Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-17

In jos 
+10
turqoise
guzelnico
lyly_mar
miha_ela
brunadria
samira33
luminita42
menics
galliciana
amy
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyJoi Aug 25, 2011 6:31 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Pink
Sus In jos

AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptySam Aug 27, 2011 9:25 am

NICOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUTI
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANI!!!

La multi an1! La multi an1! La multi an1! La multi an1! La multi an1!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptySam Aug 27, 2011 9:29 am

am scris un mesaj lung cat o zi de post si s a dus ...nu stiu unde!
miha te rog sa nu te mai superi , promit sa vin cu vesti bune! cm nu a venit !
galli scuze pt aseara dar eu cu tel la ureche era sa i pun spaghetele in brate la unu cand sa le pun in storcator!
a deschis tipul congelatorul sa ia sampania care o pusese si n a fost atent , toate au venit jos!
copii mi au intors toata casa , asa ca azi :2 bai , toate camerele de fapt toata casa trebuie s o iau de la capat!
nu am timp sa ma plictisesc!
de dimineata am pregatit micul dejun la tot batalionul!
acuma i a dus bruni la gara si beau linistita o cafea!
lumi , sa ne traiasca soacrele ! o astept si eu cu nerabdare!
fetelor va doresc un sfarsit de saptamana cat mai placut! pupici!
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptySam Aug 27, 2011 9:32 am

Nici, :la multi ani si sa fiti fericiti!!!
ti am scris si dincolo!
pe unde esti de nu mai dai pe aici? speram ca sunteti bine !
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptySam Aug 27, 2011 9:50 am

neata fete

eu azi program administrativ.
mancare am...asa ca strang putin prin casa,am vreo 2 masini de bagat,un morman de rufe curate de impaturit si pus in dulapuri si vreau sa fac reorganizare in balcon ca trebuie sa-mi aranjez toata conservele cum trebuie.

va pup si va doresc o Sambata faina
clap
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptySam Aug 27, 2011 12:30 pm

eu nu pot face mare lucru, ma doare burta de mor.......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptySam Aug 27, 2011 12:47 pm

bruna- I love you !eu vreau sa vii cu vestea buna luni!eu inca sper intr-o minune!stiu ca trebuie sa fim realiste-insa te cunosc..stii prea bine care sunt sansele..insa eu pe mine nu ma mai recunosc-sunt altcineva-sunt o plangacioasa, am devenit o bleaga..sper sa nu raman asa!in viata mea nu am fost atat de sentimentala..dar e ceva involuntar..

lumi-dap..suntem mereu ff matinale..si sati linistita ca nu ma supar!nu am de ce!din contra iti multumesc ptr sfaturi si ptr grija! flower

galli-pai si nu iei nimic ptr durere??nu sta asa!

sami-harnicuta ca intotdeauna!

eu am facut de mancare si acum trebuie sa misun prin casa,ca altfel nu se linisteste putoaica..cred ca pana la urma o sa fiu inventatoarea metodei de a dormi in picioare-plimbandu-ma! Laughing nu mai am pic de energie si trebuia sa fac si curat prin casa..asta e-face soata! Wink

fetele-sa aveti un weekend frumos si sa fiti cuminti! Very Happy

si apropo-si mie mi se streg mesajele-nu stiu de ce..apoi imi apare chestia aia cu pagina unavailable.. affraid
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptySam Aug 27, 2011 1:09 pm

am terminat de aranjat balconul...am pus borcanele in cutiile lor,am pastrat si o cutie goala pentru borcanele de muraturi ce urmeaza sa le fac si au intrat la mare fix.

ma opresc sa mananc si eu o supa de rosii si apoi bag la spalat.

galli,imi pare rau ca te doare burtica dar incearca sa vezi partea plina a paharului...iti vine CM.
miha,ce ai gatit bun???
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptySam Aug 27, 2011 1:17 pm

da,sami, ai dreptate, era si cazul.....
stresul mi-a fost inamic toata viata.....
dar in rest.....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptySam Aug 27, 2011 1:31 pm

diseara as iesi undeva da nu stiu pe unde...sa vedem ce zice si la meu sotzior.

diseara pun jaluzelele la spalat in cada si maine dimi sterg geamurile de la balcon si de la dormitorul nostru.
ma apuc usurel de curatenia mea de vara tarzie...in mod normal eu fac 3 curatenii mari pe an:de Craciun,de Paste si la sf. de August.
cu perdele,covoare,dulapuri,aruncat de trocarie,geamuri-bine,geamurile le spal mai des.
sunt putin in intarziere anul asta ca am avut luna asta August tare ciudata insa le rezolv eu pe toate.

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptySam Aug 27, 2011 2:40 pm

gagici,de ceva timp vreau sa va intreb ceva:cu ce curatati voi aburul gras care se depune pe mobila de bucatarie???
desi am hota cu 2 motoare si filtre detasabile pe care le spal mereu,desi sterg mai mereu prin bucatarie tot se vad urme de abur gras pe mobila si ma scoate din minti treaba asta.
cel mai bun remediu gasit de mine e apa fiarta cu solutie de vase diluata si frecat cu buretele da iti trebuie o groaza de timp sa clatesti.
toate produsele degresante de prin supermarketuri nu au dat rezultat cum imi doresc eu.
asadar...ce sfaturi babesti stiti pentru curatat mobila de bucatarie???
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptySam Aug 27, 2011 10:06 pm

hello girls

noi abia ne-am intors acasa...am fost impreuna cu frate-miu,cumnata si bebe Teo la Giurgiu la un restaurant pe malul Dunarii unde se mananca cel mai bun peste ever si am mancat salata de icre cu ceapa rosie pe felii de paine prajita,bruchete cu anshoa,crap prajit cu mujdei si mamaliga si tortul casei.
mi-am facut de cap rau de tot in seara asta...de fapt cam toata luna August mi-am cam facut de cap cu dieta mea cu carbohidrati putini...insa e Luni ma fac iar fata cuminte si tin strict.
sotzulache a baut si un vin alb si va spun ca pestele a fost delicios,proaspat si bine facut...ne-a mers la casa sufletului.
e locul nostru prefarat de mancat un peste adevarat.

va tzuc dulce si fug in pat ca mi-e somnic.
clap
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyDum Aug 28, 2011 8:10 am

Buna dimineata si de la mine. Noi ieri am fost inBrasov, cand vreau sa ma relaxez si sa-mi incarc bateriile, acolo mergem. Apoi cu foarte proaspete am venit acasa si am facuto ciorbita de ciolan afumat, buna rau.
Azi trebuie sa facem curatenie ca ieri am chiulit.
Va pup si aveti grija de voi.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyDum Aug 28, 2011 9:01 am

buna dimineata doamnelor.

ce faceti???
eu ma pregatesc sa plec la biserica.
azi nu avem program special...dupa-amiaza trebuie sa merg la cumparaturi la Cora pentru la tara...o sa-mi fac lista ca am multe de cumparat si mi-e sa nu uit ceva.
si in rest pe langa casa ca azi Samiroiu meu e la treaba...poate pe seara sa iesim in parc la o plimbarica.

va pup si va doresc o Duminica palcuta
clap
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyDum Aug 28, 2011 12:05 pm

Nici noi nu facem mare lucru fetelor. Ploua si e vreme proasta, ne uitam pe geam ca la tv Smile Ieri a fost o zi foarte obositoare, am mers prin magazine , ne-am uitat la oglinzi, un cos mare de gunoi de metal, mai elegant daca pot zice..dar nu am avut noroc sa si cumparam, ca naiba a fost, in ambele parti ramasesera doar cate o bucata pentru show, asa ca sapt. viitoare iar cautam. Seara H s-a rupt in figuri si a preparat vreo trei pizza in casa, i-a placut soacra-mi. Aaa... ca sa completez tabloul soacra-mea nu misca un ac, se uita la TV, citeste, se relaxeaza, asteapta prajitura si ceaiul, cina , pranzul..! H. de dimineata cazu la datorie de obosit, s-a culcat la loc.. Eu insa vreau, nu vreau trebuie sa stau la datorie, strange prin casa, grija de copil, imi vine sa-i bat pe amandoi, dar ma abtin..! poate revin la sentimente mai bune dupa ce imi trece cm-ul!.. Very Happy
Va pup fetelor!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyDum Aug 28, 2011 12:23 pm

pai lumi...soacra e in vacanta,nu???
de aia se relaxeaza Laughing

si eu planuiesc un drum la Ikea ca am de cumparat covorase de baie-la cat le spal ca disperata ca-s albe...s-au destramta,rarit si niste cutii de depozitare.
nu am mai spalat geamurile azi...am zis ca-i Duminica.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyDum Aug 28, 2011 8:55 pm

salutare fetelor...
am aparut si eu la spartul targului...
bruni, doamne ajuta...
sami, parca tu intrebai....eu foloseam la apmeu pe mobila din buc, din cand in cand Triumpf...pulverizator... dupa care clateam bine, acum , vezi ca ala ataca anumite metale... deci grija cand pulverizezi, dar eu ramaneam surprinsa, ca desi pare ok alba mobila, cand dadeam cu ala dizolva grasimea super, eu intotdeauna folosesc...pe melamina,
lumi, pleca soacra?
uff am uitat : Nico, si din partea mea, cu intarziere, La multi ani, si multa fericire alaturi de familie.

hi, hi, cine m-a ghicit? da am fost la plaja si ieri asi azi... asa ultimele raze, apa super ok, dar valuri mari...in rest, a fost sora-mea aici si-a copt vinetele si ardeii.. eu nu am gatit decat "pipirita"si aveam fripturica de aseara... maine oi vedea...
va pupicesc fug si eu la cucare

galli Shocked nu pot intra pe yahoo de acasa ca.. nu stiu ce naiba are... I love you
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyLun Aug 29, 2011 7:35 am

neata buna!
ieri am avut o zi f agitata ,socra mea a plecat aseara pe la 7, cred ca astepta sa o pun la masa si aseara insa m am facut ca ploua! de ce? am avut o stare de nervi ieri, nici eu nu stiu ce exact , printre altele m a apucat panica , o stare de rau de depresie , nu ma intrebati ca nici nu stiu exact!n am avut chef sa vb nici cu bruno , f cidat!
m am trezit de dimi sa mi beau cafeaua, il trezesc pe al meu si mergem la doctor! offf parca acuma simt cat e de greu!
sa vedem ce se intampla azi, as vrea sa plec undeva singura, sa uit de toate un pic!
imi doresc sa treaca starea asta ca nu ma recunosc , insa vb prietenei :oricat de tare esti tot nu esti de fier!
sper insa ca timpul le va rezolva pe toate si ma voi bucura iar de viata!
revin cu vesti la intoarcere!
va pup ! o zi buna!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyLun Aug 29, 2011 8:07 am

bruni, te imbratisez...
galli ai mail
nico?
lumi? ce-ti face soacra??
amy?
sami ai luat soro covorase?
miha, pe tine nu te strig la apel, mai dormi.. vezi sa nu-ti dai kilometrajul peste cap Smile
va pupicesc!
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyLun Aug 29, 2011 8:12 am

neata si de la noi!
brunica mea-off fetita!Sa dea Domnul sa se intample o minune azi-mai ales ca e sarbatoare!uff..te inteleg asa bine si mi se rupe sufletul ca nu pot sa te ajut nicicum..insa..trebuie neaparat sa iesi din starea asta!e ff greu-insa nu te lasa doborata!ai trecut prin altele si mai si!mergi la un masaj,la cosmetica,la cumparaturi..bu stiu..evadeaza un pic!

sami-scuze ca nu ti-am raspuns ieri..dar nu am intrat ptr ca am avut burta tare toata ziua..si sambata la fel..am gatit o ciorbita de pui cu taitei de casa facuti de mine si am facut un orez alb-din ala bob cu bob si cu un fel de tocanita ca sa ii zic asa ce soatei ii place la nebunie..cu ceapa, bucatele de bacon,piept de pui,ciuperci si ficatei de pui inabusite in vin..iese super..asa ca..ieri nu am mai facut nimic..ba da,mint..am luat 14 kg de gogosari si am rugat-o pe mami sa ii puna la borcan-ptr ca nu suport mirosul de otet!si am mai luat 35 de kg de vinete pe care tot mami saraca se va duce sa le coaca si le pun in pungulite..ca apoi vreau totusi sa fac zacusca..sa vedem cum ma simt..

manule-eu te-am ghicit! Laughing ma gandeam eu ca te bronzolesti-vreau si eu...

lumi-cred ca e tare greu cu copil,cu soacra,cu soata..norocul meu ca am devenit asa nesimtita incat eu le zic verde in fata ca nu mai pot si sa isi faca si ei!s-o fi crezand ei musafiri insa pot sa puna mana sa si ajute!hmm..

amy-pe unde ai fost in bv? daca stiam..poate o puneam de o intalnire..

galli-pe unde umbli?i-ai spart nasul dlui T?

guze-pe unde umbli?mai da un semn de viata sa stim ca esti bine!

fetelor-eu am intrat iar in greva!nu mai vreau sa fac nimic!le las pe toate cu fundul in sus si ma pun stapana pe tv si laptop! Laughing am zis am zis! Laughing
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyLun Aug 29, 2011 8:15 am

manule-hihi..ne-am trezit la 4-ca atunci urla foamea in noi!dar mi-a fost mila sa va trezesc la ora aia! Laughing
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyLun Aug 29, 2011 8:49 am

Buna dimineata, cucuietelor.
Mai intai sa va arat ca mai am putin la baietel:
Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Baietel28082011
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyLun Aug 29, 2011 8:56 am

Si acum sa revenim la ale noastre:
Bruna, sa dea Dumnezeu sa fie bine, poate doctorul de saptamana trecuta nu a vazut bine, si eu sper la fel ca Miha.
Lumy, chiar ma gandeam ce mai faci, sau mai bine zis ce-ti tot face soacra de nu poti intra aici, sa povestesti Very Happy. Azi pleaca?
Miha, ei grija de burtica, nu mai face atata efort, acum la final. In Brasov, ne-am dus la magazinul Star (parca asa ii zice) ca la penultimul etaj are goblenuri si panza de goblen, insa nu am gasit nimic sa-mi placa. Ne-am plimbat prin parc, am fost pe la tarabele din centru, unde aveau mezeluri, branzeturi si alte dracii de mancat...ne-am dus la Cheile Gradiseti sa mancam si ...statea lumea afara si astepta, asa ca am intors masina si am venit acasa.
Manu, te bronzolisi soro? Si la noi a fost o caldura de mori, aseara m-am mutat in sufragerie si am dat drumul la aerul conditionat.
Cu casa... azi cica se apuca sa puna caramizile, le-a dus acolo, erau pe fundatie sambata cand am trecut noi. Zice ca vineri toarna placa. Iar ne-a cerut 2500 lei imprumut, nici nu ma gandesc, ma mir ca nu ii e rusine, i-am zis de 3 ori ca nu avem, el tot insista.
Astazi sa stati cumintele, e sarbatoare mare, cu cruce rosie.
Va pup !
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyLun Aug 29, 2011 8:57 am

hello fetele flower
am aparut si eu la orizont Very Happy ..deja sunt la munci affraid
ieri m-am intors, a fost frumos... nu mai vazusem de mult Transfagarasanul....Branu...castelul e mult mai frumos amenajat,au mai adus mobila,dar pun mult mai mult accent pe prezentarea familiei regale,ce au facut fiecare,cu cine s-au maritat/insurat,pe cine au lasat....despre Dracula....mult prea putin si vorba prietenei mele,strainii vin pt Dracula ,ca de regi si regine au mai auzit ei...
in rest ,bronzata nu sunt,ca nu am cum...eu nu ma bronzez affraid cateva kg in plus(fro3) affraid
brunii flower .uff...nu stiu ce sa mai zic,poate vrea DD si se intampla o minune
miha,te sustin la greva.......lasa-le fata pe toate ,fa cat poti,dc poti,dc nu...sa mai faca si cine are nevoie..
galii,se pare ca ai pus picorul in prag...tu stii mai bine...
nico ,La multi ani! sa fiti sanatosi cu totii!...scuze pt intarziere... flower
lumi , ti-au plecat musafirii?
amy,turq,meni,sami flower
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyLun Aug 29, 2011 9:32 am

waw amy-ce frumos e baietelul!chiar faci minuni cu manutele tale!

lyly-vad ca si tu ai fost prin bv..sau aproape..
mai fetelor-cand mai veniti in bv dati de stire..poate ne intalnim..

bruni-hai vino te rog cu o veste buna!!!!
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 EmptyLun Aug 29, 2011 10:24 am

mihaela,am fost in tecere si nu eram doar noi,era si prietena cu olandezu ei, copilul..eram cam multi !!!
pupici

amy,ai niste maine fermecate!!!.....hai fetita,ca taras-grabis ...se ridica .....casa...bine ca te-ai apucat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-17
Sus 
Pagina 2 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul- 19
» Discutii zilnice de tot felul-10

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: