Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-12

In jos 
+12
lyly_mar
brunadria
mirela2
alinutahu
turqoise
samira33
luminita42
lumy_clt
babyblue
menics
guzelnico
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyJoi Dec 16, 2010 8:38 am

Rezumarea primului mesaj :

Sarbatori fericite si un an nou plin de bucurii !
Sus In jos

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptySam Ian 08, 2011 8:26 pm

fete...bau

noi am papat de seara...si acu' asteptam sa inceapa comedia de pe Pro.

mona,ce mi-ai placut cand ai spus despre Soldier "al meu".
lumy,spor la treaba.

maine dimi tre' sa merg la cumparaturi ca nu mai avem de niciunele in frigi.

va sarut...seara faina
clap
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyDum Ian 09, 2011 10:23 am

netaza feteeeee

ce liniste-i la noi pe forum.

o Duminica frumoasa sa aveti
clap
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyDum Ian 09, 2011 10:52 am

Neata buna fete dragi,
Va invit la ceiut cald si cafelute...
Samiruta, I love you flower
La mine nimic nou pe frontul de est....
o zi buna sa aveti
pup
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyDum Ian 09, 2011 4:25 pm

buna fetele,
am dormit si eu mai bine azi noapte..
lumy mersi, o sa incerc si cu scutecul cald..si eu alaptez si ii dau numai 1 data pe zi supliment cu seringa de 10 ml. am cumparat insa si 2 biberoane de la avent pt zero luni, sper sa fie ok.
mona, bine ca e numai rana in umar, fereasca d-zeu de mai rau...
sami, pozele cu ralucutza erau la pg 19 parca, intr-unul din posturile mele, dar le mai bag o data , sunt mai mult poze de la 3 zile dupa nastere,era mai slabuta, acu a facut gusulita.. Smile

https://s1102.photobucket.com/albums/g449/astravio/Raluca%203-5%20days%20old/

va pup dragutelor
I love you
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 8:42 am

Buna dimineata fete dragi. Am apucat sa va citesc din urma. Tare dragi mai imi sunteti, fiecare cu povestioarele voastre. Very Happy
Mona, ma bucur ca Termintorul e ok Smile .
Nico, nu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul.
Lumi, micuta e tare dulcica.
Manu, si mie imi placenoua ta culoare a parului si ma bucur ca ai rezolvat cu apartamentul.
Lyly, ce ai hotarat cu laparo?
Eu maine ma duc la Directia pt protectia copilului si tot maine va povestec mai multe despre acest subiect.
Pup si restul gastii.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 9:29 am

Buna dimineata!!!
nu va miroase a cafea?? sau pt mamici si gravide avem ceia...poftiti!

fetelor eu sunt"cracanata" scuzati expresia dar este singura care exprima cel mai bine modul in care merg...si stati linistite ca nu de la cine stie ce nebunii mi se trage ci de la carat bagaje 5 etaje...ne-au iesit ochii, sambata seara am picat ca o musca dupa o baie...iar ieri dimineata cand sa ma scobor din pat mi s-au taiat picioarele: am o febra musculara la gambe de mor....colegii au facut misto de mine dimineata cand m-au vazut cum calc...
da, am rezolvat-o cu ap, mai am de adus niste pahare si cateva vase...dar nu e graba...
ieri am stat numai in casa am gatit si am facut ordine la vasele de bucatarie, am frecat toate vasele plus tacamuri ...iar azi ma simt obosita si fara chef..iar vremea asat ma da peste cap...
la 6 merg la control, am scapat de CM ...asa ca astept sa vad ce parere are dna dr.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 9:31 am

neata fete frumoase...
iar va invit la cafele..
tare vicioasa mai sunt....cand sunt nervoasa...
ce sa va zic....
nu stiu nimic de 3 zile....
mmmoooorrrr.....
da' m-am hotarat sa nu mai pun presiune degeaba...
cand o putea sunt sigura ca o sa dea un semn...
sa vad cat mai rezist...
diseara am sa scriu iarasi prietenului....

Amy, mult succes draga noastra..
Meni, si mie imi place culoarea...eu sunt "pentru" schimbari...
am avut toate culorile pamantului...
de la para focului. rosu aprins, miere, aluna, acum sunt ciocolata....neagra ce-i drept.....
dar se deschide...si acum are noanta de castaniu stralucitor...
Va urez o zi buna...
Bruna, parca am intels ca ai examene? multa bafta...
Lumi de H, tare scumpa mai esti...iti sorb fiecare cuvant si fiecare poza...
Nico, ce faci? cum te simti
Pup si lumi de ct cu gargarite cu tot...
si restul ...
fug
pup
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 9:39 am

neata si de la noi

fetele din Franta, ma puteti ajuta cu un medicament?
UVESTEROL ADEC 2 cutii (http://sante-az.aufeminin.com/w/sante/m3110870/medicaments/uvesterol-vitamine-a-d-e-c.html)
astea s date despre medicament
se gaseste din pacate numai in Franta
nu stiu cat costa, dar nu i bai, orice pt motani

razvanel e mai subtirel, robert a inceput sa se rotunjeasca
tre sa le dau neaparat vitaminele astea

oboseala maxima si de obosita ce sunt nici nu prea pot dormi
ma bucur ca avem laptic, aseara si azi am tras si cu pompita, ca deja mi se ingreunasera sanii si ma dureau cumplit, in special stangul
mititeii mei trag la san, dar ramane lapte in ei la greu
iar eu, dilia, dau cu ceaiuri si galafor si galactogil la greu, ca sa fie lapte sa nu cumva sa raman fara

in rest toate bune deocamdata
azi vine asistenta sa le faca a doua doza de vit k si tre sa i cre si nr doctoritei, ca eu.......talaie din cauza oboselii nu stiu ce am facut cu cartea de vizita Sad Sad Sad Sad


pupici fetelor



Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 12:46 pm

Hello fetele! I love you
amy,nu ma aduc acum la laparo,o mai aman,nu sunt convinsa ca este cea mai buna solutie....o sa sun sa ma taie de pe lista.
Ma gandesc sa cer si parerea dr greci de la Biogenesis Fertility Center..ca la dr romani am tot cerut...si am vazut ca se duc la ei pt FIV femei mai de varsta mea. ...ma tot gandesc....nu stiu,voi ce credeti???
Bafta multa si sa vii cu vesti superbune!

pupici la toate fetele
Sus In jos
babyblue

babyblue


Mesaje : 81
Data de inscriere : 04/08/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 1:38 pm

lyly, eu zic asam faptul ca o amani, o luna sau doua, nu e atat de mult. ai suferit destul si nu are rost akm sa te repezi la cutit, ca ce se taie Nu se mai pune inapoi, ce exista inca, e bun acolo. nu se stie pana la urma cum reactionezi la stimulare si poate alti doctori s au intalnit cu cazuri ca tine si au mai multa exp.nu te grabi niciod cu cutitul!!


despre mine, doar rele. de cand am ramas gravida n am mai facut prostioare cu sotul, aseara m apus aghiuta si ne am bagat in paturika la una mika, taman bine ce m a busit apoi o sangerare de m-am panicat si m am dus la spital. era noapte bine inteles, ca nah, noaptea ne am apucat, pana laspital nu mai curgea, dar oricum...mi au facut eco, bebe era acolo, inima ii batea, fara semne de decolare placentara, mi-au dat no spa si utrogestan, ceea ce luam deja...si se gandeau sa ma opreasca internata pentru supraveghere, date fiind antecedentele...dar n am vrut, ca stau aks in pat...

acum nu mai curge. dar ce ziceti> sa mi gfac griji in cont???
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 2:58 pm

babyblue, dar medicii ti-au interzis prostioarele???daca la echo era totul ok, nu cred ca trebuie sa-ti faci probleme...

Sus In jos
babyblue

babyblue


Mesaje : 81
Data de inscriere : 04/08/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 3:37 pm

pana akm n-am mai facut prostioare, doar de frica. nu ne zisese nimeni ca e interzis si aseara ne am facut curaj si am comis-o, ca apoi sa dam de bucluc.
akm da, mi-au interzis total sexul pe parcursul sarcinii. cel putin pt moment, dar din punctul meu de vedere, pana nu ma vad cu copilul in brate, nici ca mai fac ceva. sotul s-a declarat curajos, ca el rezista.

n am sangerat decat vreo 5-10 min, pana la spital ajunsese doar asa o secretie rozalie. apoi s-a oprit complet. dar a fost sange curat...ma tem insa, sa nu se fi vazut ok la eco, pt ca ne am dus din pripa..si apoi cine stie...doamne, ce stres/.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 3:58 pm

Buna ziua, fete minunate!

Amy, abia te astept cu vesti de la Protectia copilului. Dincolo de maretia gestului de a adopta un suflet, mi se pare o experienta foarte interesanta. Poate au si un album cu poze ale copiilor, sa gasiti fetita care sa va zambeasca doar voua. I love you

Monuca, asteptam si vesti minunate de pe frontul de est. Wink Eu am incredere ca totul este bine. Tu pasteaza-ti optimismul, telepatia functioneza in special intre 2 oameni care rezoneaza. cheers

Lumi, Mire, ce frumos povestiti voi despre piticuti! flower
Mire, o voi intreba si pe socrela daca in TR se gasesc vitaminele acelea. study

Lylyshor, gand la gand! I love you Si eu vroiam sa-ti propun o consultatie de specialitate la clinica grecilor. Dar tu pareai hotarata la clinica unde beneficiezi de reduceri/ gratuitati etc. Oricate bune intentii ar avea, doctorasii romani sunt la inceput de drum cu procedurile de reproducere asistata. Iti tin pumnii.

Bebitaaaaaa, dr care iti urmareste sarcina nu-ti spune la fiecare eco ce ai voie si ce n-ai voie sa faci? scratch Noua ne-a spus explicit " no intercourse'' pana spre 4 luni. Apoi nu ne-a mai spus nimic referitor la subiect Embarassed, dar nici noi n-am mai intrebat. Am decis sa facem pauza pana se naste bb, sa nu-l zdrumicam in nici un fel. Si crede-ma, nu se moare din abstinenta. Laughing Sarcina este un lucru atat de minunat si interesant incat sexul ramane un subiect mic-mic-mic de tot. silent Veti fi mai atrasi sa discutati despre cum se dezvolta un mic corpusor cu suflet in burtica ta, va va fi dor sa-l vedeti la ecografii, veti fi nerebdatori sa descoperiti cat a mai crescut, cat a mai luat in greutate, in ce pozitie sta, la ce-o "lucra" el cand se misca intr-un anume fel, va veti amuza cum iti "face valuri-valuri" burtica ... I love you
O sarcina obtinuta normal este la fel de pretioasa ca si cea prin FIV. Nu merita sa te expui la niciun risc.
Fa-ti listuta cu toate intrebarile care-ti trec prin capsor cand te duci la eco si nu-l slabi pe dr pana nu-ti raspunde. Exclamation
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 4:01 pm

nico I love you ,am sunat la clinica grecilor si sunt in tara intre 21-23 ian ,astept sa ma programeze.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 4:03 pm

Laughing Laughing Laughing Sotulica va rezista sigur! Sau gaseste el solutii sa se elibereze. Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 4:06 pm

v-am pupat, plec spre casa si la medic...revin maine cu noutati...
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 4:37 pm

Fete intru si eu ca musca in lapte...
Bebita, iaca a venit vremea sa fiti si voi inventivi in ceea ce priveste sexul..
Acum poti sa-i descoperi dorintele ascunse si "neconventionale" ale sotului...
Hai la treaba, ca atunci cand va excitati se produce nu's ce hormon care face bine la psihic...deci nu
o lasati moarta...vorba lu' Nico...fara intercourse...da' in rest...lumea e a voastra...
Daca ai nevoie de "indrumar" vino la babe aici, ca sunt sigure ca toate ai cate un sfat...si ca stam bine cu imaginatia....
De mine ce sa mai zic, ca-s pe uscat de atata vreme.....
Da' am imaginatia bogata.....numa cand ma gandesc la ochi albastri...ma trec fiorii Smile
Deci pe cai ca se filmeaza...
Fete, da Gali unde este.....in lagar de concentrare? Hai sa facem o cheta sa-i platim saracei un net....
Brunica, da-mi si mie numarul lu' Gali pe PM te rog...sa vad ce face surata...
Pana una alta...pupi caldurosi din partea noastra.
Lyly, si eu zic sa o iei usor...
Nu te grabi fata draga...ca ce tai nu se mai pune...

pup
Sus In jos
babyblue

babyblue


Mesaje : 81
Data de inscriere : 04/08/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 5:11 pm

nico, doamne, ca si om fi eu si sotul, niste nabadiosi din aia. da de unde...Smile))) de sot nu mi fac griji, s-a imprietenit cu niste fete amabile de pe net, jema jamson, silvia saint, sau cum le mai cheama si are o relatie cu ele...Smile)) eu nu ma supar deloc.
da aseara, parca ne apucase...si ce am regretat dupa.

doctorii astia la care am tot fost eu, am impresia ca n are rost sa deschida gura, sa ne explice prea multe. ce se vede la eco, ce vitamine sa iau, ce analize de milioane sa mai fac si atat. in rest, informeaza te singur pacientule.


mona, esti f tare draga mea!!!!fanteziile despre care banuiesc ca vb tu, cred ca o sa l faca cel mai fericit pe sot, ca n-am vazut barbat care sa refuze diverse picanterii........ Twisted Evil o sa si doreasca sa mai tot fiu gravida.Smile)))) cu ocazia asta ma mai destup si eu la cap, ca cred ca si bunica mea era mai buna in pat ca mine.Smile)))

Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 5:13 pm

Meni, ca sa-ti treaca febra musculara, mananca ciocolata sau ... pune-ti muschiuletii la efort fizic. Wink
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 5:13 pm

nico merci frumos flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 5:28 pm

Laughing Laughing Laughing Si sa vezi fantezii ce-o sa viseze sotulica cand or incepe sa ti se mareasca sanii. Laughing Laughing Laughing Dar va ramane la visele umede. Laughing Laughing Laughing

Mire, iaca am primit info de la socrela; fix UVESTREROL ADEC nu este in TR dar exista MULTI TABS ACD, folosit tot pt bebelusii nascuti prematur.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 6:25 pm

Fetele, pupici, noi am fost azi pe teren sa vedem o casa, cu Ralucutza cu tot, inghesuita in scoica de masina, cu caciula cu mot Very Happy
Casa e frumusica intr-o zona mai centrala, ce ne supara e ca gradina da spre vest si nu sud-vest, in tara asta e ca naiba sa gasesti un pic de soare..

Amy sunt tare entuziasmata ca ai inceput proiectul cu adoptia, sa de dea D-zeu sa mearga totul bine!

Bebita si eu am sangerat la contact, unele femei au mucoasele mai vascularizate in sarcina (col, vagin...) asa cica s-ar explica sangerarea la contact sexual. Si eu te sfatuiesc sa nu mai faci nimic, noi nici sex de inlocuire n-am mai facut din cauza contractiilor (dureri menstruale si altele.) Nu se moare fara, cum bine zice Nico, dar nici bine nu prea ne-a fost as adauga eu, te cam alienezi.. Shocked Iar acum nu mai am chef, mi-a cam pierit si nici timp, sper sa-mi revin curand!..M-ai facut sa rad insa cand ti-ai descris talentele la pat, auzi ca bunica...Very Happy Very Happy Very Happy haha , nici eu nu sunt o tariciune in materie de sex !!!!!!!!!!!

Lyly eu am auzit ca grecii au fost grozavi la inceput si ca pe urma s-au cam prostit, am mai auzit si ca lucreaza pe grupuri de femei pentru fiv, nu dupa cum are fiecare cm-ul... dar acu nu stiu daca astea sunt sau nu de actualitate nu ramane decat sa te duci si sa vezi cu ochii tai care e situatia si sa intrebi cu procedeaza ei la fiv..Si ..o consultatie acolo pentru problema cu chisturile nu strica..

Brunica, chiar tu cand ai programat FIV5?

Mirela , sper sa gasesti medicamentele pentru sscumpii de motanei, te rog incearca sa dormi, asa eram si eu la inceput dar m-am educat sa ma culc cand am o pauza, altminteri nu rezisti si poti face si greseli din cauza oboselii, ai grija de tine I love you

Fetelor ma retrag, as vrea sa mai zic cate o vorba pentru fiecare dintre voi, ca-mi face placere, dar nu prea mai pot decat sa va pup apasat cum zice Mona siiiii ..mai vorbim!
I love you
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 8:26 pm

va pup fetelor

am avut treaba multa azi-am facut inventar...asa ca-s obo moarta....nu-mi doresc decat un dush fierbinte si un pat moale si calduros.

va pup
clap

nico...maine il trimit pe sotzulache dupa Climara.nu stiu cum fac si-mi aduc aminte numai seara cand e prea tarziu si nu mai pot suna la tatal tau.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 8:40 pm

Sami, cand doresti tu sau cand ai nevoie. Daca nu da nepoata-mea de plasturi sa-i foloseasca drept abtibilduri, este ok. Laughing Laughing Glumesc, desigur, stie nebunica ca n-are voie sa se joace cu doctoriile. Very Happy
Oricum abtibildurile ii plac. Cand a invatat-o matusica Nini (adica, subsemnata Rolling Eyes ) ce-s abtibildurile si la ce folosesc, nu cred ca a scapat vreo mobila fara vreo "amintire". Very Happy Si zau, io nu i-am aratat decat cum se lipesc pe masuta ei mancare. tongue

Odihna placuta!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 EmptyMar Ian 11, 2011 9:17 am

Neata, dragelor Smile
nico..sa stii ca-mi este mai bine cu febra musculara , hi, hi...hmmm mda am facut ceva efort aseara...
altfel dupa ce am asteptat o ora si ceva la medic, cand mi-a vazut analizele, mai ales FSH, a spus:" da e cam mare , dar, eu am avut 24 adica valoare de menopauza si si am ramas insarcinata natural...oricum vreau sa le repetam si la urmatorul ciclu"...
m-a mustrat ca nu am sunat-o sa vorbesc cu ea cand am primit rezultatele zilele trecute ca as fi putut reface analizele luna asta...oricum, luam cuminol amandoi 7 zile..incepand de aseara... si in rest bounce bounce bounce avem liber la orice... mi-a mai zis ca ce a vazut ea la echo, adica endometru, ovare, corp galben...si faptul ca eu am ramas de atatea ori insarcinata si usor...se cam bat cap in cap cu FSH-ul...
parerea ei este ca mycoplasma este vinovata pt oprirea sarcinilor din evolutie...
asadar pe cai ca se filmeaza vorba monei...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-12
Sus 
Pagina 13 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 9
» Discutii zilnice de tot felul-4
» Discutii zilnice de tot felul-10
» Discutii zilnice de tot felul - 5
» Discutii zilnice de tot felul -11

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: