Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul

In jos 
+19
danny1
beatrix69
lavinia
Sorina
amy
lumy_clt
lyly_mar
alinutahu
Mona41
CODRA
mirela2
samira33
soricica
guzelnico
menics
brunadria
luminita42
Ada
galliciana
23 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Urmatorul
AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyLun Apr 12, 2010 7:09 pm

Rezumarea primului mesaj :

lumi, si la mine e frig.... tatal meu foloseste ceai de crusin,zice ca e bun.. in schimb, eu sunt invers, pe mine ma apuca burta si de nervi,deh....A fost sarbatoare,nici eu nu am stiut, si am spalat... Embarassed
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 7:20 am

buna dimi

affraid vine omu adormit sa zica buna dimineatza...si da cu nasu-n frumusete si bunatate de tortuletz affraid
vreau tort de cioco.

hai sa avem o zi buna.

va pupacesc
Sus In jos
MayanMistica

MayanMistica


Mesaje : 48
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 53
Localizare : Netherland

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 7:37 am

Pai poftim de serveste!
Sus In jos
http://www.beetjechique.nl
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 7:41 am

Neata si eu fete frumoase...
Vine si la mine omu' sa va invite la o cafea discreta si dietetica, si da cu nasul in torturi...delicioaseeee What a Face
Mayan, ne-ai lipsit..
Eu ieri s-a intamplat sa fac tarta cu caise...
de aia cu smantana cu ou peste fructe...
ca sunt 2 tipuri de retete...booonnn
FFF aspectoasa...dar cam acra...ca nu am pus mult zahar in coca si caisele au iesit acrisoare...
da' al meu zice...ca de obicei la experimentele mele culinare Very Happy ca e superrr
Lumi, graviduta grijulie? cum te simti astazi? Ai inceput sa mai mananci cate ceva?
Gali, cu uterul retrovers, m-au amenintat si pe mine doctorii de pe la 20 de ani....
si am nascut dupa o sarcina spontana, natural...etc...
Si acum imi mai spun ei ca e un pic pe spate..nu cred ca sta ar trebui sa fie o prob ....
fata draga, nu stiu de unde ai atata energie...sa le faci singura pe toate... flower
flower Samiro, daca te-a relaxat molul si ale lui salopete...atunci e minunat, da-le naibii de rufe spalate...le mai speli odata..
Ioana, stresul, dupa cum bine stii este unul dininamicii principali ai fertilitatii...
Trebuie sa-l convingi pe al tau sa schimbe ceva din obiceiuri..pt a avea o viata mai sanatoasa...
Incepe cu pasi mici...
de ex...fara mobile de la ora x...sau intre x si y...
scoate-l mai pe aprope zilnic sau saptamanal in aer liber, seara...fara telefoane si fara..TZIGARIIIII

Scoate-l macar un weekend...poate nu la londra...dar pe acolo ...pe la o cabanuta linistita...
Asta e riscul societatii de consum....de ce zic eu ca vreau sa merg la tara si sa fac ferma...? de plictiseala?...nu.
Noi suntem printre cei care ne-am saturat de nebuneala si iuresul societatii de consum...
hai ca v-am plictisit suficient.
Azi dupa cum v-am spus e liber la noi...
Mai incolo merg sa o vizitez pe o prietena de-a mea care cred ca naste saptamana viitoare...
A reusit dupa fiv 3...cu doc la care merg si eu...
oricum, la ea alta poveste...nu are trompe...si are 33 de ani...
Are un baietel in burtica...si ca toti baietii , se cam lasa asteptat Basketball
Aseara a venit mama ei din Romania...ce fericire pe ea...
Va urez o zi buna tuturor...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 2:53 pm

heheeeeeeeeeee,am mai scris si eu un mesaj............nu-i nicaieri..................
auzi,soro, pai de buna dimineata torturi??? sau torturi???? confused
da, dincauza ultimelor evenimente, mi-am facut AZI programare la dct!!!!!!!!!!! fie ce o fi!!!
numai sa il pot suporta pe dct, ca sunt tare rea de durere!! e un dct nou, a noastra nu rasp la tel......
sper sa nu ii lesin in scaun.......
deci,
mona, sa traiasca bebicul!!!
au fost astia de la gaz, bineinteles, ca imi treb 2 gauri-nu ca nu as avea destule.......
una sus si una jos......dar, alea pe creier nu se pun?...... confused
poate ca pe marti sunt facute, ei vin in control pe 26, sau ii mai pot amana 1 sapt.......
am ajuns sa fac aceleasi lucruri ca atunci cand eram singura....nu ca acum nu as fi...... affraid
energie??? da de unde!!! chiar imi vine sa imi pun streangul de gat, serios!!! pe bune!!!!
merg la dentist la 17,30 tre sa fiu acolo, dar, mai am o avere de 100 e, pe care treb sa o schimb.....
la noi e f frig, ploua intr-una.......
mona, mai puteai face reteta cu caiselecalite si adaugai mai mult zahar......ma rog, dont shoot!!! affraid
revin......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 3:02 pm

Fetelor,
La noi e zi mare azi: a nascut sora mea (40 de ani) o fetita de 3 kg dimineata! era programata la cezariana la medlife pe 25 mai, dar fetita a venit nitel mai devreme!..Mi-au dat lacrimile, cititind emailul de la fete. Fetelor, sora-mea incerca si ea de pe de pe la 36 de ani. Din patru fete cate a facut mama mea au iesit numa doua nepotele pana acum, a mea si azi fetita ei! Sa fie sanatoase!...

Mona, mersi ca intrebi, sa ma mai plang si eu!!! ..:-)) ieri mi-a fost criminal de greata si m-a durut rau burta. Am mancat tot paine goala si pe seara mi-a adus H un carnat din ala crud-uscat pe care l-am fiert si am mancat cu paine si iaurt. Azi am dormit pana la 1.30 , eram rapusa, ziceai ca-s batuta de soarta!..

Gali eu nu inteleg, cum dr. tau nu a vazut ca ai uter retrovers pana acum?..Poate a gresit...Sa se uite mai bine, sau cand poti sa mai mergi la alt dr. sa vezi daca e asa sau nu.

Mayanul, da la mine nu te gandesti?....eu nu pot sa vad dulciuri in ochi!...Very Happy Pentru mine poze cu carnati si sarmale!..si o ciorba acra!!!!

Pupici la toate fetele!
flower cheers Very Happy
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 3:55 pm

si pentru durere de cap ce imi recomandati???
niste liniste mi-ar trebui...dar exact pe aia nu o am din pacate...as ca ma rezum la nurofene,panadoale etc etc.

va pup fetelor
maine am o zi criminala la munci...cre'ca vin rupta acasa.
si pentru asta...din ciclul "ce idei ii mai vin maica-mii"...si-a adus ea aminte AZI ca Sambata sunt mosii de vara...si nu se poate fara sa facem parastas,nu???asa ca da-i Samiro....alearga ca disperata dupa vase,dupa colivi,dupa cumparaturi...ca-i usor sa dai comanda la telefon...pe cuvant daca nu!!!!nici nu doare ,nici nu dureaza mult!!!
deh...poate ma plictiseam si eu...ce dreaq imi mai doresc eu sa mai am timp si pentru mine sa ma duc la o sala sau la un bazin???...lasa ca ma tine mama in priza de nu ma vad.

iertati-ma...sunt nervoasa si m-am saturat si .....mai bine tac naibilor din gura.
ma duc sa mi-o umplu cu niste mancare ceva.
Sus In jos
CODRA

CODRA


Mesaje : 32
Data de inscriere : 14/04/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA,BIHOR

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 6:35 pm

Buna seara fetele!
vad ca fiecare avem cate o capsa pusa...si pe mine ma chinuie 2 masele,ba ma lasa,ba ma apuca.mie frica de dentist si sincera sa fiu nici bugetul nu ma lasa sa merg,asa ca rabd.dar ce parca nu sunt obisnuita cu rabdatu...nici copil,nici sanatate,nici nimik...m-am saturat.astept uratania si mai fac o luna de stimulare.merge si al meu sotz sa-si refaca spermograma ca asa ma indopt degeaba cu medicamente si mi s-a acrit de tot.o luna si gata...m-am saturat...
scuze ca am rabufnit
Crying or Very sad
si totusi...o seara placuta sa aveti! flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 6:45 pm

flower Laughing Laughing Laughing
mai fetelor...hai ca suntem cu capu'.

thu-i mama ei de viata!!!

am papat 5 kivi...hhhmmmm...bune rau!!!

am picioarele reci-sloi...ma duc sa-mi iau ciorapi.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 6:56 pm

am scris iar un mesaj, si nu-iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....................... affraid affraid affraid
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 7:08 pm

pupati-ma rpd,rpd,rpd!!!! am fost la dintares!!!!! cheers cheers cheers
lumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,sa iti traiasca nepotica!!!!! cheers cheers cheers
fetelor, stiti ce e interesant??? daca il cautam pe dct asta nu il gaseam!!!
e no killer, are mana usoara, rabdare, tot ce vrei: si mai e si tanar!! drunken
se pare ca am capatat putina paradontoza....deh....nasol.....
uffffffffffff,am scapat azi, mi-a facut si injectie, si culmea, nu mi-a fost asa rau precum ma asteptam...
mi-a reparat cat de cat cele 2 nemernice cu figuri in cap......maine, inapoi la ora 17....
sa fie tura completa mi-am cumparat o rochita neagra, si de ocazie si de toata ziua-daca vrei
are o taietura f misto in partea de sus, gen anii 60......e mulata, imi arata putin suncile, da nu-i bai.....
am vb cu soricica, va pupa pe toate!
sami, nasol ca te freaca asa..... auzi,soro, eu nici vara nu stau fara ciorapi......
kiwi e f bun, contine multa vit C.eu am halit azi un gref cat roata carului....da era roz, e mai bun si mai zemos....
codra, e aiurea, dar, ce sa ii faci....mergem mai departe. pai el nu are spermo facuta pana acum??????
codra, si mie mi-a fost frica rau, dar iti revii dupa 1 sedinta......iti dai seama cate performante pe mine azi.....
lumi, nu stiu ce sa mai zic.....pana acu s-o fi uitat in ochii mei albastrii, iti dai seama ce intoarsa sunt.....
sau,poate din lipsa de......????uffffffffff...............
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 7:12 pm

sa porti sanatoasa rochita,galli!!!
si eu mi-am achizitionat azi o geanta mov...s-o asortez la niste sandalutze mov din piele intoarsa,mai sportiste.
Sus In jos
CODRA

CODRA


Mesaje : 32
Data de inscriere : 14/04/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA,BIHOR

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 7:15 pm

ba da galli,o are facuta si e ok(facuta anul trecut).a zis dr ca nu trebuie refacuta dar acum ca vad ca eu fac tratament de 2 luni si de fiecare data am raspuns super la tratament,a zis dr ca acum depinde doar de el.si daca nu se intampla nimik(dupa filingul meu stiu ca vine cm),nu mai stiu ce sa mai fac asa ca-l trimit sa si-o repete sa vedem ce iasa de data asta.si daca este ok,chiar nu mai stiu ce sa fac si o sa ma opresc.iar in legatura cu dintii...am zis ca nici financiar nu prea pot sa merg dar nici sa ma apuc sa mi fac...sunt tinuta in loc de tratament.dar inca o luna mai rezist si daca nu se poate,o sa-mi iau si eu inima in dinti si o sa ma apuc si eu de mers la dintzar...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 7:20 pm

Galiiiii, felicitari! ma bucur ca esti multumita de stomatolog!..si tinerel ai?...te spun lu' tarzanu!..Very Happy

Ce aveti mai fete, v-a luat 'amocul' pe toate....Hai c-or trece toate cele greutati... flower

Samiro nu mai baga in seama pe mamica, ca devine terorista...Chiar ca trebuie sa te mai gandesti si la tine ca toata ziua alergi pentru rubedeniii...cand vine Samiru?..

Codra , draga mea, hai ca vor veni ei si copiii peste tine, de n-o sa mai ai timp de nimic!!!!!! Smile

cheers
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 7:22 pm

multumesc,sami, si tu sa te bucuri de geanta ta!
am intrat sa vad ceva pt alexia noastra, si am ajuns la altceva!
rochia imi place, sus e barca, ingustata catre umeri, cu o taietura orizontala la sutiene, ca acu am, slava d-lui....
codra, eu nu ma stimulez acu, si m-am dus, ca aseara m-a apucat aiurea,din senin iar durerea, si de abia am adormit....
dimineata pe la 10 iar.... nu era frig in casa, nu curent, deci.....acu tre sa depistez care din 2 face problemele......
looanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,sorooooooooooooo, te vazui!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 8:13 pm

lumi,Samiru meu ajunge maine acasa.pe la 3 era la Passau,zicea ca trage tare sa ajunga in Ro pana la 12...si apoi sa se cazaeze undeva iar maine tre' sa se opreasca putin si pe la Zalau.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 8:34 pm

Salutare la gagici flower
Lumi ,sa-ti traiasca nepoata si sa fie sanatoasa si sa aibe noroc,ca restul se mai rezolva Very Happy flower Sa ajungi cu bine in Romanica Laughing Ai grija de tine! I love you
Mai Galii,soro,dar chiar ca nu te plictisesti deloc in lipsa lui Tarzan...........scapi de una,dai de alta....... I love you Bine ca dr era mai tanar,ca vorba ceea.....aia nu,ailalta nu.......macar atat I love you
Soricelul ce mai face?dc zici ca ai vb cu ea!?
Nico este bine?
Eu astazi m-am programat sa ma duc la ML la Albu in iunie ,ca dupa beta mare al lui Mirela m-am hotarat pt ML.Am terminat toate analizele cerute ptFIV,mai am analizele genetice ,dar le fac daca zice dr.....ca na,chestie de bani Neutral
Al meu s-a dus la dr urolog....se pare ca nu este chiar ata de grav cu infectia lui cu E coli,cel putin asa zice dr urolog.......dar astept sa vad ce zice Albu.Acum incep cu bataia de cap sa-si faca al meu sot si restul analizelor............. What a Face iar nerviiiiiiiii
In wk m-am hotarat sa merg la Albena.............si ploua,ploua,ploua..........deci plimbari lungi,pileala si mancare......
Samira te duci la Albu pt FIV? Bafta multa la operatia pt mama ta.Asa sunt mamele.....ne mai freaca cu una ,cu alta...cred ca problemele lor sunt cele mai importante,mai uita ca si noi mai avem probleme..........pe care nu prea le mai spunem lor, ca ne gandim sa le protejam .
Pupici la fete,putere multa,multa si sa nu va pierdeti speranta!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 10:28 pm

Lylyshor, esti pe 'teava' FIV-ului , gata!!!! :-)) daca ai convins tu sotul sa mearga sa se caute , asta inseamna ca gata lucrurile s-au deblocat!! Smile dar ce zici tu de Mirela ca are beta mare?... de mirela noastra vorbesti?...Ar fi minunat!!!!!!!!!!!
cheers

Pupici si ai grija de tine si tu!
flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 10:54 pm

Hai ca m-am dumirit si eu!..
Mirela a reusit fetelor!!..
Felicitari Mirelaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

flower flower flower
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyMier Mai 19, 2010 10:59 pm

buna vin si eu cu ceva vesti...azi am fost la eco ,z5, totul ok....urmeaza asa in z 9 injectie cu fostimonHP, in z11 sange ,ostrodiol,si eco si in functie de cati foliculi sunt si marimea lor injectie cu pregnyl5000 si dupa in z 13,14 eco si IA
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyJoi Mai 20, 2010 7:20 am

Buna dimineata dragelor.
Eu am lipsit ieri motivat, am dus-o pe surioara la aeroport. Am plans ca de obicei dar mi-am revenit intre timp.
Ma bucur mult pentru Mirela, sa fie intr-un ceas bun.
Va pup pe toate si aveti grija de voi.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyJoi Mai 20, 2010 9:10 am

Neata fete frumoase,
Mirela.....FELICITARIIII !!! tinem pumnii in continuare...multi pupici..
Lumi, MAZAL TOV ...cum se spune pe la noi...sa-ti traiasca nepotica si sa va bucurati de ea...
Distractie placuta in Romania, si crede-ma ca te vei putea distra alaturi de cei dragi si mai ales alaturi de fata...poate mai uiti si tu de discomfortul actual..
mai ai un pic si trec greturile...stii foarte bine..pup
Gali scumpo,palaria jos pentru tot ce faci... flower

Samiro, de belea cu "babele" astea...da las' ca trece flower
Eu am fost azi la prima eco, dupa 6 zile de gonal f ...
OD 3 fol de vreo 12-13 fiecare
OS 1 fol mai mic...
Endometrul de 8 mm

Sper sa mai cresca macar vreo 2 fetelor....bazam un pic si pe stangul luna asta...da' vad ca e lenes....
Oricum sunt buni si astia, avand in vedere ca fac doua fiv-uri unul dupa altul....

Va pupic si ne mai auzim
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyJoi Mai 20, 2010 9:42 am

fetelor, sunt varza,varza,de tot- nu am dormit toata noaptea-m-au apucat dintii pe la 10-11 si nu au trecut cu nimic.....tablete si dentocalmin, noroc ca am avut in casa, nici perna pe locul acela nu a functionat.....ma dor si cei de jos acum, si cei de dinaintea celor lucrati.... nu mai stiu ce sa spun; am cand frisoane cand calduri......
acum am sunat la dct, si la 11,45 sa fiu acolo.....cred ca innebunesc....
pupici, ne vedem mai tz, merg sa ma pregatesc, cine stie ce surprize voi mai avea......
lumi, sa te simti bine in ro, ai grija de tine! si de voi, bineinteles.
sa aveti o zi buna!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyJoi Mai 20, 2010 11:07 am

Gali, mii de pupici la bubutza...
flower flower flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyJoi Mai 20, 2010 6:19 pm

dragelor, am revenit......
am o foame......doamne fereste....
plecata de la 11 si un pic, am revenit pe la 18 acasa, la 17 eram gata la dentist.....
am simtit nevoia sa merg putin pe jos, indiferent de vreme....deocamdata nu prea mai ploua.....
filme, lucrari,anestezii etc.....sper sa pot dormi la noapte, si maine sa nu merg inapoi la dct......
voi???noutati??? aha, week end?? hai, povestiti si voi ceva!! pupici!!!
mona, in mod special , mii de pupici!!! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 EmptyJoi Mai 20, 2010 6:29 pm

Buna fetelor,
Azi am fost in Utrecht ca mi-a venit permisul de munca, am fost amandoi sa-l ridicam. Cat pe-aci sa nu mi-l dea ca nu-l aveam pe cel vechi la mine, dar noroc cu barbatul ca a deschis gura si a convins-o pe fomeie ca il trimitem prin posta.
Maine plec la Bucuresti, am avion pe la 13.00 dar ma duce sotul mai de dimineata cu masina, ca sa nu car nimic, asa ca o sa cam astept in aeroport. Vine si el dupa mine la o saptamana diferenta.

Mona, buna productie ai avut azi la eco, sa creasca mari!!!!!
Ce distractie mai copilule, zici si tu acolo sa ma faci sa vad viata in roz!!!!! Very Happy l Ma doare burta si cand merg mai mult, mi-e frica sa fac efort ca sa nu sangerez iar. Cred ca o sa chem lumea in vizita si eu o sa stau in varful patului..Cool!!!!

Gali, pup, imi pare tare rau, cred ca ti-a starnit vreo nevralgie tratamentul stomatologic, sper sa nu te mai doara azi. Doamne ajuta!

Va pup pe toate fetelor si ne mai auzim , nu stiu cand, dar va mai scriu eu din Ro!

flower flower flower
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 30 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul
Sus 
Pagina 30 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-2
» Discutii zilnice de tot felul-4
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul - 5
» Discutii zilnice de tot felul - 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: