Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-4

In jos 
+16
SOS Infertilitatea
MayanMistica
mirela2
Looana
lumy_clt
brunadria
luminita42
lyly_mar
alinutahu
amy
guzelnico
samira33
azumica
Mona41
galliciana
Admin
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyMier Iun 23, 2010 6:59 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii de orice fel cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 3:50 pm

buna ....
as vrea sa spun si eu ceva legat cu calculatul saptamanilor de sarcina ....eu cand am sunat la clinica dupa al treilea test de sarcina au spus ca sa ma duc vineri ca atuci o sa am exact 5 sapt si atuncea se poate si vedea ceva ....asa dar ei calculeaza din ziua prima a ultimei menstruati Shocked

mirela ...multumesc de urari si felicitari pt cei doi puiuti ......strangem pumni pt maine la eco flower
nico ....esti foarte draguta ....si multumesc de listuta ce bine ne sta acolo la GRAVIDUTE ....pui sa nu ne diochem cheers

o zi buna si racoroasa sunny
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 5:16 pm

Buna fetele, vad ca deja v-ati facut numarul pe ziua de zi! Very Happy
Noi am dormit tarziu, H. era deprimat din cauza bolii, l-am incurajat dupa care a lucrat cate ceva la computer si a dat telefoane de serviciu cat cuprinde. Pe urma am facut curat doar strictul necesar si am verificat un eseu a lui bebeatza de la Bucuresti (se pregateste de master).
H. se apuca de gatit acu, ma duc sa-i tai ceapa ca zice ca-l irita la oache..:-)
E placut azi ca-i racoare.

revin!
flower
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 6:05 pm

buna seara.....azi am fost o lasa pentru ca nu am avut curajul sa ma duc la o gasca fara o fata.....mda, chiar a fost aiurea din parteamea si acu` chiar imi pare rau... Sad
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 6:11 pm

surioara, cum poti dormi atat de mult????

vai, ce caldura e la mine.......
m-a umplut de nervi avocatul, mi-a stricat toata ziua, puteam sa lucrez cate ceva in plus.....
detest oamenii astia care nu se tin de cuvant.....

azumica, eu cred ca ai facut bine ca nu ai fost singura intre baieti. parere personala.
sa nu iti para rau,mai ales daca era o gasca noua....ai timp destul.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 6:12 pm

looana, ti-ai luat si al 2 lea catelus????
iar nu te mai vede omu'......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 6:17 pm

Alinuta, tin pumnii maine la eco la 10.30 :-)) O sa fie bine!
Mirela si tie succes maine la eco! Ce surpriza va fi pentru soacra!! :-))
Nico, pai doctorita credea ca-i fetita, dar iti zic, pentru mine e atat de putin important ce este! Vrem sa fie sanatos/sanatoasa, vorba asta din batrani are un sens acum pentru mine. Oricum H inclina spre fetita...:-))
Gali , lasa draga ca faci zona umeda pe teren daca tot era necultivat..:-) Vin pasari si alte animalutze, cresc specii de plante rare, declari zona protejata!!:-) acu' serios, sper sa nu ai distrugeri mari pe acolo.
Mona, frumos ne-ai povestit, pup la fata si succes cu evenimentele de la serviciu!

Apropos, fete multumesc si eu cu listuta, dar sa stiti ca eu nu sufar de lipsa ei..:-) mai ales ca nu cred ca pot sa ma bag la elaborare..asa ca nu am pretentii :-))

Turqoise tu esti in aceeiasi zodie cu fiica-mea (peste nu?) si asta mica a mea e combinata cu un baiat leu, au vreo 5 ani de relatie, se iubesc dar... au uneori aspiratii si gusturi atat de diferite. Ieri tocmai imi povestea despre asta. De la ce vine OATS?.

Fetele,acu' imi aminti, fiica-mea a primit un ford fiesta din 2006 de la unchiul ei (fratele lui tacsu) care o iubeste ca si pe copii lui..M-am bucurat pentru ea dar ma gandeam , ce rasfat pe copilitza asta a mea, asa a fost de cand era mica, toti ii dadeau cate ceva..Mare minune ca inca are realism si modestie in ea. Oricum sper sa fie sanatoasa si norocoasa toata viata ei ceea ce doresc pentru toata lumea.

Va pupic pe toate-toate!

I love you
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 6:21 pm

nu eram singura printre baieti. aceasta gasca e mixta, sunt si fete si baieti.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 6:23 pm

Surioara, am tras la aghioase pana la 11.00! :-)
Nu stiu cum fac, dar pot! Nu ma retine nimic!
Fata si dupa ce ma scol , imi vine sa dorm la loc! Shocked
In primul trimestru de sarcina nu eram asa somnolenta, se pare ca m-a pocnit de pe la 13 saptamani. ieri insa m-am sculat la 7.00, eforul naiba! si maine cred ca ma scol tot devreme , ca e vizita la oftalmologie...Fata , ce de distractie pe noi! Crying or Very sad
flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 6:37 pm

Aaa, am uitat, Nico, eu zic ca la tine se aplica foarte bine varsta de la ecografie. Sa zici dupa UM nu are sens in cazul tau, plus ca acum doctorii respecta varsta ecografica a fatului, in functie de care iti calculeaza/corecteaza si DPN (data probabila a nasterii copilului).
flower
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 6:57 pm

lumi soacra stie de mult, ca fiu su nu s a putut abtine
mama mea nu stie ca sunt 2
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 7:11 pm

voi ce credeti despre Madalina Manole? ce parere aveti de cea ce a facut?...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 7:19 pm

azumica ai scris, dar nu mai stiu .......cand e ziua ta de nastere? 29 dec parca?

despre mm s-a scris si ieri, parerile sunt impartite......
daca nu a fost impacata cu ea.....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 7:50 pm

in prima zi de Craciun:25 decembrie
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 8:05 pm

scrie si la profilul meu daca uitati:D Very Happy
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 8:16 pm

Lumi, banuiesc eu ca si dr se va lua dupa varsta ecografica a bebelusului. DD ajuta sa fie totul bine. Am devenit paranoica deja, mai ales in zilele cand nu simt durere la sani, sigurul semn pe care il manifesta organismul meu.Uuuufff, nu ma gandeam ca poate fi asa stresant.

Mire, mersi mult de site. Dar nu contine si calcul pentru FET. Cred ca sunt o situatie speciala. Rolling Eyes Eu am facut in ian punctia. Wink

Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 8:30 pm

Mirela, scuze draga mea incurcai mamele!...Oricum se va bucura!

Nico, nu te speria, durerile de sani cica fluctueaza, e legat si de concentratia de hcg din corp din ziua respectiva, care nu creste in acelasi ritm..Eu la fel aveam zile la rand cand nu aveam nici o tensiune in sani. La mine si greata era cateodata uriasa, cateodata mai suportabila, asa ca e parte din scenariu ca simptomele (multe sau putine) sa fluctueze.
Cat despre varsta sarcinii, pai socoteste si tu ca si doctorii in cazul asta, dupa ecograf; e mai simplu si este de fapt calculul cel corect si in caz de conceptie naturala si la fiv, cred eu.


flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 8:40 pm

Azumica si pe mine moartea Madalinei Manole m-a intrisitat foarte tare, ca de fapt pe toata lumea..Sinuciderea este un act extrem, daca intr-adevar a fost sinucidere, care denota ori mare dezechilibru mental si sufletesc. Nu simt insa ca e dreptul meu sa vorbesc despre moartea si alegerile ei. Nu stiu multe despre ea. Orice ce ar fost D-zeu s-o odihneasca in pace.

Te pup, sper sa mearga bine cu baiatul care iti place!
Sus In jos
Libra




Mesaje : 20
Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Suceava

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 15, 2010 10:06 pm

Pup toate fetele, dar ma voi ocupa in mod deosebit de nasica, pt ca
1. inca mi-amintesc de perioada in care fata mea era "fasolica" si apoi "bobita" si stresul era extrem
2. Nico e "made in '73" ca si alta stresata de pe aici...
Draga mea, pana in sapt 7 eram inca umflata dupa stimulare (trecusera 5 sapt. de la punctie). Ma bucuram exagerat de o usoara tensiune in sani si stateam cu no-spa-ul in mana pregatit la cea mai mica intepatura de ovare. In ziua in care am implinit 8 saptamani m-am trezit dimineata complet dezumflata, si la burta si la sani, nu ma intepa nimic pe nicaieri si mi-au pocnit nervii. Desigur, am fugit la echo si bebe era ok, incerca sa se apere de nebunia mamei.

In ce priveste varsta copilului, se ia in considerare data ultimei menstruatii.
Cand ii masoara circumferinta capului (HC), diametrul biparietal (DPB), circumferinta abdominala (CA) si lungimea femurului (FL) e posibil sa apara alta varsta. Abia in cazul in care intre cele 2 varste este o diferenta de 2 saptamani e cazul sa te ingrijorezi.
De exemplu, copilul meu avea ieri 34w2d dupa UM si dpn 23.08 , iar dupa echo avea 34w6d si dpn 19.08 pt ca e mai capoasa sau mai lunga sau mai burtoasa. Dar nu a fost mereu asa, copilul are ritmul propriu de dezvoltare. Sa nu compari cu alte date ale altor copii. Fina mea a avut valori mai mari in aceleasi perioade si a nascut la termen o fetita de 2.500 g (adica a crescut mai tare la inceput si mai putin la sfarsit). A mea avea ieri 2521-2557 g.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyVin Iul 16, 2010 7:44 am

buna dimineata doamnelor si domnisoara,

da ati avut mancarici la deshte ,nu gluma!!!

turqoise,bine ai venit printre noi.si eu sunt partenera de viata cu un Leutz...si ne chinuim si noi tot cu Fivurile...da nu ne dam batuti!!!
voi cand faceti Fiv???noi avem urmatoarea incercare in Octombrie-Noiembrie.

pup toate fetele mele dragi.

eu sunt mai ocupata in perioada asta...ieri am avut zi de salarii si Garda Financiara in control ca deh...nu mai sunt bani la buget...Sambata plec iar la pescuit cu sotiorul...plecam la balta lui Dan Bitman de data asta...pe undeva pe langa Fundulea....iar Duminica mergem la piscinica sa ne balacim.
ma bucur foarte tare ca e soare afara..ca vrea sa ma bronzez bine...sa ma fac neagra-neagra.

apoi mai am drumuri pe la notariat ca saptamana viitoare tre sa semnam niste acte pentru un teren...si mai am si bagajul mamei de pregatit...ca Miercuri pleaca in vacanta.

asa ca m-am aglomerat iar...nush' cum reusesc da mai mereu fac asa.
ori sunt prea multe de rezolvat...ori nu mai stiu eu sa-mi gestionez corect timpul.

va pup si va doresc o zi asa cum vreti voi
flower
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyVin Iul 16, 2010 8:48 am

neatza doamnelor
va invit la o portie de lapte cu cereale si atat ca daca mai spun si de alte bauturi e cam aiurea pentru burticuta
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyVin Iul 16, 2010 10:06 am

Buna dimineata, fete minunate!

Ce m-as face eu fara voi! I love you Eram la un pas azi sa-i zic sotului sa tragem o fuga pana la eco. Dar voi incerca sa ma abtin pana pe 27.07 cand m-a chemat dr. Rolling Eyes Libruta, cred tot mai mult ca un ecograf la casa omului nu strica. Very Happy

Abia astept vesti minunate de la Alinuta si Mire. cheers Sunt curioasa si de reactia mamei Mirelutei.

Sami, ai gasit medicamentele necesare pt mama ta? Baga detalii si la fata, ca socrela are farmacie si relatii la depozite. Wink Fir intins!

Azumico, mi-ai facut pofta de cereale cu lapte. Hai ca am completat pe lista de cumparaturi. In lipsa de cereale, mi-am facut o portie de piersici cu nuci maruntite.

Gali, ti-ai luat bilet pt Stambul, soro? I love you
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyVin Iul 16, 2010 10:21 am

Am vazut o fata blonda si frumoasa! Wink

Menics, te pupaaaaam! I love you
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyVin Iul 16, 2010 10:28 am

Buna, suricate dragi.
La mine se apropie week-end-ul. Si eu profund marcata de moartea Madalinei. I-am spus sotului sa schimbe traseul spre casa azi, sa nu treaca pe unde treceam zilnic, pe langa cimitirul unde o ingroapa. Sad
Am crescut cu piesele ei, ma prosteam cantandu-i melodiile, stiu o multime din versuri... Uofff, sunt tare trista si de cand am aflat de ea, am o stare tare naspa, inexplicabila.
Dar vine we si deci e rost de relaxare.
Va pupacesc cu drag si ne mai ,,auzim".
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyVin Iul 16, 2010 11:53 am

luminita,uite ca acum am ocazia sa te felicit pentru sarcina,am fost foarte bucuroasa cand am citit postarea ta de atunci.
OATS, este oligoastenoteratospermie dar in cazul nostru oligospermie severa, adica gigei putini, lenesi si handicapati, dar bine ca ii avem si pe-astia,ca sa fiu sincera.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 EmptyVin Iul 16, 2010 1:30 pm

geek hello,hello
am fost prin oras, pe la piata....
am venit pe la 12,30, moarta de cald!!
ma apuc sa imi fac ceva de mancare.....
daca o fi, voi baga ventilatorul in priza, ca asta e, dar,mi-e frica de dinti....
ieri am avut vreo 2 accese, dintr-o data, se speriase si aida de mine, desi nu scosesem un sunet....
sami, tot nu mi-*ai zis cum e cu implantul ala.....
azumica, ce faci?? cum e cu apele pe la voi??
manu, si eu te vazusem......chiar nu ne mai iubesti?? affraid
amy, te cred, dar nu ai motiv de suparare....a fost decizia ei, pana la urma....trist.....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 17 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-4
Sus 
Pagina 17 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul- 19
» Discutii zilnice de tot felul-6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: