Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 14

In jos 
+16
Admin
lumy_clt
azumica
missy40
lyly_mar
turqoise
menics
samira33
brunadria
blue_flower
guzelnico
miha_ela
patricia
luminita42
galliciana
amy
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyJoi Mar 03, 2011 7:28 am

Rezumarea primului mesaj :

O primavara minunata si un capitol plin de impliniri.
Sus In jos

AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyVin Mar 04, 2011 7:54 pm

fetelor, sunt rupta de oboseala! nu am inchis un ochi toata ziua, nici treaba nu prea am facut...... m-am "distrat" in schimb cu naut pus la inmuiat..... face un zgomot de mama focului! si cu furnicile ce imi apar in sir..... drunken
in fine, am pus nautul la fiert, merg sa fac un dus, si mai vad!
unde-s burtoasele,soro?? nici una pe aici,azi?? ce e asta?
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyVin Mar 04, 2011 10:44 pm

galii ce zgomot face nautul??ca eu nu am auzit... ce faci bun din el??

eu declar Z1 deci luni la analize...iar... altfel...maine vizite la ai mei si ai lui ... si ne-am luat bilete de paste la Kusadasi
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyVin Mar 04, 2011 10:46 pm

va pupi pe toate , o noapte buna va doresc...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptySam Mar 05, 2011 10:13 am

neata,fetelor!!sper sa aveti o zi insorita si calduroasa!
am terminat ciorba, deja, de legume, si a iesit putin ....picanta, mi-a scapat piperul...
manu, aseara ma gandisem la o mancare de naut cu carnati, dar, am renuntat.
voi face un ghiveci cu naut, am zarit o reteta interesanta.
si eventual voi pregati separat carnea. as mai manca si niste praz cu masline, dar nu fac numai pt mine... vad eu...
o zi frumoasa, revin!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptySam Mar 05, 2011 10:20 am

a,manu, pai cum nu stii- gazele,soro.
nu am avut bicarbonat...l-am pus doar la inmuiat,
si pana se umfla,imi latra cainele de mama focului ca nu stie ce se intampla.... drunken

edit o tocanita, gata! cu multe legume si naut.

sormea, scrie-mi mesaj privat,pupici!

pupici tuturor! revin.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptySam Mar 05, 2011 12:57 pm

ciao scumpelor!!!

Mihaela,

Un sincer si calduros "LA MULTI ANI", atat tie cat si samburelului din burtica, sa ai o zi minunata alaturi de toti cei dragi:http://s54.rim La multi an1! La multi an1!


fete dragi, aveti dreptate in privinta uleiului de argan,intradevar e f scump si cel pe care l-am comandat nu e chiar ieftin as spune eu, costa 98 lei/50 ml,sper doar sa nu-mi iau tzeapa.


va doresc un weekend minunat love
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptySam Mar 05, 2011 8:51 pm

La multi ani mihaela! sa fii sanatoasa si te bucuri 9 luni de minunea din burtica!
flower flower flower flower flower

La multi an1! La multi an1! La multi an1!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyDum Mar 06, 2011 9:07 am

La multi an1! La multi an1! La multi an1! La multi an1!
La multi ani Miha!
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyDum Mar 06, 2011 11:12 am

fetele-va multumesc din suflet si va trimit multi pupicei la toate ca sa va molipsiti si sa aveti parte de un cadou ca al meu!
hmm..eu nu am mai dat semne de viata ptr ca am plecat..acum sunt in spania..de maine incep munca,sa vedem cum va fi..insa..olrice ar fi nu o sa pun in pericol puiutul ori puiutii..
lumi,guze-cat despre elevit-dap..la mine efectul asta il are din cauza fierului..nu am ce face in privinta asta-dar trebuie asa cum ati zis sa gasesc remedii..si le voi gasi!in rest nu iau nimic altceva si incerc sa mananc in continuare sanatos ca sa asimilez cat mai multe vitamine ptr ca eu de mica eram cam anemca..si nu vreau ca bebe sa fie ca mine!

uff..v-am pupacit de pe meleaguri spaniole..sper sa fie bine aici, sa reusesc sa inchei contractul si sa merg acasa!ca nicaieri nu e mai bine ca acasa! No
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyDum Mar 06, 2011 1:54 pm

Buna ziua, fete minunate!

Uuuufff, forumul se incarca ff greu la mine. Ma enerveaza la culme.

MIHA, LA MULTI ANI, SA FII SANATOASA, IUBITA SI SA AI PARTE DE IMPLINIRI! SA-TI AJUTE DD SA TE BUCURI DEPLIN DE SUFLETELUL CARE CRESTE IN BURTICA TA!

Mha, sa ai mare grija de tine, sa mananci sanatos, sa bei muuuuulta apa, sa stai intinsa cat mai mult timp posibil, sa nu faci efort fizic de niciun fel, sa nu te apleci, sa nu te intinzi. TU SI SUFLETELUL DIN BURTICA SUNTETI CEI MAI IMPORTANTI ACUM!

DUMINICA FRUMOASA TUTUROR!
flower flower flower
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyDum Mar 06, 2011 2:59 pm

guze-sarumana!asa o sa fac!cat despre apa..acum beau mai multa ca inainte-eu care nu beam nici jumate de litru pe zi!
oricum..de maine cand incep munca o sa-l iau pe al meu sotior cu mine-eu zic ce sa faca si el executa! Very Happy dar lucrez intr-un magazin de haine..nu prea faceam cine stie ce efort..insa faza cu statul la pat imi e ff prielnica!ptr ca ma uita cum la mine..am stat sa fac ceva de mancare o ciorbita de pui cu taitei de casa si o tocanita cu fasole pastai..ca ieri am facut de papa o mazare si supa si vreau sa zic ca soata mea a mancat tot!!!!!!a zis sa nu mai fac mancarea asa buna ca se mananca! Very Happy
dar..sunt obosita..ma simt obosita..ce am noroc e ca lucrez cu pauza..de la 9.30 la 14 si de la 17 la 21..macar am intervalul ala de 3 ore cand pot sa vin sa dorm..dar daca nu ma descurc..o sa las si munca si tot si o sa stau numai in pat!
acum sunt curioasa cati bebei am! Very Happy am inceput sa iau elevit si beau si mai multa apa ca inainte-cel putin cand iau pastila beau jumate de litrui de apa!mi-a zis drul ca asa nu se resimte..pana acum vad ca nu am mai avut probleme nici cu iesitul la baie!dar vedem ce va fi!
oricum bebe si eu suntem pe primul plan!restul nu mai conteaza!bine..si soata..care imi pupa burtica din minut in minut!!e asa dragut..
pup fetele si va doresc o zi buna!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyDum Mar 06, 2011 8:07 pm

Mihaela, la multi ani sa fii fericita!

Miha scuze, n-am fost pe faza ieri, bine ca ai ajuns cu bine in spania, sa-ti mearga bine la serviciu!

Noi am fost plecati ieri la un depozit sa vedem niste canapele mai onorabile ca pret pentru noua casa. Aratau bine, cred ca maine comandam. Ne-am hotarat dupa lungi deliberari sa luam doua, eu as fi vrut sa fie una mai mica, dar nu aveau, asa ca luam cu aceleasi lungime 1,90 m adica, imitatie de piele, am zis sa luam negru pana la urma, nu am avut curaj sa ne aruncam la alte culori, pret 900 euro ambele. A fost o calatorie de o ora cu masina, am plecat cu bagaj, biberon, lapte, apa calda la termos, pampers , haine de schimb, mama , mama ziceai ca merg in vacanta de o saptamana! Raluca a fost nesteptat de cuminte si curioasa si pe drum si acolo la show-room, iar mie mi-a facut placere sa merg la drum mai lung :-)

Va pup fetelor!
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyDum Mar 06, 2011 8:12 pm

lumi-sarumana!
insa sunt tare morcovita cu venitul aici..nu imi place!sper sa rezist-ca de nu..imediat imi fac bocceluta si plec acasica!uffffffff..
si eu vreau cu bebe la plimbare! Very Happy cand ma gandesc ca mai am 8 luni..uff greu mai trece! Laughing
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyLun Mar 07, 2011 7:34 am

Buna dimineata, suricatelor.
Miha, sa fii sanatoasa, fericita si bebele care va veni sa va umple casa si sufletul de impliniri!
Ai grija de tine in Spania si bineinteles de bebic!
Sa aveti o saptamana usoara si calduroasa!
Va pup cu drag !
Sus In jos
patricia

patricia


Mesaje : 22
Data de inscriere : 02/03/2011

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyLun Mar 07, 2011 11:41 am

Saptamana frumoasa va doresc fetele mele. eu sunt in saptamana 15 si tot inaintam voinici.
La urez la multi ani scumpelor care au avut ziua de nastere si eu am ratat-o pe forum Crying or Very sad si celor care urmeaza. Pupici dragi I love you
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyLun Mar 07, 2011 3:15 pm

hello fetele! flower

mi-a iesit si AMH=0,73...care a scazut de la 1,2 cat era inainte de laparo....mie mi se pare ca scazut prea mult,aproape la jumatate affraid ............ca sa ma linistesc de tot ...sa nu mai visez io al FIV-uri Sad ....
samiruto ii mai zic zic dr PK si de valoarea asta? ma gandesc sa ii zic sa imi dea totusi AC pana ne vedem...ca rezerva mea .....aia care mai e.... de 2 lei....se tot consuma degeaba Sad

maine,cu toate ca avem zi libera pt femei,vin la munca si imi iau alta data...

pupici la toate fetele
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyLun Mar 07, 2011 8:30 pm

Salut fete, pe unde sunteti?...e clar , a venit primavara si v-ati zburatacit!. Smile

Lyly eu nu cred ca a scazut asa repede AMH-ul tau, ce naiba ca doar anul trecut l-ai facut, rezerva ovariana scade de-a lungul anilor nu asa tac -pac ca doar nu-i sticla de vin sa bei si sa se duca Very Happy asta apropos ca am baut si eu o juma de pahar amestecta cu apa si ma facui crita!! Very Happy Nu mai sunt obisnuita sa beau e clar.
In orice caz una din valori poate fi gresita, nu stiu care, dar eu sincer nu cred treaba cu scaderea de anul trecut pana acum. Cu fiv-ul drept sa-ti spun, ramane aceiasi istorie valabila, adica cea cu vartsa, aceleasi sanse, indiferent de cele doua valori ale amh-ului. Asa ca trimite-i lui PK cele doua valori zic eu si el poate spune ceva vis-a vis de asta.

Sami, unde ai disparut? Manule? ..m-am obisnuit sa va gasesc mereu pe aici!..
de Mona nu mai zic, ca ea s-o muta acum in noul apartament...

Mirelo ti-am vazut motanii, frumosi foc,sa-ti traiasca, sa creasca mari!! erau cu mama ta? Haioasa femeie, mi-a placut filmuletul, scuze ca nu am replicat mai devreme, pup mare!

Azi a trecut din nou sora mea pe la mine, de data asta in tranzit dinspre Lisabona spre Bucuresti Smile , nu s-a putut abtine si a luat jucarii si niste hainute tare frumoase de acolo pentru Raluca si o sticloanta de vin pentru noi, din care evident consum acum.:-).I-am multumit pentru haine, dar i-am zis eu ca daca are bani de dat, mai bine sa-i pastreze pt. Luci, ca ea e acolo, departe de mine, Raluca e aici si pot sa am grija altfel de ea. Deeeh , eu tot cu gandul sa aibe ce-i trebuie daca eu nu sunt pe aproape. Stiti voi vorba aia, ''numa mama sa nu fii''..

Hai va pup, ca devin sentimentala, sper ca sunteti cu bine cu toate.
I love you
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyLun Mar 07, 2011 8:55 pm

va pup feteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ce faceti???

miha,cu intarziere si cu scuzele de rigoare iti spun si eu LA MULTI ANI!!!
sa fii sanatoasa si fericita si sa-ti implineasca DD toate dorintele.

lumi,sa stapaniti sanatosi canapelele si sa la folositi cu placere.

lyly,imi pare tare rau pentru nou tau rezultat...acum intelegi de ce l-a vrut neaparat dr.K.
sigur ca ii spunem valoarea...dar lasa-l sa se intoarca din contzed...ii scriem Vineri.
si ii spunem si de AC...AC parca spunea ca trebuie sa iei cand ai suspiciune de endometrioza si nu Diphereline,nu???

mai fete cucuiete...io sunt tare fericita.
azi am avut o zi a extremelor
am fost la jumulit si m-a durut de am murit....si pe seara am fost la spa...... cheers cheers cheers Doamneeeeeeeeeeeeeeeeeee....cum m-am simtit cat am stat acolo 3 ore....un vis,ce sa mai....m-a uns,masat din crestetul capului pana in varful degetelor de la picioare....iar masajul cu pietre fierbinti....hmmmm...o minunatie.
nici nu mai stiam sa conduc atunci cand am plecat de acolo...io care-s agitata si bagatreatza la volan eram acum martaloaga sefa.
sa va povestec cum a decurs:
m-a dus intr-o camera cu lumina difuza,muzica instrumentala relaxanta si lumanari parfumate aprinse....in camera era foarte cald-asa cum imi place mie.
mi-au dat halat pufos,papuci de unica folosinta si chilot de unica folosinta.
m-am asezat pe patul din mijlocul incaperii pe un prosop mare si moale si m-a acoperit cu alt prosop mare si moale.
de la genunchi in jos mi-a sters picioarele cu niste prosoape umede fierbinti ,imbibate cu ulei de lavanda....apoi mi-a invelit picoarele intr-un prosop fierbinte uscat.
apoi m-a demachiat....mi-a facut gomaj la ten....m-a dat cu o groaza de seruri,uleiuri,creme....apoi mi-a aplicat o masca cu miere si m-a lasat vreo 15 minute cu ea pe fata.
in timpu asta s-a mutat iar la picioare si mi-a facut gomaj pe tot piciorul si air m-a sters cu prosoapele alea umede si fierbinti si mirositoare si iar m-a impachetat intr-un prosop uscat fierbinte.
mi-a scos masca si mi-a facut masaj facial si al decolteului.
mi-a aplicat o crema hidratanta si apoi mi-a pus pietre fierbinti pe frunte,pe plexul solar,pe buric si pe pubis...mi-a bagat si sub mine pietre d-astea...sub gat,sub omoplati si sb zona lombara.
in timp ce stateam cu pietrele alea pe/sub mine....mi-a facut masaj al scalpului...minunat a fost asta.

apoi mi-a masat cu mana picioarele pana la sold cu ulei de lavanda si apoi mi-a facut masaj cu pietre fierbinti-niste pietre ovale,plate si slefuite....hmmmmm....minunat.
apoi a trecut la maini si a repetat masajul cu mana si cu pietrele...apoi la abdomen.
m-am intors pe burta si a repetat figura cu masajul cu mana si cu pietrele fierbinti pe picioare,pe brate,pe spate.
m-a acoperit cu un prosop urias uscat fierbinte si totul s-a incheiat cu un masaj al scalpului in zona cefei.
nu va spun cum am plecat de acolo...in diagonala.

daaaaarrr...ca tot ce-i frumos...s-a terminat repede...asa ca hai sa revenim cu picioarele pe pamant...ma duc sa fac fripturica la gratar cu cartofi praji si salata verde.
va tzuc.

poate ne mai auzim pe seara asta.
clap
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyLun Mar 07, 2011 10:17 pm

sami , supeeeerb..! niciodata nu mi-a fost prea clar ce se intampla pe la spa-urile astea Smile , e frumos sa aud o descriere asa amanuntita! eu acum cand fac un dus mai lung de 5 minute, zic ca e spa curat... Very Happy eeei, or veni si vremuri mai bune, ma bucur ca te-ai distrat/distractat!!!

noapte buna fete!

edit-dar cu fetele nu te-ai mai intalnit azi?..
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyMar Mar 08, 2011 8:35 am

buna dimineata doamne frumoase

LA MULTI ANI!!!
sa fiti frumoase,iubite,pretuite.

lumi,azi ma intalnesc cu fetele,la 6 jumate.

o zi minunata va doresc.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyMar Mar 08, 2011 9:19 am

[
center]LA MULTI DOAMNELOR!
Sa fiti sanatoase ,frumoase si sa aveti parte de multe bucurii!
flower flower flower flower flower
[/center]
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyMar Mar 08, 2011 10:25 am

Dragelor va doresc o zi plina de soare si iubire!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyMar Mar 08, 2011 10:26 am

din pacate eu am primit un cadou mai putin placut : fsh 14.3
sunt dezamagita, parca nu mai am chef de nimic...ieri am avut o zi cam proasta...de fapt mi-am amintit ca acum cativa ani , primeam cel mai frumos cadou, mult asteptat : cele 2 II, sunt in butoi nu ma bagati in seama...
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyMar Mar 08, 2011 10:56 am

La multi ani fete cucuiete!!!
sa aveti parte de bucurii!!
noi plecam azi in concediu si nu stim inca unde...
avem asa:
1)la ski in frantia ( au plecat dimi prietenii nostri, daca nu e zapada se intorc si pica varianta asta)
2)la Geneva, sa vad ce se voteaza daca pica prima varianta!
3)Spania, desi am fost de n ori si o cunosc ca n palma, parca pt Spania as vota!
astept telefon sa vad cum fac bagajele...
va doresc un 8 martie frumos !
aici nu se tine Crying or Very sad
v am pupacit!!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 EmptyMar Mar 08, 2011 11:04 am

Buna dimineata si La multi ani !
Sa va fie viata o primavara continua si sa aveti parte de boboceii pe care stiu ca vi-i doriti !

Eu libera de 8 Martie, ceea ce as putea considera ca e o mare minune. Stau si mai lucrez putin la iris, care trebuia sa fie gata azi, dar din pacate nu prea mi-a iesit.
Va pupic cu drag si, Manu, lasa butoiul, te rog !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 14   Discutii zilnice de tot felul- 14 - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 14
Sus 
Pagina 2 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul- 15

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: