Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-10

In jos 
+10
lyly_mar
guzelnico
luminita42
turqoise
alinutahu
Mona41
menics
galliciana
samira33
amy
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyMier Oct 27, 2010 7:09 am

Rezumarea primului mesaj :

Un Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Angel pentru voi si un capitol plin de bucurii.
Sus In jos

AutorMesaj
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyDum Noi 14, 2010 10:19 am

Hello,hello! flower
Eu sunt acasa,nu am mai plecat la soacra,ca al meu a lucrat ieri si s-a gandit soacra sa vina ea azi......ca luase peste sa-i faca lu fii-su ciorba de crap (mie nu imi place) si a venit cu pestele dupa ea sa gateasca aici Laughing ....dar am trimis-o la biserica ,decat sa isi bage nasu in bucataria mea,am zis ca fac io...io care nu am facut niciodata ciorba de peste What a Face ...dar lasa ca exista internetu si o iesi ceva!!! Very Happy si tb sa ii placa ca ii gateste nora-sa Very Happy
Samiruto,mie imi place tusoarea si cred ca te prinde...io zic ca, chiar asa scurt ...iti scoate ochii in evidenta I love you
Bafta multa si cu spor la injectat! la toata vara ai adunat si ai luat la viamine,tincturi,alea-alea si acum tb sa apara roadele,am un sentiment ca o sa fie super bine!
Amy,ia aciclovir ca e bun pt herpes.
galli ,haide fata ,ai obosit?
pupici si mai intru ca imi fierbe ciorba


Ultima editare efectuata de catre lyly_mar in Dum Noi 14, 2010 10:54 am, editata de 1 ori
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyDum Noi 14, 2010 10:19 am

albastrico..si eu tot bruneta sunt...adica saten inchis ma vopsesc...da tot negru iese...un negru mai moale...da tot negru e.
si parul il am lins...daca folosesc masti bune nici nu mai am nevoie sa-l intind ca se aseaza el foarte bine.
mereu am fost obsedata sa nu am par explodat...nu-mi place si sunt de parere ca nici nu ma avantajeaza Cool
asa ma gandeam si eu ca imi pot prinde pe partea aia cu bretonul mai lung o floricia,un fluturash,o inimioara...un brizbriz,ceva de efect si gata coafura Razz Razz

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyDum Noi 14, 2010 10:22 am

lylyshor,trebuie sa iasa ciorbica.
nici eu nu am facut vreodata de peste ca nu ne place.

Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyDum Noi 14, 2010 11:18 am

frate ce de pregatiri ...cumparaturi si coafuri ....dragele mele va invidiez de-a binele Smile
astazi vreme foarte frumoasa si eu singurica iarasi dar mi-am pus in plan o iesire mare in parc dupa care o sa iau o gustare iar dupa masa fac o vizita si eu la un nou nascut
sa aveti o duminica frumoasa flower
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyDum Noi 14, 2010 12:35 pm

lyly sa n o faci cu orez, cu legume multe, poti s o acresti cu bors, o sa iasa buna

eu am ramas cu gandul la puiul cu lamaie a lui nico si cum ieri a cumparat soata 4 pui grill, tocmai am bagatul unul la cuptor, l am uns si cu niste ulei de masline si cu putina sare rozmarin
ce mi a mai dat mie prin cap si tava am acoperit o cu folie de aluminiu
iese el ceva acolo
vine si o prietena, care va fi nasa motanilor, sa facem si niste clatite si garnitura la pui............un rizotto simplu si o salata de varza alba
si gata, ca deja nu mi mai simt mainile

iar ma bate lumi H ca n am stare (am dat si cu aspiratorul, am umblat si pe la butoiasul de varza, plus vase de spalat).........cine sa le faca?

pupi fetelor
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyDum Noi 14, 2010 12:51 pm

Am terminat ciorba,am si prajit ,am facut mujdei si mamaliga....ciorba e f buna! Very Happy
Samiruto,am vazut ca ai facut eco in ziua 26,cand e mai bine sa faci eco ca sa vezi foliculii antrali? la sf ciclului asta, pt ciclu urmator? sau la inceputul ciclului urmator?
Mirela, si eu zic la fel ca Lumi H....mai stai locului!
pupici la toate fetele
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyDum Noi 14, 2010 12:59 pm

lylycule nu are cine sa le faca,
la bucatarie al meu nu se baga
cu aspiratorul tre sa stau langa el
face cumparaturi, imi duce gunoiul, imi ridica greutati.............pune muzica tare, ce nu mi place mie.............din astea de baieti
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyDum Noi 14, 2010 4:08 pm

lyly,in a2a jumatate a CM dr.K recomanda ecografia in care ne cautam de chisturi-daca exista vreun chist mai mare de 2 nu se mai face procedura pana cu dispare...si tot la aceasta eco se numara foliculii antrali-adica foliculii din care se va forma foliculul dominant la menstra urmatoare.
numarul lor iti poate estima daca urmeaza un CM bun sau unul mai putin bun.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyDum Noi 14, 2010 4:48 pm

Buna fetele,
La noi soacra a plecat, mai mult sau mai putin a impins-o H sa plece, ca ea se simtea bine, tracanea intr-una si isi citea cartea langa noi pe canapea. In fine H e obosit facut praf de cate a facut zilele astea, cu gandul la serviciu si ce urmeaza maine si nu mai putea s-o suporte. Eu insa ma simt ok m-am tinut departe de discutiile lor.

Dar...a meritat efortul!..Cel putin acum toate lucrurile sunt adunate in camera mica, scoica de masina, cadita, dulapul cu hainutele si altele, patutul gen copaie, un birou mare care se poate folosi ca masuta de schimbat, plus un pat de adulti, in care se poate dormi eventual. Toate astea, in afara de patut sunt ale propietarului de aici, ca noi o sa luam mobila noua cand ne mutam. Doamne ajuta sa fie totul bine, parca m-au apucat emotiile..

Abia l-am convins pe H. sa-mi faca cateva poze langa patutul copaie, pt ca soacra vroia mult sa aibe poze.(!) Ce-o fi in mintea ei, poate vrea sa le arate la vecine, prietene, am zis hai sa-i fac si ei hatarul...Poate reusesc sa incarc vreo doua pe photobuchet mai incolo.

pupici!


Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyDum Noi 14, 2010 4:58 pm

Mi-ati facut iar pofta, ieri Samira cu platoul lui Samirutu, azi Lyly cu ciorba de peste si cu mamaliguta ! Very Happy
Asa as bea o tuica, si eu nu beam deloc din asta inainte! De cand cu sarcina sunt mare doritoare de alcool, s avedeti ce trag eu la masea la anul! Very Happy

Samiro, mie imi place parul tau lung si intins cu placa, in scari..etc..asa cum il descrii tu. Tunsoarea pe care o vrei , da e moderna, poate pare parul mai aranjat , dar mie mie mi se pare ca e destul de comuna, mai ales asa pe stilul intins cu placa.
In plus cica nu e indicat sa faci schimbari drastice de look inainte de nunta si de...FIV! Asta cu fiv-ul o bagai de la mine Very Happy Acu stii de ce? Ca daca doamne fereste nu iese cum iti doresti, mai rau te indispui...Sa fii indispusa din cauza parului in timpul fiv-ului parca nu ar fi o idee buna. Mai reflecteaza, ai tot timpul sa schimbi lookul dupa calatoria la Budapesta. flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyDum Noi 14, 2010 5:24 pm

Gali te blocasi la bagaje mai! Hai inca un efort si esti in autobuz spre franta! I love you

Mirelo, normal ca iti zic s-o lasi mai moale, am grija ta mai fata, ca ai sarcina gemelara.. I love you Ai grija de tine, ca e tare riscant, nu-ti forta norocul, draga mea. Sa nasti copiii prematur, pentru o mancare sau o curatenie ...NU merita. Tu nu ai nici macar 34 de saptamani!..Ia sa te uiti asa putin pe net la filmulete si poze cu prematuri si sa vezi cum iti trece. Arata-i si lui sotulache ca ei sunt aerieni in general..Eu zic ca e tare greu sa gatesti si sa faci cumparaturi. Tu ar cam trebui sa nu mai stai in picioare si nici in fund, pe langa oale. Poate gasiti o femeie ceva, aici noi nu ne permitem dar in Ro e sigur mai ieftin. Una de incredere, sa gateasca ar fi buna, cu toate ca e cam greu sa faca asa cum faci tu cu mana ta....Sa nu te superi pe mine ca zic, ca esti mai mica decat mine cu 10 ani trebuie sa asculti de aia mai mari!!... Very Happy
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyDum Noi 14, 2010 6:05 pm

Fetele,
Am incarcat doua poze de azi (cele la 34 saptamani):

https://s1023.photobucket.com/home/luminita42/index

Patutul arata mai particular, ca sa zic asa pt. ca are istorie si valoare sentimentala Smile Am incercat sa-l refuz la inceput, cat inca nu-l adusese, dar soacra-mea ar fi fost trista rau daca as fi facut-o..Acum aproape 40 de ani, tatal lui H a facut copaia asta cu mana lui pentru H., care abia se nascuse. Aranjamentul (acoperitorile, captusitul si cearsafurile din interior etc. sunt croite de soacra inainte de a veni la noi.

pup!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyDum Noi 14, 2010 8:14 pm

Samiruto, gand la gand cu bucurie. Smile Si pe mine ma bantuie ideea cu tunsul tot de vreo 2 saptamani si azi chiar ii ziceam lui D ca vreau sa ma tund. Si acum cand am deschis poza de la tine, surpriza, si eu vreau sa ma tund la fel. Numai ca...eu am ceva par si mi-e frica sa nu stea valvoi. Crying or Very sad Nush ce sa zic, daca e vorba sa stau cu placa pe el toata ziua, mor, ma plictisesc ingrozitor. Si, eu am si breton, adica nu va sta chiar asa, dar adaptez eu ceva.
Lumi, esti la fel de frumoasa cum te stiu, iar patutul chiar este deosebit. Si imi place si tapetul si brizbrizurile facute de socrosenie. Smile Sa le stapaniti sanatosi.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyLun Noi 15, 2010 4:32 am

record mondial-m-am trezit la 3,15 min.......................
va fac o cafea rpd, si am zburat.
ne vedem mai tarzior.....
osaptamana placuta si usoara!!! I love you I love you I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyLun Noi 15, 2010 8:06 am

Buna dimineata frumoaselor.
Ce azi zice de niste bacon cu oua ochiuri? Very Happy
Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 BreakfastBandE
Galli, spor la treburi.
Noi suntem in concediu 2 saptamani. Azi ne ducem la veterinar sa vedem daca putem sao operam pe pisi sa nu mai intre in calduri. Mi-e asa frica si mila... Uofff.
Va pup si sa aveti o zi frumoasa.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyLun Noi 15, 2010 9:19 am

Neata fete frumoase...
Lumi, arati splendid....doamne ce ti-a mai dat DD...
Patutul e super, iar fetita va fi ca o printesa in toate minunatiile alea..
Hai inca un pic si vedem zambetul in patutul ala..
pupi apasati.
gali, se vede ca esti agitata...iti doresc succes...stii ca nu va fi prea usoar, dar macar veti fi impreuna si asta face cat 1 milion de dolari..numai sa stiti sa apreciati ....
Sami, mare nebuna mai esti tu fata draga, cum iti cauti de lucru si prin casa si prin par...numai sa treaca timpul...si sa vina clipa cea mare....bafta si pupici...
Amy, Lyly si burtoasa de Mirela ( care va fi trasa de urechi ca sare capra. bounce ..)
Va pupic si va urez o zi buna.
Eu sunt binisor, am fost in wkd la o prietena si a fost f placut..
In rest ma lupt cu mine insami sa ies din starea de desartaciune....
Nu e usor, dar nu e imposibil...timpul va rezolva si aceasta problema..
Va pupic si va urez tuturor o saptamana placuta.
Mona
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyLun Noi 15, 2010 9:21 am

buna dimineata,

dragelor eu exact de ce mi-a fost frica..exact asta se va intampla... urmeaza un chiuretaj cu aspiratie, maine sau poimaine... este rau ca s-a oprit sangerarea, vineri s-a vazut sacul, care este deja degradat, iar parearea dnei dr este sa nu stau asa... orricum dupa momentul asta voi face alte analize hormonale, i-am spus si de probl rh, si a fost de acord sa fac determinari si pentru anticorpii respectivi, ea considera ca nu a fost endometrul pregatit, iar peste doua luni vom incepe tratament cu duphaston de sustinere... singura parte buna sa-i spun este ca toate analizele imi sunt platite prin casa de asigurari de fapt prin cardul special pe care-l am de lamunca ..dar acum tot ma costa 5 miljumate chiuretajul ... psihic ma afecteaza, ideea, in sine... ca de altfel clinica asta este particulara si conditiile sunt super...numai ca eu vroiam sa nasc acolo nu sa fac chiuretaj...offf No No
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyLun Noi 15, 2010 11:14 am

neata buna...
menics imi pare rau ca trebuie sa ajungi la c....., nu mi place cuvantul asta! oamne ajuta sa treci cu bine peste..
monaliso , fata draga, lasa ca maine poimaine iti gasesti un sheic dupa placul tau!
lumi, esti o graviduta tare frumoasa, si eu vreau!!
sami , presimt ca se lasa cu gemeni sunny
amy, sanatate pisicii tale..
nico , tu nu ne arati burtica?
alninuta, tot singurica?
galli, hai ca imediat esti pe drum , dupa ce te vezi in autocar , uiti de toate! spor la treburi!
mirelus, ai grija de burtica, mai ai un picut!
eu imi termin cafeluta si o iau din loc, imi caut un frigider, ma duc la depozit sa vad ce gasesc pe gri metal..
trec pe la clinica , sa nu ma uite secretarele , poate isi fac cumva timp si pt mine!
nu stiu daca ajung azi la sala , daca nu maine! maine merg si la piscina...
miercuri as fi mers cu bruni in belgia dar vineri am programare la analize pt carte de sejour si joi la manichiura! asa ca nu pot!
caut oferte de revelion in maramures sau in charm el cheick, diseara stabilim cu gasca ce destinatie alegem!
daca nu avem o invitatie la nice, la verisoara lui bruni! vedem..
mie pofta sa mi schimb masina cu un infiniti dar mi e draga si masina mea,nu sunt pregatita sa ma despart de ea inca, asta o am doar de 6 luni, dar eu cam la 6 luni imi schimb masina! sunt inebunita dupa masini bounce
v am inebunit de cap , am sarit de la una la alta!
am plecat , va pup si o zi minunata tuturor!
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyLun Noi 15, 2010 11:25 am

Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyLun Noi 15, 2010 11:33 am

ploua torential , astept sa inceteze putin ploaia si plec dupa , asa ca mai stau putin cu voi! Wink
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyLun Noi 15, 2010 11:44 am

manule...imi pare rau pt cele intamplate si sa iti dea Dumnezeu putere sa treci usor peste perioada asta de cosmar flower
brunadria ....da ,eu iarasi singurica pt ca al meu om in timplul sapt lucreaza de la 8 la 16.30 de obicei dar se intampla des sa intarzie .....dupa masa dau o fuga pana la spital si raman la gimnastica si dupa la cursul prenatal
incerc sa imi fac in fiecare zi putin program ,dar cred ca de la 1 dec decolez in RO ,intre Craciun si revelion o sa vin la eco de trimestrul trei si pan 17 ianuarie am sa revin ...asta imi este planul dar ramane de vazut cum il pun in practica pt ca bubu trebuie sa raman la munca si nu prea ii surade ideea de a ramane singur si mai intales nu ii poate povesti burtic infiecare seara
lumi ...ii foarte frumos patutul ,se va simti ca o adevarata printesa fetita ta in el ....foarte de treaba socrela ai ,bine are si partile ei cicalitoare dar de aia se numeste SOACRA
iar tu ca graviduta este superba si te prinde de minune ...ce zice fetita cea mare despre tine ,bb si asa in general despre inmultirea familiei ?
amy ...multumim de micul de jun
eu ieri am pacatuit rau de tot si am bagat la bomboane de pom pe nesaturate iar astazi ma mustra constinta ....dar toate mag sunt pline cu ele nu ma pot abtine tentatiei ,mai inteles cele de la milka sunt grozave
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyLun Noi 15, 2010 11:47 am

brunica doar sau inventat umbrelele Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyLun Noi 15, 2010 11:52 am

alinuta, s au inventat umbrelele , stiu ! si merg cu masina ca aici nu am cum sa merg pe jos nicaieri , dar m a sunat bruni si mi a zis ca toate drumurile sunt inundate in satul vecin! si nu mi place sa merg pe vreme din asta! poate se mai incetineste si ies apoi..
terasa mi e piscina Shocked


Ultima editare efectuata de catre brunadria in Lun Noi 15, 2010 12:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyLun Noi 15, 2010 11:59 am

ce n-as da si eu pt o piscina pe terasa mea scratch
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 EmptyLun Noi 15, 2010 12:14 pm

multumesc alinuta sexoasa...mai ce avatar avem..

Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 21 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-10
Sus 
Pagina 21 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: