Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-6

In jos 
+14
alinutahu
mirela2
luminita42
lyly_mar
turqoise
guzelnico
Sorina
azumica
Mona41
samira33
menics
amy
galliciana
Admin
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyMier Iul 28, 2010 6:06 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul! cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyDum Aug 08, 2010 8:00 am

Buna dimineata fete dragi.
Concediu placut in continuare, samirutilor.
Bine ai revenit Bruna. Ce buna era o piscina Sad(.
Noi azi plecam spre munte, spre padure, oriunde sa iesim din cuptorul asta de oras.
Va pup pe toate !
Sus In jos
Sorina

Sorina


Mesaje : 68
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 45
Localizare : Galati

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyDum Aug 08, 2010 7:06 pm

Ioi, ce liniste pe aici! va urez o saptamana usoara si mai racoroasa!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 7:00 am

Feteleeeee, trezirea !!!
Tare pustiu pe aici.
Va astept pe toate la cafeluta cu lapte si prajiturele.
O saptamana minunata!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 7:53 am

Buna dimineata!!!
am venit eu la cafeluta...doamne ce calduri!!!!
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 8:56 am

neata fetelor!

mai fetelor, de unde aveti voi asemenea calduri, ca eu una sunt sloi de gheata Suspect plus ca am avut un weekend tare nasol,cred ca am luat viroza de la al meu, cu tot cu febra, varsaturi si toate cele, azi ma simt mai binisor, bine ca am inceput saptamana ca m-am saturat de stat in pat pale aseara aveam bilete la cinema la"inception" dar nu ne-am simtit in stare, poate peste cateva zile.

...la cluj e destul de racoare, cred ca isi cam intra toamna in drepturi si eu nici macar nu am simtit ca a fost vara, pacat affraid


pupici
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 9:04 am

turqoise, la noi a fost ingrozitor, am fost la poiana, cu gandul ca este mai racoare si ca un facut a fost o caldura si acolo de ne-am plimbat toata noaptea dintr-o camera in alta incercand sa gasim un pat in care sa putem dormi , pana la urma am dormit separat..iar cand s-a luminat ne-au stesat doua sau trei muste de la ora sapte eram iar in picioare... azi noapte la doua bantuiam amandoi prin casa... si uite asa , am venit din we mai obosita ca niciodata...
azi e innorat, m-as duce acasa sa dorm... poate ma invoiesc... chiar nu mai pot... hmm diseara vreau sa mergem pe malul marii sa vedem "perseidele"...


Ultima editare efectuata de catre menics in Lun Aug 09, 2010 9:11 am, editata de 1 ori
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 9:06 am

manu draguta, nu ai vrea tu sa facem schimb vreo 2 saptamani, tu la munte , eu la mare, ca tare s-ar mai bucura si sufletelul meu lol!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 9:12 am

bounce as vrea bounce , dar imi aprobi tu si co??? lol!
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 9:18 am

silent What a Face
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 9:30 am

ms pentru punctulet, l-am trimis inapoi Very Happy flower
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 9:35 am

dar de unde stii???ca te-am votat...
ma incearca si o durere de cap... mama sunt varza... vreau acasa...
stii sora-mea este la somesul rece... cu vara-mea si copii , ce fain e ...imi amintesc ce frumos a fost anul trecut...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 9:43 am

turqoise, dar restul fetelor nu au simtit mirosul de cafea inca???
sefa, unde esti???
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 9:49 am

cred ca inca dorm fetele Very Happy

manu, stiai ca cei nascuti in zodia pesti au capacitati paranormale? Very Happy deaia intuitia nu ma tradeaza bounce
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 9:57 am

turqoise flower
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 11:09 am

bruni, inaugurezi piscina fara noi?? Laughing

in alta ordine de idei, abia acu realizez ca voi avea o saptamana super incarcata, program de shopping ca am o gramada de sarbatoriti+turcuazu affraid iar sapt. viitoare vine si verisoara de la Istanbul cu sotul turc din dotare, e graviduta si va ramane sa nasca aici ,in noiembrie are DPN-ul, abia astept sa-i vad burtoiul affraid
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 12:13 pm

woow, dar de ce -si doreste sa nasca aici??? intreb si eu...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 12:17 pm

Buna fetele,
Turqoise va sa zica asa e la cluj, mai racoare... Sper sa va treaca viroza curand si sa faci fata saptamanii! Smile Nici eu nu am avut prea multa vara pe aici, cel putin nu ca la bucuresti, dar poate e mai bine. Asa gravida cum sunt abia mai suport caldura, cand au fost aici 28 grade simteam ca nu pot respira.

Manule esti rea de tot de caldura...Ar fi bine sa te invoiesti, poate te odihnesti si tu un pic.

Noi am avut un week-end plictisitor, dar ce sa facem nu avem de ales Neutral Ieri sotu' s-a facut viteaz sa aranjeze gradina, dar a obosit la jumatatea trebii Very Happy , iar eu am calcat 5 camasi de dimineata si apoi am citit toata ziua. Pe seara am facut amandoi niste peste cu cartofi natur. Sora-mea cu prietenul sunt azi la Utrecht, un orasel olandez vechi cu canale si barcute, care mie mi se pare ca aduce cu venetia.

Va pup deocamdata, ma duc sa fac mancare. Urasc activitatea asta asa ca scap de ea prima.. Smile

flower
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 12:32 pm

turcii nu sunt in UE si asta ar insemna ca de fiecare data cand vin in RO sa piarda timp cu vizele No asta e explicatia lor,poate o mai fi si alta, nustiu ce sa zic, cert e ca trebuie sa fie luata in evidenta cat mai repede daca decizia lor e sa nasca in RO,intelegi?

lumi, pupici pe burtici Very Happy
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 12:34 pm

si vorba lu' "parazitii":cand o sa intre Istanbul in Europa, noi o sa iesim" Laughing
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 12:42 pm

lumi harnicuta , ce faci bun??
m-am invoit de la ora trei , plec, sper sa ma odihnesc...
am inteles turqoise, ei fiecare le stie pe ale lui...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 1:16 pm

hllo,hllo, apar si u la spartu' targului...... Embarassed
si la mine putin mai racorica azi,....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 1:22 pm

FERICITELOR, zau va invidiez, eu de o saptamana nu mai dorm o noapte ca lumea, si pur si simplu sunt epuizata fizic, ma credeti ca mananc fructe beau apa, cu mancarea mai slabut ca nu intra, dar din cauza nesomnului, simt ca ma prabusesc azi...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 1:26 pm

galli, ce mai faci tu draga?
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 1:30 pm

hihi,se vede ca nu am sch tastatura...........
si pc e pe duca, saracu, tre sa il duc la dct.....
lasa,manu, te odihnesti tu.......am vz ca e f cald la voi....
si sami spunea. samiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?? ce faci,soro??
mona,nu, looana,nu,nico nu, laura, codra, lavinia,soricica,micomic, si alte,alte fete!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 EmptyLun Aug 09, 2010 1:31 pm

ma duc sa fac niste peste pane.........
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-6   Discutii zilnice de tot felul-6 - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-6
Sus 
Pagina 13 din 17Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul - 8
» Discutii zilnice de tot felul-2
» Discutii zilnice de tot felul-4
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul - 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: