciproca

Viata in doi este cea mai frumoasa daca fiecare invata sa-l accepte pe celalalt. Prietenia este prima veriga a carei conditie ramane sustinerea reciproca. Uneori este binevenita si o incercare, facuta cu masura, bineinteles, in asa fel incat sa se masoare incredrea unuia in celalat. Cu cat cei doi au posibilitatea de a se intelege mai bine cu atat sustinerea reciproca este mai durabila. Un examen, un esec, chiar o bucurie, trebuie sa ramana felia ambilor parteneri de viata, pe care sa o imparta in mod egal. Daca balanta atarna mai mult intr-o parte, cantarul increderii are de suferit, prin urmare si relatia de cuplu.Nu se poate vorbi de sustinere atunci cand parerile si conceptiile sunt diametral opuse, cand unul dintre parteneri are nvoie de sustinere morala, iar celalat se preface sau ignora atitudinea celuilalt. Intervin aici maturitatea, seriozitatea, capacitatea de a trece si de a accepta esecul sau bucuriile care trebuie impartite intr-o casnicie. Daca iubitul/sotul a obtinut un job mai bun, bucuria va apartine amandorura.

Mai mult decat iubiti, parteneri

Din invidie sau nu, se mai spune ca cei care se iubesc cu adevarat sunt permanet amanti. Daca este sau nu adevarat, tot viata o demonstreaza. A iubi cu advarat, inseamna insa a fi un partener de nadejde. Ce inseama iubiti? Poate doua persoane care impartasesc pe moment acelasi sentiment. Ce inseamna insa parteneri? Doua persoane traiesc aceeasi responsabilitate de a iubi constient, de a imparti responsabilitati si drepturi, de a stii cand sa ceara si cand sa ofere. Fara principii sanatoase nu poate fi vorba despre parteneriat. Cu cat iubirea este mai profunda, cu atat parteneriatul este mai durabil. Toata viata partenerii sunt iubiti si invers. Cu toate acestea pot fi momente cand cele doua componente, desi sunt invers proportionale, se compenseaza.

pirat
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 10:16 am

neata frumoaselor,
Manule, da' scumpa ai m-ai fost la vedere...
spe ca ti-a priit odihna....
iti sta ff bine tunsa asa si vopsita I love you
Looana, super cateii...
Azu, multam de lectura...hai sa te auzim cu o zi mai buna azi..

Gali, Amy, Lumi, Nico, pup botic... flower
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 10:17 am

naveti pentru ce.......si da, azi va fi mai bine
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 10:46 am

mona, merci Smile

Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 10:52 am

ciao fetele!

cum se simt azi gravidutele???

manu, ai ochisorii ff frumosi!

revin si eu dupa un weekend prelungit,azi am fost nevoita sa revin la servici dar sunt odihnita si bronzata Very Happy ca am avut 3 zile superbe dar foarte calduroase pe care le-am petrecut la casuta de la munte iar pe langa plaja am facut si curatenie generala adica, sters geamuri, tras mobile de la loc, spalat lenjerii de pat(ce noroc ca s-a inventat masina de spalat Very Happy ), mancare, si alte cele iar ieri am pornit hotarati prin padure dupa zmeura, cu atv-ul,am parcurs vreo 40de km si ne-am intors acasa cu 1kg de afine si cu mainile negre Very Happy ,zmeura inca nu e coapta , mergem peste vreo 2 saptamani. a fost superb,ne-am hotarat sa facem din ce in ce mai des aceste drumetii, mai ales acum cat e inca vara.

pup fetele
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 EmptyMar Iul 20, 2010 11:30 am

Ce evadare frumoasa turqoise Smile.
E asa bine la munte vara, racoare si miros de iarba verde.
Manu, tot frumoasa esti si roscata si blonda. Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul - 5
Sus 
Pagina 3 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-2
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: