Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-18

In jos 
+12
Admin
turqoise
luminita42
SOS Infertilitatea
menics
MayanMistica
lyly_mar
samira33
brunadria
galliciana
miha_ela
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyLun Oct 17, 2011 6:21 am

Rezumarea primului mesaj :

Un capitol nou plin de bucurii va doresc !
Sus In jos

AutorMesaj
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyJoi Dec 22, 2011 11:55 am

buna dimineata!!!!
mda m-am trezit la 10 affraid pana acum am adunat cate ceva si am bagat o masina la spalat... am un spooor....vai mama lui...
am terminat cafeaua, asa ca iau aspiratorul la intrevari... si dupa sa intru in baie... v-am pupat... fug la smotru


sami??? cand faci beta??
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyVin Dec 23, 2011 9:02 am

harnicutelor, nu mai intra nimeni pe aici...
eu m-am trezit de dimineata, mi-am ales prajiturile asa ca in curand purced la piata...
voi face doua prajituri : una este alba ca zapada, si jerbo...plus tort cu crema ganache, imbracat i 'plastelina de ciocolata alba si neagra.. sa vedem ce opera de arta va iesi...
va doresc o zi minunata
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyVin Dec 23, 2011 11:26 am

Buna dimineata.
Eu sunt in medical, de ieri. Acum sunt mai bine, de fapt de aseara m-a mai lasat gripa. Asa ca deja am sarmalutele la foc. Le-am facut de curcan, sa vedem cum ies, daca nu ne plac, de revelion facem clasice, de purcelus, ca acelea sunt minunate sigur.
Manu... ce tort e ala cu crema ganache? se face greu? Daca nu, dai si la fata reteta, ca trebuie sa fac unul pentru revelion. Very Happy
Si maine fac cozonacul, am o reteta noua, daca imi iese bun, o sa o scriu la Retete.
Sunt prin zona toata ziua.
Va pupacesc!
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyVin Dec 23, 2011 12:08 pm

hello fetele
eu sunt la munca,ca mi-am luat ieri liber ca sa merg la mama si azi sunt doar eu sa tin tira...ca si asa pregatiri nu fac...pana la urma de craciun merg la soacra..
recunosc ca anu asta am fost o putoare..nu am facut nimc ca nu am avut chef...
va urez spor la treaba si mai intru...

sami...?
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyVin Dec 23, 2011 2:49 pm

va pup fetelor

pe 27 fac Beta...mai devreme nu am de ce sa-l fac pentru ca am facut Ovitrelle si iese HCG fals in test.
ovarele nu ma mai dor.
asta asa ca o simpla constatare...nu o percep ca pe un semn dar m-au intepat ovarele 3 zile,fix in zilele 5,6 si 7 de la transfer,zile cand are loc nidarea.dupa literatura de specialitate.
in afara de tzitzi dureroase de la Progesteron nu am ceva deosebit si nic nu caut semne sincera sa fiu.
pot sa va spun ca face Samiroiu niste injectii intramusculare belea....nu ma dor,nu se formeaza vanatai sau guguloaie dureroase...pentru ca el ma iubeste,ii e mila de mine si mi le face cu maxima grija si atentie...baga serua ala uleios fooooarte incet,maseaza bine apoi locul si asa nu mai am niciun discomfort din cauza Progesteronului.

astazi am terminat cu cadourile...am avut de cumparat cadouri pentru 8 copilasi:5 nepoti si 3 copilasi unde suntem invitati sa mergem si nu puteam merge cu mana goala,de Craciun, intr-o casa in care exista un copil.
asadar:

-pentru Teo-de 7 luni am luat un ren cantator,o masina mare rosie din plus si o lamaie mare,tot din plus si cu fata desenata-e mortala.
-pentru nepotii Edi-3 ani si fratele lui, Patric-de 5 ani am luat un puzzle din care se construieste un cartier cam pe juma de sufragerie...cartier cu strazi,semafoare,semne de circulatie si sunt si 2 masini in acest puzzle si o parcare cu vreo 3 etaje si cu vreo 4 masini ,parcare care vine in mijlocul puzzelului....si bomboane de pom,oua kinder,globuri de cioco,mosi de cioco,banane si mandarine pentru fiecare cate o sacosica.
-pentru nepotelul Antonio-7ani,am luat un BMW X6 cu telecomanda...se aprind farurile,claxoneaza,se dechid portierele...o minune...abia asteapta Samiroiu s-o testeze si el ca nu l-am lasat sa le desfaca si dulciuri si fructe ca mai sus.
am sunat la cumnata si mi-a spus ca Antonio exact asta a scris in scrisoarea pentru Mos...ca-si doreste o masina cu telecomanda.
-pentru nepotica Ioana-11 ani am luat un MP4 alb micutz,subtirel,putin mai gros decat un card obisnuit...cumnata zicea ca o sa fie mega incantata cand o sa-l primeasca si o sa-si incarce ea melodiile preferate si o sa se uite la videoclipuri direct pe MP4 ala.
si tot asa dulciuri si fructe.

si astia au fost nepotii....apoi

-pentru Alexandru-de 8 ani,care este baiiatul partenerului de bussines al Samiroiului am luat tot un BMW X6 cu telecomanda
-pentru Eric-5 ani,copilul unor prieteni la care mergem pe 26 am luat o masina de currse,cu telecomanda care face drifturi...nu ma intrebati ce-s alea ca habar n-am da asa zicea Samiroiu si mai era si incantat.
-pentru Carla-de an,fetita finilor nr.3 de la Ploiesti am luat o hainuta tricotata,cu dungi late cam de 2 degete in toate culorile,inheiata u nastrui fiecare de alta culoare,cu gluga si integral imblanita cu blanita artificiala maro.
asa de frumoasa e ca m-au intrebat vreo 2-3 persoane de unde am luat-o.

singurii adulti pentru care am cumparat cadou sunt finii nr.3 ca ne-au invitat la ei pe 26...rup turta fetitei si fac si un soi de petrecere de inaugurare a casei in care s-au mutat in vara...asa ca le-am cumparat un set de pahare din cristal de Bohemia pentru whisky.

la mama si la socrela o sa duc bomboane de pom unguresti,martipane de toate felurile si aranjamente din brad...si niste palinca din aia cu fructe in ea pentru socra-miu.
si cam aste-s cadourile pregatite anul asta.

am stabilit cu al meu ca noi mergem sa ne luam cadourile unul-altuia dupa Craciun ca acu nu mai avem timp.
el vrea mixer de karaoke cu 2 microfoane...v-am mai zis....iar eu inca nu stiu ce vreau.

in rest....sunt fericita...am fost si la tara si am dus proviziile...am facut si noi cumparaturi.
astazi mai bagam un aspirator si o talpa pe jos si suntem gata.
maine fac o oala de sarmale.

am inceput sa petrecem de ieri ca am avut deja 2 randuri de musafiri...am pus masa cu toba,leber,sunca,branza,ceapa,caltabos,cozonac....baietii au baut vin rosu.
maine seara iar s-au anuntat la noi niste prieteni care vin cu jalba-n protap sa ne ceara de nasi...de vreo 2-3 ani ei ne tot spun nasu si nasa...acu' vreo 2 luni ne-au zis ca s-au hotarat sa se casatoreasca si ei la anu' si acu' ne-au anuntat ca vin pe la noi Laughing ...oare de ce???

asaaaa.......pe 25 o sa mergem la mama,stam la masa,spre dupa-amiaza as vrea sa iesim la plimbare ca doar n-o sa stam sa mancam toata ziua si cum la televizor e porcarie de program in fiecare an...o plimbare ne-ar face bine zic eu.
pe 26 avem de ajuns in 4 locuri:la socrosenie,la cumnata,la fini ,la niste prieteni.
pe 27 e ziua mamei si ziua mea asa ca iar vom fi pe la un restaurant probabil.

cam asta ne e agenda pe urmatoarele zile....va rog sa ma credeti ca deja nici nu-mi mai sta mintea la BetaHcg.
oricum stiu ca si daca ma consum,agit,deprim nu am cum sa influentez lucrurile asa ca am decis ca e mai bine sa ma bucur de sarbatori,de familie de sotz,de bradutz,de cadouri si sa-l las pe DD sa faca asa cum stie el ca e cel mai bine pentru noi.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyVin Dec 23, 2011 2:50 pm

Dumnezeule,cat am scris!!! Shocked Laughing
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyVin Dec 23, 2011 3:52 pm

ce fac fetele?

sami, ce de cadouri bounce intradevar e minunat cand cumperi lucrusoare pentru cei mici, mie imi ofera o bucurie aparte Wink si sper din suflet sa fie beta pozitiv si anul 2012 sa va aduca puiul mult dorit angel

dealtfel, aceeasi dorinta o am pentru toate fetele care inca sunt in asteptarea unui copilas angel
iar pentru mamici, tatici si pitici, le doresc muuulta sanatate si bucurii alaturi de cei dragi angel

program de Craciun nu avem, stam acasa la caldurica si asteptam colindatori, sper sa vina muuulti copilasi si sa ne colinde clap
apoi, intre 26-28, vom merge la Cavnic, la ski impreuna cu cativa amici iar revelionul il vom face la un restaurant din oras. ne vom intoarcem la munca abia pe 10 ianuarie Very Happy

catelusa a mica si dragalasa s-a dovedit a fi o bestie fioroasa si spun asta pentru ca de vreo 3 zile, imi gasesc casa ca dupa o bomba atomica affraid trage tot ce poate, roade tot ce prinde si prosopul ei(un pad absorbant alb) l-am gasit sfartecat in milioane de fulgi de vata, parchetul arata precum un covor alb de zapada, plus ca tre sa stau tot cu mopu dupa curu ei pale
turqoiu numai rade cand ma vede Twisted Evil


va pup si spor la treaba flower
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptySam Dec 24, 2011 9:35 am

santa santa Sarbatori Fericite!! Sa aveti parte de liniste si bucurii, mosul sa va aduca ceea ce va doriti iar anul care vine sa fie plin de impliniri sa ne aduca copilasii mult doriti ! santa santa
Pupici!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptySam Dec 24, 2011 10:16 am

va pup fetelor

va doresc Sarbatori fericite,cu sanatate,liniste,bucurie si armonie in suflete,cu masa bogata si daruri minunate in casa si sa petreceti frumos alaturi de cei dragi.
Craciun fericit.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptySam Dec 24, 2011 10:58 am

Craciun fericit tuturor si Mosul sa va lase sub brad un sac de fericire, unul de sanatate si unul de liniste sufleteasca !
Sarbatori fericire !
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptySam Dec 24, 2011 7:28 pm

santa santa 🎅am intrat sa va salut, sa va cant o colinda, si sa va doresc o seara frumoasa alaturi de cei dragi, tot ce va doriti sa vi se implineasca!!! santa santa santa santa santa

Ralucutei, pui frumos de mami lumi42, tot ce e mai bun pe lume, si o viata lipsita de griji!!!!

va pupic pe toate, poate intru maine!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptySam Dec 24, 2011 7:31 pm

Va doresc un Craciun fericit, casa plina de daruri,multe bucurii si multa sanatate !

pupici la toate fetele

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptySam Dec 24, 2011 9:38 pm

santa santa santa rendeer rendeer rendeer
Craciun fericit alaturi de cei dragi va doresc!
rendeer rendeer rendeer
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyDum Dec 25, 2011 12:08 am

Sarbatori fericite dragelor!!!!
Multa sanatate! Fericire,bucurii si realizari va doresc!!!

Craciun fericit!!!!



La multi ani Ralucuta!!!! Sa cresti mare, sanatoasa, desteapta, voioasa, sa iti bucuri parintii si sa ai parte numai de fericire!!!

Pupici
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyDum Dec 25, 2011 3:40 pm

santa CRACIUN FERICIT, fete minunate! santa

rendeer MULTA SANATATE, FERICIRE SI IMPLINIREA TUTUROR DORINTELOR!



flower flower flower RALUCUTA, LA MULTI ANI, FETITA INCANTATOARE,
SA FII SANATOASA, FRUMOASA, NOROCOASA SI DESTEAPTA!
flower flower flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyMar Dec 27, 2011 7:31 am

Buna dimineata frumoaselor... Haideti la cafeluta si sa scoatem majoretele pentru Sami.
La multi ani, Sami, sa dea Dumnezeu ca azi, de ziua ta, sa ti se implineasca visul.
Aici stau, cu ochii pe monitor toata ziua.
Va pupic !
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyMar Dec 27, 2011 8:57 am

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 680750 Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 680750 Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 680750Sami, sa ai parte de tot ce iti doresti!!
Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 680750Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 680750 Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 680750
Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 673358 Noi ne dorim, ca, de ziua ta de nume sa ne aduci cea mai frumoasa veste!!! Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 673358
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyMar Dec 27, 2011 9:18 am

La multi ani Sami!Sa fii sanatoasa si sa ai parte de multe bucurii. flower flower flower
La multi ani sanatosi mamei!



Lumi,sa iti traiasca Ralucuta si sa va bucure toata viata


La multi an1! La multi an1! La multi an1!
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyMar Dec 27, 2011 9:20 am

amy,eu am inteles ca Sami maine face beta...parca asa a scris
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyMar Dec 27, 2011 10:16 am

"pe 27 fac Beta...mai devreme nu am de ce sa-l fac pentru ca am facut Ovitrelle si iese HCG fals in test."

la multi ani fetelor,
Sami ,sa dea Dumnezeu ca azi sa proimesti cel mai frumos cadou!

Sa ne traiasca cu numele sarbatoritii de azi!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyMar Dec 27, 2011 1:51 pm

Hai Sami, mama, ca mor de inima si de dureri de deget aratator de la atatea refresh-uri... Crying or Very sad
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyMar Dec 27, 2011 2:44 pm

Shocked
si eu sunt cu ochii pe postari
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyMar Dec 27, 2011 3:00 pm

Buna ziua, fete minunate!

flower Sami, la multi ani, sa traiesti cat numele, sa fii sanatoasa, fericita si sa-ti fie indeplinita dorinta cea mai fierbinte! flower

Te asteptam cu beta maaaaareeee- maaaaareeee! I love you
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyMar Dec 27, 2011 4:16 pm

??
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 EmptyMar Dec 27, 2011 6:31 pm

Hmmm. Absenta asta o fi de bine sau de rau? Question
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 26 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-18
Sus 
Pagina 26 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul- 20

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: