Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-7

In jos 
+14
lumy_clt
alinutahu
Looana
brunadria
Mona41
turqoise
lyly_mar
samira33
amy
luminita42
guzelnico
menics
galliciana
Admin
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyVin Aug 13, 2010 5:20 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul cheers

Aniversari in luna august

5 aug - sot de samira
13 aug - sot de soricica
17 aug - sot de mirela
18 aug - sot de turqoise

21 aug - crestinarea celor 2 nepotele gemene M and M, fetite frumoase de Lumy_clt

23 aug - surioara violeta 70
25 aug - surioara Looana
aug - bb 1 de Looana
27 aug -surioara guzelnico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Aug 22, 2010 6:27 am, editata de 6 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 12:44 pm

Manule e de munca la serviciu? :-) (intrebai retoric!) As vrea si eu la serviciu..:-(
Daaa, minoritatile astea sunt extrem de unite, aparatoare ale traditiilor si identitatii, altfel cum sa reziste, ai dreptate!..:-) ei tin de ortodoxie presupun, daca te mariti cu G. nu ai treaba cu religia, converteli si altele?..

Amy, cred e frumos la Breaza!.. Si zici ca simteai asa un pic ca sunt ''militari'..Erau si nevestele afectate de militarie?..:-) Auzi dar cum se simte atmosfera de 'cadru militar' ? Vorbesc in comenzi, sau asa mai pe scurt, se misca mai tzapanos !? Very Happy

Ma duc la munci!
Pupici!
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 12:56 pm

ce face bbita,lumi??
am crezut ca dormi.....de nu ai aparut Embarassed

samiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? pe unde umbli?ce faci?? I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 1:51 pm

Lumi esti dusa rau....cu militariile ...
Mi-l imaginez pe domnul....inainte marsh...dreapta.....asculta comanda...subordonat...
Hi, hi, hi...
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 2:12 pm

buna ziua ,dragele mele...

mona , d zeu sa fie cu tine si sa ti lumineze drumul ! o sa reusesti sa treci peste , esti o curajoasa!

eu sunt in z4 de stimulare , azi la 15h30 fac acupunctura.. nu stiu ce sa mai fac ,numai sa iasa bine..
miercuri merg la eco si sange, vedem ce si cum..

pupici, o zi frumoasa!
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 2:30 pm

Bafta multa brunadria,
Ai sa reusesti cu siguranta.
Pupi flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 2:52 pm

Pai mai Luminita, nu stiu sa-ti explic, dar unii aveau alta tinuta. Unul era avitor, altul nush ce colsilier al nush carui Director de prin armata... Ca idee petrecerea s-a terminat pe la 2:30 noaptea si comandantul le-a zis: maine la 10 va astept la ciorba de potroace. Toti au mustacit ca e noaptea scurta si nu se trezeste nici naiba. Iti dai seama ca la 10 eram toti in sala de mese la ciorba de potroace. Smile
Chiar m-am amuzat ca dupa ce a tinut directorul liceului discursul cu multumirile de rigoare i-a invitat sa faca poza pe toti din promotie. Apoi ne-a chemat si pe noi, sotiile. Unele ramasesera in urma si comandatul a inceput, cu vocea lui sobra: Haideti doamnelor, nu vreti sa faceti poza cu sotii?! Urcati pe scari, asezati-va langa soti... Nu aveai ce sa comentezi, ne-am dus repejor si ne-am ocupat locurile.
La final a uitat sa zica La loc comanda. Smile
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 3:44 pm

Amy ....! Am ras cu lacrimi! Mersi de descriere Very Happy Cam banui io! geek

Mona, asa e fata mea, sunt si o dusa si o purcica pig stau prea mult pe langa casa omului, ma ia cu imaginatie..Si ma si umflu.
Apropos cred ca pun si eu o poza saptamana asta, sa vedeti cum ajunge o femeie la categoria semigrea Shocked de la chiloti XS si S, trecui prin M si acu port parasute L , va tin in curent cand ajung la XXL.. Shocked

Bruna tinem pumnii! I love you
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 4:45 pm

Luminito, sunt sigura ca est ff sexoasa...
Da ce se aude cu sutienul...ai trecut la categoria D?
va pup fete...eu plec sa fac ultimele cumparaturi de "casa noua"...hartie igienica, zahar, cafea, sare...
pup
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 5:13 pm

hihihi, ce nebune sunteti!!!
mona, sa fie in ceas bun!!!
amy, bine ca v-ati destins putin!!!
mda, tocmai am varsat un ghiveci................. affraid affraid affraid
revin................
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 5:28 pm

D...? io la sutien? A naiba e pielea ta Mona!!! :-))) As vrea eu un B macar! Burta mare, tzate mici!..Nu vrea fizicu meu deloc ! :-)))) Mai bine s-o intrebam pe Nico, ca e acum pamela ....! :-)
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 5:48 pm

madam pamela ar muri de ciuda daca m ar vedea
ce silicoane........... king
al meu e speriat deja

sa va pun o poza sa va speriati affraid
http://picasaweb.google.ro/mirelaaronovici/Burtica#5510049750030433410

nu mi numarati vergeturile........;plsssssssssssssssssss
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 6:09 pm

Mireeeela, m-ai umilit! Very Happy Lasa draga vergeturile ca ele fac parte din menu! Esti frumoasa! Da' de la ce ti se trage?..De la perfuziile alea cu vitamine, bag de seama! Ce tzatze, ce burta! flower

Dar eu n-am poze la pielea goala... lol!
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 6:34 pm

buna ....
vai mirela ce frumoasa burtica ai ....cat despre vergeturi nu le vaga in seama esti o gaviduta foarte frumoasa flower
lumi ...nici cu tine nu imi este rusine ca doar am vazut eu pe DC ce frumoasa esti si ce burtica frumoasa ai flower
eu va ajung din urma dar incep sa cres si eu la burtica nu numai la kg si acuma cand aproape toti stiu am inceput sa ma bucur si eu de sarcina si sa fac pe gravida asa in tot sensul cuvantului cat despre sani si eu am trecut de la B la C sau marit in volum si sunt mai sensibili ca si inainte
nico inca tot sarbatoreste ?
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 6:55 pm

lumi vergeturile i le datorez lui fiulica senior, care a binevoit sa se faca cat un curcan de 4150g si sa se nasca la 42s

ali sarna de urari

pupi fetelor si flower flower flower
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyLun Aug 30, 2010 6:56 pm

lumi astept poze cu burtica ta Very Happy
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyMar Aug 31, 2010 12:20 am

Mirelo, fetele am adaugat si eu doua poze. Le-am pus la ''Gravidutele.."' Am intrat in luna a 6-a. cred ca pana la 9 luni ma voi face cat o minge mare si ma voi rostogoli, dar sa nu ma mai plang ca nu-i frumos. Macar sa ajung pana acolo.

M-am cam ingrijorat cu fata, ca nu raspundea la nici un telefon, dar pana la urma am gasit-o...

Noapte buna gagici!
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyMar Aug 31, 2010 6:49 am

neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
o cafea????? cine vine?

bruni, de data asta ai sa reusesti!!!!
mama, bine ca va bateti in burti p-aicea!!
voi sa fiti sanatoase!!!
mire, pamela e nimic pe langa tine!!!te-ar uri, iti spun io! Embarassed I love you
lumi, a ta e cam micuta, asa ca de fetita! I love you
alinuta, nu ne-ai spus cum a reactionat sefa .....
si cum ai petrecut in ro?
nicooooooooooo?? unde esti?? hai sa t vedem si pe tine!!

bebenov, nu vb cu noi??
noua ne e dor de tine!!!

lumi, super ca sra ta a reusit sa isi ia locuinta!
s-o stapaneasca sanatoasa!!!!
fiica ta mai iese si ea la un club, ceva....

mona? cum esti?
manu? cum a fost ieri?

la mine ploua de azi noapte. si e rece. toamna de-a dreptul.

samiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?? ma lasi atat sa strig dupa tine, soro???
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyMar Aug 31, 2010 6:52 am

babyblue si lyly?????
voi ce faceti, cum sunteti???
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyMar Aug 31, 2010 7:04 am

Buna dimineata dragelor.
Ma bucur pentru burticile voastre. Sunteti frumoase amandoua !
Si la noi a plouat si a fost rece azi-noapte, am cam dardait de frig cu geamul deschis.
Va pup pe toate si mai vb azi.

PS: sefuto nu ai pus nici o poza cu cafeluta, cum te-am invatat ieri? Very Happy
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyMar Aug 31, 2010 7:14 am

Gali pozele se pun asa: te duci pe www.photobucket.com (sau si alt site), in dreapta sus are Search, scrii ce cauti, se deshide o pagina cu o multime de poze (de fapt sunt multe pagini), alegi ce-ti place, faci click pe poza, pe pagina urmatoare apare numai ea, in stanga Scrie Share this image, mergi pe IMG code, copiezi toata dracia si apoi ii dai Paste in mesajul de aici.
O sa te descurci, e usor.


Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Ellyshor

Ellyshor


Mesaje : 47
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 40
Localizare : Planeta lui Babyboom

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyMar Aug 31, 2010 8:36 am

Neata everybody! Laughing

Brunadria bafta multa multa! Va fi bine! flower

Mirelus ce burtica frumoasa ai scumpa! Sa le dea Dumnezeu multa sanatate puiutilor tai ca sunt o minune!

Luminita...iubita mea fara pic de sentiment emfatic....esti sigura ca ai peste 40 de ani? Ia mai uita-te o data in buletin! Very Happy Esti superbaaaa....frumoasa foc si iti sta magnific cu burtica! Sanatate multa!

Poooop dulce toate gagicile si va doresc o zi frumoasa!

Eu n-am noutati, doar ca m-am intors la serviciu...gata vacanta! Crying or Very sad
Sus In jos
SOS Infertilitatea

SOS Infertilitatea


Mesaje : 35
Data de inscriere : 27/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyMar Aug 31, 2010 10:45 am

Hello!!

Nico, esti vedeta in Jurnalul National: http://sanatate.jurnalul.ro/stire-de-stiut/asociatia-sos-infertilitatea-553221.html
I love you

Doamnelor, cine se implica in campania SOS Infertilitatea ramane gravida! sunny
Sus In jos
http://infertilitate.com/
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyMar Aug 31, 2010 11:19 am

salutari !

mai ce burtici fumoase am vazut Shocked vreau si iooooo pale
sa va spun ca ieri am atrecut pe la banca si val vartej am trecut prin piata am luat 3 pungi de ficat de pui, am bagat ficatul la cuptor, am maturat, am pus cartofi de un piure pe foc , am dat cu mopul...am facut piureul...a iesit cam putin...am pus ceapa la calit cu ardei sa fac si un pilaf...decojit rosii pt ficat...terminat ficat ...terminat pilaf... dus gunoi...intalnit cu sora-mea, luat prajituri, inghetata, sucuri...tras sufletul si taaaaaaaaarrrr affraid au venit..eu nedusata, obosita, in casa miros de fuicatei la cuptor...
in sfarsit am povestit, iar pe la noua nu mai aveau chef de iesit...i-am luat pe sus, soferi eu si G... am iesit la o terasa.. sa mai mancat cine a vrut, o bere , unii si la 11 retur ei au dormit la mine in ap, eu cu G la el... dimineata trezit, mers la ei , facut mic dejun, cafea si plecat cu ei la gara...eu la munci acum...

sa raspund si la alta intrebare: o eventuala casatorie cu G nu implica nimic din punt de vedere religios...hahaha, implica din plunct de vedere social...ca eu nu sunt de "a lor" de aia nu mai pot eu... oricum , nu aruncati cu rosii ...dar eu nu tin sa ma marit cu G... eu vreau sa ne fie bine si sa avem o familie...actele, sunt pe ultimul loc...
gagici, luna asta cred ca...voi lasa lucrurile sa se intample...poate "uit" sa-mi mai tin calendarul...cum vrea Dzeu...Smile ca eu vreau...poate gresesc, dar din cate vad eu lui G ii este foarte comod si lejer asa... cred ca trebuie un pic...stimulat...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyMar Aug 31, 2010 11:55 am

Daaaaa, vedeta 100%, ca doar am si ochelarii de soare pe nas. Very Happy

Si, da, cel putin 2 dintre fetele din poza suntem gravidute acum. DD ajuta tuturor! I love you
Asadar, sunt de acord: "Cine se implica in activitatile SOS Infertilitatea, ramane graviduta!" flower

Si mai am o vorba in care cred cu tarie: "Schimbi locul, schimbi norocul!"
Aici ma refer la forumasul nostru pentru care ii multumesc Gallicutei din toata inima. I love you De cand a initiat draga noastra forumul acesta, avem multe vesti bune. cheers Si am convingerea ca listuta va continua. Very Happy

Sus In jos
SOS Infertilitatea

SOS Infertilitatea


Mesaje : 35
Data de inscriere : 27/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 EmptyMar Aug 31, 2010 12:04 pm

Bravo, Nico, iti urez sarcina usoara, tie si tuturor gravidutelor, ca stiu ca sunteti mai multe. Cum te simti, ce face bb?Smile
Sus In jos
http://infertilitate.com/
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 14 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-7
Sus 
Pagina 14 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul-6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: