Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul - 3

In jos 
+15
beatrix69
mirela2
alinutahu
azumica
brunadria
lyly_mar
samira33
luminita42
amy
SOS Infertilitatea
Looana
guzelnico
Mona41
galliciana
Admin
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyJoi Iun 10, 2010 6:25 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul!! cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyVin Iun 18, 2010 6:20 pm

ok, merci:*
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptySam Iun 19, 2010 8:59 am

buna dimineatza somnoroase doamne geek
inca nu v-ati trezit? ei bine, va dau eu desteptarea, deci ne vedem la o cafelutza si un ceai sau suc de fructe bounce
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptySam Iun 19, 2010 10:01 am

buna dimi.
multumim pentru tratatie azumi.

mai fetelor...pai nu v-amm zis eu ca pe 20 ma duc la botez???de ce nu mi-ati adus aminte ca maine e 20??? affraid affraid affraid
stateam eu ca o floare,ca un crin....si azi am realizat ca maine e 20 affraid .....asadar maine tre' sa ma duc la botez...asa ca am intrat in sevraj....ma duc la mani,pedi,pensat...programare la coafor.

hai....va pupa fata.

p.s.m-am enervat teribil cu site-ul de la Medlife ieri...i-au schimbat formatul...si nu stiu cum sa intru sa-mi vad rezultatele analizelor Sad ...va rog sa ma luminati si pe mine daca aveti habar voi.
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptySam Iun 19, 2010 10:12 am

pai....eu nu stiu sa-ti spun, deci nu te baza pe mine No
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptySam Iun 19, 2010 1:14 pm

Buna fetele,
Ce faceti voi?..De fapt v-am citit azi..m-am intrista cand am vazut mesajul tau samira cu bebelusii din vitrina. Sa va dea D-zeu la toate fetelor un copilas, sau doi sau trei cati vreti voi...
Eu am fost cam busy, am ochii scosi de atata sta in computer. Aia mica a mea mi-a trimis teza de licenta la corectat si reformulat..Dar ..orice pentru ea , ma stiti doar!..La examenul de licenta a fost nenorocire, foarte greu, 4 ore cu niste subiecte cat casa dar s-a descurcat frumusel, mai este sustinerea tezei. Aproape nu am dormit cu gandul la examenul ei.

ieri am fost la cumparaturi, s-a intolit sotu' pentru conferinta din singapore si mi-am luat si eu o bluzita frumusica
taiata sub sani si pantofi cu toc mai moderat. Fara toc nu port ca ma ia deprimarea! Bluza nu stiu cand o s-o port, e un frig aici incredibil: 12-13 grade in iunie!!!..la pantaloni nu m-am uitat ca ma dureau picioarele de cat s-a foit barbatu-meu pentru doua camasi si o pereche de pantaloni

revin!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptySam Iun 19, 2010 1:14 pm

Ieri am fost si la doctor pentru dublul test, ei ii spun test combinat. E pentru detectarea anomaliilor genetice, sindromul down, etc. Testul consta in ecografie (cu masurarea translucentei nucale) si analizele a doi hormoni din sange la care adauga varsta mea matusalemica (!) si calculeaza riscul. Zic si eu pentru fetele care nu stiu, nici eu nu eram prea edificata inainte.
Dupa ecografie sunt in 12 saptamani si 6 zile, dupa ultimul cm eram in 12 sapt. si 3 zile. La ecografie masuratorile au fost bune, iar translucenta nucala a fost 1, 5 (risc mare exista, daca ar fi fost mai mare de 3). E incredibil, in stadiul asta copilul e format complet, pana si nasucul se vedea. Acum sa vedem rezultatele de sange. Daca e de bine ne dau rezultaul prin posta intr-o saptamana, daca e de rau ne suna..:-( Nici nu vreau sa ma gandessc la rau...:-( Sper sa ne ajute in continuare D-zeu.

Nico eu am inceput cu greturile la 5 saptmani si 5 zile, dar stii si tu ca nu-i obligatoriu sa fie la fel.
Azumica ai 2 voturi. Imi pare rau faza cu prietenii tai, sper sa se schimbe lucrurile.
Mona ai facut planuri minunate, imi plac!
Gali, mortala aia mica!!! si frumusica foc!
Alinuta , bea un pic de vin rosu seara pentru endometru. un pic! daca te stimulezi cu closty, asta subtiaza endometru!
Lily! Incet incet vine si fiv-ul tau, sa-ti ajute D-zeu!
Beatrix , tin pumnii sa fie bine!
Samiro, sunt 400 euro pe luna?.. mIe mi se pare mult copilule :-), dar daca te simti bine asta-i important!
Lumy, ce mai faci?..
Va pup pe toate-toate!





flower


Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Sam Iun 19, 2010 1:57 pm, editata de 3 ori (Motiv : mai fetele, scuze pt. mancatul literelor, am scris pe fuga..)
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptySam Iun 19, 2010 1:15 pm

azi e sambata,nu? se pare ca lumea pleaca sambata si u prea mai da pe forum...:-? doar eu voi sta in casa:((
si multumesc de voturi pirat
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptySam Iun 19, 2010 7:20 pm

Lumi, sunt ochi si urechi la ce povestesti tu. Marti merg la eco, sa ma luminez. Oricum incerc sa vad partea plina: daca nu ma doare nimic, nu sangerez, mananc cu pofta si dorm zilnic la pranz, totul pare a fi in grafic. Very Happy

Ai aflat si sexul bebelusului? Embarassed

Ii tinem pumnii fetitei tale! Va fi bine, mamico, ai fata desteapta! cheers

P.S. Sa inteleg ca incepi un nou "sport"- fuga dupa postas. bounce Cu gunoierii cred ca ai rezolvat-o, nu?! pirat
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptySam Iun 19, 2010 7:23 pm

Azumico, multumim de tratatia matinala. Si da, in weekend, fie avem program administrativ (calcat, spalat, gatit, curatenie etc), fie distractiv (plimbarele, shopping, TV, botezuri Laughing sau alte petreceri etc)


Samiruto, sper ca nu esti nasa ... Very Happy
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptySam Iun 19, 2010 9:44 pm

Lumi,

Va fi ok, dublu test nu e chiar edificator, mai ales la varsta asta... S-ar putea sa iasa niste valori aiurea, din cauza varstei materne din ecuatie. Dar nu te ingrijora, amniocenteza va fi edificatoare, daca va fi cazul. Sincer ma mira ca te-a pus sa mai faci dublu test la vasrta asta, dar e o varianta mai ieftina pentru inceput. Ecografia ta suna bine, nu mi-as face griji prea mari... Da, e uimitor, bebe e complet format, doar trebuie sa creasca si sa se dezvolte ca sa poata supravietui. De asta personal sunt impotriva avortului, trebuie incurajate metodele contraceptive.
Mai e putin, am cumparat tot, inclusiv azi o paturica galbena care sa se asorteze cu lenjeria de pat galbena, un super baldachin...foarte frumos, sper sa ajungi cu bine in perioada asta de shopping, nu credeam ca o poti face cu atata placere si suflet...Curatenia generala e aproape gata, mai e si luni, iar marti vreau sa ma relaxez, sa ascult muzica, d-astea...
O seara placuta tuturor,
Bea
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 7:55 am

neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
va invit la o cafea, ceai,suc,apa minerala!
vineri seara nu am putut intra pt ca nu mi-a mers tastatura, si calc a facut figuri!
ieri, am fost putin prin piata, am atipit vreo 1 ora, am facut ceva de mancare,si cam fara spor.....

bea, stai linistita si nu te stresa! mai ai putintel si o vei tine in brate pe micuta Sophia! I love you

azumica, azi pe unde esti?

pai,nico, lumi2in1 va face un baiat! I love you

sami, distractie placuta azi! I love you
aveti grija ca s-au anuntat furtuni prin bucuresti!

in rest,voi cum sunteti?? hai, va astept !
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 8:02 am

nico,ar fi fost cel mai misto sa fiu nasa Very Happy ...sunt doar o invitata simpla...dar frumos e ca-i si confirmasem omului,de cand am primit invitatia...si normal ca nu m-a mai sunat pentru confirmare...de asta eram eu asa aeriana.

lumi,nuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....400 euro pe an!!!!!si nu mai platesc tot anul vreo alta taxa.

fetelor...va pup...ma duc sa-mi fac datoria de asistenta medicala...si apoi mai bantui putin prin oras dupa una-alta.
ma duc singura la botez...Samirutzu meu a plecat dimineata la 8 in Germania....se intoarce J0i-Vineri,dupa cum isi termina treaba...asa ca sunt singura pe plantatie Very Happy
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 8:19 am

buna dimineata raza de soare Surprised

azi am dormit mai mult

s-a reolvat: ieri m-au sunat sa ies afara, m-au intrebat de ce nu am mai intrat pe mess si a fost totul ca inainte. chiar daca prima oara le-am spus ca nu ies, au tras de mn pana am iesit, deci, totul e ok Cool
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 10:03 am

m-am plictisit asa tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:(
imi puteti da idei?! nu am ce face:(
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 10:22 am

Buna dimineata, fete dragi.
Eu prin casa, descarc filme cu Barbie pentru copii. O sa fac cateva DVD-ur ca sa le umplem timpul atunci cand o sa plecam in concediu la Baile Felix, ca e drum lung si ei, deh, asa ca toti copiii, neastamparati. Dar stiti, sunt minunate desenele cu barbie, nu te mai dezlipesti de calculator cand apuci sa te uiti.
Hai ca am dat in mintea copiilor.
In rest, la mine se apropie ciclul si tare as vrea sa vina acum si nu sambata viitoare cand plec in concediu.
Va pup pe toate si aveti grija de voi.
Bea, vazand ca ai disparut m-am gandit ca ai si nascut. Very Happy
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 10:35 am

am vazut toate filmele barbie:D
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 11:08 am

Neata gagicute frumoase..
Ce de vorbaraie pe aici...
ne-am intors din weekend, a fost superb...am sa va trimit poze...
cu jacuzi si cu un lacusor in piatra in fata plin de nuferi...cu o rpveliste de vis..
nu se vedea nimic altceva decat natura...singuri singurei...tot confortul....
A fost fff relaxant..
Lumi, sunt sigura ca totul o sa fie bine..
Am o singura rectificare...nu ca ti-a trimis "aia mica" ceva de lucru...
Obisnuieste-te cu gandul ca ea e "cea mare"...ca "cea mica" are cativa cm I love you flower

Pup toate mumoasele, inclusiv printesa Alexia...
Azumi, poti sa pictezi ceva daca te pasioneaza, sa-ti faci curatenie in dulap...sau chiar in camera,
sa te duci undeva la tara la bunici....sa vezi filmul " into the wilde"...sau madagascar, sau UP

sau pur si simplu iesi la o piscina cu o /un prietena/n...dar sa nu uiti sa pui crema de soare.
Nico, pupi
Toate...puuupi
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 12:00 pm

mmmm...suna bine ce zici tu acolo mona...abia astept sa vad pozici.
azumi...iesi la plimbare in parc,poate la vreo manifestare in oras,la vreo expozitie,mergi la biserica-desi acum e putin cam tarziu pentru asta...insa tot mai poti aprinde o lumanare si spune o rugaciune pentru toti cei dragi tie.eu, cand eram adolescenta mergeam foarte des la biserica-spre rusinea mea mai des ca acum...si ma simteam tare bine,cel putin inaintea examenelor,a tezelor nu exista sa nu merg sa-l rog pe DD sa ma ajute,sa-mi dea inspiratie si sa trec cu bine de examene.

m-am adunat acasa...pe la unu jumate ii dau maica-mii sa manance....apoi ma apuc sa ma probez...ca nush cu ce sa ma imbrac.parca la tzol festiv nu am chef si nici nu cred ca e potrivit...e botezul la nush ce sala de bal...da' totusi este zi,este botez iar eu sunt un simplu mesean...asa ca ceva de toata ziua tre' sa aleg....adaug ceva bijuterii pe care nu le port toata ziua,machiaj mai accentuat,pleata coafata si cu gata.

mai fetelor...a tunat azi-noapte de am zis ca se crapa casa....ne-am trezit din somn in niste pocnete infernale...aveam toate geamurile inchise insa aveam senzatia ca trozneste langa noi.
am fost ieri dupa-amiaza la padure ,la Cernica...am facut o saramura de crap...si am ajuns la fix inapoi acasa....a fost o vijelie tot drumul...doar ce am intrat in casa si a inceput o rapaiala de zile mari.
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 12:18 pm

ms de idei, cred ca am sa ies umpic....app, nu-s talentata la desen
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 12:39 pm

Buna ziua, fete minunate!

Io-s cu musafiri si azi. Socrela n-a venit singura, a adus si una bucata unchi si una bucata matusa. Iar cumnatica a invitat o prietena de prin Antalya. Asadar, kalabalik in casa, nu gluma. Very Happy
Am facut un brunch copios, ne facem siesta si peste vreo ora iesim pe malul Bosforului, la plimbare. cheers

P.S. De la "minunatele" injectii uleioase zilnice, simt ca s-au format 2 guguloaie. Aveti idee cu ce trec? Doamna asistenta Sami, fiti draguta, si veniti cu o idee. Idea

Duminica placuta tuturor!
flower flower flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 12:41 pm

Azumico, eram sigura ca functioneaza "smecheria" Wink .
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 1:01 pm

nico, chestiile alea trec cu congelaturi- sau gheata! sau poti incerca cu cartof crud.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 1:02 pm

paaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiii....mai nico.schimba locul unde faci injectia.mege??? Shocked
ooff...ce frumos ca stai in Turcia...mie imi place de mor la 'Stanbul...iar resorturile de 5 stele din Lara-Kundu,Belek si Kemer sunt favoritele mele de mers la mare.

m-am hotarat:pantalon negru, pana,deasupra gleznei...bluza din voal,neagra cu neste floricele mici rosii,fara maneca si stransa cu mai multe benzi de elastic in talie...pantofi rosii cu bot rotund si toc foarte inalt,doar cu varful si staiful acoperite-pantofii mei preferati Very Happy si plic negru.
unghii si buze rosii...cercei lungi,bratara pe mana dreapta si la picior...mascara multa,fard obraz iluminator si parul intins cu peria.
e bine???? Laughing

cred ca ar trebui sa ma bag in baie...ca pe la 4 vreau sa plec la coafor.
ce ciudat mi se pare sa ma duc singura....e primul eveniment de acest gen la care merg singura Neutral
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 1:40 pm

--- Azumico, eram sigura ca functioneaza "smecheria" ---
ms de ajutor:*
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 EmptyDum Iun 20, 2010 1:42 pm

Fete,
poze cu cabana...de pe site-ul lor...
http://www.hapisga.co.il/zimers/z152.php
cele personale...maine sper.
pup

sper sa nu va prindeti urechile..
apasati doar pe poze...
pupi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 10 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul - 3
Sus 
Pagina 10 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul-6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: