Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 15

In jos 
+13
lumy_clt
Mona41
patricia
guzelnico
miha_ela
menics
brunadria
galliciana
turqoise
luminita42
samira33
lyly_mar
amy
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyMar Mai 03, 2011 6:27 am

Rezumarea primului mesaj :

Bun venit la capitol nou si sa dea bunul Dumnezeu sa fie plin de impliniri si vesti bune.
Sus In jos

AutorMesaj
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyMier Mai 18, 2011 7:01 pm

sunt acolo!!
unde la romana?la coloane? sau o sa vad eu o ceata de fete vorbarete si ma duc la ele geek
aleo,tb sa imi iau suprefactu dupa mine,ca am injectie la ora 20,30!!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyMier Mai 18, 2011 7:22 pm

neaparat,neaprat sa-l iei.
nu stiu daca la Coloane sau in partea cealalta...ca nu am stabilit...dar oricum sunt aproape una de alta iesirile.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyMier Mai 18, 2011 10:44 pm

Samiruto te pupa mama de fata!..Sunt alaturi de sufletul tau. O sa-ti dea D-zeu ce iti doresti tu cel mai mult pe lumea asta, ai sa vezi!.. I love you

Mihaela, ce vesti grozave de la ecografie! Pai copilasul tau se dezvolta foarte bine, nu cred ca mai trebuie sa stai asa speriata. Ma bucur mult sa aud ca-i asa de voinic!

Eu ce sa mai zic, daaaa.. sunt intr-un cerc vicios, deocamdata nu prea am cum sa plec niciunde, bona nu as incerca, ca e copila mica, nu prea am incredere. Mai astept, n-oi crapa. Very Happy
In rest nimic important, mi-am petrecut ziua cu Ralucuta ca de obicei, biberoane, baie, schimbat. De gatit a gatit H: snitel si varza, cam neinspirat, am ras de el ca a pus un sos cu usturoi in varza Laughing, a iesit o chestie absolut gretoasa! Pe seara m-am uitat la o jumate de film si cam atat!
Sper sa se indrepte vremea , macar sa stau la soare in gradina.

Va pupic pe toate, sa-mi ziceti cum a fost la intalnire!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyJoi Mai 19, 2011 8:00 am

va imbratisez

iar pe tine sami, te invidiez zau cata eneregie ai, cum reusesti sa faci fata...esti un exemmplu de urmat... eu nu ma mai duceam la nici o proba... dar deh eu asa fac...

lumi, ai mai vorbit cu Luci? e Ok acum? au trecut tensiunile??

amy.. cand ai timp de goblenit fomee. ca sunt migaloase tare.. zic eu..
galliii??? lipseste de la apel...

miha...eu sunt din gemene, si pe vremea aceea nu se faceau echo-uri, dar am fost bivitelini, ... iar mama a dus sarcina cu mine pana la capat, si nu au fost probleme decat la nastere ca eu am iesit si bb2 nu putea iesi...dar s-a rezolvat...asa ca stai linistita...

lylyco...pupici, vezi de ce gasca te lipesti

nicoooo cica va fi cursa directa Cta- Istambul..."cumnata-mea" parca vai vroia o tura ...he, he poate ma lipesc...

noi ..sa fie al naibii...tot pe langa calendar ne "ciocnim" ..am citit si eu prospectul de la Vitex...hmm cred ca voi merge la medic , normal, control... si poate imi sugereaza ceva tratament de imbunatatire......daca acumm cateva zile ma gandeam sa las in voia Dlui totul...azi de cand m-am trezit sunt cu gandul iar la medici, tratamente...caci timpul trece...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyJoi Mai 19, 2011 10:52 am

Buna va sa fie inima, cucuietelor.
Intru fugitiv, multa treaba pe aci si probleme cu terenul pe care vrem sa ne facem casa. Va scriu mai pe larg de acasa, daca reusesc sa ma dumiresc cum se va rezolva.
Va pupic cu drag !
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyJoi Mai 19, 2011 12:21 pm

Buna gagici,
Amy chiar ma intrebam ce ati mai facut, sper sa nu fie nimic serios cu terenul!

Manule, nu am mai vorbit ca a intrat in sesiune iarasi si ne mai emailam doar de chestii urgente. Tensiunile cu prietenul au devenit ceva continuu, nu sunt certuri propriu-zise, sunt doar chestiuni care raman nerezolvate si genereaza nemultumiri continue, una ar fi lipsa lui de vointa in chestiunea finalizarii facultatii, lipsa de progres in viata lui, aceleasi obiceiuri de ani de zile (terasa si prietenii) ...chestii dintr-astea, nu prea se rezolva peste noapte e nevoie de timp si determinare..
In rest ea e foarte bine, e sanatoasa , activa, plina de curiozitate pentru viata, dornica sa faca cat mai multe. E un copil minunat (zisa cioara!) :-)))

Nici nu stiu ce sa zic mai Manule, parca si atatea controale, stress curat, tu esti o fire destul de sensibila si discutiile astea despre ovare, ovulatii nu cred ca te prea binedispun. Daca ai scapat de balariile alea (tratabile cu antibiotice) , da-i inainte cu incredere si se va intampla, nu esti asa batrana, mai ai o groaza de incercari pana la 50 de ani! :-))

Ma duc la mansarda sa mai bag la spalat, sunt spalatoreasa sefa azi...Very Happy
Pup fetele, pe unde umblati?.. Smile
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyJoi Mai 19, 2011 12:53 pm

Sami, te admir pt optimismul tau! Esti foarte tare, fetita draga! I love you
Ia sa vezi tu cum vine bebelusul dupa ce botezi. Vei fi o super-nasa! flower

Amy, nu pot sa vizualizez imaginea. Crying or Very sad Imi apare o broasca intr-un cub de gheata. Beah!
M-am uitat si pe blogul tau dar se pare ca nu l-ai postat inca acolo. Hmmm. Astept sa-l termini.
Daca o fi cum zice Sami, l-ai anuntat pe D ca-i al meu goblenul?! Sau vrei sa negociez io cu el? Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyJoi Mai 19, 2011 1:16 pm

Lyly, chestia cu injectatul prin localuri imi starneste amintiri. Asa ma injectam si io pe terase, in masina sau prin birouri, depinde de locatia in care ma aflam. Very Happy

Lumi, dar Luci n-ar putea sa se desprinda de pretenul cel fara vointa?! Merita ceva mai bun decat terasa si bere. S-ar potrivi cu o persoana cu perspectiva si cel putin la fel de activa si dornica de progres ca ea. Eu n-o cunosc personal pe Luci dar mi-e draga tare cum stie ea sa se descurce singurica in RO si ce atrasa este de progres. I love you

Pe mine nu ma deranjeaza sa fiu spalatoreasa, ma ingrozeste insa rolul de calcatoreasa. Cu rolul asta ma chinuiesc de cateva zile bune si parca nu se mai termina ... Rolling Eyes

Manule, eu sunt de alta parere: daca tot ai scapat de bazaconii, nu te tenteaza o stimulare usoara cu monitorizarea medicului? Scuza-mi memoria scurta, dar 'mnealui Geo "s-a cautat"? tu de scratch Un "lucru manual la borcanel" a prestat? Very Happy
Da, da, lipeste-te, macar sa te ia la bagajul de mana. Laughing Laughing Laughing

Miha, ne incuscrim, scumpica, daca-ti place ginerica. Laughing Laughing Laughing

Amy, sper sa rezolvati problema terenului cat mai repede. study
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyJoi Mai 19, 2011 2:12 pm

va pup fete cucuiete.
eu declar azi ziua 1 de CM...asa ca n-o sa fiu in cea mai buna forma de cozonac la intalnirea cu fetele.
sunt si tare obosita pentru ca fiind singura azi-noapte am stat de planton ca mi-e frica sa stau singura in casa si aud numai zgomote etc Laughing ...asa ca stau cu luminile aprinse in toata casa,tele dat tare si cu ochii beliti pe pereti.
dar asta nu inseamna ca tarez intalnirea cu fetele.

nico,manu,lumi...va multumesc pentru aprecieri dar asa cum spuneam nu cred ca mi se datoreaza mie acest fel de a fi...pur si simplu natura a fost ingaduitoare cu mine la acest capitol.
amy,iti doresc sa se poata rezolva cu bine problema pe care o aveti.
manu,wow...nu am stiut ca tu ai o sora geamana...ce fain!!!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyJoi Mai 19, 2011 2:47 pm

Nico, ti-am trimis baietelul pe mailul de pa yahoo.
Pai cu casa... sa vedem cum se rezolva ideea e in felul urmator: noi suntem a treia parcela de la dreapta la stanga, primele 2 au case construite pe ele. Coordonatele noastre de pe Planul de amplasament insa ne situeaza pe parcela a 4-a, iar pe vecinul de pe parcela nr 2, il pune pe parcela nr 3. Adica nenea cu casa, are in planul cadastral coordonate care se suprapun 90% peste terenul nostru si noi ar trebui sa ne dam mai incolo cu o parcela. Insa el si-a luat autorizatia pe coodonatele corecte (pt parcela a doua). Adica avem acte inregistrate la primarie si eu si el si terenurile intabulate gresit. El nu poate vinde sau inscrie casa eu nu pot sa ma apuc de constructie ca nu-mi iese autorizatia, ca pic pe terenul lui din acte... Niste idioti...
Ideea ar fi ca si el si eu sa ne refacem intabularea, pt remedierea unei ,,erori materiale", bineinteles din vina celor de la cadastru, si sper sa se rezolve foarte repede, nu cum dureaza in mod normal 1 luna o intabulare. ca sa nu mai zic ca acu tre sa platesc si pt mine si pt el sa refacem coodronatele, adica sa vina un topometrist, sa masoare iar...
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul...
Pup gasca !
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyJoi Mai 19, 2011 3:18 pm

hello,hello, aparui si eu,soro!!!!! ce credeati????? vazurati drac mort????
nuuuuuuuuuuuuuuu Evil or Very Mad ! numai cu dureri de gat, va spui io!!! si care nu poate manca...... cyclops
mi-a fost rau, dar mi-am mai revenit.....
sami, imi pare ra, dar, SUNT CONVINSA ca, visul tau se va indeplini cat de repede!!!!
manu, ce faci fata?vb lui nico, pe el il cautasi,soro?
nico,pupam trupa!
amy,sper sa fie bine cu terenul!
lyly, te intalnisi,soro cu fetele? cu injectia?
bruni,miha, pup.
lumih, luci ar trebui sa il lase in pace pe tipul asta!! nu se compara cu ea....
mo Basketball na, bine ca intrasi,soro, dar tot te penalizam, stai linistita!
pup,se termina bateria la pc....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyJoi Mai 19, 2011 4:44 pm

Amy I love you , am intrat pe mail, am vazut si mi-a placut!!!!! cheers Al meu e! Am zis! bounce Stiu si unde sa-l pun- deasupra patutului lui Eralp! Eeee, hai ca l-a argumentul asta, nu ma poate refuza D. Daca se supara cumva D, ii dai tu un pupic sa-i treaca repede si ii mai faci tu un goblen la fel, ca esti priceputa foc la minunatii de-astea.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyJoi Mai 19, 2011 7:25 pm

off mai dragelor.. pai cand ramasei gravida de doua ori cu mnealui?? ce sa-l caut?? cand mie mi-a iesit fsh ca naiba...ce sa mai zic...
ma rog...
nu stiu fetelor ce sa fac.. dar oricum voi merge la medic, aia e clar...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyJoi Mai 19, 2011 9:01 pm

hello girls

m-am intors de la intalneala.
am facut rost si de 3 cutii de Merional.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyJoi Mai 19, 2011 9:23 pm

Buna fetele!
si eu m-am intors de la intalneala Very Happy
galli,mi-am facut injectia,m-am intalnit cu fetele ...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyVin Mai 20, 2011 7:21 am

Buna dimineata fete cucuiete.
Nico, nici o sansa sa cedeze D baietelul. Very Happy Dar promit sa cos ceva mic si dragut pentru tine.
La noi incepe we cu piticii, care au care ai de care program, adica pitica azi trebuie dusa in parc cu rolele, iar piticul la nush ce petrecere. Cam la fel va fi si zilele urmatoare, cu parc si pregatiri.
D se duce azi sa masoare terenurile cu un topometrist sa facem naibii actele alea ca imi stau pe creier.
Lyly, ma bucur ca merg bine ,,intepaturile".
Manu, seara cos, de pe la 19 cand ma asez la TV, pana ne ducem la somn la ora 22, dar nu zilnic. Ieri am mai gasit un goblen frumos, pe care vreau neapart sa-l cos, am o multime cumparate si nelucrate. Sad
Va pup si aveti grija de voi.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyVin Mai 20, 2011 8:13 am

Hello fetele flower
Amy,m-am specializat!
Sper sa reusesti sa scapi mai repede de incurcatura.
Am uitat sa zic ca, mi-a dat Samiruta broscutele norocoase,am zis ca le dau gaura si le pun la gat Very Happy
Se anunta CM,cred ca azi e ziua 1 ,astept sa vad cum curge....si dau email la dr sa il anunt si ma pregatesc de eco.
Azi am audit de mediu la servici,dar ma descurc io!!!
pupici la toate fetele
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyVin Mai 20, 2011 12:58 pm

Scumpelor salutare, zi frumoasa azi pe la Olanda ! :-) Am insa indatoriri de gospodina, sa merg sa umflu frigiderul cu de-ale mancarii si sa trec si pe la farmacie sa iau cate ceva pentru H (niste lacrimi artificiale, ca i-a recomandat doctorul si medicamente pentru alergia la iarba etc.etc..) E plin de tratamente sotulache asta al meu. Aseara vorbeam si noi amandoi ca nu se mai poate trebuie sa incercam sa schimbam ceva in viata noastra, sper sa si putem, avem nevoie de timp dar mai ales de energie, dupa heirupul asta cu schimbatul jobului, mutat in Olanda, Luci ramasa in tara, sarcina si copil, cumparat casa..... nu stiu, au fost asa multe intr-un scurt timp si asa intense, parca suntem drenati de energie si nu mai stim sa traim. Sper sa reinvatam! Smile

E ziua mamei mele azi, pe unde o umbla, ca vreau sa vorbesc cu ea..:-))
Va pup fetelor, mai vorbim!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyVin Mai 20, 2011 1:07 pm

Buna ziua, fete minunate!

Sami, Lyly, ce mesaje scurte ati postat despre intalneala! Neutral
Amy, foarte trist a fost Eralp cand i-am zis ca nu va mai avea tablou facut de mainile tale deasupra patutului. Si chiar nu pot sa negociez deloc cu D?! Dupa ce-l termini, scoate-l la licitatie. Wink
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyVin Mai 20, 2011 1:15 pm

hello girls

si eu sun cu musafirii in vizita si ma doare burta de imi vine sa urc pe pereti dar ma pastilez si-mi trece.
azi imi vine acasa Samirutzu...abia astept ca mi-e dor de el...si nu-l mai las sa plece de langa mine.
nu i-am zis dar il astept cu cartofi noi cu marar,snitele de pui-zice el ca eu fac cele mai bune snitele din lume Laughing si salata de primavara cu de toate.

am cumparat niste cartofi mici cat nucile si foarte curati.
mi s-au parut preturi foarte bune la piata:verdeata-3 legaturi zdravene la 1 leu,ceapa si usturoiul-50 de bani,salata uriasa -1 leu.
am luat capsuni mari,frumoase cu 8 lei,rosioare cherry cu 6,5 lei...sa tot cumperi din piata la preturile astea.

nu am fost sa-mi iau rochitele azi...m-a sunat croitoreasa si m-a rugat s-o lasam pe maine ca are azi nush' ce treaba neasteptata.
am fost putin dezamagita ca nu mai am rabdare si mi le vreau acasa....sa ma probez in intimitatea mea si sa ma studiez in voie...dar am inteleso pana la urma.

lyly,daca vrei sa te ajut ce ceva la mailul catre PK cu mare drag.

maine dimi ma duc la masaj si impachetare,apoi ma duc la florareasa sa-mi schimb culoarea trandafirilor din buchet.
nu mai vreau rozul pe care l-am ales saptamana trecuta ...vreau trandafiri mov-lila...pentru ca machiajul va fi in nuante de mov,lila,pruna...buzele vor fi naturale pe timp de zi insa la rochia neagra de la restaurant vreau sa port un ruj rosu-corai foarte lucios care imi place si imi vine mie bine insa daca am floare rozalie in par nu ma pot da cu rujul ala corai....insa daca am trandafir mov in par il pot folosi.

am vorbit si cu machioza....am vorbit si cu coafeza...incep sa am emotii.
maine ...cel tarziu Luni trebuie sa ajung la tratament cosmetic.

sunt in zona
clap
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyVin Mai 20, 2011 1:18 pm

nico,pai ce sa zic mai mult despre intalnire???
eu ma vad/vorbesc destul de des cu fetele asa ca nu mai e ceva spectaculos...poate doar lyly sa spuna cum le-a perceput pe unguroaicele mele dragi.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyVin Mai 20, 2011 1:44 pm

mai sami ,pai tu stii sa povestesti Very Happy eu sunt pe scurt geek fetele sunt de super-gasca,iar adina e cea mai tare mamica din parcare!

Sami,i-am scris io...2 randuri,o intelege el ce zic geek ma gande-am sa fac maine (z2) eco la albu,dar nu e,asa ca o sa fac in z4 eco (luni)..asta e.
sper sa imi raspunda, ca e ocupat cu examenul,parca are marti?!
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyVin Mai 20, 2011 1:52 pm


Sami,iete ce mi-a raspuns:
Today and tomorrow you should still use 0.5 ml Suprefact and from the 22nd the stimulation could get started. Attached is the treatment plan. We will meet on the 27th at 3:30 PM.
Please confirm that this email with the plan has been received!

Atasat este planul pe care il aveam de la el.

am imbulinat-o!!! am anuntat ca plec de pe 30 iunie incolo?
Si nu pricep ,nu mai fac Ecografie?????
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyVin Mai 20, 2011 1:55 pm

asa e...Marti are examen...oare pentru ce??
mai vroiam sa-i palavragesc si eu cate ceva in ureche insa am zis sa-l las in pace daca are examen.

dar de ce nu ii trimiti sms Albisorului sa-l intrebi daca este maine???mai are Sambete in care vine.
Lunea,in general ,este foarte aglomerat la Medlife si balamuc de nedescris.
si Luni cand sa te duci???dimineata are operatii de regula....de pe la ora 13 are monitorizari si consultatii...iti ziceam si aseara ca de pe la ora 17 e liber dar e cam tarziu pentru tine atunci....ca trebuie sa-i trimiti in timp util ecografia scanata lui PK.
PK dupa ora 16-17 nu prea mai raspunde la mailuri....raspunde a2a zi.
cum te gandesti sa faci???
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 EmptyVin Mai 20, 2011 2:01 pm

Sami, cred ca ti-ar placea la nebunie sa faci piata aici, in zilele in care se organizeaza bazarul de fructe si legume. Dincolo de marfa proaspata si fff frumos asezata, esti si intampinata cu tot felul de mesaje care de care mai amabile, uneori nastrusnice. Ca sa nu spun de faptul ca poti gusta din toate. Very Happy
Ia, ca mi s-a facut dor de shoppingarit dar cu Razuca-mea-de-soare parca nu m-as baga inca prin piata. Neutral

Lumi, sa-ti traiasca mama, sa fie sanatoasa si sa se bucure de toti nepoteii! flower


P.S. Maine e ziua Sfintilor Constantin si Elena, nu-i asa?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 15
Sus 
Pagina 7 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul- 19
» Discutii zilnice de tot felul-6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: