Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-7

In jos 
+14
lumy_clt
alinutahu
Looana
brunadria
Mona41
turqoise
lyly_mar
samira33
amy
luminita42
guzelnico
menics
galliciana
Admin
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyVin Aug 13, 2010 5:20 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul cheers

Aniversari in luna august

5 aug - sot de samira
13 aug - sot de soricica
17 aug - sot de mirela
18 aug - sot de turqoise

21 aug - crestinarea celor 2 nepotele gemene M and M, fetite frumoase de Lumy_clt

23 aug - surioara violeta 70
25 aug - surioara Looana
aug - bb 1 de Looana
27 aug -surioara guzelnico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Aug 22, 2010 6:27 am, editata de 6 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyVin Aug 20, 2010 1:40 pm

nu pot pleca fara sa urez mamicii de printese sa aiba o petrecere frumoasa, nasicii flower flower lui Galli sa nu-si mai faca atatea griji...ca se descurca el...si normal ca nu are chef de vorba..., samirei sa aibe un we mai linistit fara crize de rinichi din partea sotului...Luminitei plaja placuta...
si sa le poooop pe toate celelalte care stau in umbra....
va doresc un we linistit, relaxant si...tot ce va mai doriti voi....
eu nu am planuri de we...ciudat dupa atata agitatie... as vrea sa mai fac o plaja, daca se poate...in rest..nimic...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyVin Aug 20, 2010 4:49 pm

doamne,sami!!! nici nu pot crede....numai de la rinichi sa fie??

fetelor, multumesc pt vorbele frumoase si grija voastra! I love you
i-au dat drumul acasa, dar sonda trebuie sa o poarte de acum incolo.....
batranetile, ce sa ii faci.....
va doresc week end placut!

ce mai stiti de lyly si babyblue? noutati??
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyVin Aug 20, 2010 6:18 pm

Looana, te rog sa ne spui datele voastre de nastere!!!!
si o mica descriere, te rog sa ne pregatesti!
toata lumea trebuie sarbatorita!!!! flower flower flower
multumim!
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyVin Aug 20, 2010 7:43 pm

Nico nasico,sa-ti traiasca finutele,sa fie sanatoase,norocoase si frumoase! flower
Finutelor sa va traiasca nasa coconasa! flower
Sa petreceti pan' la ziua!!!!
Gali,sanatate multa tatalui tau...stii si tu ca barbatii sunt mai dificili...nu prea suporta constrangerile,regulile...mai ales cand sunt mai in varsta I love you
Samiruto...cam dese crizele astea,aveti grija!.....sanatate multa sotului!
Eu nu am noutati....sunt in pauza....astept "nemurirea sufletului"...am terminat antibioticul de luat...ar tb sa imi fac eco sa vad cum mai este endometru ...dar dr e in concediu ....al meu ar tb sa repete spermocultura si spermograma...dar mai are timp...din ciclul:"ce atatea graba!"...asa ca ma gandesc sa-mi gasesc o alta preocupare.... affraid
Eu sunt in concediu de luni,3 saptamani,voi pleca la mama....al meu nu are concediu acum.......
Lumi de H ,Amy si restul fetelor.... pupici flower
babyblue,bafta multa!
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyVin Aug 20, 2010 8:37 pm


buna

am revenit in sfarsit acasa
am trecut ieri si pe la mama de l am debarcat pe vlad si am facut provizii de legume
plus una bucata de aer conditionat demontat de la ap din slatina si montat acasica in bucu

noi suntem ok
bbii se misca, mai ales cand conduce tatii, pe semne le place in masina

aseara cred ca am avut ceva contractii, ca am fugit in pat si am stat intinsa pe partea stanga
s au linistit si am adormit un pic

ref la excursia la herculane
drumul foarteeeeeeee prost de la severin la orsova, cumplit

pensiunii cacalau
am stat la una cu piscina ca deh, am fost cu vlad si am impuscat si munte si balaceala ca el vroia la mare
camera mare cu aer conditionat, dar serviciile tare proaste
a trebuit sa ne rugam sa ne schimbe prosoapele, plus ca in fiecare zi ne intreba daca mai stam, cica la ei se plateste in fiecare zi
noi invatati ca la cheile gradistei unde platesti la final si serviciile sunt super ok, am ramas cu gura cascata........;;;
in rest mancarea ok si destul de ok la pret
fimiu s a balacit de jale

luni as vrea sa ma duc la un eco sa vad ce mi fac puii, acum sa vad unde, ca medicul cu care am tot facut eco e in concediu
o sa caut unul la filantropia, poate ma hotarasc o data, ca doar acolo nasc si n am medic nici acum

merci de urari pt ziua lui M

pupici fetelor
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyDum Aug 22, 2010 6:15 am

neata!!!
un mic dejun pt voi!
desi e duminica, azi noapte am dormit f rau, dimineata la 5 am fost sus..... affraid
aseara am avut parte de o veste f rea si ciudata....
cumnata l-a inselat pe cumnatul.....si bineinteles ca tarzan a ff afectat.... in fine....
plus ca sunt si antecedente, si acum 2 ani,am luptat sa ii impac...
atunci aveau doar 2 copii....acum au 3......
nu ca el nu ar avea partea lui de vina....dar, totusi, cand ai 3 copii... affraid

tata e acasa, cred ca v-am spus, il deanjeaza sonda, il ustura, etc, dar e mai vesel putin.

monaaaaaaaaaaaaaaaa??? ce faci?? daca nu ne scrii, te sun, sa stii!!
nico,lumi3in1, ce faceti, cum sunteti??
mirela, bine ca v-ati relaxat. cat despre incidente......no comment....
lyly, concediu placut!!
sami, ce face samiru??
lumih, tu?voi?

azi voi merge dincolo, la ai mei, il sarbatorim pe cumnatul astalalt-sotul sormii.

va doresc duminica frumoasa!!!
ma duc sa hranesc 1 bucata caine, plange de 1 ora deja......
revin.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyDum Aug 22, 2010 7:28 am

buna dimi
multumesc de intrebare ,galli,e mai bine,este pe tratament,lichide muuuuuulte.
naspa faza cu inselatul.

eu ma duc prin piata-mi-a cerut Samirutzu varza noua cu ciolan afumat...si dupa-miaza il provoc la o plimbare in oras.
aaa...si la cimitir ma duc bineinteles.

o Duminica faina tuturor.
flower
Sus In jos
Ellyshor

Ellyshor


Mesaje : 47
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 40
Localizare : Planeta lui Babyboom

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyDum Aug 22, 2010 5:05 pm

Hey gagicile!

flower flower flower flower flower

Deci aici va conversati voi zilnic??? Hmm.... Laughing
Galli, nu stiu sigur ce s-a intamplat cu taticul tau dar ma bucur ca se simte mai bine si are un status mai bun. Sa-i dea Dumnezeu multa sanatate!
Tu cum mai esti?

Mirelus pooop dulce burtica ta cu puiuti. Sa va dea Dumnezeu multa sanatate!

Sami, imi pare rau pt sotiorul tau. Stiu foarte bine ce inseamna o criza de colica renala. Si sotul meu are probleme si la fel: face frison, varsa si se tavaleste pe jos de durere. Ultima criza a fost acum 2-3 luni si a eliminat o ditamai pietricica.
Eu ii faceam un ceai, care s-a dovedit eficient pt o perioada de timp...cam 2 ani nu a mai facut crize.
Se face din radacina de patrunjel, nu stiu dc ai auzit de el, dar dc te intereseaza tratamentul spune-mi si iti dau reteta.
Sanatate multa! flower

Scumpelor, eu sunt cam flower-power geek ....inca nu am scapat de bufeuri si am o stare agitata din cauza lor si depresia inca nu-mi da pace. Dar presimt eu ca va fi bine in curand....abia astept sa treaca efectul ultimei injectii sa-mi revin si eu. Very Happy
Sunt in concediu sapt viitoare si am de gand sa stau si sa ma odihnesc. In plus, de maine incep si dieta pentru endometrioza ca deja am cam terminat tratamentul medicamentos si se cam impune. Destul mi-am facut de cap pana acum bounce
Mai stau un pic si ma duc sa fac un Ratatouille...asa, de dieta. Razz

Dar pupaciosi nu sunt in smile-urile astea????
Vreauuu pupaciosiiiii! Eu sunt o pupacioasaaaa! Cum ma manifest eu fara pupaciosi? scratch

Uite-asa : I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyDum Aug 22, 2010 5:24 pm

Buna gasca.
Am revenit de la Giurgiu, sunt obosita rupta dar a fost frumos.
Bine ai revenit Ellysor. Ce tratament faci pentru endometrioza sau ce intentionezi sa mananci? Ca ar cam trebui si eu...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyDum Aug 22, 2010 5:27 pm

elllllyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....te-ai intors ,fiu ratacitor???
ma bucur sa aud ca esti pe drumul cel bun.
dieta pentru endometrioza???exista asa ceva???

multumesc mult pentru reteta de ceai...dar nu vrea ceai si pace...bea compoturi,apa,suc proaspat de fructe...da ceai nu bea nici sa-l pici cu ceara Evil or Very Mad
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyDum Aug 22, 2010 5:30 pm

noi nu am mai iesit...a venit Samirutzu meu acasa la pranz,a mancat si acum doarme dus...mi-e mila sa-l trezesc.
cred ca ma duc sa fac un cremsnit..ca am pofta...crema aia de cremsnit imi place de-mi vine sa-mi pun in cap Shocked
sau mai bine fac doar crema si o pun la inchegat in cupe si o garnisesc cu fructe proaspete???!!!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyDum Aug 22, 2010 8:25 pm

Mmmm, si mie imi place de mor crema aia Sami. Razz
Merge si cu fructe. Wink
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyLun Aug 23, 2010 6:54 am

neataaaaaaaaaaaaaa!
va invit la o cafea!
va doresc o saptamana usoara si frumoasa!

violeta70, tot ce iti doresti tu, fericire, sanatate, si mai ales un bblus frumos!!!!! flower flower flower

am dormit mai binisor azi noapte, dar sunt ingrijorata ca tarzan a avut inchis ieri telef.... affraid ma saturasem de atatea incercari.....pe la 9,20 seara am capitulat,de nervi....
sunt curioasa daca suna azi, si la ce ora....cainele asta al meu face figuri la mancare, poate ii lipseste hrana uscata, dar nu am ce sa ii fac....decat sa vad ca ii e rau.....

ma duc sa mai strang pe aici. revin.

Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyLun Aug 23, 2010 8:19 am

Buna dimineata fete dragi.
Multumim sefuto de tratatie.
Violeta, La multi ani si tot ce iti doresti. flower
Monaliso, da un semn de viatza sa stiu ca esti bine. Te pup.
Pup toata gasca si ne vedem mai tarziu ca am de lucru ! Sad
Sus In jos
Ellyshor

Ellyshor


Mesaje : 47
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 40
Localizare : Planeta lui Babyboom

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyLun Aug 23, 2010 8:29 am

Neataaaa...hopa sus mustatza! Laughing

La multi ani Violeta!!! Sa fii sanatoasa, fericita, iubita si implinita!!! flower flower flower flower

Lumiiiii cu fetita in burtica...am uitat sa te pupic dulce dulce! Nu stiu cum am putut sa uit! V-am zis eu ca menopauza asta mi-a dezorientat de tot neuronul....bietul de el Neutral
I love you I love you I love you I love you Ce face puiutza ta?

Amy flower referitor la endometrioza, am facut tratament cu Diphereline dupa laparoscopie. E un tratament care induce o menopauza temporara ca sa se elimine toate focarele de endometrioza, chiar si cele foarte mici care n-au putut fi observate la operatie.
Oooo da....si dieta e foaaarte importanta, dat fiind faptul ca e o afectiune imunodeficitara. Concret, e cauzata in mare parte de un sistem imunitar scazut. Aici intervine dieta. Pentru echilibrarea balantei hormonale se evita: carnea de orice fel in afara de pui, mezelurile, lactatele in afara de iaurt cu 0% grasime, prajelile, preparate din organe (pateu..etc, etc), fainoasele, dulciurile, mararul(e puternic estrogenic si excesul de estrogen duce la dezechilibrarea balantei in endometrioza), cafea, alcool, soia, ciocolata, alimentele din comert care contin conservanti.
In principiu se creste aportul de legume si fructe.
Daca vrei mai multe detalii, imi dai o adresa de mess si iti trimit dieta pe care vreau sa o urmez (e de fapt, regimul lui Amely, poate ai auzit de ea).

Va doresc o saptamana extraordinara. Ma duc sa vad ce mai fac si eu prin casuta mea dc tot sunt in concediu.
Very Happy
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyLun Aug 23, 2010 9:03 am

buna dimineata si o saptamana faina tuturor
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyLun Aug 23, 2010 9:38 am

Stiu Elly de tratamentul cu Diphereline, l-am facut si eu luni Sad. Cat despre regim,,,cam greu de tinut avand in vedere ca nu ai voie sa mananci lactate. Cat timp trebuie tinuta, sau e pt toata viata?
Adresa mea de e-mail este amy20_07@yahoo.com.
Pup !
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyLun Aug 23, 2010 9:39 am

Sefaaa, mi-a disparut semnatura Sad(.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyLun Aug 23, 2010 9:50 am

neatza si de la mine... fug sa citesc din urma!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyLun Aug 23, 2010 10:04 am

o verificare, va rog!! multumesc I love you
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyLun Aug 23, 2010 10:50 am

Iote adminule ce semnatura am. Very Happy
Ms de ajutor.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyLun Aug 23, 2010 12:24 pm

dragelor am avut putina treaba...
stiti voi discutia mai veche , vis a vis de sora-mea care se burzulea ca G nu-i invita si pe ei la Poiana??? ei bine, sambata seara, G ma intreaba daca facem un gratar la poiana... dupa cinci min ma suna iar si ma intreaba: mirela cu vali nu vor sa vina? affraid ii sun si ii invit, au venit..a fost placut dar am taiat-o destul de repede ca se facuse cam frig...si apoi noi patru si copilul..cat sa tot povestim... deci fara sa-mi bat capul .. a venit si invitatia...


Ultima editare efectuata de catre menics in Lun Aug 23, 2010 12:30 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyLun Aug 23, 2010 12:29 pm

iar vineri am fost in Costinesti Very Happy si am intrat si in Ring...hehe...tinerete...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyLun Aug 23, 2010 12:31 pm

Buna fetele,
Ellyshor tare bine imi pare ca ai revenit!..I love you Cred ca ti-a fost greu in timpul tratamentului...Ce bine imi pare ca ai scapat! dieta -chiar si asa pe scurt descrisa de tine- mi se pare grozava, e un regim de viata sanatos. Am sa ma intorc si eu la regimul asta intr-o zi..:-)
Acu-s o grasuna, am 6 kile in plus, bebeatza pare ca se dezvolta bine, multumesc de intrebari.

flower
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 EmptyLun Aug 23, 2010 12:32 pm

Suspect iar sunt singura, pe-aici??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-7
Sus 
Pagina 6 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul-6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: