Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-12

In jos 
+12
lyly_mar
brunadria
mirela2
alinutahu
turqoise
samira33
luminita42
lumy_clt
babyblue
menics
guzelnico
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyJoi Dec 16, 2010 8:38 am

Rezumarea primului mesaj :

Sarbatori fericite si un an nou plin de bucurii !
Sus In jos

AutorMesaj
babyblue

babyblue


Mesaje : 81
Data de inscriere : 04/08/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 11:45 am

bravo nico!

ce dor mi-e de voi fetelor, sa va mai vad la o shueta, la un suc, la ceva... smile
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 12:18 pm

Bebita, ti-am raspuns la Gravidute despre recoltare celule stem. Wink
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 1:06 pm

eu sunt Z13... bounce bounce
m-am si gandit la un scenariu pt acasa Embarassed
cum era aia cu o zi da si una nu??? da aia cu contact inainte de ovulatie pt fata?? fetelor hormonii mei, nu or fi ei multi dar sigur sunt nabadoisi...ha, ha...

mai fetelor ce o mai face frantuzoaica noastra Galli??? ma tot intreb: cum poate ea sa stea atata timp departe de o sueta aici...mai, mai...

eu sunt de acord cu recoltarea de celule stem...este un efort financiar ce-i drept, la inceput, dar eu cred ca merita...ei na, m-am bagat si eu in seama...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 1:40 pm

va pup fete dragi

va multumesc pentru cuvintele voastre frumoase...chiar mi-au facut bine...si e adevarat tot ce spuneti.

nico,m-ai facut sa rad de-a binelea cu ideea ta de a pastra haina si s-o cadorisesc de ziua ei...insa nu-i vine din pacate....oricum foarte originala idee.
si m-ai intuit perfect...desi in fata tuturor "trec" drept o persoana de gheatza...recunosc cinstit ca fata de familie manifest o hipersensibilitate exagerata...nu pot sa inteleg si sa accept ideea ca cei dragi pe care ii iubesti neconditionat pot fi rautaciosi si te pot rani.

baby,ai perfecta dreptate ...mama este o persoana cu foooarte multe frustrari,in permanenta contradictie chiar si cu ea insasi...desi nu este o femeie batrana-are doar 52 de ani...are o mentalitate de om batran si desi pana la aceasta varsta ar fi trebuit sa "faca pace" cu ea,cu soarta ei...nu a reusit acest lucru...se acreste mai tare pe zi ce trece si devine din ce in ce mai greu de suportat.

asa cum de multe ori am mai spus...imi doresc nespus sa ma ajute DD sa devin mai indiferenta,mai egoista putin...ca e doar spre binele meu...sper sa-mi reuseasca pana la urma.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 1:48 pm

in alta ordine de idei....azi sunt tare bucuroasa....pentru ca am fost solicitati ca nasi de cununie cheers cheers cheers
un prieten din copilarie al sotziorului...a acceptat Samirutzu fara sa ma mai intrebe ca stie ca una din activitatile mele preferate este...sa fiu nasa. Laughing
m-a sunat si mi-a transmis doar ca de azi inainte tre' sa stau cu 2 pagini deschise la laptop...una pe nunti si alta pe botezuri Laughing Laughing Laughing
asadar si prin urmare.....pe 5 Iunie cununam la Ploiesti...pe 23 Iulie botezam la Bucuresti.
abia astept

bounce
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 2:02 pm

Buna dragele mele,
Amy ce repede v-ati miscat, mult, mult succes!
Frumoase vorbe ti-au zis fetele Samiro, asa e, nu mai pune la inima, chiar de-i greu, ia-o mai in gluma, ca asa-s unele mame...si a mea m-a criticat pana a obosit, acum in fine la 75 de ani cat are a facut pace cu mine. 52 de ani? e tanara bine mama ta, cand ma gandesc ca eu fac 44 in martie, maai sa nu mai ziceti de mama lui sami ca-i batrana, ca ma simt si eu pe urma...Very Happy
Bebita , eu nu am recoltat, aici n-am prea auzit pe nimeni, parere nu prea am draga mea , ca nu prea m-am documentat in materie..Cred ca e o optiune personala pana la urma.
Manule, o zi da, una ba din ziua 7 pana in z17 cel putin la un cm de 28 zile..Baga tare! Very Happy

Eu m-am instalat in pat langa pitica..Ma duc s-o schimb , ca deja miroase in zona..:-)

puuup
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 2:13 pm

Hello fetele!
Si io pe aici...promit ca o sa intru mai des,ca in sfarsit mi-am luat alt calculato(laptop) si pot sa stau cu el in pat....mai dureaza cateva zile pana imi instalez Windows si antivirusul....
sambata ma duc la Biogenesis ,sa vad ce imi zic dr grec si maine ma duc si la dr care m-a operat de fibrom sa vad ce zice si poate ma recomanda la marinescu ,ca fara recomandare nu ma duc la el...
samiruto,parca tu pleci maine la unguri,nu?drum bun si sa vii cu vesti bune I love you ..iti zic si eu, la fel ca fetele,nu o mai baga in seama...nu se schimba!,imi dau sema ca nu o face prima data si pp ca i-ai mai zis..asta e, varsta si poate asa e ea...si cu varsta se accentueaza starea asta...tu faci tot ce depinde de tine ca sa ii fie bine ei,dar tb sa iti fie si tie bine flower
Bebitza,tu o duci dintr-un stres in altu...tb sa gandesti ca o sa fie bine inca 7 luni,nu te mai stresa atata ca ii face rau lu' ala micu I love you ..io vorbesc !!!
amy,sa ai spor in toate !
bruni,bafta multa la examene!bine ca macar acum ai gasit un dr care se pricepe!!
pupici la toate fetele


Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 2:18 pm

Sami, la multi ani si din partea mea, ci oarece intarziere, ieri nici nu am apucat sa intu pe internet!! Tot ce iti doresti si un bebe cat mai curand! A propos, cum se numeste spa-ul pe care la-i pomenit si pe unde se afla?
Turqoise, 3.2 mil/ml ar fi in principiu suficient pentru inseminare artificiala, min luat in considerare fiind de 2 mil/ml, si cu siguranta valoarea este suficienta pentru FIV, deci se poate. Pentru natural e cam putin insa, iti trebuie mult noroc!
Babyblue, parerea mea despre colectarea si pastrarea de celule stem e ca aceste clinici s-au mutat in Est ca dincolo s-au rasuflat, nimeni nu colecteaza celule stem pentru a le pastra nu stiu cat sa mai dea si bani pentru pastrare. Si aici deja se recolteaza celule stem de la radacina dintisorilor de lapte care cad, si apoi mai sunt nu stiu cate metode de a obtine aceste celule stem. Studiul despre ele oricum se afla la inceput.
Lumi, dragutza fetita ta!
Bea
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 2:18 pm

lumi Laughing ...eu am fost prima care am zis ca nu-i batrana...avea 17 ani si 3 saptamani cand m-a nascut...diferenta asta mica de varsta dintre noi ar fi trebuit sa fie un avantaj.

amy,Domane-ajuta sa ajungeti cat mai repede la bebelina voastra.

manule,tu presteaza cu constiinciozitate poate iese.

mie imi este tare frig...nush ce am...poate ma paste vreo raceala.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 2:20 pm

multumesc frumos bea
eden spa se numeste spa-ul la care am primit gift card-ul si este pe undeva prin Primaverii.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 2:27 pm

Buna ziua fete cucuiete,
Intru si eu sa va salut si sa-mi dau cu parerea...ca stiti ca-s foarte voluntara...
Incep cu turqoise, dragii de voi, si eu cred ca trebuie sa faceti o pauza si sa opriti medicatia...ca oricum
in ce priveste fertilitatea masculina, toate cazurile sunt la nivel de "studii"....nu prea e o stiinta exacta...

Samiruto, eu am sa pun altfel problema...
Din cate imi aduc eu minte din postarile tale de-a lungul timpului, eu cred ca mama ta are o problema de sanatate mentala foarte grava...se numeste DEPRESIE....
Femeia este intr-o mare suferinta de cand tatal tau s-a dus, nu are nici un rost pe lume, nimeni nu-i cauta prezenta...mai ales ca nu e o persoana foarte prietenoasa si comunicativa cu familia din cate am inteles...
Sami, face si ea ce poate...are nevoie de atentie, chiar daca trebuie sa va raneasca pe voi....
Zau asa, boala mintii nu e mai putin dureroasa si invadatoare decat boala fizica....
Ca nu se vede...asta nu inseamna ca nu exista.....
Deci, eu iti sugerez sa o privesti cu seriozitate si sa nu mai pui la inima ce "sageti" arunca ea acolo....
E ca si cum ar face pipi si caki pe ea daca ar avea o alta boala....ce faci? te superi pe ea ? NU, o iei o speli si o schimbi.....
Asta-i.....
Singurul lucru pe care il poti face pt ea este sa o inscrii la un grup de teralie sau la un terapist
Parerea mea este ca sa o iei mai usor si sa nu plangi asta-i viata si asta-i situatia...
Mai ales acum ca vrei sa incepi un nou tratament....ai nevoie de energii pozitive....
Hai pupi la tate fetele..
Eu am fost la doc ieri si a ramas putin surprins , a zis ca totul e ok si ca pentru fibromul ala care-l aveam sa nu-mi fac grija dar mi-a dat o verificare ecografica mai amanuntila la un ultrasound mai performant....
Cat despre inceperea vietii sexuale :)a zis ca bineinteles ca doar n-o sa-mi pun tzolul in cap....chiar asa mi-a zis...ca e roman de origine Smile
Ca doar nu vreau sa ma calugaresc...
A zis ca sa umblu cu 2 prezervative in geanta....just in case...dar stie el ca nu voi baga pe oricine in pat...
Dar a zis cand intentionez sa "ma apuc de treaba constant" sa vin la el ca-mi da pastile...
asta-i povestea.....
O zi buna va doresc...
Lumu de H....multi pupici....mama eroina.....
Nico....si tu in devenire....pupi...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 2:46 pm

mona,draga mea...ma bucur ca-i bine totul "prin adancuri"
si tu ai mare dreptate...este in depresie severa si am tot incercat s-o conving ca nu trece de la sine,trebuie tratamet si consiliere de specialitate...am dus-o la medic...a primit tratament...refuza sa-l ia-spune ca nu se ia ea dupa medicul ala nebun....i-am facut programari la psiholog...refuza sa mearga...i-am propus s-o inscriu/trimit in diverse cluburi/locuri etc etc...refuza cu vehementa.
singura chestie care o satisface este sa ne faca noua zile fripte...doar asa simte ca traieste...insa ne baga pe noi in pamant incet si sigur.
impotriva vointei ei nu pot sa o iau pe sus s-o internez in spital sau s-o fortez sa-si ia medicamentele.

lylyshor,ma bucur ca faci un pas...poate te cuceresc grecii...am auzit ca dr.D e un tinerel musculos Laughing

o sa ziceti ca sunt nebuna....da' de vreo 2-3 saptamani ma bate un gand...parca as face o laparoscopie exploratorie...sa vad ce mai e pe "acolo"...ultima e facuta in 2008 si de atunci au mai trecut 2 Fivuri peste mine.
stiu si eu ...poate au aparut ceva balauri...la precedenta eram curata...nu a avut de munca dr.
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 3:03 pm

Sami, recunosc exact simptomele, asa cum a zis si Mona, este clar depresie...De asta sufera si mama mea, la fel, numai ca ea are 77 deani, nu 52 ca mama ta, i-ar putea fi mama...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 3:31 pm

si ce pot sa fac bea???
eu sunt absolut de acord cu voi ca este depresie severa...insa cata vreme ea refuza cu obstinatie orice fel de ajutor mi se pare ca sunt legata de maini si de picioare.
pur si simplu ma depaseste si nu stiu cum se poate gestiona o astfel de situatie.
sincer va spun ca am vorbit de multe ori cu Samirutzul meu si ma preocupa sanatatea ei mentala si stiu ca nu va ajunge bine daca nu se trateaza...insa cu camasa de fortza nu o pot duce la spital...si asa are impresia ca toata lumea are ceva cu ea si-i vrea raul...toti suntem niste javre si jigodii...asta ca sa citez din apelativele usoare pe care ni le adreseaza...pur si simplu eu nu stiu cum s-o mai abordez.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 3:36 pm

Ce bucurie cand intra mamicile! cheers

Sami, ca sa-ti descretesc fruntea de tot, iti voi spune in gluma: "Cu atat mai mult daca nu-i vine hainuta, poti s-o cadorisesti cu ea!"
Hai, arunca la cos supararea pe mama ta si bucura-te de rasfatul spa. Wink

Meni, cheltuiala cu celulele stem e for ever. La inceput dai pt recoltare (o suma mai mare), apoi, anual, pt pastrare (o suma mai mica).

Mona, parca esti o tanara care abia isi incepe viata sexuala. Laughing Imi plac preocuparile ta de a te verifica "in adancuri", de a purta discutii tematice cu dr chiar daca acum esti in stand-by. Wink Ca sa nu mai zic de grija dr cu prezervativele in poseta. Laughing Dar de ce ti-a zis sa ai 2 bucati, unul nu e suficient? Laughing Laughing Laughing

Lylyshor, daca nu-ti plac grecii, te astept la turci. Wink Multa bafta!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 3:58 pm

nico...partea a2a e deja sadica Laughing

Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 4:13 pm

hmmm, mama eroina zisasi bine mona, am nevoie de eroism ca de azi dimi vreau sa fac un dus si nu pot...nu sade neam singura,nu mai vrea nici in patut..bine ca doarme noaptea ca altminteri cedam nervos.. Smile
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 5:01 pm

Nico,
Cum de ce 2 draga? Da' ce eu mai sunt la varsta sa o fac odata si sa fiu multumita? Smile Very Happy cheers rendeer afro faci cu ochiul

Lumi, nu ar fi bine daca ti-ai aduce pentru primele 3 luni un mic ajutor? Poate o sora....sau vreo vara mai indepartata sau ceva...zic si eu...ca nu mai ai nici tu 18 ani....
Sami, ceea ce incerc eu sa zic este sa nu o iei in serios acum...ca tu vrei sa incepi un nou tur....sa ai energii pozitive....
Pup
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 5:08 pm

mona,io nu fac FET acum...merg la Budapesta doar pentru analize.
in 3 saptamani imi ies rezultatele si cred ca dupa Paste voi face FET-ul.

chiar asa...ar trebui sa fac si eu n minim de bagaj.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 5:58 pm

eeehehe, ce bine ar fi sa am pe cineva sa-mi aduca haleala aici la etaj....sa mai stea cu terorista mica pana ma spal..dar nu am pe cine, care va oferiti?..Very Happy
Surorile mele sunt ocupate, doua cu serviciul , alta are si ea fetita de 7 luni, cea mai tanara sora are 39 de ani, halal, verisoarele sunt si alea expirate, nu le-am mai vazut de la nunta mea, sunt pe la sibiu, mama batrana... hai ca m-am aranjat, nu serios, nu-i asa rau, rabdare de fier iti trebuie insa. las ca se face ea mare!.. acu doarme pe genunchii mei, eu stau in pat, n-o misc, macar sa se odihneasca, ca de la 11 dimineata o tine in schertanit..:-)))
Tot e mai bine decat gravida, ca nu mai am durerile alea, oboseala, contractii etc.., spaimele, cel putin ma simt usoara..chiar si la propriu! ieri aveam 66 de kile (de la 75), merge bine, uterul s-a retras, dar am o sunca pe burta destul de consistenta! ..:-)


2 prezervative sa fie si sa fie cu noroc!.. tongue
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 6:35 pm

ma ofer eu lumi,ma ofer eu Laughing
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 8:04 pm

hihihi, cool sami, ia sa vii incoace sa-ti faci trainingul pt. copil I love you
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 8:09 pm

fete...va pupizez maxim...ma duc sa fac ceva bagaje si sa ma bag la somnic...ne trezim la 5 dimi.
ne auzim maine seara.
clap
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMar Ian 18, 2011 9:39 pm

Lumi, ia-o pe Ralucuta cu tine la dus. Pune-o in scoica de masina si, in timp ce tu te dusezi, vorbeste-i, sa stie ca esti cu ea. Wink

Sami, drum bun si sa va intoarceti sanatosi! flower

Monaaaa, banuiam io ca asa raspuns o sa-mi dai. Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 EmptyMier Ian 19, 2011 7:42 am

Buna dimineata.
Sami, chiar nu o poti cara cu forta la spital si nici sa-i bagi pastile pe gat. Insa, incearca sa vorbesti cu ea, sa-i explici ca nu e bine ceea ce face, nici pt ea si nici pt voi. Poate va intelege ceva. Eu am avut o asemenea experienta cu mama...poate odata o sa va povestesc..., ea nu a inteles nimic. Bafta azi pe unde mergi !
Eu arhivez de zor acte, de luni intru in concediu vreo 7-8 zile (la noi sunt calendaristice) si vreau sa las lucrurile la serviciu in ordine.
Mona, haioasa cu 2 prezervative Very Happy . Nu se stie niciodata. Smile
Va pupic cu drag !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-12   Discutii zilnice de tot felul-12 - Pagina 19 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-12
Sus 
Pagina 19 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: