Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul - 21

In jos 
+8
lumy_clt
turqoise
alinutahu
galliciana
luminita42
menics
guzelnico
amy
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyMar Noi 06, 2012 2:52 pm

Rezumarea primului mesaj :

Bun venit la capitol nou. flower
Sus In jos

AutorMesaj
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyMier Noi 14, 2012 9:22 pm

Very Happy tati il tine in brate, cam speriat, dar vine, se uita la el, ii facem baita iar el il tine, altfel, se tot infoaie in pene ca toti ii spun ca frumos copilul!
G sa mai spuna, a luat piata in primire, in rest cand vine sau pleaca vine sa-l vada pe bb... eu zic ca-i fericit, multultumit.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyJoi Noi 15, 2012 7:54 am

Buna dimineata.
Frumosi copii si frumoase si mamicile.
La noi s-au mai linistit apele, ala mic tot nu suna, ii da mesaje. Smile
Turq, imi pare rau pentru pierderea suferita.
La serviciu zile aglomerate, ca de sfarsit de an.
Sa aveti o zi linistita, va pup.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyJoi Noi 22, 2012 11:50 am

Buna fetelor,
si pe aici liniste. Acasa totul bine cu sora mea cea mare, sper s-o tina D-zeu sanatoasa.
Eu abia astept sa vina Luci la mine. .
Cu cursul de olandeza merge bine dar am picat la mijlocul cartii si e cam greu, in fine am inteles ca e ciclic si o sa revina asupra notiunilor de inceput. Avem si un CD pe care exersam , una peste alta nu cred ca merita sa fie asa scump cursul, dar ce sa-i faci fara el nu faceam nici atat. E musai sa plec de acasa ca sa invat ceva. Very Happy
Gali tu ce curs faci? ..
Alinuta ce mai faceti? Plecati de Craciun in Ro?
Dar tu Nico?..
Manule cum merge cu puisorul tau? I love you
Sambata dimineata ne ducem la petrecerea de Mos Niculaie (care e Mosul de baza, cu cadouri pentru copiii de aici!) . E petrecerea de la serviciu lui H.
Va pup fete!


Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyJoi Noi 22, 2012 12:37 pm

Buna ziua, fete minunate!

Ce liniste este in casuta! Neutral

Scolarito, exerseaza si cu sotul si cu ... soacra Laughing . Cred ca si TV-ul te ajuta. Este important sa auzi limba in permanenta.
Eu nu am facut niciun curs pt lb turca (desi mi-as fi dorit), am studiat singura din 2 carti si TV. Daca trece mult timp fara sa folosesc limba, atunci cand mi se ofera ocazia (la shopping, dr, plimbareli), intampin ceva greutati la inceput, cuvintele imi vin mai greu parca. Programele turcesti nu le mai urmaresc de cand avem DIGI cu canalele romanesti (desi mi-au fost de mare ajutor) si nici nu mai am timp, de cand il am pe Eralp. Wink
Cu sotul vorbesc lb rom, nu as vrea sa uite, vorbea f bine cand eram in RO, acum face niste dezacorduri de ma apuca nervii. Uneori ii spun sa-mi povesteasca in turca, sa inteleg mai bine. scratch Mai ales seara, cand e obosit, daca ne-ar auzi cineva, s-ar soca. Shocked El intreaba in tr, eu ii raspund in ro. Very Happy Sper ca din toata tarasenia, Eralp sa iasa in avantaj- a vorbeasca 2 limbi. Laughing

De Craciun sper din toata inima sa ajungem in RO. A trecut cam mult timp de la ultima "escapada". Rolling Eyes Mi-e tare dor de-ai mei. I love you

Mai, dragutelor, sa inteleg ca ati inceput pregatirile pt sarbatorile de iarna, de este asa pustiu pe aici? Wink
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyJoi Noi 22, 2012 4:38 pm

Buna ....mai fetelor cu invatatul limbi eu va spun ceva ,in 2003 cand am venit in hu eu nu am stiut o boaba ..mi-a fost foarte greu dar incetul cu incetul am inceput sa inteleg ce vb iar apoi am incepu sa zic si eu cate ceva ...eu am invatat in colectivitate si de la tv ...bine am avut si dictionar dar fiinda nu stiam sa citesc nu ma prea descurcam cu el iar acuma de multe ori nu mai stiu pe romaneste cum sa vorbesc drunken .....asa ca lumi spor la treaba si buta pe carte tongue
noi cu Sara nu pre vb pe ro dar sa stiti ca intr-o zi ii povesteam lui bubu ce a facut cu scaunelul ei ,pe romaneste,la care pitica sa dus a adus scaunelul si a repetat deci ne-a inteles affraid ...am ramas uimiti dar se pare ca se prinde de ea chiar daca noi nu ne dam seama

lumi ...de Craciun sigur vom fi in ro ,eu ma-s duce chiar astazi dar bubu nu ne poate duce iar eu nu ma bag la condus acuma
in rest ne pregatim pt Mos Niculae ....in reviste sau la tv daca vede pe mosul ii zice ce sa ii aduca ,de multe ori pe limba ei dar si corect,
in 2 dec vine Mosul aici la teatru si vreau sa o duc si pe Sara ......
am vorbit cu cativa parinti si am cumparat un costum de mos asa ca in 5 seara vine mosul cu saculetul .....

la voi vine mosul? ati fost cuminti ? Wink

manule ...cum e acasa cu piticul ...ati reusit as intrati intr-un ritm flower
amy ...tot cu munca ...harnicuta rau flower
nico....sunteti mortali Smile ...idea e ca va intelegeti geek



Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyJoi Noi 22, 2012 4:40 pm

vroiam sa va intreb ca voi aveti suzete ?

doctorita ce vine la Sara ma tot bate la cap sa o dezobisnuiesc de ea dar nu o ia in gura numai cand face nani sau o iau rau crizele in rest e fara ea


Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyVin Noi 23, 2012 12:17 am

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 87277744


ca intrebati de G..
noi chiauni.. alex nu are program.. suntem la dispozitia lui..
a si :

am implinit o luna!!!!
URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/339/95968124.jpg/]Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 95968124[/URL]



Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 21028756

nu nu ne pregatim de sarbatori inca.. dar ma gandsc cu drag la ele..
va pup si fug la ale mele
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyVin Noi 23, 2012 1:49 am

Mai Manu dar frumos e Alexutu! Scump foooc!
Pai te intrebam de G ca-l dadusei uitarii.. Very Happy Acu' ai alta mare dragoste, pe Alexutu!
Iar G arata foarte bine si e foarte fericit cu baietelul lui! flower

Alinuta da.. si Ralucutu umbla cu suzeta. O mai ia si ziua cand e suparata ca nu-i ies ei socotelile cu saritul pe mobile.. Very Happy Eu nu sunt ingrijorata, mi se pare normal. Nu-ti mai face nici tu griji ca va renunta la suzeta, e inca mititica si ea.
Va pup fetelor! Noapte buna!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyVin Noi 23, 2012 9:33 am

si eu ii dau suzeta lui alex sa stiti...nu vreu sa-si gasesca vre-un deget de supt ca il am exemplu pe Stefan, nepotul meu care si acum il suge noaptea.. si l-a deformat, plus ca acum incepe sa-si schimbe dintii iar maica-sa e disperata ca-si va deforma dantura...

lumi, ma bucur ca este bine surioara ta, luci va veni de sarbatori la voi?? cu cine o lasi pe ralu cand pleci la curs? o duci la cresa?

eiii nu-l uitasem pe G doar il lasasem pe locul 2 Shocked ...acum a prins curaj si cere el sa-l ia in brate ..pana acum ii era teama sa-l tina ca era prea mic... acum il tot masoara la baiata...se mira ca nu mai are loc in cadita.. ce mai avem baiat mare...ieri i-a luat cadou o chiatara de la lidl, de fapt s-a pacalit ca nu e chitara pt copii ci o ukulele...dar el foarte mandru ce i-a luat lui fi-su... iti dai seama ca trebuie sa-i gasesc un loc..pana se va juca Alex cu ea...

va pupicesc si va doeresc un we frumos...eiii m-am prins si eu in ce zi a saptamanii sunt... asta pt ca pe toate posturile e nebunia cu black friday...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyVin Noi 23, 2012 11:44 am

Buna ziua, fete minunate!

Wow, cum trece timpul! Shocked
La multe-multe lunite, bebe Alex! flower

Alinuta, nu cred ca trebuie sa-ti faci griji cu suzeta, Sara e inca mititica. Daca tii neaparat sa lase suzeta, uite iti dau o idee aplicata nepotelei mele.
Avea 2 anisori si o luna. Cand a venit mosul de Craciun, i s-a spus ca trebuie sa-i dea si ea mosului ceva, la schimb pt cadourile primite. S-a uitat in jur, sa caute un lucrusor iar maica-sa i-a propus suzeta pe care o avea la gat. Wink A fost de acord. Very Happy A mai cautat-o ulterior cateva zile (toate suzetele din casa fusesera aruncate, bineinteles Very Happy ) dar i s-a amintit ca i-a dat-o mosului si, pana la urma a uitat de ea. cheers
Dar a avut pana tarziu, spre 4 ani, o bucata de esarfa din matase mov (ajunsese zdrente Laughing ) cu care dormea.

Eralp a refuzat suzeta, desi am incercat toate modelele si toate formele (cel mai gustos era suportul Laughing ). El o are inca pe tzitzi pt calmare si somn. Laughing In geanta de calatorie am insa o suzeta din cauciuc natural pe care i-o var, mai mult fortat, cand la decolarea si aterizarea avionului.

P.S. Da, ii multumesc lui DD pt un sot ca al meu I love you , ne intelegem fff bine (indiferent de limba), am trecut si prin bune si prin rele impreuna, ne sustinem f mult unul pe celalalt.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyVin Noi 23, 2012 12:03 pm

Oooo, da, am fost ff cuminti! bounce

In privinta cadourilor,nici tati nu se poate abtine, desi ii tot explic sa i le daruim cu anumite ocazii, sa pretuiasca momentul. Am citit ca piticii care primesc mereu cadouri (fara vreo anumita ocazie), devin rasfatati. study
Spre ex, s-a dus in Ikea sa ia pilote pt noi si covoras antialunecare pt Eralp. Atat era in plan. Bineinteles ca i-a mai luat feciorului un scaunel (sa-l folosim ca inaltator cand se spala pe maini/dinti). De parca galeata/ cutia cartonata de la Pampers nu mai erau bune. Laughing
Si s-a gandit sa-i faca o bucurie si cu un cort, ca-i place lui Eralp sa se ascunda. Rolling Eyes
Desi i-am sugerat sa-i dam cortul de Sf Nicolae, n-a fost de acord. "Cum sa rapim bucuria copilului?! Las' ca de mos ii luam altceva, am eu in minte ceva." (Parca vad ca vine cu tubul textil de la Ikea Laughing Laughing )


Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptySam Noi 24, 2012 8:11 am

Buna. Ce casuta plina de copilasi. Very Happy
E adevarat, eu cu munca, au avut nevoie de un ofiter care sa faca un control, impreuna cu intregul corp de control de la Bucuresti, la alta unitate si s-au gandit ca eu sunt numai buna. Asa ca iaca ce m-am trezit eu mare ,,controloare" la o unitate vecina. Mai am o zi si termin.
Suntem in we cu piticii, sa vedem ce mai iese.
Va pup !
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptySam Noi 24, 2012 10:33 am

Buna dimineata,fete minunate!

Astazi este ziua nepotelei mele I love you , implineste 6 anisori. Drept cadou, parintii au dus-o la Disneyland in Paris si ... i-au dat o veste: va deveni surioara! cheers
Surioara mea I love you este insarcinata! Sunt f bucuroasa bounce , isi doreau ff mult al doilea copil. Acum 3 ani sora-mea a avut o extrauterina, n-a stiut, i-a venit rau, a lesinat, a ajuns la urgente, direct pe masa de operatii. Am tras toti o sperietura groaznica. Dar a trecut, sa dea DD sa fie intr-un ceas bun de data asta. Sper sa aiba grija si sa se menajeze. Very Happy

Revin. Eralp se urca in capul meu, la propriu. Laughing Si de acolo se arunca pe canapea. drunken Trebuie sa fiu atenta. Acum 2 zile, in efortul de a-l prinde pe nazdravan mi-am sucit nitelus mana dreapta. Nu-i grav dar ma doare la efort si diverse miscari. Rolling Eyes
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyDum Noi 25, 2012 9:58 am

neataaaaaaaaaaaaaaaa! cheers
bine v-am regasit.....era imposibil sa nu se intample ceva cu calc meu......
ieri a fost ziua lui blueflower-
La multi an1! La multi an1! La multi an1! blue, si sa auzim curand de un fratior sau surioara pt baietelul tau!!!!! tot ce iti doresti tu!!!!! love
nico,
sa iti traiasca nepotica,sa isi asculte parintii si sa isi iubeasca surioara sau fratiorul!!!!
ce super veste!!!! sa fie sanatoasa si sa fie cu un final fericit!!!!
Eralp face tot felul de nazdravaniii, deja, plus ca baietii au si mai multa energie!
referitor la scaun, imi aduc aminte de un episod nefericit-
fratele meu avea in jur de 2.5-3 ani, si aveam in hol niste taburete-cam instabile, ce e drept, mai ales pt el.... a vrut sa mearga la baie si sa aprinda el lumina, a luat un taburet, s-a urcat pe el, si gata dandanaua..... a ajuns la urgenta, cu barba cusuta si are si azi semn....
trebuie avut mare grija.....
din acelasi ciclu- nepotica mea umbla acum sa traga pisica de coada, la propriu,
sa ii bage degetul....undeva..... mama treb. sa o pandeasca tot timpul, bineinteles ca si pisica o mai zgarie si riposteaza...... faci cu ochiul
cu suzeta se pare ca a scapat, desi mama-sa si-a supt degetul mare pana nu a mai putut....mai baga si ea degetul in gura, dar astea-s cu efect intarziat....
manu, cum e cu alex, cu programul lui?
wow, ce mare e baiatul!!!!!! La multi an1! sa fie sanatos si cuminte!!!
e un frumos!!!!
se vede ca G e f mandru de baietelul lui!!! cheers
care e nebunia cu black friday????
unde stati, la tine sau la G?
lylyyyyyyyyyyyy?
amy, sper sa se imbunatateasca relatiile dintre cei 2 barbati!
sa ne spui cum a fost!!!
lumi, ce bine ca sora ta e bine!!!!
curs de lb franceza, gratuit, deocamdata, exista si la primarie ceva cursuri, nu stiu, ma voi interesa....cred ca tot gratuite.
cat despre jucarii- evita sa luati din lemn, deocamdata, de ex, nepotica mea s-a jucat multa vreme cu o tablitamagnetica mai marisoara cu litere si cifre. acum a dat-o uitarii....
are perioade - cand cu o papusa, cand cu ciocan si cuie, cand.....
alinuta, e doar o perioada, sara se va linisti.
oboseste-o seara, inainte de culcare, de ex, jucati-va cu ea, gaseste o activitate care ii place, etc....
lumy, gargaritele tale ce mai fac?

fete, merg la spirat, ca iar e ca naiba, si la spalat de cateva vase. intru mai tz!
va pupic, we frumos alaturi de cei dragi!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyDum Noi 25, 2012 1:59 pm

Buna ziua, fete minunate!

Baietii mei sunt obositi si dorm, au fost afara. Very Happy
Iar eu savurez o cafeluta in liniste. Very Happy Va poftesc si pe voi. I love you

Gallicuto, sa faci si tort! Wink Nu care cumva sa nu te prezinti maine in casuta. Very Happy

Sa aveti o duminica placuta!
flower flower flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyDum Noi 25, 2012 2:18 pm

nicooooooooooooooooo, ma gandeam ca ai uitat.......
eu am uitat de mult.......imi vine sa plang,intru mai tz...... Sad
in principiu nu fac NIMIC!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyDum Noi 25, 2012 2:30 pm

Gallicuta draga, cum sa uit! I love you
Ia trimite-mi pe pm sau pe mail un nr de tel, sa te mai sun din cand in cand, tare mi-e dor de vocea ta. Very Happy

P.S. Acum realizez ca tati a vrut sa petreaca timp doar cu baiatul lui. Mi-a spus sa-l imbrac sa-l scoata afara (nu sa-l scoatem Wink ), ca eu sa pot face dus linistita.
Si chiar am profitat la maxim de un dus luuuung, urmat de cremuiala. drunken
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2012 10:17 am

dragele mele, neataaaaaaaaaaaaaaaa! cheers
va doresc o saptamana cat mai frumoasa si usoara!!!!
va poftesc la o cafeluta si o prajiturica, sa vedem, cine se baga??
chiar nimeni pe aici???
pupici, intru mai tz love
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2012 10:32 am

Buna dimineata. Eu vreauuuuu. flower
Sunt la Ploiesti, maine mai dau o fuga dincolo si gata. E cel mai bine acasa.
Sa aveti o saptamana calduroasa.
Pupici !
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2012 11:04 am

Buna dimineata, fete minunate!


flower flower flower LA MULTI ANI,GALLICUTA DRAGA I love you ! SA FII SANATOASA, IUBITA, RESPECTATA ! SA AI PARTE DE BUCURII SI IMPLINIRI PE TOATE PLANURILE! flower flower flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2012 12:09 pm

Gali, la multi ani, sa fii cea mai fericita!!!
Sa fii sanatoasa si sa ai o viata lunga, plina de surprize frumoase!


La multi an1! La multi an1! La multi an1! La multi an1! La multi an1! La multi an1!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2012 12:16 pm

Nico I love you si tie felicitari pentru ca vei fi matusa a doua oara!

Noi suntem bine, azi gatesc si ne pregatim sa iesim in oras -asta pe la 3 pm- ca sa schimb niste haine pe care le-am luat prea largi de la C&A, ce-o fi fost in capul meu.. Crying or Very sad Acolo in magazin mi s-a parut ok, cand am ajuns acasa si am probat vad ca stau pe mine ca pe gard cu toate ca nu-s slaba deloc, tot kilele alea in plus le am. Numarul 38 imi vine larg, am nevoie de numarul 36, hainele astea sunt facute pentru marimea femeilor olandeze.

Va pup fetelor!
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2012 1:50 pm

Gali .....un calduros LA MULTI ANI ,sanatate si multa fericire
flower flower flower
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2012 1:52 pm

lumi tu kilograme in plus?....esti subtirica si frumoasa I love you
eu am mai dat din ele jos dar la burta mi-a ramas un calcel de care nu am sanse sa ma scap affraid ....si nici nu ma prea chinuiesc pt ca tare ne gandim la bb
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2012 2:32 pm

dragele mele, multumesc frumos, sa aveti inmiit si voi!!!! love
mi-a cantat si nepotica mea laaaaaaa muuuuuuuuuuulti aniiiiii! e minunata!
va pupic!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 21   Discutii zilnice de tot felul  - 21 - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul - 21
Sus 
Pagina 2 din 29Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul- 20

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: