Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-18

In jos 
+12
Admin
turqoise
luminita42
SOS Infertilitatea
menics
MayanMistica
lyly_mar
samira33
brunadria
galliciana
miha_ela
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyLun Oct 17, 2011 6:21 am

Rezumarea primului mesaj :

Un capitol nou plin de bucurii va doresc !
Sus In jos

AutorMesaj
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMar Noi 08, 2011 4:00 pm

Ba da Manule, de ce nu? Smile Vreau sa te vad. Ca doar eu nu am pus doar cu copchilul, am pus si cu mine si cu rubedenii. Si eu vreau sa va vad, nu? Eu nu m-am pus pe mine in diverse ipostaze? Orice ai zice,tot sunteti datoare poze, cel putin unele dintre voi..:-))

Soata si-a revenit finnally, pe la sfarsitul vacantei in bucuresti Smile
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 12:03 am

Siiiii..Raluca topaind pe melodia Somebody I used to know! Very Happy

Parola e aceiasi.
https://s1102.photobucket.com/albums/g449/astravio/november%202011/?action=view¤t=MOV05160.mp4

Fetelor nu e mare branza sa va faceti cont pe photobuchet, intrati pe site, se deschide cont ca pe orice alt website si pe urma se denumeste un album si se incarca fotografiile dorite din calculator.

Bruna am vazut pozele de pe FB, sunteti asa de potriviti tu si cu brunelul!!!! Iar tu esti asa frumoasa, si-ti sta de minune roscatul ala. Chiar.. am inteles ca iar se poarta rosul la par.
Manule te-am readmirat si pe tine pe FB cu pozele recente, adica cu 6 luni in urma! Very Happy Superba esti si tunsa, dar mie tot mi-ai ramas la inima in pozele alea cu par lung.. Smile

In orice caz fetelor, eu nu prea intru pe FB, activitatea mea acolo e zero, asa ca tot mi-ar place sa aveti si voi poze pe aici, parca mi-e mai la indemana, ca intru doar in fiecare zi.
Va pup, noapte buna.

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 8:20 am

Laughing Laughing Laughing m-am amuzat copios t!!!!
foarte haioasa e Ralu.
dansatoare o face mama.

'neata tuturor
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 8:39 am

Buna dimineata.
Lumi, m-am amuzat teribil de Ralucuta. E dulce foc. Mi-a inseninat toata ziua, eram asa ametita de munca...
Sa aveti o zi minunata. Pupici !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 9:16 am

lumi Smile voi intra de acasa sa o admir pe rallu...

cu pozele.. hmm faza este ca mi-e cam lene sa le incarc Shocked recunosc

ups

Buna dimineata dragelor

eu mi-s cu vrejul la locul lui!
revin
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 10:18 am

Buna fetele,
Haha eu am ''vrejul'' intors, sunt obosita! Crying or Very sad Raluca a dormit iar ca naiba, se trezeste din ora in ora si plange si cand nu plange, geme si se zvarcoleste in somn... O fi de la dinti ca nu are decat vreo doi deocamdata. Cu dansul, da e amuzanta rau, fetelor! Le topaiae de la 7 luni, mai intai se legana pe cur si pe urma in patru labe dupa care a ajuns la faza cu ''in picioare''. In filmulet a fost o faza mai ''linistita'', cateodata pleaca cu patutul atata se zbantuie, alte dati isi elibereaza o mana si ''bate'' aerul si/sau se lasa pe vine in ritmul muzicii etc.etc ...Ne distram ca prostii uitantu-ne la ea! Smile

Sami ce faci, te-ai plimbat? Cand e interventia aia ? Sa scapi o data de ea..! bounce

Amy , Manu spor la treburi fetelor!

hai ca s-a urcat asta mica pe mine. Smile va pup, mai vorbim.



Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 11:04 am

lumi,maine dimineata la 9 trebuie sa fiu la clinica.
acum plec in oras pe artera pietonala comerciala...poate gasesc si eu cate ceva interesant de cumparat.
ieri mi-m luat un ruj de care sunt ultramega incantata...e o culoare carnala si se poate aplica si waterproof dar si cremos.
si are si un aplicator smecherit ca nu-ti mai trebuie creion...faci conturul direct din pensula rujului.
vreau sa bantui prin oras pana pe la 2...la 2 jumate sa mananc de pranz si apoi gata cu mancarea ca diseara si maine dimi nu mai am voie sa pap.
dupa-amiaza vreau sa stau in camera sa ma epilez,spal la par,intind cu peria si pe seara astept soata.

cam asta e programul meu pe ziua de azi.

va pup si o zi buna va doresc
la Buda sunt 17 grade azi,e senin si frumos afara...numai bine de plimbat.
clap
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 12:05 pm

hello!
intru pe fuga pana nu ma lasa netul......

nu mai desfac nimic.....
proprietareasa asta e nebuna,rau de tot......
bea mult, uita ce face, uita de capul ei....
ea vrea aia acolo, aia acolo, stai frate-daca vreau las un .... in mijloc, eu stau aici....
ca mobila ei, ca asa, ca pe dincolo......
ca asta e de aruncat, si tot asa- i-am trantit in fata si i-am spus,sunt lucrurile mele,si stiu ce am!!!!!!
plus ca are o boala contagioasa, nici nu i-am mai spus lui tarzan.....

ieri,toata ziua mi-a dat o stare de nervi de nu e adevarat......
aseara,tarzan a gasit-o in casa, si i-a spus, ca, dna- e casa mea,
si cand vin dupa 13-14 ore de lucru nu vreau sa va vad aici....
daca faceti asa, maine daca pot ma mut.......
azi dim treb sa vina sa ne faca consumul la curent, si iar am dat nas in nas cu ea....
ca, daca ne mutam,sa o anuntam
eu zic suna-l pe tarzan.....in fine.....ca ea nu il suna, ca ei daca ii arde casa, noi nu am facut asigurare....
ca sunt saci,cutii,etc....ca ea nu e asigurata...... ca ea e singura.....
mi-a .......capul...... ieri mi-a venit sa ii sparg mecla, ce mai......

aaaaaaaaa,ca ea isi spala curtea duminica, zic dna-duminica e singura zi de repaos a lui tarzan.....
ca nu si nu....deci......no comment.....
daca tot asa va face,nimeni nu o sa ii stea aici.........

mai,si dincolo am stat 6 in curte, dar,daca proprietarul voia sa faca ceva, venea si intreba!!!!
pot sa deranjez????????
sunt intr-o stare tare aiurea, va trece......
hai,va pupic,o zi buna!!!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 12:42 pm

Aoleo Gali ce nebuna affraid Daca puteti cautati in alta parte. Ati semnat contract cu nebuna?..
Sper sa puteti pleca de acolo, iti mananca sufletul una ca asta.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 3:43 pm

lumi, esti nevoit sa faci contr. inainte de a te muta......
deja i-am dat un nr de tel sa vedem ce e pe acolo....
si sunt tare multe de povestit cu femeia asta.......

nu stiu sa intru sa o vad pe ralu.....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 5:37 pm

hello girls

ce faceti???

galli,imi pare rau ca treci prin momente asa neplacute.

eu am fost cuminte...nu am depasit masura cu cheltuiala.
dar ce am cumparat imi place:
-colanti de la Zara
-postea care se poarta ca postasu de la Berska
-camasa sport din in de la C&A
-3 dresuri groase si opace de la Calzedonia
-un pulover de la Esprit pentru Samiroi
plus rujuletu de ieri...si atat.

ma bag la bibileala.
ma cam dor picioarele ca am bantuit vreo 4 ore prin magazine si pe stradutele din centru.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 5:42 pm

cel mai mult mi-as fi dorit sa gasesc pantaoni scurti mai grosi pe care sa-i port cu ciorapi opaci,grosi,cizme inalte si diverese bluzite.
dar nu am gasit...adica am gasit la Mango si H&M dar aia de la Mango erau exact modelul care ma avantajeaza pe mine-mai lungi putin,cu o palma deasupra genunchiului si cu forma pana insa nu aveau decat mai mari si mai mici decat imi trebuiau mie....aia de la H&M erau masura mea dar nu-mi veneau bine ca era prea scurti pentru mine si prea largi.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 6:51 pm

Eu am mancat de m-am umflat, Rolling Eyes nu l-am mai asteptat pe H, ca nah trebuie sa profit de timpul cand doarme Raluca! Am baut si niste vin rosu si ma simt mai bine , ca ma luase si o sfarseala.
Sami sa te bucuri de lucrusoarele cumparate! Smecher rujul ala de-l luasi Smile Tin pumnii maine, sa fie usor si rapid si sa nu gaseasca nimic pe acolo!
Gali imi pare rau de istoria cu propietareasa, sper sa o descurcati pana la urma. Cu pozele lui Ralu, ca si cu filmuletul, faci click pe linkurile postate de mine si pe urma iti cere parola. Parola ti-am trimis-o pe privat. Nu e mare lucru, habar nu am de ce nu-ti iese. scratch

pup fetele!

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 8:17 pm

lyly,doamna draga,ce mai zici???
cand incepit injectarea???
cand ajungi la Buda???

multumesc lumi
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 9:34 pm

samiro,zici ca ai fost cuminte???daca zici tu lol!

azi am incepu injectarea,in z3...am avut o companie superrr..eu ma injectam si al meu urla ca ne-au luat masina din fata blocului ca nu a parcat Dumnealui la 1 m de gardul parcului..si am zis sa iasa afara, pe marginea lacului sa urle cat vrea..sa nu ma mai deranjeze ca ma streseaza
eee,va dati seama.. ca asta ne mai lipsea..tocmai acu..de-abia terminase de bombanit cu caucioacele si parbrizul
duminica seara plec,luni la ora 13 tb sa fiu la PK..de data asta sunt la limita cu concediu,dc imi ajuta DD sa fac ET voi sta 2-3 zile acasa dupa...oi vedea

galli,ce ai soro? de la asteroid ti se trage..parca toate iti merg pe invers

lumi,un pahar de vin rosu face bine la digestie Very Happy

pupici la toate fetele
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyMier Noi 09, 2011 10:02 pm

aoleu lyly...chiar ca asta cu masina ridicata nu va trebuia.
da' macar sa fie asta singurul inconvenient de la FIV si sa va amuzati de el cand o sa fiti gravizi.
daca pleci Duminica te sfatuiesc sa nu pleci noaptea...plecati dimineata sa ajungeti pana seara la Buda pentru ca in we nu circula Tirurile si e mai liber.
dupa 12 noapte se pun in miscare si e jale.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyJoi Noi 10, 2011 7:25 am

Buna dimineata.
Lumi, la filmuletul cu Ralucuta nu mi-a cerut nici o parola.
Galli, chiar imi pare rau de ce aud, parca nu va mai gasiti linistea. Sper sa rezolvati repede si sa scapati de nebuna.
Lyly, sper ca ati recuperat ieri masina, si bine i-ai zis sotului, parca tu ai parcat-o aiurea, nu el...
Sami, bafta azi la interventie, sa se termine repede si cu bine.
Ieri am sunat-o pe sora-mea si i-am cerut-o pe Niki la telefon. Aia mica a ascultat, a bodoganit ceva pe limba ei si cand i-a luat sora-mea telefonul a inceput sa planga si sa intinda mainile spre el sa il ia inapoi. Uofff...
Am sunat ieri la DPC, mai sunt 17 familii doritoare de fetite, deci...februarie-martie ne paste, deci reatestarea, alte acte, alta distractie.
Va pup si aveti grija dwe voi.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyJoi Noi 10, 2011 8:50 am

neata!!!
sami, BAFTA la interventie si te asteptam cu vesti bune!!!!!!!! suntem cu tine acolo!!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyJoi Noi 10, 2011 9:04 am

Buna dimineata,

sami tinem pumni stransi sa fie totul ok
lylyca , hmm chiar ca asta va mai lipsea...
amy, mititica de ea...of,of...
lumi, eu nu am apucat sa o vad pe Rallu, ca ieri a avut G program de vizionat filme pe pc...
galli, deci va mutati de acolo??

eu Z 1, deformata de cele 4 kg puse pe mine , m-am enervat dimineata cand am incercat mai multe chestii de imbracat si parca nu se mai aseaza nicicum..., plina de bube pe fata, intr-o stare sora cu depresia...amt ot amanat mersul la dermatolog din cauza antibioticeleor pe care mi le va da.. dar cum oricum nu sunt sanse sa se intample ceva.. mai bine merg sa incerc sa scap de acneea asta care ma innebuneste...
va pup
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyJoi Noi 10, 2011 9:13 am

neata fetele!!!

galli mama, cautati alta chirie ca nu e de stat printre nebuni, affraid

samirutza
, DD ajuta sa fie totul in regula, fara alte complicatii angel

amy, deci in 2012 vei fii mamica, super bounce

manu, tu ce mai invarti?

lumi, m-am distrat foarte tare cand am vazut-o pe Ralu dansand, e o dulceata lol! promit ca o sa iti trimit poze cand voi avea si eu un nastrusnic ca al tau lol!

ieri, finutul meu a implinit un an La multi an1! ii duc dorul enorm si abia astept sa il strang in brate , pana atunci ma consolez cu pozele
Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Erenq



pupici fetelor!!!
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyJoi Noi 10, 2011 9:19 am

woow...iesi ditamai poza lol!

manu, e vorba de acneea vulgara?care dispare si reapare?trebuie sa afli cauza ca sa o poti trata eficient, sunt foarte multi factori care duc la aparitia acneei, printre care si produsele cosmetice neadecvate tipului de ten, oricum nu incerca sa o tratezi tu singura , consulta un dermatolog cat mai repede.

lyly
, spor la injectat si sa fie cu succes a angel
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyJoi Noi 10, 2011 9:40 am

Scumpelor buna dimineata!
Aici e frig si ceata dar mi-e bine langa caloriferul cald, unde-i computerul ..

Turgoisul sa va traiasca nepoteluL, e scump si frumos si mandru de el cum sta el la poza! I love you Pana faci tu copil, -ceea ce cred ca va fi destul de repede!-, ma multumesc cu poze cu nepotelul , dar si cu tine sa stii, ca deh nu te-am vazut niciodata, decat asa mica mica in avatar .. Smile
Amy nu ti-a cerut parola? Curios? Turqoise si la tine tot asa? ai intrat fara parola?

Amy abia astept sa infiezi..Iti sta asa bine cu Niki in brate, nu ma satur sa ma uit la voi! flower Sa vorbesti cu Niki in continuare la telefon, o sa mai planga ea poate dupa tine, dar cel putin se invata ca esti si tu prezenta in viata ei.

Manu si eu tot asa sunt de indispusa si nemultumita sunt cand vine cm si uite presimt ca e aproape si la mine .:-)) Hai c-o trece.

Gali ce mai faci, esti mai bine?
Edit: uite ca uitam de Lyly, off cand aud de injectii ma ia cu racori, sper sa nu ai nevoie de prea multe tura asta.. Cu masina, vorba fetelor asta sa fie al mai mare ghinion, cand vei fi tu gravi! Smile

Sami!!! flower
Poate merg la cumparaturi azi, sa vedem.. Sambata poate mergem la soacra, pentru o zi, mai bine, in felul asta scapam de vizita ei la noi Very Happy

Sper sa mai vorbim si mai incolo , pupaturi fetelor!



Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Joi Noi 10, 2011 9:50 am, editata de 1 ori
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyJoi Noi 10, 2011 9:46 am

da lumi, nu mi-a cerut parola Exclamation
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyJoi Noi 10, 2011 9:55 am

Ciudat, la mine apare ca l-am parolat. Poate ca nu mai cere parola, din cauza ca ati salvat parola cand v-ati uitat la poze, asta daca v-ati uitat de la acelasi computer.Habar nu am, in fine nu-i sfarstul lumii , doar ca ma intriga nitel ca nu inteleg cauza.. Rolling Eyes

Sorry, ai zis finutul si eu am citit nepotelul.. Stiam ca ai si nepotel din partea verisoarei parca, sunt confuza rau , batranetele.. Very Happy Pupici!
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 EmptyJoi Noi 10, 2011 10:10 am

lumi, probabil ca ai dreptate, eu am intrat de pe acelasi pc de fiecare data,la poze mi-a cerut parola dar la filmulet nu!

no problem, finutul si nepotelul e una si aceeasi persoana lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 10 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-18
Sus 
Pagina 10 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: