Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-17

In jos 
+10
turqoise
guzelnico
lyly_mar
miha_ela
brunadria
samira33
luminita42
menics
galliciana
amy
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Aug 25, 2011 6:31 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Pink
Sus In jos

AutorMesaj
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyMier Sept 07, 2011 2:39 pm

Nico, daaa sa pui poze..abia astept!
Hai ca ma duc sa-i dau lui asta mica de mancare.
pup once again!:-)
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyMier Sept 07, 2011 2:51 pm

ooo..... lume noua ,nouta Very Happy
Nico se pare ca ai avut o vacanta minunata1
Samiruto,astept sa ma suni.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyMier Sept 07, 2011 3:58 pm

Fetelor, voi stiti ceva de Miha?..O fi bine? Sper mult ca i-au oprit contractiile.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyMier Sept 07, 2011 4:02 pm

va pup fete

nico,bine ai revenit.

lumi,la asta ma gandeam si eu dimineata...oare ii stie cineva nr de tel s-o sunam???

lyly,te sunt cum stabilim ceva.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyMier Sept 07, 2011 4:32 pm

Cu siguranta bebelina din burtica ei este o luptatoare! Ca si mamica ei! cheers

Lumi, Sarkoy este un orasel la Marea Marmara iar la 20-25 min de mers cu masina poti sa te balacesti in Marea Egee. Asa ca la anul te astept! Wink

Lyly, una peste alta vacanta a fost minunata, in special pt Greieras. Eu am avut parte si de zile obositoare/ mai putin placute.
Iaca alta concluzie de dupa vacanta- cumnatica e tare PUTUROASA!
Ce ciudat ca o tanara de 27 de ani sa nu aiba nicio viziune privitoare la viata profesionala. Mai mult, prefera sa stea in casa, pe chat decat sa profite de anii frumosi ai tineretii. scratch

Sami, n-am putut deschide mail-urile de pe yahoo. Era ceva important?


Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyMier Sept 07, 2011 5:06 pm

fetele,parca Brunica are telefonul lui Mihaela
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyMier Sept 07, 2011 7:31 pm

Am vorbit cu Miha , e bine, nu mai are contractii !
maine iese din spital!
piticuta e bine si sta cuminte in burtica!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyMier Sept 07, 2011 7:39 pm

Doamne ajuta!
Bravo Mihaela, s-o tii tot asa pana la 38 saptamani.... cel putin!!!
flower flower flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 7:19 am

Bravo, Miha-mingiuta! cheers Sa dea DD sa nu mai ai probleme si stea bebelina cat mai mult in burtica!

Imi aduc aminte ca, atunci cand aveam contractii BH, repede ma intindeam/ ma asezam in pozitie cat mai relaxata, respiram adanc si inspiram de cateva ori si ma masam usor pe burtica. Poate merge si la tine. I love you
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 7:45 am

Buna dimineata.
Nico, tare mult ma bucur ca ati aparut si ca sunteti bine.
Miha, maiai putin, trebuie sa rezisti inca 4 saptamani. Te astptam la povesti.
Galli, ce ai mai facut cu job-ul?
Lumi, cand vii in Romania.
Bruna, cum te mai simti?
Eu azi la 12 am programare la dr. sa-mi fac o ecorafie Doppler la inima, nu ma simt chiar minunat.
Pup si revin cu vesti.
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 9:23 am

Neata buna fete dragi!
Aseara am intrat pe fuga sa va dau vesti despre Miha!
Amy, doamne ajuta sa ne aduci vesti bune ! Sanatate!
Nico, tare as vrea sa vad creolul in poze , daca ai timp...
Lumi, cred ca m ar enerva la maxim sa stau intr o tara unde nu i timp frumos! La Provence pt mine e perfect!
Galli, am vazut ca ai sunat , eram cu mancarea pe foc , am zis ca te sun dupa, dar am urcat sus la tv si am uitat!
Lyly , tu ce invarti? Cand mai incerci?
Manu, pe unde ai disparut? cum esti?
Alinutahu, vad ca tot timpul ti l ocupa micuta! Poate o mai vedem si noi cum creste Smile
Miha , ma rog pt tine sa vina bebelina pe lume la termen!
Lumiclt, ce fac gargaritele?
Sami, las o si tu mai incet ca vb lui Lumi , nu ti face nimeni statuie!
Eu zic ca e ok histero inainte de fiv , mie dr imi recomandase dupa driling ovarian sa fac luna ce urma!
Iar acum mi a zis ca e ok 2 cm de asteptare si la inceputul cm3 incepem protocol scurt!

Eu sunt bine , in forma, am acceptat situatia si sunt mai optimista ca niciodata!

Fetelor , ma dispera astia cu care mergem in vacanta! Le e frica de Egipt, cica e periculos!
Eu acolo mi am facut planul sa mergem, vad ca trebuie sa schimbam destinatia!
Al meu vrea Turcia - Antalya! oare e destul de cald la inceputul lui octombrie pt plaja? Nico , tu trebuie sa sti! Am citit ca sunt vreo 24 de grade doar!
Mai e o alta varianta Maroc - Agadir! Noi am mai fost de vreo 4 ori in Maroc , e drept ca nu in Agadir dar nu ma incanta ideea! Pe al meu si pe ceilalti ,da!
Am aici trei cataloage cu destinatii, astia sunt f comozi nu vor sa zboare ore intregi , maxim 4 ore , asa ca trecuie sa caut destinatii cu orele de zbor pe placul lor!
Eu am gasit la Punta Cana - Rep Dominicana, dar sunt 9 ore de zbor! astia nici nu vor sa auda!
Cand sunt mai multi e greu sa ajungi la un numitor comun! Mai vedem noi!
Daca aveti ceva idei , sau ati fost undeva unde v a placut astept sugestii!
Va doresc o zi perfecta si numai bine!

Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 10:00 am

neata si de la mine!
bine ca miha si fetita sunt bine!
amy,bafta la eco!
sami,tu pe unde esti? cum esti?
v-ati intalnit cu laura?
am uitat ca azi e sarbatoare,deci nu fac decat mancare,si mai vad eu....
poate ma vopsesc....
bruni te-am sunat sa vad cum esti!
mama,ce de planuri.....
in rest nimic deosebit!
a,cu jobul- hmmmmmm, era de calatorit prin lume, fetelor,
si in plus de asta nu mi-a placut atitudinea d-nei si nici de ea,implicit....
asta e....
acum stau cu ochii in calc, caut o alta locuinta, in oras mare,
luminoasa, maricica si bani putini,evident!...vreau cam multe.....
in fine, vad eu......
o zi buna si pupici la toate! I love you I love you I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 10:27 am

Amy, scumpo, cred ca esti indragostita rau de ai probleme cu inima. I-ai marturisit lui D dragostea ta? Wink

Brunica, stiu ca si in oct se poate face plaja in Antalya, adica se considera inca sezon de vara acolo, dar nu stiu sa-ti spun exact cate grade sunt. sunny Cred ca va trebui sa te supui majoritatii, din pacate.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 12:39 pm

Amy,sper sa vi cu vesti bune..sa nu fie nimic grav, o fi doar oboseala.....
Bruni,nu stiu ce raspuns sa iti dau...astept sa am o iluminare la creier Shocked ....chef sa o iau de la capat nu am...de fapt imi este frica sa o iau la capat....sa zic cu mana pe inima ca renunt de tot....nu pot sa zic....nu stiu nici eu ce sa zic.....
galli,spor la cautat casuta...

pupici la toate fetele

La multi ani pt toate Mariile si Mariutele!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 1:46 pm

M-am intors fetele. Partial cu vesti bune: inima e ok, si vasele si tot. O gastrita si probabil din cauza stimularilor hormonale de la FIV, probleme cu tiroida. Tiroida da asemenea reactii, imi mai spusese cineva. Asa ca saptamana viitoare merg sa-mi fac niste analize sa vedem de unde e buba.
M-a speriat ca mi-a zis ca o sa mai fac crize, pentru ca s-a declansat ceva acolo. Am insistat si am intrebat daca se repeta si in timpul tratamentului pt inima (pt ca mi-a dat in continuare metoprolul, ca i-am zis ca am pulsul 100 dimineata) si mi-a zis ca nu, cat iau tratamentul nu mai fac. Sper sa aiba dreptate. Dar eu tot obosesc Sad(.
M-am pus sa fac un pilaf, mai intru, va pup !
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 2:02 pm

Buna fete,

Nico mersi de invitatie, daca vin in Turcia trec si pe la tine, precis Smile , dar deocamdata mai e pana la anul, asa ca visez! De Miha....ea are probleme mai mari decat niste simple contractii B-H, dar o sa fie bine, e important ca i le-au oprit.

Amy ai grija, sper sa nu fie nimic grav..cum te simti? Mai precis, ce simti? EDIT: acum am vazut mesajul, asa este tiroida poate da asmenea reactii. Bine ca nu e inima in neregula, dar oricum nici cu tiroida nu-i de joaca, ca influenteaza inima. E bine ca ti-a dat medicamente in continuare, pulsul 100 e mare....Acum o sa-ti faci analize pt. tiroida presupun?..

Brunica eu nu pot sa te sfatuiesc pt locatii situate departe, ca eu nu am parasit europa. Mie de exemplu imi place Sardinia, am fost acolo de vreo trei ori, in Baja Sardinia si Porto Cervo, e superb, dar am fost la prieteni care aveau casa lor. Ca sa faci o vacanta la pensiune/hotel cred ca e cam scump. In orice caz , succes , sper sa gasiti ceva sa-ti placa si tie!

Azi am lasat treburile multe si marunte, am stat langa Raluca ea se juca, eu m-am uitat la filme. E o vreme de mizerie afara, zici ca-i noiembrie. Luci incepe luni intershipul la GolinHarris, am emotii pentru ea, sper sa -i placa. Probabil ca fi diferit de compania unde si-a facut ea stagiul asta vara, ca asta e o firma mai mare. Ma duc sa-mi fac un ceai si sa ma uit pe internet... Parca imi lipseste un semineu. Smile Va pup!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 2:34 pm

Buna ziua, fete minunate!

Tocmai ce m-am intors de afara cu Juniorul. I-am servit masa de pranz in parc, dupa ce atras un pui de somn. Sleep Mai ca imi venea sa ma intind si eu pe banca. Rolling Eyes Era oricum pustiu. Am preferat insa sa citesc, sa-mi tai unghiile de la maini si sa admir fantana arteziana.
Vreau sa profit cat mai mult de timpul frumos, desi strazile sunt in panta aici in cartier si mi-e din ce in ce mai greu sa imping carutul. Dar ce nu face o mama pt sanatatea puiului ei. Wink
Ma duc sa ma hranesc si eu. Very Happy

O zi minunata! flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 6:08 pm

va pup fetele mele
ce faceti???

lyly,inca n-am vesti de la fete...Adriana si Adina sunt suparate pe Laura....spun ca este interesata si doar cand are vreun interes isi aduce aminte ca ne cunoaste si o apauca brusc dorul de noi,iar noi trebuei sa ne conformam si sa spunem prezent fara comentarii.
altfel nu ne raspunde la mailuri,la telefoane ,la sms-uri insa cand are nevoie de ceva de la noi...stie sa dea de noi.
acum are nevoie de Estrimax de la Adriana si de asta a iesit de la cutiuta...asa ca nush' sa zic daca ne mai vedem sau nu...te anunt daca e ceva.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 6:09 pm

nico,nu era ceva important mailul trimis...iti ziceam doar ca o sa mai apelez la tine pentru PRG cand incep FIV.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 6:16 pm

fetelor...am citit pe DC despre elly si looana.
ellyshor e graviduta si looana face fiv la Wurzburg.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 7:05 pm

sami,ok...nu e nicio problema...cd va mai intalniti voi,da un semn...ce sa zic de laura..voi stiiti mai bine

elly???ma duc sa citesc...ca zicea ca sotul nu e in tara
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 7:18 pm

Hai ca ma facusi sa rad mai Lyly, pai ce fara sot nu se poate!?.... Laughing
Acu' lasand gluma la o parte , ma bucur mult, Elly e prea tanara, trebuia sa i se intample..
Sper sa intre si pe aici sa ne spuna cu gura ei, ca s-o felicitam!!!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 7:27 pm

lyly,ne-a trimis Laura mail sa ne intrebe daca ne mai vede sau nu.
astept sa-i raspunda fetele ca ele sunt alea suparate.
ora propusa e 19.
daca e ceva te sun maine.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 08, 2011 8:59 pm

sami,ok

lumi,pai as se zice Very Happy
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 EmptyVin Sept 09, 2011 8:17 am

Buna dimineata fetele,

Incerc sa fiu entuziasta in fata zilei de azi, dar nu prea sunt, am program de aprovizionare si urasc supermarketurile, inghesuiala, alergatul dupa mancare..dar trebuie sa ma duc. Lui H i-a revenit temperatura, ca s-a dus la serviciu doua zile, nu a fost chip altfel; azi lucreaza acasa si-mi ia computerul. Partea buna e ca am dormit mai mult aseara si parca mi-e mai bine.

Gali, am vrut sa te intreb, ce preturi sunt la chirii pe acolo?
Amy, sper ca ti-a mai scazut pulsul..

Fetelor spor la treburi, va pup!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-17
Sus 
Pagina 7 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: