Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul

In jos 
+19
danny1
beatrix69
lavinia
Sorina
amy
lumy_clt
lyly_mar
alinutahu
Mona41
CODRA
mirela2
samira33
soricica
guzelnico
menics
brunadria
luminita42
Ada
galliciana
23 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyLun Apr 12, 2010 7:09 pm

Rezumarea primului mesaj :

lumi, si la mine e frig.... tatal meu foloseste ceai de crusin,zice ca e bun.. in schimb, eu sunt invers, pe mine ma apuca burta si de nervi,deh....A fost sarbatoare,nici eu nu am stiut, si am spalat... Embarassed
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi

AutorMesaj
CODRA

CODRA


Mesaje : 32
Data de inscriere : 14/04/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA,BIHOR

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 8:36 am

neatza fetele sunny
hop si eu cu cafelutza flower ...nu e nimeni pe aici?BAUUUUU lol!
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 9:14 am

neata fete cucuiete.. Very Happy
ce faceti azi ? cu ve va ocupati timpul?
eu tot treburi casnice, o sa fac ceva de mancare si ca de obicei , calculator , tele ,canapea Cool
semne de gravi nu prea am inca , defapt confund totul , nu mai stiu ce am si ce nu , cred ca am semne si de cm , asa ca cel mai sigur luni raspunsul ..
va doresc sa va mearga toate bine , sa aveti o zi minunata!
pupici..
Sus In jos
Ada




Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 47

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 10:19 am

Galli,mi-am amintit si ti-am trimis MP.L-ai primit?
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 11:50 am

Scumpelor! Very Happy
io imi ocup timpul azi cu scrisul si cititul.. am de facut o chestie de prin carti.. Cool .si poate citesc la soare, dar iar e cu dinti!..Sad

Voi mai face un 'aerobic' sau o plimbare de juma de ora pe afara si pe urma pe la 4.00 pm Wink incep sa gatesc ca vine H de la serviciu. Azi fac brocolii (preferatul lui Gali) cu cartof fiert si piept de pui .
Eu nu manac cartoful. Oricum soata este multumita el a slabit un kil.
Eu de dimineata m-am cantarit si am vazut in clar efectele ceaiului "transit facil" Twisted Evil
De la 57 de kile acu' 3-4 zile acum am 56, 2!!! YEEEEEES!
Sper sa mearga in continuare treaba, ieri am scapat la un pahar de bere, a mers la suflet!


Pupici fetelor!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 11:51 am

Gali , hai ca nu e asa rau!
asa sunteti voi sagetatoarele, mai exigente! queen Stiu eu, ca am o prietena buna in zodia asta! Very Happy
Lasa trecutul! ce-a fost a fost!
Gandeste-te si tu la el, singur acolo, obosit ca munceste toata ziua..., e tare greu...si tu te superi ca nu a raspuns la apel prezent....
Hai sa vezi tu ca o sa fie bine! ai incredere in el! daca simte ca ai incredere in el, se va purta si el ca atare!..Eu asa cred dar poate eu sunt o idealista batrana, care vede lucrurile prea frumos..sunny


Pupici multi!
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 12:03 pm

Aha...v-am prins...aici erati...
Eu propun sa ne mobilizam pe discutiile zilnice si sa refacem listuta....
Hai harnicutelor...
Cu avatarul cum fac gali...sa-mi postez si eu mocutza hazlie putin...
apropos...v-am zis ca m-am facut ciocolatie la capatana? adica pe romaneste...m-am vopsit...
las ca va pun poze in weekend...
puuuupi
deseara incep injectareaaaaaaaaaaaaaaa
Evil or Very Mad
Sus In jos
Ada




Mesaje : 54
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 47

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 3:24 pm

Mona,bine ai revenit.Cum a fost concediul,fetita ta ce face?Bafta multa,multa cu Fiv-ul!

Brunica,hai ca trece timpul,maine e vineri mai e putinnn.DD ajuta!

Alinuta,e relativa treaba cu simptomele de rusi care pot fi cam la fel si in sarcina.Iti doresc sa nu fie rusii. F faina poza din avatarul tau!

Amyyyyyy ce mai zici?

Galli,Nico??? flower flower flower

Ellyshor,hai cu vestile de la dr!
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 4:10 pm

ada mersi foarte mult de ajutor Very Happy [left]sper sa ai tu dreptate cu rusi flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 5:01 pm

va pup fetelor
am ajuns acasa.

ma duc sa halesc ceva ca-s moarta de foame....si apoi vin la taclale.

mi-am luat niste pantaloni bej super-dragutzi bounce
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 5:07 pm

mona, bine ai venit!!!! chiar ma intrebam ce e cutine!! imi dadeai emotii!
am sosit si eu acasa! ma duc sa mai spal 2-3 vase, si sa imi pun cumparaturile in frigider.
mi-am luat o varza noua, o pot manca si goala, ceva branza,cascaval, spanac, cativa morcovei pt mine si aiduta.

Am o rugaminte: nu mai scrieti pe celalalt forum ca nu mg asta, sau scrieti mai voalat,...va rog....

am fost si la maica, dar nu am mai ajuns pe la impozite, in rest, cam am rezolvat ce mi-am propus.
ma duc sa hranesc cuinele din dotare, si revin! va astept.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 5:32 pm

bineinteles, ca nu am rezistat si am sunat-o pe elly. e pe drum spre casa.
e f multumita de doctorii de azi, si are de fapt, ca diagnostic - endometrioza si chist dermoid dr, pt care va trebui sa se opereze. va va spune mai multe pe la vreo 10, dupa un dus....va pupa pe toate!! cheers
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: hello   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 8:04 pm

Ce fac fetele?
Cum de are elly chist dermoid? A facut chiuretaj de curand? ca nu ma auzit-o? Shocked
Eu raportez:
Am fost la control la dr Puia:zona s-a mai dezumflat ca a putut sa imi faca controlul.Mi-a zis sa dau in continuare cu carpicon-crema si sa iau si supozitor,tot carpicon si sa iau si vit E.Si din luna mai sa iau duphaston.Dupa 15 aug la control si sa fac iar HSG,ca dupa operatie exista riscul de aderente si sa ne pregatim de FIV ca am o varsta.
Si a mai zis ca,dupa 4 luni de la operatie (din iunie) sa incerc cu naturalul,ca pot sa incerc....pana in sept cand zice el sa fac FIV.
Aaaa si sa ma duc la mare,la soare .....eu, care nu ma omor cu marea si merg mai mult la munte What a Face
Chiar nu prea inteleg de ce zice sa fac doar 4 luni pauza si pe urma sa incerc ca mai toti dr zic sa se fac pauza mai mult,ca sa se refaca peretele uterin........

Nu am mai ajuns azi la ML la Albu,pt ca am avut o revelatie Wink M-am gandit ca ce sa imi spuna nenea dr dc ii arata analize mai vechi de 6 luni,alea hormonale erau din 2007,spermograma de peste 1 an si restul erau povesti spuse de mine:tratamente,inseminari,fibromul meu,probemele soatei etc??!! Probabil ca imi da lista cu analize pe care eu o aveam de la ML ,am gasit o asistenta draguta care mi-a explicat cu ce analize tb sa vin, ca cica lista aia ti-o da doctorul Rolling Eyes Asa ca m-am gandit sa incep sa fac analizele,ca aibe si dr ce sa analizeze,nu?

pupici la fete flower
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 8:08 pm

m am cules si eu de pe drumuri , dupa un somn la amiaza am iesit sa bat magazinele , mi am luat o rochita , doua camasute si o bluzita draguta.. asa sa mi treaca mai usor timpul pana luni..
intrusul a plecat pana sambata , iar duminica daca e timp frumos de ziua mea mergem la mare..
in rest sunt ok , cred ca mai mult gravida la cap sunt, simtome nu cred ca am , decat cele de dupa punctie sunt aceleasi, sani mariti si putin durerosi , somnolenta si ceva dureri nici nu stiu bine pe unde Rolling Eyes
monaliso , bafta draga!!
galli pofta buna!
sami vad ca si tie ti s dragi magazinele..eu imi cumpar cu tonele si nu port nici jumate Smile) e o boala la mine..
fete va pupacesc si va dores o seara minunata ..
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 8:15 pm

Brunii,shoppingareala face bine la piticii de pe creier Razz Pe mine ma calmeaza Laughing
Sa dea DD sa vii cu beta mareeeeee! cheers flower
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 8:20 pm

lily pai asa ma calmez eu dupa ce mi cumpar cate ceva nu ma mai simt deloc plictisita bounce
sper sa fie bine de data asta .. sa mi fac un cadou frumos de ziua mea flower
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 8:40 pm

unde ati disparut toate? silent
ma pun si eu la tele ..
revin Wink
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 8:42 pm

mamaaaaaaaaaaaaaa,da ce poze..............fetelor!!! cheers cheers cheers
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 8:45 pm

brunico Laughing esti sora mea si la bube la creiersi, inseamna...ca si eu am tone de haine...multe le dau cu eticheta pe ele...si nu rezist prea mult fara sa mi se lipeasca de mana cate o toala Embarassed

la Budapesta,cu alta surioara de-a noastra de suferinta, am decis ca cel mai mult dintre toate obiectivele turistice vizitate...cel mai mult ne-a placut Muzeul H&M Laughing ...ne-am reintors la el ori de cate ori am avut ocazia Laughing
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 8:55 pm

la H&M sunt lengerii f frumoase de corp..
eu merg mai mult pe mango , zara, morgan, berska, stadivarius etc , am eu cateva preferate de unde nu pot iesi niciodata cu mana goala cheers
galli, ce faci draga?
eu ma pun la un film , acuma a inceput , dar mai vin!
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 9:14 pm

Da nu va place "deloc" sa facet cumparaturi Very Happy .
Avui si eu momentele mele de acest gen, dar m-am calmat... luam luam si fie ca nu imi mai placeau, fie uitam de ele... Acu am decis sa las sifonierul sa respire...
Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyJoi Apr 15, 2010 11:34 pm

fetelor ce poze deosebite! samira, bruna, alinuta...sunteti frumoase rau! Very Happy cheers sunny
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyVin Apr 16, 2010 6:24 am

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 35-2
buna dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

va las micul dejun
Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 34-1Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 34-1Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 34-1

va doresc un we fain si ne auzim luni

va pup
Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Q6-2
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyVin Apr 16, 2010 6:50 am

neataaaaaaa!!
samiruto, sa te distrezi, si sper sa nu il mai lasi flamnd pe samirut! Idea
noi speram, totusi, sa iei laptop cu tine, si sa ne mai saluti de pe partie, sau spa, din cand in cand!
azi nu cred ca mai plec de acasa, iar plouade rupe....in schimb am multa treaba! affraid
va rog sa intrati sa revedeti listuta-bineinteles e pe ziua de ieri...sugestii? o zi buna, pupici!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyVin Apr 16, 2010 6:59 am

salve gagici..
merce greu forumul...
iata-ma-s si io....
hai la cafele...
eu inca incerc sa ma obisnuiesc cu sertarelul.
pup...fug la acupunctura...
ieri mi-a facut seicul injectia..si a pupat mult...dupa aia...si i-au dat si lacrimile...dragul de el
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 EmptyVin Apr 16, 2010 7:03 am

mamaaaaa,mona, tu cu camilele tale........ bounce bounce
sa fie in ceas bun, Doamne ajuta!! sa apara Like a Star @ heaven cat mai repede!
da, si noi incercam sa ne obisnuim, ca si tine Cool
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul   Discutii zilnice de tot felul - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul
Sus 
Pagina 4 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-2
» Discutii zilnice de tot felul-4
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul - 5
» Discutii zilnice de tot felul - 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: