Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-12

In jos 
+12
lyly_mar
brunadria
mirela2
alinutahu
turqoise
samira33
luminita42
lumy_clt
babyblue
menics
guzelnico
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyJoi Dec 16, 2010 8:38 am

Rezumarea primului mesaj :

Sarbatori fericite si un an nou plin de bucurii !
Sus In jos

AutorMesaj
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyJoi Ian 20, 2011 2:27 pm

broscuta fetita
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyJoi Ian 20, 2011 3:56 pm

uff nu stiu ce naiba mai am ca de ieri parca am o senzatie de discomfort , ma doare parca burta, parca sunt balonata...si ma si "susulesc" cam des... Question
maine de la doua m-am invoit, am programare la dr: voi fi prima!! sa vedem ce se mai vede pe acolo si sa mai fac o lama...
G m-a sunat pe la doua sa-mi spuna ca: am simtit nevoia sa te sun si sa-ti spun ca a fost super gulasul!, saru'mana pt masa " pai dupa aerosolii de ieri si fructele mancate, cred si eu...doar mancasem si eu, a iesit bun dar eu vroiam si galuste, dehh ...
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyJoi Ian 20, 2011 3:56 pm

lumi, pupicei broscutei clap


babyblue
, imi poti spune mai exact ce anume a luat sotul tau pt. imbunatatirea spermogramei?spuneai ceva despre miere si carotenoizi!
si eu cunosc pe cineva care a reusit sa ramana insarcinata cu ajutorul produselor apicole doar ca din pacate sarcina s-a oprit din evolutie
chiar am schema de tratament insa ma mai informez umpic inainte de a o incepe...



Sus In jos
babyblue

babyblue


Mesaje : 81
Data de inscriere : 04/08/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyJoi Ian 20, 2011 4:35 pm

menics,
apropo de vise, eu am visat in noiembrie ca nasteam un baiat si ma enervam pe sot, ca-l declara cu alt nume decat ala care mi placea mie. am visat ca eu voiam sa l cheme iustin-andrei (de unde acest nume in mintea mea, habar nu am), iar sotul il declara radu. si eu innebuneam de nervi in spital, ca mi-era rau si eram cu burta taiata pe acolo, si zbieram la sot la telefon: cum ai putut sa i pui numele radu, nu ti-am zis sa-l cheme iustin-andrei?? si la 3 sapt dupa acest vis, m-am trezit gravida. mare grija cu visele:)))

turqoise,

sotul a luat asa, pe rand:
- multa branca ursului
- miere zilnica, 3-4 lingurite pe zi, plus in ceai
- un produs indian cu plante pt fertilitate, nu mai stiu cum ii zice, dar il intreb
- carotenoizi, o butelca de la GNLD, asa ii zice firmei de unde a luat.
- trigonella, un produs naturist dat de pavel chirile pentru fertilitate, din ala am luat si io.
- multe vitamine, seleniu, zinc, vitamina E. (sau Formula 4 de la GNLD)
- in ultima vreme a luat si ceva pastile de MACCA, a mai baut si ceva suc de aloe, il am si acum in figider

dupa cura de branca, ii crescusera de la 7 mil la 20 de mil, iar dupa cura de miere, mobiltatea i-a crescut de la 20% a 60%.
le-a luat cu pauze, uneori uita cu zilele, intr-o vreme lua constant cateceva, ba branca, ba aloe, ba din alea indiene, miere lua mereu ca i placea, a avut zile in sir in care nu lua nimic.

el nu fumeaza, nu bea si mananca doar fff naturist.Smile
in ultima vreme il pusesem eu sa manance mai mult, aveam asa obsesia ca dc e mai gras, e mai fertil si l-am ingrasat cu vreo 3 kile;))) l-am mai relaxat, ne am mai dus pe la munte, am mai schimbat si noi locul unde sa facem dragoste..un amic avea o casa la munte, unde zicea el, ca vreo 3 femei au ramas gravide acolo. ne-am dus si noi acolo si nah..s-a intamplat si la noi. casa fusese sfintita de un preot cu f mult har si pare-se ca in ultimii ani, ultimele 3 femei care au dormit acolo, ramasesera gravide, eu am fost a 4-a:)) stiu ca sunt straniu, dar mai stii....
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyJoi Ian 20, 2011 6:04 pm

ia sa trimiti fetele la casa aia bebita ..mi-a placut povestea ta... Smile
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyJoi Ian 20, 2011 9:44 pm

lumy, suberbe fetitele!! sunt foarte expresive, ai niste copii veseli!
abia astept sa mai creasca si asta mica a mea!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyJoi Ian 20, 2011 10:32 pm

va pup fete cucuiete

am ajuns si noi de vreo 2 ore...am mancat...si acu ne bagam la dushulache si la patutz.

va pup...vorbim maine.

ps.are rost sa va mai spun ca mama a venit iar la noi si a mutat mobila prin casa???? Laughing Laughing Laughing
Samirutzu e nervos din cauza asta...mi-a zis ca acum e obosit si nu vrea sa studieze parchetul in cautare de urme-pentru ca a mutat niste canapele din piele foarte grele...si nu putea decat sa le taraie pe parchet...dar a zis ca daca gaseste maine vreo urma pe parchet ii da telefon si o sa aibe o discutie mai dura cu ea. Suspect

hai...va pupi
clap
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyJoi Ian 20, 2011 10:58 pm

Turqoise, dar cu Spermotrend a incercat? Chiar da rezultate... Il gasesti sigur la farmacia Leda vis-a-vis de Carrefour Orhideea, e aprox 200 RON cutia. Daca te duci, incearca sa ajungi pana la ora 17, inchid devreme, iar sambata e inchis.

A luat f bine fetita in greutate Lumi, s-a si lungit, bravo!! Cat despre casa, la pretul asta (pt Olanda) ce vrei? E o casa insiruita?
Maine citesc mai bine ce ati scris despre cura cu lamai, deci se cunosc doua variante cel putin...
Va pupicesc, Bea
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 9:15 am

Buna dimineata, frumoaselor.
Baby, chiar asa, nu ne pui o pila sa mergem la casuta de la munte? Very Happy
Si daca toate povestiti vise, sunt si eu in ton, eu am visat ca eram insarcinata, in 5 luni, nu stiu de unde am dedus asta, si ma uitam cu mare mandrie la burtica, asa de sus, pe sub nas. Smile Si eram tareee mandra de ea.
Apoi am visat-o pe fetita fostului sot, ca o tineam in brate si mergeam cu ea nu stiu unde, si ca m-a si pupat pe obraz.
Numai dracii visez.
Azi iesim la 13:30 si abia astept sa ajung acasa sa dorm. Maine piticul ne-a facut program, trebuie sa mergem la Targoviste sa il vedem intr-un meci de baschet.
Va pupizez maxim !
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 9:59 am

va pup fete
io am vista azi noapte ca ne-a postat galli un mesaj pe forum....si eram tare bucuroasa ca in sfarsit are net....da nu stiu ce ne-a scris.

va doresc o zi buna
clap
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 11:10 am

Buna dimineata, fete minunate!

Sa dea DD ca visele voastre sa devina realitate cat mai curand!!! angel

Noi am fost la dr ieri, ne-am plimbat prin Taksim, am mancat iskender si am vizitat un var la biroul sau.
N-am mai ajuns insa sa vizionam spitalul, am ramas fara energie, deci am amanat pt duminica.

Sami, ca sa evitati astfel de neplaceri, luati-i cheia de la apartamentul vostru.




Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 12:49 pm

nico, plimbareata, ce ai mancat tu acolo?? bb ce facea??? deci duminica vizionati spitalul...hmm

legat de vise, eu nu am mai visat nimic ba am si tras o discutie aprinsa pe subiectul asta...iaca de la cura cred ca i-a amortit neuronu lui G ca el aseara imi declara ca el crede ca nu e momentul acum sa avem un copil....mi-a crescut tensiunea, mi-a pierit somnul, si cheful de orice altceva...si am un mare semn de intrebare...
offf, ma innebuneste cu temerile lui... si totusi cand am ramas data trecuta, nu a spus nici un cuvintel legat de intrerupere, sau alt ceva...
sunt suparata , dezamagita...nu stiu... dupa discutia asta a venit sa ma ia in brate, sa ma alinte dar ...degeaba...
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 1:00 pm

ciao gagici!

babyblue, e destul de complex tratamentul , de unele produse am mai auzit , de altele mai putin, trebuie sa le caut sa vad ce gasesc si sa ne apucam de treaba Very Happy insa branca ursului o voi exclude pentru ca e destul de controversata si nu risc sa avem neplaceri caci am patit-o o data si inca destul de rau, e adevarat ca era ceva sintetic insa nr. spermatozoizilor a scazut drastic(de la 18mil la 250.ooo)
deocamdata ii fac suc de telina si morcovi in fiecare seara si ma bucur ca ii place, zice ca bea orice numa medicamente nu mai vrea No

aaa, vreau si eu o rezervare la "cabana de facut bebei" faci cu ochiul

[b]sami
, sustin ideea Nicoletei, ia cheia aia odata ca numai belele va face, ultima isprava chiar si pe mine m-ar irita Suspect

pupicei
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 1:24 pm

Meni, am mancat bun-bun.
Iskender- feliute subtiri de carne asezate pe un pat de painica speciala, deasupra s-au turnat sos din rosii si unt fierbinte iar langa carnita au fost asezate frumos felii de rosii si ardei iute (perpelite pe gratar) si iaurt gras
Sufletel e bine mersi, activ, are 2435 grame. Mamica lui a ajuns la 67 kg. Shocked
Idea Iar cu Geo tb sa ai rabdare, stii doar. Lasa-l un pic sa respire, nu mai deschide subiectul bb deocamdata dar nici nu renunta la prestat in perioada ovulatiei. Wink

Turqoise, se simte efectul telinei administrate sotului? Laughing Laughing Laughing

Bebita I love you , vorbeste cu prietenul vostru despre turism pt fertilitate. Wink Sau sa-ti dea datele de contact ale acelui preot cu har. Intr-adevar, putini preoti au asemenea inzestrare. Sa-i dea DD sanatate si sa ajute si alte cupluri. angel

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 1:33 pm

off nico, poate ai dreptate...aseara era si stresat ca azi avea de facut extractie, ma rog...om vedea...nu renunt, iti dai seama...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 2:05 pm

Salve fete,
Nico daca citeam despre ce-ai mancat tu cand eram gravida, muream de pofta! acum m-am schimbat radical, nu poftesc la nimic, dar alea 10 kile ramase, tot pe loc bat pasul.. Very Happy Sufletel e foarte bine, manca-l-ar mama, abia astept sa nasti sa-mi faci companie la scutece si alte chestii!...
Manule, lasa mai fata omul ca e mai mare ca tine (de ani, zic) , intelege-l, ca el nu prea mai are chef de copii.. oricum de dragul tau va fi si tata...eu sunt convinsa de asta :-) Ce frumoasa broscuta ai gasit ieri!!
Meeeeey , in frantia, internetul se da greu bag de seama! si mie mi-e dor de Gali si de mesajele ei trunchiate!!!! Very Happy Haha poate da si citeste asta!
Beatrix, ai si tu dreptate vis a vis de casa, dar eu tot vreau all the best for us, :-) casa e insiruita, toate arata la fel, ca trase la xerox! Avem insa consolarea ca e prima casa din sir!
Samiro facusi analizele?..Turqoisul pup si eu si astept o broscuta si de la tine..:-)))
Unde o fi Mona? O fi consumat prezervativele...? am si eu o grija... Very Happy

M-a sunat H. zice ca aia cu casa au lasat la pret 7000 eur ca ultima strigare; si ca ar fi de acord cu evaluarea casei de catre un expert...cica daca gasim in casa chestii stricate care costa mai mult de 2500 eur, putem refuza sa o cumparam..

ma duc sa spal vasele , vad ca broscalaia mica a adormit..Azi noapte s-a trezit la 1.00 la 3.00 si de dimineata la 7.00..noroc ca am dormit pe urma pana la 10.30

Va pup pe toate !
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 2:22 pm

Lumi, nu mi se pare un pret rau deloc...Si expertul ala cat mai vrea?
Si Sophie doarme acum, am spalat pe jos si ma duc in curand sa spal lucrusoarele ei ca tanti pe care cica o am s-a imbolnavit de pneumonie...In toata luna ianuarie a venit fix de doua ori. Vreau sa o schimb cand ma mut, nici nu prea da in branci.
Bea
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 2:51 pm

200 euro costa expertul..

pup!
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 3:10 pm

bea, cu spermotrend nu am incercat , sincera sa fiu sunt atatea produse pe piata incat nici nu stii care ar fi mai eficient , o sa caut informatii despre acest produs sa vad ce contine, poate gasesc si la Cluj caci eu nu sunt din Bucuresti.

da fetelor, Galli isi cam face de cap, era vorba de doua saptamani pauza de... Embarassed abia astept sa isi faca aparitia, chiar ii simtom lipsa love


fetelor, suntem in plina iarna dar eu abia astept sa vina vara faci cu ochiul , azi am colindat magazinele si mi-am cumparat 2 rochite si 2 bluzite de la Mango, doar ca sunt cam subtirele, de primavara-vara smile , acum trebuie sa-mi gasesc o pereche de cizmulite super calduroase, comode, fara toc, potrivite pentru munte si zapada pentru ca peste 2 saptamani plecam la ski si nu am o pereche de papucei k-lumea ca imi cumpar numai prostii afro

va doresc un weekend placut faci cu ochiul
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 3:40 pm

Turqoise, in principiu contine multe vitamine, zinc si multe altele. E un produs spaniolesc si este recomandat de medicii de la Giulesti.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 4:31 pm

hello girls

ce faceti???

nico,asa pofta imi faci cu plimbarile tale prin 'Stanbul si devin melancolica. Laughing
lumi,io nush' cum functioneaza lucrurrile pe la voi...dar iti doresc sa va vedeti cat mai repede in casutza voastra.
turqoise,am vazut prin magazine o groaza de modele de apreskiuri...cu siguranta iti gasesti ceva frumos si calduros.
manule,poate ca e mai intelept sa nu bati moneda prea tare pe tema bebelui...sa nu-l sperii de tot.
bea,unde te muti???

eu am facut ceva cumparaturi....ca nu prea mai pentru dieta si gustarele dulci pentru Samirutz.
ma apuc acum sa fac ceva de papa...ciorbitza de perisoare din pui,fasole verde cu porc si taitei cu lapte am in plan......a si un piure de spanac pentru mine.

azi am cumparat cate ceva pentru botezul lui bebe-nepotzel....am cumparat panza de mir,dantelutza cu care voi infrumusetza panza,fasa si figurinele pe care le voi aplica pe setul de mir.
m-am tot sucit,m-am tot invartit,am tot cautat pe internet si concluziile mele au fost urmatoarele:daca ar fi sa cumpar trusoul pentru bebe din vreun magazin....fie sunt materiale de calitate indoielnica...fie sunt prea incarcate....fie sunt de dimensiuni prea mici....sau daca intrunesc toate conditiile mele de calitate,dimensiune si decor....sunt nejustificat de scumpe.
si atunci am decis ca cea mai buna varianta pentru mine-din toate punctele de vedere, este sa cumpar materiale pentru panza de mir,paturica de la biserica,prosopul de la biserica,fasa si apoi sa le accesorizez dupa gustul meu cu dantelutze,bie,figurine colorate si am vorbit deja cu cei de unde voi comanda tinuta pentru botez si sunt de acord sa-mi brodeze numele lui bebe pe produsele mele...e adevarat ca am avantajul ca mi le coase soacra mea...si ca asta implica ceva mai multa alergatura din partea mea dar in final voi avea un trusou asa cum imi place mie:vesel,de cea mai buna calitate,cu dimensiuni suficiente si la un pret mai mult decat rezonabil.
o sa vi-l arat cand o sa fie gata...ca sa nu mai spun ca o sa fie unicat!!!! Laughing

va pupa fata
clap
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 5:07 pm

Sami, ne mutam tot in Bucuresti pe undeva, intentia este sa ne mutam deocamdata cu chirie intr-o casa cu curte undeva(Pipera, Baneasa, Sisesti, etc), in functie de ce ne place, pret, etc. Aici a devenit mult prea mic spatiul, simt ca ma sufoc. In functie de cum merg treburile sotului, hotaram daca ne apucam de construit sau daca plecam, in fine, ar trebui sa ne hotaram intr-un an, max doi.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 5:27 pm

am inteles.

io-s la bucatarie...fac de papa.

fetelor...in ce tara traim...am vazut acum la stiri...o femeie din Prahova s-a dus la Politie si a reclamat ca i-au fost furati 1 milion de euro affraid
spune ca ii avea ascunsi intr-o geanta ponosita,sub o scara din casa nelocuita a parintilor ei...o casa darapanata.
cica i-a ascuns acolo de anul trecut cand i-a retras de la banca de teama crizei.
banii ii obtinuse in urma vanzarii unor terenuri pe langa Ploiesti.
nu-mi vine sa cred...cica au ramas si politistii interzisi cand au auzit-o.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 5:35 pm

Harnicutza Samirutza... Bebe aici doarme, nu vreau sa fac zgomot, cred ca ma asez un pic si eu la tv. Eu vreau sa fac pui la gratar in seara asta cu ciuperci la tigaie trase in unt cu usturoi si cu marar...
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: hello hello   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 EmptyVin Ian 21, 2011 6:15 pm

buna gagici!
turqoise-acum cum sunt la pat..proaspat laparoscopiata-am avut timp sa ma butonez si v-am gasit! Very Happy
bruni-ce mai faci? de ce esti stresata?cum e in romanica?
uff-eu acum sunt in refacere si apoi ma pregatesc de fiv!luna viitoare cand vin uratii sun sa ma programeze!abia astept!
laparo a fost..crunta!mi-a fost ff rau de la anestezie-insa rezultatul a fost ok..mi-a clipsat trompele.am avut hidrosalpinx doar pe stanga-pe dreapta totul e ok..si au fost multe aderente!care le-a indepartat drul..in rest..a fost ok..merg destul de bine..luni scoatem atele.. cheers
asa ca-deocamdata va pupacesc cu drag si ma apuc sa citesc din urma ca sa fiu la zi cu stirile! Very Happy Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 21 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-12
Sus 
Pagina 21 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: