Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul - 5

In jos 
+15
Libra
turqoise
menics
mirela2
Looana
luminita42
alinutahu
guzelnico
azumica
Sorina
Mona41
samira33
amy
galliciana
Admin
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyLun Iul 19, 2010 6:46 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii de orice fel cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 3:49 pm

lumi,poti sa zici...eu nu sunt suparacioasa...si sunt perfect constienta de ceea ce spui...probabil astept "ceva"-u ala care sa-mi dea un sut in fund...si cred ca "ceva"-u ala o sa fie testul de sarcina cu 2 liniute...atunci ori se va termina cu starea asta si ma va avea langa ea pana la sfarsit...ori va ramane singura.

cat despre mancare...apai..sa stii ca nu e bun...m-am dus in bucatarie si m-am uitat mai bine....carnea de vita e cam verde...caisele sunt putrezite si nu au gust....iar carnea de periosare e cam grasa....asa ca nu ai la ce sa poftesti!!!!

beyyyyy....mie nu imi mai merg emoticoanele....dau click pe ele si nu imi apar in mesaj.

am bagat si masina in functiune....ca mi-am revenit....ma simt in putere iar....si le-am luat la shuturi in stilul meu.

dar mai arunc si cate un ochi pe la voi.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 3:52 pm

Gagici, ziua buna...
Incep cu antreul...Floricica albastrica....sa fiti sanatosi si bucurosi. Ce frumusete de flacau ti-ai tras Very Happy
Pai ce mai stai pe ganduri daca aveti bunici...sigur se vor rezolva lucrurile...
le dai ocupatie la babaci, ei au rabdare, dragoste nu mai zi...fain...sanatoasa sa fie mamica si taticul sa aduca bani frumosi acasa...ca aveti de cumparat tractorase si motoscutere....ce crezi affraid

Samiro, nu stiu de unde sa incep...
cu mama...treaba-i naspa...inteleg cat de dificila e situatia...o iubesti, ti-e mila, o respecti...si nu e usor de luat decizii.
Inteleg ca ea sta la casa undeva la marginea bucurestiului si voi aveti apartament in oras...
O varianta ar fi sa o aduceti langa voi intr-o garsoniera sau ceva...mai aproape dar sa nu locuiti impreuna...ufff delicata treaba..bucura-te de putina libertate zilele aste...fa si tu cine romantice cu samirutu si multumeste-i pentru suport si pentru intelegere.
Cat despre meniu....deja am gura plina de saliva....vreau si eu ciorba de perisoareeeeeeeee
Luminito, cred ca fata este deja masteranta cheers la ora asta...
Manu, petrecere frumoasa cu prietena.
Turquise, alina , azumica va urez o zi ploioasa confused
Galiii, fugi si tu in frantia putinn sa te mai racoresti.
Brunia, pe unde umbli..

Si ca sa fie treaba beton, mi-a aparut iarasi fisura anala..
dupa ce acum 3 ani tocmai m-am operat ca nu se mai putea...acum, probabil dupa constipatiile de la trat cu progesteron mi-a reaparut o "dragalasa" de fisura.
eu credeam ca sunt hemoroiziii.
acum sunt pe tratament la sange cu o solutie si cu spalaturi si masaje..da' ati auzit bine,
spalaturi si masaje usoare anale de .....4-6 ori pe zi...
ce a inebunit doctora mea.... affraid affraid rendeer afro
da' ce sa fac....ca nu vreau sa ajung iar la cutit.....
hai sa nu va stric dispozitia....va fi bineeeee
pupi pe botici tuturor..
PS. fete ce am vazut ieri la tv locala...ca i-a dezgropat pe sotii ceausescu? queen king
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 4:19 pm

dap..i-au dezgropat mona...si au prelevat probe sa vada daca ei sunt cu adevarat ingropati acolo...nu ma intreba de ce au facut toate astea...ca habar nu am...am renuntat sa ma mai uit la toate mizeriile de la tv.

cat despre mama...o scot eu la capat cu ea cumva...trebuie sa ma lumineze DD sa gasesc varianta.
nu merge nici varianta cu garsoniera pe langa apartamentul nostru ca tata e ingropat in cimitirul care se afla la o strada de casa noastra...si mama nici nu se gandeste sa-l "paraseasca".
casa asta in care stam acum este tot in Bucuresti...in Bucurestii Noi...dar noi ii zicem casa de la tara ca aici nu e metrou-nu stiu de ce am botezat-o asa...cert e ca intre apartamentul nostru si casa sunt 19 km...asa ca noi ziceam mereu ca mergem la tzara cand veneam aici.

nu am cablu si nici internet...am bagat modemul Vodafone in laptop.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 4:20 pm

mona,soro,uitai ce e mai imoprtant...masaje locale??????????????????????/....nu-mi merg emticoanele ca vroiam sa-l pun pe ala care-si da ochii peste cap.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 4:28 pm

humus cu tabuleh.......ia descrie,soro, reteta asta.....sa vedem......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 4:34 pm

bre,mono, pai ne lasi aci pan la ora asta??? affraid
uffffffff, ce nasol........
ai,bre, lasa-ne si cu aia......cu dezgropatul.....
la mine merg ,sami!
fetelor, si papucii in picioare imi transpira!....... affraid
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 4:41 pm

sorina, te asteptam sa ne povestesti despre tine, despre voi, dupa ziua belgiei. cum ati petrecut,cum esti, cum sunteti?
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 5:04 pm

ce smechera esti tu samira! da tot a fost bine c-ai zis de mancare, m-am mobilizat sa fac o ciorba de pui, am aruncat in ea toate legumele de le aveam in frigi , o acresc cu ceva si sa vezi ca-mi fac cheful! Very Happy
Mono, asa o fi cu asta mica, dar vreau si eu o veste! am inceput sa ma gandesc la toate grozaviile...cu fisura anala e naspa :-((, dar iti da un unguent acu nu te masa pre viguros!.. Very Happy
flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 5:12 pm

galli...pana vine manu...zic io...humus e pasta de naut si tabuleh e salata de patrunjel...specialitati libaneze amandoua
io nu prea ma omor dupa ele...dar sunt persoane care se dau in vant dupa aceste preparate.

uite...acu pe timp de vara...io nu prea suport carnea si ciocolata
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 5:20 pm

Fete, acum m-am chatuit cu fata mea, a scapat cu bine de interviu, si-a facut prezentarea, n-au fost intrebari dificile, rezultatele finale crede ca se dau maine, ce naiba or delibera astia atata!...Dupa aia s-a dus la bunica in Pipera (mama lu taica-sau), asa ca d-aia n-am avut vesti!
Oricum bine ca a scapat! De acu' vacanta cat cuprinde!..:-)
pupici!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 5:42 pm

lumi,Doamne-ajuta sa ne aduca maine un raspuns bun...sa reuseasca la locurile de buget...banutzii de taxa ii poate folosi sa se plimbe.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 5:45 pm

nico....te vad...si vreau sa te rog sa-mi spui si mie cum e cu pudra aia de curmale pentru cresterea endometrului.
in Ro nu cred sa se gaseasca...sau sa incerc la magazinele turcesti???
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 6:06 pm

buna , fete cucuiete...
mama da ce vorbarete mai sunteti!
mona, eu m am mutat in casa noua, am avut multa treaba, acuma e mai ok , mai am de aranjat dulapurile..tot spal si calc de doua zile...
mi a venit rezultatul pap, pare a fi ok ,peste hormonale am tras doar o privire, par a fi ok si ele , mai astept cariotipul..
sunt f obosita , cred ca maine termin cu casa, saptamana viitoare plec in concediu, abia astept...
in rest toate bune, astept sa incep fiv ul!
va pup cu drag si sper sa intru mai des..
bafta in tot ce faceti.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 6:07 pm

lumi, felicitari din tot sufletul fetei tale!!!!!!

nico face opinie separata azi, cred.........
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 6:07 pm

Buna seara, fete minunate!

HEEEEEEEEEEEELP! Scapati-ma de musafiri, PLEEEEEEEEAAAAAASE! Sunt franta, desi le-am zis ca iau niste pastile care imi dau somnolenta si ma sug de toata energia (nu dorim sa dezvaluim inca sarcina), astia sunt pusi pe fapte mari: shopping si plimbareala la greu. Evil or Very Mad
Va spuneam ca miercuri imi vine un musafir pt vreo 2 zile. Ei bine, ca s-o citez pe Galli:
Soc 1 Shocked - nu-i un musafir, ci doi
Soc 2 Shocked - au venit marti seara, nu miercuri
Soc 3 Shocked - nu stau doar 2 zile, ci 5

Ei, si mai sunt si suciti. Seara stabilim un program, dimineata il schimba. Cred ca viseaza noaptea.
Aia mica (o elefatica de 17 ani cu ditamai poponeata, burtica si tzatze) poarta doar fuste fffffff scurte/ pantaloni ffffffff stramti, de mi-e rusine sa ies cu ea pe strada. Si alege sa probeze doar haine care o dezavantajeaza, face o multime de nazuri si se suceste mereu: ca nu-i croiala buna, ca ei ii plac doar pantalonii albi, ca bluza cutare e larguta pt ea (desi abia respira de stransa ce-i sta pe tzatze), ca nu vrea in outlet-uri (desi sunt firme cu haine de calitate si la preturi super), ca mai bine mergem la Bazar. Sa se duca, daca tine neaparat, ca io in bazar nu ma obosesc in nebunia si aglomeratia aia. Basca vorbesc aia toate limbile acolo, nu le mai tb translator.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 6:07 pm

bruni, poza unde e facuta?
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 6:20 pm

Gallicuto, daca tu nu vrei sa vii (si invitatia pt tine e din toata inima I love you ), iaca se infiinteaza altii (nepoftiti).

Floricica-albastrea, sa-ti traiasca flacaul. Ma mir ca ai stat 6 luni departe de serviciu Very Happy . De pe cand erai graviduta erai super-activa cu serviciul. Felicitari pt puterea de munca! Te descurci minunat! flower

Lumi, felicitari pt bebelusa masteranda! Gata, a scapat de examene! Si tu de stres. sunny

Sami, praful acela de curmale mi l-a adus soata de la Mecca. Mi-a spus ca este bun pt fertilitate, nu neaparat pt endomentru. O sa-l rog pe sotul meu sa treaca intr-o zi prin Spice Bazar sa caute praful miraculos si-ti dau de veste. Cu autocarul ajunge intr-o zi. Sau, daca nu ti-e f degraba, il aduc io personal pe la mijlocul lui august. Vin in Ro, ca doar mi-s nasa de gargarite gemene. cheers

Profit sa trag si io un mic pui de somn pana vine soata, ca ma dor picioarele ingrozitor. I-am zis ca azi nu vreau sa mai iesim nicaieri. A promis ca va gati el pt "minunatii" musafiri. Dragul de el! Dupa o zi intreaga de munca....
Sami, o fi ruda cu al tau? Ca prea-i bun, saritor si altruist.


Ultima editare efectuata de catre guzelnico in Joi Iul 22, 2010 7:04 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 6:24 pm

galli, in maroc , in barul hotelului unde am stat..
pupici..
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 6:41 pm

soro, stai ca schimbasi poza............m-ai tras in teapa..............
pupici si pt asta!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 6:43 pm

nicoliciule, stiu, si io as vrea......
dar degeaba e vointa dac nu e putirinta, stii vb aceea veche?? drunken
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 7:06 pm

Nico eu am zis ca-s gravida de la 5 saptamani, la toti..din motive de autoprotectie!!! ca nu aveam deloc chef de nimeni! rudele sotului planuiau 'turism', ne tot invitau la zile de nastere , eu eram intre un avort spontan si o sarcina pe muche de cutit...soacra chiar a venit pe 30 aprilie plina de avant sa faca, sa dreaga, s-o plimbam, a plecat dezumflata..m-a durut undeva pana la urma si asa ma obosisem sa fac curat ca venea ea..! cand m-am dus la bucuresti le-am zis din prima, asa le-am retezat avanturile de plimbari, mese si altea alea...Asa ca mai bine le zici, nu e un capat de tara..D-zeu e alaturi de tine si de spui si de nu spui. Important e sa te feresti de excese inutile.flower Faza cu elefantica imi placu mult de tot!! Very Happy

Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 7:10 pm

Mi se umple sufletul de bucurie cand va vad pe toate din nou alaturi.
Bine ai revenit, Blue, si sa-ti traiasca mandretea de flacau. Atata timp cat exista bunici, esti libera sa-ti vezi de serviciu, fara a neglija bineinteles minunea.
Luminita, maine sa dai sampanie la toate fetele pt masteranda Wink.
Gallicuto, ca sa vezi nepotica eu zic ca merita sa-ti astupi urechile si sa ai ochi doar pentru ea.
Mona, pune mana si fa-ti masaje, cutitul nu e prea bun, nu?
Turcoaica mea preferata, ii citeam si lui D despre pustoaica de 17 ani si radeam amandoi imaginandu-ne, tu mititica si slabuta, alergand pe langa balenuta, incercand sa ii satisfaci mofturile. Ne-am amuzat copios. Smile)
Manu, tot cu bunatati il rasfeti pe George si apoi zici ca s-a ingrasat. Salate !!!
Sami, te-am lasat la final, pt ca mi-e greu sa-ti dau un sfat, in afara de: muta-te inapoi in casa ta si o sa vezi ca mergand in vizita o sa fie mai bine, cu sensul ca o sa se bucure cand te vede si poate nu mai are timp sa te zapaceasca de cap. In afara de asta, puteti sa vorbiti la telefon zilnic. Nu mi se pare ca e ok sa te duci cu senzatie de neplacere acasa si, crede-ma, barbatii au si ei rabdarea lor, indiferent cat de amabili sunt si, poate, la o eventuala discutie in contradictoriu iti va reprosa tot ce l-a deranjat in perioada asta.
Nu am avut o adolescenta fericita, tata a murit cand eu aveam 18 ani si mama, ramasa singura cu 2 fete, s-a gandit ca alcoolul e cel mai bun prieten...Asta e rezumatul-rezumaturilor,poate odata o sa scriu mai mult.
Ideea era ca mi-a fost mult mai bine departe de ea, printre straini, si poate ca instrainarea asta m-a maturizat si m-a facut sa trec prin multeeee lucruri urate in viata asta.
Hai ca v-am zapacit si eu.
Pup fete dragi si scuze ca nu v-am pomenit pe toate.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 7:27 pm

Amy nu ne-ai zapacit deloc, e parte din viata ta.. flower
Pai da!! va dau voua la sampanie si eu ma uit!.. Very Happy hai ca va dau, :-)) cu toate ca tare as mai bea si eu!!..Numai de-ar intra ea la buget!.. cyclops
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 22, 2010 8:00 pm

lumi,tu poti sa bei sampanie d-aia de copii
amy,multumesc pentru cuvinete frumoase.
nico...mai devreme iti scrisesem un mesaj...da nush ce am facut cu el...iti spuneamca daca nu e prea mare deranjul ti-ar ramane datoare pentru praful ala de curmale...si nu-i graba...in August e bine.

ma uit la emisiunea cu Botezatu
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 EmptyVin Iul 23, 2010 6:29 am

neataaaaaaaaaaaaaaaaaaa! bom
va invit la mic dejun, frcute, apa minerala, cafea slaba!
doamne, ce zi am avut ieri.......
am tras si o tura de plans..... a trecut......
macar am primit un trandafir de la ....botezatu!! samitu ai primit??
hai, va astept!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 10 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul - 5
Sus 
Pagina 10 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-2
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: