Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!! Empty
MesajSubiect: Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!!   Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!! EmptyMar Feb 01, 2011 8:14 pm

Tot ce e mai bun pe lume pt tine, sufletel mult asteptat si dorit!!! Sa iti asculti si sa iti iubesti parintii!!! La multi an1! La multi an1! La multi an1!
Noi iti vom fi aproape,cu sufletul, cu gandul, ai multe matusici!!! faci cu ochiul
Felicitari parintilor Nicoleta si T!!! love love love
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!! Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!!   Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!! EmptyMar Feb 01, 2011 8:27 pm

Bun veit, sufletel mic al lui mami si tati, sanatate si fericire!!!! love love love fetita fetita fetita
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!! Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!!   Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!! EmptyMier Feb 02, 2011 8:54 am

sunny sunny sunny sunny
Da nico asa plina de soare va doresc sa va fie viata de acum inainte in formula magica :3 ... si bineinteles asteptam modificarea cat de repede posibil!!!
Ii doresc lui sufletel : bine ai venit! cheers iar cand va mai creste ii voi explica cum ca eu sunt o zuza de pe net, care il stiu de cand era doar un vis iar mama-sa de "fofila " in pantalonasi scurti prin fata sotiorului...ca mai apoi el, sufletel ERALB, sa-mi faca nemaipomenita surpriza de a scoate capusorul in lume exact in ziua in care eu implineam 37 de ani...asa ca vom chefui impreuna de acum incolo...
iar pentru mami harnicuta de sufletel : refacere rapida! eu am trimis ca o zuza zapacita mesaje pe tel..dar cred ca este cel de rom...ma rog...
puuup nasuc de prichindel clap
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!! Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!!   Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!! EmptyMier Feb 02, 2011 12:24 pm



Felicitari Nico!!! Ai devenit mamica! Este cel mai frumos lucru de pe pamant.
Sa va bucurati de micul miracol ce a aparut in viata voastra! Sa fie sanatos si norocos!

Micutule Erald Tahir,
Sa cresti mare, mare,mare, Sa ai parte de iubire, Sa ai parte de noroc, Sa traiesti in fericire, Cu tot neamul la un loc! La Multi Ani! La multi an1! La multi an1! La multi an1! clap love
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!! Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!!   Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!! EmptyMier Feb 09, 2011 3:47 pm

Mesajele voastre ne-au umplut de bucurie! Va multumim ca sunteti intotdeauna alaturi de noi!
flower flower flower flower flower
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!! Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!!   Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!! Empty

Sus In jos
 
Bun venit pe lume, sufletel mic de mami nico!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» la multi ani,nico, mami de Eralp!
» SARA, bun venit
» Bun venit fetita de Libra!!!
» La multi ani mirela2-mami de motanei!
» La multi Ani, Nico!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Evenimente si mesaje pentru totdeauna-
Mergi direct la: