Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-4

In jos 
+16
SOS Infertilitatea
MayanMistica
mirela2
Looana
lumy_clt
brunadria
luminita42
lyly_mar
alinutahu
amy
guzelnico
samira33
azumica
Mona41
galliciana
Admin
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iun 23, 2010 6:59 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii de orice fel cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMar Iul 13, 2010 8:59 pm

azumica, apropo, daca tot te vazui pe aci.....
nu ne-ai scris cand e ziua ta de naster, sa te sarbatorim, soro!!! flower
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMar Iul 13, 2010 9:00 pm

Smile) mai e pana la ziua mea de nastere!
25.12.1995:)
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMar Iul 13, 2010 9:02 pm

Amyshor superbe poze! Cred ca a fost o vacanta f. frumoasa!
Nu ma sperii cu burta deloc ca esti inca bine proportionata! Sunteti foarte simpatici !

Nico te inteleg cu musafirii. Ai grija de tine , nu sta dupa ei...

Gali as vrea eu sa 'gauresc' canapeaua si mai mult dar nu am rabdare..:-) nu prea stau cat ar fi indicat la durerile mele de burta. Gravida la 43 de ani nu-i usor surioara :-) Las ca vezi tu!..Bine ca mie mi-a fost greu si la 21 de ani asa ca...De telefon am vazut da' nu stiu nimic! Daca-i gratis acu ia-l, vorba lui Amy te obisnuiesti.:-)
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMar Iul 13, 2010 9:04 pm

ce-mi place cand e toata lumea{ma rog, cand nu-s singura} geek
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMar Iul 13, 2010 9:07 pm

gata, am ramas singurika?
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMar Iul 13, 2010 9:12 pm

se pare ca da.....noapte buna
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMar Iul 13, 2010 11:07 pm

buna seara fete dragi..
nu prea am amai intrat pe net , sunt ocupata cu mutatul, abia astept sa mi amenajez noua casa ..
am facut cariotipul luni , dar trombofiliile nu le am facut , m au programat pe 13 septembrie , nu stiu daca o sa le mai fac sau nu,rezultatele dureaza vreo 2 luni , asa mi au spus! in septembrie vreau sa incep fiv ul , nu mai am rabdare!
aici e o caldura de transpiri stand, abia astept sa merg in concediu..
galli , te sun eu zilele astea!
fetelor va doresc numai bine tuturor si sa va indepliniti toate visele!
somnic usor , va pup..
Sus In jos
Libra




Mesaje : 20
Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Suceava

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 5:54 am

'Neata, gagici!
M-am trezit dupa vreo 2 ore de somn in care am visat ca alaptam, ce-o mai fi insemnand si asta... Shocked
As vrea sa raspund la fiecare "in primul rand" dar am constatat ca nu se poate, asa ca incep cu

Mona - felicitari pt viitoarea vacanta! Eu iubesc Parisul, n-ai cum sa nu te simti bine acolo, n-ai cum sa nu te descurci, n-ai cum sa nu te odihnesti! Abia astept sa nasc si prin primavara.... cu fetita la Paris! Trebuie sa vezi Turnul seara la "fix" cand sclipiceste, trebuie sa vezi Domul Invalizilor, Arcul de Triumf in interior - obligatoriu! In niciun caz sa nu ratezi Sacre Coeur, iar la Moulin Rouge parerea mea e ca e teapa, nu merita decat pe-afara si numai noaptea.... he he, cate nu se pot vedea intr-o saptamana!!!!!!!

Amy - bine ai revenit din concediu, mi-e dor de tine!!!!

Nico draga - odihneste-te cat poti, ca pe urma e tot mai greu...! Asta e cel mai important acum. Cat despre musafiri, eu am declarat ca nu-i primim decat pe aia de care avem chef cu mentiunea "stiti care e situatia noastra acum, totul depinde de cum se simte Elena". S-au triat o buna parte, am spalat mai putine lenjerii, am facut mai putina mancare. Asa am scapat si de multe vizite pe care noi insine trebuia sa le facem.

Lumi42 - vrei sa ma transformi in sperietoare de gravidute? Very Happy La mine a fost si este mai greu pt ca stau prost cu capul de felul meu si ma stresez din orice in afara de stresul specific sarcinii. Dar daca tot veni vorba... cosmarurile au inceput sau inca nu? tongue Sarcina usoara si un bebe sanatos si frumos ca si primul! Desigur, daca sunt intrebari raspund cu mare placere oricui, pe mine m-au ajutat f f f mult Blueflower, Nico si Lumi Clt (Dumnezeu sa le dea sanatate!).

Sefa - sa te vad eu gravida in luna a 9-a si pe urma te iau la intrebari referitor la prezenta pe forumuri tongue Noroc de laptop, ca se adapteaza la pozitii ciudate Very Happy


Pup toate fetele, va urez o zi minunata!
flower flower flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 6:17 am

neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
soro, nu ne servesti cu nemicaaaa??? o cafea,ceva,o maslina..... tongue
lasa,soro, treci tu si peste asta....bine ca ai laptop.
eheeeeeee,mai am pana atunci, se pare!

bruni, sper sa rezolvati cat de rpd!

amy, numai telefoane visai azi noapte- cred ca e musai sa iau unu' tongue
multumesc pt sfaturi, am sa le mai citesc odata!
am sa caut sa vad dak nu cumva se poate citi si mai mult despre el, navigari,chestii....

haideti la cafea!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 6:58 am

Buna dimineata fetele.
Va scriu cu tristete in suflet din cauza stirilor despre Madalina Manole, care se pare ca s-a sinucis. Totusi parca nu-mi vine a crede, avand in vedere ca reusise sa nasca un baietel, pentru care s-a chinuit ani de zile. Sad(
Ce aiurea e viatza asta.
Va pup pe toate si aveti grija de voi.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 7:25 am

D-zeu sa o odihneasca in pace!!!!
amy, si eu am vrut sa scriu, dar m-am abtinut.......
se pare ca e adevarat, era moarta langa el in pat dimineata......
pacat de copilul acela micut......cu un barbat frumos......
amy, stii cum e, la un moment dat viata ti-o faci chiar tu.
deci, no comment.....

ce e mai horror, e ca azi ar fi fost ziua ei.....
asta te duce cu gandul la altfel de probleme.......


vbsc din prisma "cuiva" care a incercat aceasta experienta.......


Ultima editare efectuata de catre galliciana in Mier Iul 14, 2010 7:56 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 7:55 am

Buna dimineata fetelor, flower
Am mai scris un mesaj aseara dar nu stiu unde s-a dus affraid
M-am intors din concediu...a fost frumos...corfu e f bun pt destresare...dar cred ca eu tb sa stau cel putin 6 luni ca sa aiba efect Sad ...m-am inrosit un pic..ca eu nu ma bronzez...si deja se jupoaie pielea What a Face
Ma bucur ca avem inca o graviduta printre noi Very Happy alinuta, sarcina usora si un bebe cuminte 9 luni!
Nico,pupam bobita!Si referitor la musafirii autoinvitati ...stai si tu in pat cat mai mult si zii ca iti este rau...poate se simt si pleca mai repede...
Lumi ,sanatate multa sotului tau si tu incearca sa ai grija cat mai mult de tine!
Lumy sper ca donsoarele sunt mai bine! La ce biserica faci botezu?
Libra ,bine ai revenit ! Eu cred ca toate femeile gravide se streseaza din orice...lasa ca ca mai ai putin....si incepi sa te stresezi ca din altceva:colici....
Mayan, sa fiti sanatosi si sa va intelegeti si sa aveti numai bucurii!
Bruni, e cald peste tot....mai bine faceai trombofiliile in tara...concediu placut!
Galli, ce faci soro?ai terminat cu dintii?
Amy,cred ca afost super in concediu!...stai linistita.....la ce bunatati erau acolo...doar nu puteai sa bei doar apa cu lamaie Very Happy.....si eu am cateva kg in plus de la operatie .... .dar nu prea mai in pasa...e vara,cald,berea e rece!
Mona sa ai un concediu placut!cel mai placut!
Samira, ma bucur ca mama este bine! Parca pleci in Tasos,nu?Concediu placut!
Stiti cand are soricelul ET?
Azumica,vacanta placuta in continuare!
I love you si flower pentru toate fetele

eu nu cred ca madalina s-a sinucis...la cat s-a chinut sa aiba un bebe....chiar isi dorea inca un copil.....cred ca a luat o doza prea mare....zic ca au gasit-o in holul casei,nu in pat...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 8:09 am

lyly, ce bine ca te vedem printre noi, si ne bucuram ca ai petrecut bine!!! si eu vin cu tine in alea 6 luni..... Embarassed

lyly, dim la antena 1 s-a spus ca a gasit-o langa el in pat, pro tv, spune altceva......
nici varsta nu e reala, antena 1 spunea ca s-a nascut in 64, protv spune altceva......
dar, nu lasi mesaj de adio numai asa, la ora 2.30.......sincer......
asta e presa......
mi se pare suspect ca, spui ca esti fericita si implinita si faci asemenea gest....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 8:28 am

neazta! ma intreb ce-i cu mine asa devreme la comp..... Suspect
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 8:31 am

hihi, azumico,fata, nu ai somn....... tongue
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 8:45 am

da, stiu:))
sunt agitata bounce bounce bounce
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 8:57 am

alinutahu,
te rog ca, informatiile cu privire la *site*ul nostru sa le scrii pe pm,
nu in vazul tuturor. multumesc frumos.
ti-*as ramane indatorata daca ai sterge acea informatie pt turqoise. I love you
pe pm e cel mai bine si mai sanatos.


Ultima editare efectuata de catre galliciana in Mier Iul 14, 2010 9:15 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 9:14 am

am plecat in oras,cu treburi, vad ca voi nu apareti......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 9:34 am

Neata matinalelor....
Hai la cafeloante....
Azumica, da ce te agita mama?
Lyly, bine ai venit din concedii, si da, cam toata evem nevoie de 6 luni Very Happy
Amy, sunteti superbi, peisajele ....din sala de mese sunt inconfundabiel Shocked
N-ai ce face, nimic nu se compara cu ospitalitatea turceasca....sincer....daca vrei sa uiti de tine si sa te relaxezi fara sa te gandesti la nimic....ala e locul....Turcia si All inclusive...
Cat despre copilasi, sun scumpi foc...si se pare ca baiatul e mult mai atasat de tine, si parca si tu de el.
Domnisoara e mai cu personalitate, dar cred ca poate fi modelata sa construiti o relatie frumoasa si sanatoasa flower
Sami, misto sa lenevesti la mare atatea zile afro
Luminitelor luminatoarelor...pupici apasati pe burti pe crestete de fetite...peste tot...
Brunia, bafta fata draga....si zici ca-i cald la paris...ca yo vin...vezi ce faci si cum aranjezi cu Doamne Doamne ...ca eu vreau racoare......bine? geek
Gali, tu esti o mare sufletista....da ma rog frumos de ce sa nu vorbim pe celalalt site despre noi...ca yo nu pricep...nu ca am facut-o....dar care e treaba?
Ne inchid contul? hi, hi, hi...
Nico, lasa fata sa nu-ti para rau ca nu a fost vreme frumoasa ...ca mai bine ca nu te-ai expus inutil la soare...
Cat despre "invitati", aplica tehnica....scuzati da yo sunt in stand by....
Sunt sigura ca o sa te ajute sotul cu tot ce ai nevoie...
Poate veti petrece clipe placute impreuna si asta te va ajuta sa treaca timpul mai repede si sa mai uiti de paranoile specifice perioadei...mai stii...

Care si cum mai sunteti...pupici cu zecile...
Mai tarziu va scriu despre ieri la intalnire...

Editez: DD sa o ierte pe Madalina...acum aud si eu de la voi...merg sa caut pe net...pup



Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 11:48 am

felicitari pentru casuta noua, e foarte frumos aici si ce e cel mai important e sa fie plina de caldura .sper sa ma primiti aici daca dincolo nu m-am"aratat" desi va urmaresc de la "inceputuri".
revin cu informatii mai tarziu, acum sunt la munca No

p.s. pacat de madalina, mult prea trist pt. puiul ei de doar doi anisori, eu auzisem ca e rezultatul unui Fiv Question


pupici
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 12:04 pm

Bun venit turqoise. O sa vezi ca e pace in casuta noastra. Wink
Si eu am inteles ca Madalina a facut FIV cu Marinescu.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 12:21 pm

am revenit.....
bun venit,turqoise!!!
da,mona, ma gandeam ca la cate sunt, sa nu se inchida conturile degeaba, asta e tot.....
la cate reactii au fost, nu ne mai mira nimic....
alinuta nu ai intrat de multe zile, ce faci?? cum esti??
doamne, ce caldura e la mine.....
copilul madalinei are un an si un pic, din cate stiu!
ea parca spunea ca e natural....nu fiv.....
samiiiiiiiiiiiiii, unde te-ai ascuns??
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Libra




Mesaje : 20
Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Suceava

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 12:34 pm

A propos de proful Marinescu, eu cred ca nu se mai ocupa de "naturale" de pe vremea lui Lumi42 Very Happy . Un fiv este f.f.f.f.f. obositor, cu atat mai mult daca e precedat de ani de asteptare (a se citi "incercari", adica tratamente) si te deregleaza rau, atat la cap cat si la altele. Prietenii stiu de ce! Pacat de puiut, ca a ramas orfan. Doamne fereste!!!!!!!
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 1:26 pm

mona, pai am motive.......tu nu erai agitata cand te indragosteai? Embarassed
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 EmptyMier Iul 14, 2010 1:44 pm

Waaaw Azumica , ti-am zis eu care e treaba cu chitara.... Basketball
Bravo fata draga...asta e un sentiment minunat...
Eu nu sunt un exemplu in ale indragostirilor din copilarie, ca eram un baietoi si jumatate...
Oricum sper sa fie un tip dragut.."cetateanul incriminat" si sa merite atentia ta de romanciera in devenire I love you
El stie?Banuieste? etc?
Cati ani are ? E real? E pe net? Hai...da-i drumu la vorba ca nu tine...aici e pe vorbite si destainuite.. cheers
Turquise , bine ai venit....ai sa vezi ca o sa-ti fie bine cu noi..
Gali, eu tot nu inteleg frica...adica daca fac trimitere la ceva ce o sa-mi inchida contul....
Nu conteaza, bine ca ne avem aici...
puuupi

Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 14 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-4
Sus 
Pagina 14 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-6
» Discutii zilnice de tot felul - 5
» Discutii zilnice de tot felul-18
» Discutii zilnice de tot felul-2
» Discutii zilnice de tot felul- 9

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: