Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-4

In jos 
+16
SOS Infertilitatea
MayanMistica
mirela2
Looana
lumy_clt
brunadria
luminita42
lyly_mar
alinutahu
amy
guzelnico
samira33
azumica
Mona41
galliciana
Admin
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 6:59 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii de orice fel cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 7:14 pm

Alinuta, treci la orizontala imediat! Ai primit ceva pt sustinere? DD ajuta sa ai un beta maaaaaree de tot peste 2 saptamani. I love you

Lumi, citeste ceva ce-ti face placere, mananca si dormi. Il ajuta pe bb sa creasca. I love you
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 8:08 pm

ce muuult ati scris, recunosc ca nu am citit tot Embarassed
nico, nu am inteles care e intrebarea scratch
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 9:00 pm

dragelor, am sosit acasa!!
multumim pt urari!! e o zdrulica mica,dar ce nazbatii face....
cine stie cum se pun poze pe direct??

ieri fetita a primit o tricicleta. daca ati sti voi cum se poate bucura copilul asta de orice primeste...iti vine sa o mananci!!
a plouat de ieri seara sau azinoapte aproape incontinuu. a fost si rece, se pare ca maine vor fi vreo 21 grade. bine ca nu murim de cald....
iar m-a sunat doctorul sa nu merg maine, ci vineri, la 11. sper sa fie ultima amanare! tongue

lumiholand, felicitari pt licenta luata!!!ai cu ce te mandrii, soro!!
lyly,nu ne mai povestesti nimic??
alinutahu, ce iei pt sustinere?
sami, la cirese nu vin, pt ca nu imi plac, in schimb capsunile, sunt moartea mea! ce iti face maica?
nico,cum esti?
restul fetelor???
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 9:44 pm

te astept galli.
mama e bine...se recupereaza surprinzator de bine.am fost Luni la control si a zis dr.Albu ca se prezinta foarte bine rana,ca e bine ingrijita Rolling Eyes
doar ca se cam plictiseste toata ziua in pat si in rest scurte drumuri la toaleta,la terasa din spate,pana la bucatarie...si cam atat ii dau voie.ea are senzatia ca se simte bine si poate sa faca aproape orice...insa i-am demonstrat ca are doar impresia ca si-a revenit...cand am mers Luni la control...dupa cativa pasi pe strada si urcat cateva trepte gafaia si nu mai putea sa mearga si-mi spunea ca simte nevoia sa se intinda in pat.
acum o sperii ca daca nu e cuminte si nu respecta recomandarile medicului-4 saptamani de repaus fizic aproape total...nu o sa se recupereze si nu o sa poata pleca in vacanta-i-am facut azi rezervare la Predeal la Hotel Belvedere in perioada 21-31 Iulie...pleaca impreuna cu o prietena si abia asteapta Smile

in alta ordine de idei...am sunat la CM Matei Basarab si mi-au spus ca rezultatele de la analizele mele le voi primi abia Marti sau Miercuri.

Duminica dimineata merg la o cafea si o barfa cu gasca mea de fete de la Budapesta....sa punem si noi mana pe burtica Adinei-singura fericita din lotul nostru,care este gravidutza cu gemenashi...baiat si fata...Ioachim si Ana se vor numi.

aooooooleuuuuuu.....am un burtoi cat toate zilele...pentru ca astept CM si pentru ca am mancat o felie uriasa de pepene...si acu simt cum imi cloncane apa in burta.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 9:54 pm

mona, pupici!
azumica-cristinica, pe unde umblii?
cand spuneai ca mg la tg mures??

sami, da regimul??il mai tine?
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 10:28 pm

galli...il tine...dar mai scapa si in ce nu are voie...si cica ma pacaleste pe mine...de parca io nu-mi dau seama ca baga si ce nu trebuie...crede ea ca daca mananca atunci cand nu sunt acasa...io nu stiu Laughing Laughing Laughing
stiu...da atata vreme cat nu sare calu...ma prefac si eu ca nu vad...acu nu pot sa fiu chiar asa absurda si sa-i pretind sa tina dieta...acum trebuie sa manance bine sa se inzdraveneasca...cantitativ o las sa manance mai mult...am pretentia doar sa aibe grija la ce mananca.
bine...sa nu va imaginati acum ca am pus lacatu pe frigider...dar ascund ce stiu ca nu are voie...nu mai cumpar chestii nesanatoase....ma asigur sa aibe in permanenta legume si fructe la discretie,lapte,iaurt,branza de vaci,cereale,ton in suc propriu ...ii gatesc tot timpul ciorba/supa ei mai dieteticos...ii mai cumpar cateodata bomboane din alea solano sau ciocolata pentru diabetici...dar nu mereu ca se invata prost.

eeee...dar ne "ciocnim" pentru ca ea vrea oul prajit nu fiert...o ciocolata intreaga in loc de cateva patratele...branza grasa si sarata in loc de slaba si nesarata...si tot asa...ca cica asta nu-i viata sa nu mai poti manca niciodata ce-ti place!!!
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 9:23 am

neataaaaaaaaaaaaaaaaa!! motaiti inca la ora asta???
hai sa va trezesc cu o cafea, apa minerala, ceai, ceva!!!!
azi e mai caldut la noi, maine cica iar ploua.....
m-am apucat deja de invartit prin casa una alta,
sper sa pot face, dar, deja m-am enervat ca nu sunt mai inalta sa ajung unde doresc eu....... affraid
as vrea sa schimb si pamantul la niste flori, vad eu....revin!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 9:38 am

Buna dimineata.
Nico, nu am uitat nici o graviduta, dar tu spargi gheata anul viitor, numai ca am uitat sa fac precizarea. Batranetile. Very Happy
In rest, noi tot cu piticii, pentru ca initial ni se comunicase ca stau la noi pana miercuri si ulterior ne-au zis copiii ca stau pana vineri, asa ca aseara la 21:30 imi cum,param costum de baie, ca mai devreme nu am avut permisie.
Alinuta, cand vin din concediu sa vad poza cu 2 liniute.
Luminita, a mai crescut burtica?
Pup fetele inimoase !
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 9:41 am

Buna dimineata, fete minunate!

Azumico, am vazut la TV ce prapad e in Ro. Au aratat niste secvente din Tulcea, Zalau, Alba. De aceea eram curioasa cum e la Galati. Question

Galli, normal ca motaim. Sleep Din cauza vremii. Very Happy Aici e rece si innorat astazi. Dar un pic de shopping pt RO tot fac. Am masina cumnatelei la dispozitie. Wink

Acum mi-am dat seama: maine dimineata plecam spre RO. cheers Dr mi-a zis ca pot calatori cu masina, dar la fiecare 2 ore sa ne oprim si sa fac un pic de miscare. Sa nu uit sa ma hidratez si sa mananc.

Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 9:43 am

Amy, in concediu plecati cu piticii? Sau doar voi doi, ca porumbeii in a doua saptamana de miere. king queen
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 9:54 am

Chiar Lumi, la cate saptamani incepe sa se vada burtica? Pe tine te stresez cu intrebarile ca esti activa aici si cu bb in burtica. Ai memoria proaspata. I love you
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 9:57 am

Salve gagicute...
Ce de action pe aici..
Cum se simte tanara mamicuta si a ei printesa?
Samiruto tot citind povestile tale cu mama m-am gandit cum e viata asta...
probabil cu 20 de ani in urma, ea ascundea de tine dulciurile in exces si lucrurile nesanatoase....
Cum se intoarce roata asta a vietii...
Parintii nostiri devin "copii" de care trebuie sa avem noi grija ....si ne fac aceleasi faze cum faceam noi probabil cand eram mici...
DD sa le dea sanatate tuturor parintilor ca tare e lucru mare sa fii parinte...

Eh..ma mai apuca si pe mine...imi este asa de dor de mama...nu am vazut-o de anul trecut...uff
cat mai e pana in septembrie...
hai pa ca nu vreau sa va insuflu amaraciunea mea...
azi nu prea am bunadisozitie...desi vine weeeekeeenduuuulllllll afro geek jocolor queen rendeer farao cherry albino king
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 10:32 am

am uitat sa va spun ca azi se mananca peste!!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 10:48 am

am uitat sa va spun ca azi merg la pescuit... Very Happy
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 11:06 am

e pe bune, sau faci misto de mine?? tongue

eu am pescuit conserva de la kaufland! tongue
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 11:39 am

fata, asa ma stii tu pe mine? Very Happy
E pe bune...
tocmai am primit un mesaj de la al meu daca vreau sa merg cu el la pescuit diseara dupa 18:00...dupa servici..
noi stam la 10 km de mare..deci...
asa ca am zis ok.
el are sculele de pescuit in masina...deci vine sa ma ia diseara...
parol soro ca nu "ment"
dar oricum nu ma astept sa prindem cine stie ce.....
pup
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 11:45 am

hai,soro, ca glumeam!!!! doara ne stim!!!!
f misto!!! as merge si eu o tura la mare..... rabbit
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 1:18 pm

buna...
am intrat sa va salut si sa va doresc un weekend placut cu mult soare sunny
burticile sa aveti grija de voi si viitoarele burtici asteptam doua liniute cat de curand cheers
eu ma simt destul de bine si incerc sa nu ma tot gandesc ca ce greu trece timpul....am terminat cu bagajele ,acuma il astept pe bubu si via la Romania ....sper sa mai intru si sapt viitoare sa vad ce mai faceti....aveti grija de voi lol!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 1:25 pm

Mona, frumos program!!! da' pe mare cu ce va duceti?..
Sau dati la undita de la mal?.. Very Happy Intreb si io ca fraiera ca habar nu am cum se face la pescuit!..:-))


Nico intreaba-ma cat vrei tu! Smile Burta la mine s-a vazut intre 8-9 saptamani, dar numai dezbracata.
Balonata eram insa de pe la 7 saptamani, adica daca vroiam sa-mi sug burta nu mai mergea.:-) Imbracata nu prea se vedea, ziceai ca m-am ingrasat un pic.
Incepand cu 12 sapt. si acum la 13 saptamani de la ultimul cm pot sa zic ca e evidenta, fara dubiu zici ca-s gravida. Ieri mi-am pus un pantalon si tricou gen 'rochita scurta' de bumbac si cadea tricoul ala exact pe burta. Am iesit afara din casa asa si parca mi se parea ciudat ca am o burta mica, nu stiam cum sa ma port, parca mi-era jena ..sunt cam prostovanca stiu:-)) dar e chestiune de adaptare..Eeeeii, sanatoase sa fim si noi si copiii nostri!!...:-))

Asa ca Amyshorule am raspuns cred si la intrebarea ta, cred ca a mai crescut un picutz burtanul meu..:-)) Cu ordinea nasterilor io cred ca Nico e a doua la anu' dupa Mirelutza!...S-ar putea ca Mire sa nasca la inceputul lui ianuarie, ca-i mai mica cu 4 saptamani ca mine , iar eu, cred ca in ajunul Craciunului (dupa socoteala de le eco)...Sa ne ajute D-zeu la toate!..
Off fetelor, ce de vise, si am promis sa nu mai imi fac nici planuri nici vise... Neutral

Va pup, ma duc sa calc niste camasi :-(( si pe urma sa stau la soare :-))
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 1:29 pm

si mie mi-ar place la 'Maramu" in varf de munte Very Happy bounce
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 1:30 pm

Alinutza, drum bun!!
sa te distrezi! Uita de rezultat , puneti in cap ca nu conteaza si ca D-zeu o sa-ti dea si tie un copilas sau chiar mai multi pana la urma!..
Sa te simti bine, asat e important!!!!
I love you
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 1:36 pm

distractie placuta, alinuta, cate zile stati??? iei si catelusul??
asteptam vesti de la tine!!!
si sa iti treci data nasterii la prezentare,ok??
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 1:55 pm

Lumi, batatie la fundulet....
Auzi la ea sa se jeneze ca are burtica...
Sa fii mandra fato ca ai o minune in burta...si sa nu te mai aud ca faptul ca vei naste in ajun....eu un plan maret pentru tine.....
Ai sa nasti in ajun si nu-ti mai fie frica sa recunosti. Esti insarcinata si ai burtica si vei aduce pe lume un copilas multdorit si iubit...
Gata.... flower

La peste...cred ca de pe mal...ca eu nu ma bag la ambarcatiuni...ca am rau de mare...chiar am sa intreb sa nu am surprize.
De fapt sincer sa va zic am azi lilbox si mai bine ma duc la kikbox decat la peste...
poate ma iarta al meu si se duce singur....

Gali printesa galiciana I love you
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 2:00 pm

"f misto!!! as merge si eu o tura la mare....."

Si ce astepti, soro? Uite, io vin de vineri pana luni pana la jumatatea drumului. Very Happy Mergem la socrela la mare. Fooooarte frumos! sunny
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 2:15 pm

Lumi, si eu sunt de parere ca burtica se poarta cu mandrie. cheers Profita la maxim de starea de graviduta. Cei din jur trebuie sa-ti acorde atentie maxima. flower

Eu deja nu mai trec prin portile de securitate (amplasate la fiecare intrare a fiecarui centru comercial- sunt exagerati, stiu bom ) si ma opresc fix la casele speciale Wink .

Mona, tu ai rabdare la pescuit? Nu te plictisesti sa stai cu batu' in apa?

Alinuta, nu ridica greutati, stai cat mai mult timp intinsa, hidrateaza-te bine. I love you Nu ne-ai spus: ai primit ceva pt sustinerea sarcinii? Te asteptam cu beta maaaare de tot.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-4
Sus 
Pagina 2 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: