Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-2

In jos 
+13
brunadria
luminita42
alinutahu
lumy_clt
beatrix69
guzelnico
Mona41
amy
MayanMistica
samira33
lavinia
galliciana
Admin
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptySam Mai 22, 2010 8:42 am

Rezumarea primului mesaj :

Poftiti la discutii! cheers


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Mai 24, 2010 4:19 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyLun Iun 07, 2010 6:16 pm

nico, din pacate sau din fericire , nici nu stiu , nu voi incepe fiv ul acuma..
mi a dat dr de facut o gramada de analize printre care trombofilie si cariotip genetic, nu sunt la mine hartoagele ca sa le enumar , dar mi a zis bruni meu ca sunt f multe .. deci in iulie fac toate analizele si doar in septembrie spune dr ca voi incepe..
am fost usor dezamagita dar cred ca e mai bine asa..
iti doresc mult noroc sa vi cu beta mare si tu si mona..
galli , sper sa punem de o intalnire , acuma ma agit cu examenele..dar e ok ..
va pup pe toate...
aaa, si daca ralu e tipa care cred eu , te imbratisez si multa putere si curaj pe mai departe...
pupici..
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyLun Iun 07, 2010 6:24 pm

hehe, nebuno, ai poze cu fetele!!!!!! cheers cheers cheers
trimite un mp, sa vedem ce iese!!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyLun Iun 07, 2010 6:25 pm

bruni, sigur, pupici!!!!
ralu, e ralu, sigur,am acaparat-o azi!!!
bafta la examene!!!!


Ultima editare efectuata de catre galliciana in Lun Iun 07, 2010 6:27 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyLun Iun 07, 2010 6:27 pm

Exact! Laughing Incerc sa-ti trimit pe yahoo.
Mie mi-au dat instantaneu lacrimile ... de fericire, bineinteles.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyLun Iun 07, 2010 6:28 pm

sunt omniprezenta!!!!! hai!!!!! te cred, cum nu!!!! 2 minuni deodata, te coplesesc, de-a dreptul.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyLun Iun 07, 2010 6:29 pm

galli merci mult..pupi..
ma gandeam la tine ca te ai tot plans ca ploua...acuma e mai ok? eu mor de caldura si clima nu o suport..
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyLun Iun 07, 2010 7:00 pm

Bruni, Galli mi-a trimis mie frigul si ploaia. Crying or Very sad
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 7:41 am

neataaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! va invit la cafea!!!!!
la noi e soare si cald, azi s-au anuntat 30 gr!!

sami, te asteptam sa ne spui ce face maica!!!!

o zi buna!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 8:29 am

Bey, nu va luati de reputatia mea...pe care nici nu am observat-o pana acum Very Happy
Nico, ti-o donez pe gratis daca-mi sai si tu ceva acolo.....ce mama masii , un ceai , o cafea, un suc, un praf de smochine cheers

Bea draga...iaca acusica o pui si tu de o mamaliga..... cat
Sunt sigura ca e foarte emotionant sa vezi bebelul "pe dinauntru"...

Samiro, te asteptam cu vesti bune...

Yo, Doama-mi "reputata-deputata" tocmai m-am injectat si-s pe ace de ...cal....
Apropos cal, ieri a iesit seicul meu la o alergare, si cu ce credeti ca s-a intors de pe campuri? Cu o potcoava de cal....a gasit-o pe jos...
Fetelor, va dati seama....
Daca nu as avea o accentuata senzatie de CM, as zice ca ne va purta noroc....bang, bang
pup si va tin la curent dupa 16:00...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 10:07 am

Buna dimineata, miununatelor!

Galli, sa nu te aud ca te plangi de caldura. sunny Ca te aduc cu forta aici, la 17 grade si ploaie. V-ati prins ca s-au inchis scolile dupa dusuletele astea, preventiv, in caz de inundatii. Very Happy

Mona, doamna, cum as putea sa ma iau de reputatia matale. Dar ma obsedeaza de saptamana trecuta. Laughing Io nu-s din alea "sa moara si capra vecinului". Dar vreau sa am si io macar un ied cu mot. geek Calu' e a lu' Mayan, nu ma bag peste propritatile altora. rendeer Si nu pe de-a moaca, muncesc din greu, ma zbat ...
Catre tine as sari cu un hamam, dar, avand in vedere situatia politica incordata si faptul ca suntem femei gravide (DD ajuta! cheers ), mai asteptam.
Bineinteles, un ceai si un simit, le servesc tuturor virtual:

img2.blogcu.com/.../u/s/hussoloji/cay_simit.jpg
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 10:11 am

Mona, io zic ca-i cu ochisori, nu poti sa ai jene de ciclu de aproape o saptamana. Se lipeste embrionasu' acolo, sa stea bine 9 luni. Hai, DD ajuta! cheers
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 10:22 am

Buna, fetele mele dragi.
Hai mai sefuto ca ti-am crescut eu reputatia. In dreapta mesajelor, este un plus si un minus. E recomendat sa apasati pe plus. Very Happy
Eu ma cert cu oamenii astia pe aici, care se propun la sporuri de 50% din salariu, pe baza muncii noastre, si ne pun la treaba. Si le tot zic ca nu mai fac nimic, decat strict achizitii. Si vad ca seful s-a reorientat, trimite toate hartiile la care trebuie sa raspundem la o colega care inca nu ,,maraie" ca mine. Mai bine sa ma ia de nebuna decat de proasta. Nu?
In alta ordine de idei, am fost ieri la ginecolog sa repet papanicolau si o sa am rezultatul pe 21. Oricum mi-a zis ca am colul foarte frumos, curat si nush ce glera foarte buna. Hmmm, tot planta am ramas, desi voi de vreun an va chinuiti sa ma invatati una-alta. Very Happy
Va pupic pe toate !


Revin in completare sa va anunt ca m-am documentat si stiu ce e aceea glera. Very Happy


Ultima editare efectuata de catre amy2007 in Mar Iun 08, 2010 10:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 10:28 am

Nico,
Abia astept sa fim noi doua cele care v-om sparge ghata prin incuscrire...
Am ramas ultima speranta a conflictului...ca restul ...au esuat toate din cauza "caposilor"...
Deh, ce sa-i faci..cum zicea bunica-mea ...tre' sa manance toti o buca' de paine...bang, bang

Hai sa vezi ce contrabanda o sa facem noi cu de modele de scutece Very Happy ...
Sa dea DD la toata lumea...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 10:34 am

Daaaaa, vom intra in istorie si vom primi premiul Nobel pt ... incuscrire intre popoare. cheers bounce
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 10:36 am

Amy, propune-te si tu pt spor si gata. Macar sa stii pt ce muncesti. Very Happy Doar ai nevoie de bani pt vacanta. Laughing
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 11:00 am

Pai mai Nico, nu pot sa ma propun. Ca tot ce facem noi, plebea, scrie la justificarea activitatii sefilor nostri, deci noi nu muncim doar ei. Deci, nu meritam 50%.
Ei se propun, ei se voteaza, luna de luna, conform unui grafic bine stabilit, ca ei sunt 4 directori si doar 3 locuri pt spor, deci... cel mare ia luna de luna, si ceilalti 3 cate 2 luni si tot asa.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 11:47 am

Wow, e cam stat in stat acolo.
Pai, fa asa: in fiecare luna fa un referat si propune-te pt spor. E important sa fii insistenta. Very Happy
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 12:24 pm

Mai fete, ce faceti voi pe aici ? Very Happy
Va dati 'ghionti' in competitia pentru reputatie? Ha ha!
Noroc ca ne-a luminat Amy ca acusi sa vezi 'lupte' aprige!!! Laughing

Beatrix ce vesti frumoase!!!! Te cred si eu ca esti emotionata!! Si eu as fi!!

Mona sa dea D-zeu sa fie pozitiv testul!..

Eu m-am sculat la 9 , am spalat ceva si pe urma m-am apucat de curatenie in..computer! Era lent ca naiba, nu mai pot lucra nimic.
Ma simt grasa, am 58 de kile (de la 56) si a inceput sa se vada burta, mai ales cand sunt si balonata zici ca sunt in 4 luni. Ma enerveaza ca nu pot sa mananc sanatos, sunt atrasa de tot felul de alimente sarate si grase: carnati, snitele afumaturi, zacusca, pasta de masline, paine alba, cartofi prajiti..:-((((.. etc etc . Sper sa nu ma fac ca Nicoleta Luciu ca io nu mai am anii ei sa dau repede jos!..Noroc ca am inceput sa mai mananc cereale si fructe ca nici alea nu prea intrau, imi faceau greata.

va pup fetelor!! ne mai auzim!

flower
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 1:49 pm

Luminita, mananca, dom'le, ce ai chef!! Vei da jos apoi cu siguranta... Eu una in perioada asta am adorat afumatura de tot felul, iar in ultimul timp - dulciurile bune, cu frisca naturala, chestii d-astea...
Astept vestile bune,
Bea
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 1:53 pm

soro, multam ca nu ma lasarati fara remputatie...... ati vazut cine ma salva pi mini?? Cool Cool
in fine......azi m-am inghiontit cu astia de la apa....dupa capu lor io consum 12mc pe luna!!!
si pe pamant oare cat mai cconsum??? astia-s nebuni, de-a dreptul.....ieri am primit si factura de la ei....sa dea naiba daca o mai platesc inainte.....si pe fact mai mult cu 4 mc decat pe citirea de luni.....normal ca m-am isterizat......
poimaine ma duc la ei......la dir economic, sau ce o fi, ca asta de la facturare nici nu m-a lasat sa vorbesc, si imi si inchide telefonul.......magari de-a dreptul.......
ma doare burta de nu mai pot, !!!!!!!!!imi vine sa urlu!!!!!
surioara, las ca mai ai putin pana in 24 - 2 sapt. apoi sa vezi pe tine!!!
auzi,mona, daca arunci potcoava incoace, cu ce viteza soseste?? confused
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 1:58 pm

Lenta, lenta, ca face halta la Stambul. Laughing
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 2:45 pm

Fete, din pacate la mine FIV 4 - Negativ...
Asta este...o pauza da cateva luni acum....
va pup ca nu sunt in stare sa zic mai mult
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 2:53 pm

iubita, o imbratisare mare-mare!!!!! I love you I love you I love you
nu fii necajita, va fi data viitoare!!!!sunt FERM convinsa!!!!
incearca sa iti ocupi timpul cu ceva, ca sa iti treaca supararea!
NOI suntem alaturi de tine!!! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 3:41 pm

Mona, scumpa mea, imi pare rau din suflet. As fi vrut mult, mult de tot sa se intample si la tine.
Dar stii ceva?... Cand poti tu si vrei sa iei rulota aia si sa pleci in lume cu al tau!..:-) sau in concediu, sau sa planifici sa iei postul sefului..
Iarta-ma,...dar incerc prosteste sa te fac sa nu fii suparata.
Nu are rost. Viata e prea scurta pentru asta.
Sunt cu tot sufletul alaturi de tine.
te pup mult de tot.
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 EmptyMar Iun 08, 2010 4:13 pm

mona draga de tine imi pare foarte rau ca nu ai reusit dar poate data viitoare o sa fie cu reusita...eu nu am avut curajul sa merg la intepat asa ca de aici din umbra sper in continuare....
pup pt toate fetele si pt cele cu repuatie si pt cele fara reputati ca si mine Crying or Very sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 11 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-2
Sus 
Pagina 11 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: