Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-18

In jos 
+12
Admin
turqoise
luminita42
SOS Infertilitatea
menics
MayanMistica
lyly_mar
samira33
brunadria
galliciana
miha_ela
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Oct 17, 2011 6:21 am

Rezumarea primului mesaj :

Un capitol nou plin de bucurii va doresc !
Sus In jos

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyDum Noi 20, 2011 7:50 am

elefantul semnifica fertilitate si cu trompa in sus anunta vesti bune.

neata tuturor

sa aveti o Duminica faina

clap
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyDum Noi 20, 2011 9:33 am

I love you nico...e un dulce Eralp... nu ma mai satur de privit
miha, tu ce mai faci, bebelina a scapat de mucisori??
lyly tinem pumnii

eu ...azi mai nimic, suntem invitati la ''pita'' si pastrama de berbecut Suspect nu cred ca ma bag..daca are gust a oaie...
o duminica frumoasa va doresc
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyDum Noi 20, 2011 10:07 am

Buna fetele, nici noi nu facem nimic deosebit azi. Ieri seara am vorbit cu toata familia acasa, Luci este incantata de serviciul ei si merge dupa amiaza si la facultate, surorile sunt bine. Insa ma ingrijoreaza mama mea. Are stenoza aortica si are nevoie de operatie. E o hotarare grea pentru ea, pt. ca ii este frica , mai este si varsta. Eu am fost mai directa si o mai cert si pe urma imi pare rau....Fara operatie insa e in mare pericol. Acum e in stadiul in care nu mai poate respira bine, ma tem pentru ea, mai ales cand merge acasa la ea, in provincie, unde-i singura in casa. :-( In fine am dormit prost azi noapte, parte Raluca cu agitatia ei,mare parte si gandurile astea.
pupici tuturor!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyDum Noi 20, 2011 1:02 pm

va pup dragelor

eu am fost la biserica,apoi mi-am cumparat si broscuta norocoasa si am venit acasa.
e frig afara,desi am fost imbracata gros tot mi-a fost rece.
am lasat geamurile deschise sa se aeriseasca bine si acum dau drumu la 5 la calorifere sa se incalzeasca bine,ma duc sa pun mancarea la inclazit si sa pregatesc masa ca la 2 vine soata.
apoi imi pun la facut paine si cam atat pe ziua de azi...ma bag la televizor.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyDum Noi 20, 2011 6:40 pm

hello fetele
am fost la plimbare ....am mers pe jos pana la un Mol...care e cam la 4-5 km de vila...ca nu mai puteam sta in casa..ma apucasera toate gandurile negre....am asteptat-o pe colega de FIV...ca era la punctie si am vazut ca nu vine pana in 12 ,m-am gandit ca e ceva nasol....i s-au spart foliculii sub cetrotide...asa ca maine pleaca...
si m-am tooot gandit ca se poate intampla chestia asta...
PK i-a zis ca poate sa incerce doar cu donatoare....
am descoperit inca o familie din buc care sunt la fiv...stau si in dr taberei...
asta e..oi vedea maine
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyDum Noi 20, 2011 8:29 pm

wow...ce chestie!!!
i s-au spart foliculii sub Cetrotide???!!!n-am mai auzit treaba asta.
oare nu si-a gresit ora administrarii???

nu te mai gandi tu la balarii ca o sa fie totul ok.
clap
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyDum Noi 20, 2011 8:37 pm

pai le-a facut seara si in dimineata cu ovitrelul ..dimineata PK a zis pana in pranz
Pk i-a zis ca se poate intampla la cetrotide...ca au mai fost cazuri..ca e un medicament mai nou
nu ma mai gandesc..ca deja mi s-a facut somn

samiruto,sa ai spor la injectat!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 7:35 am

Buna dimineata, frumoaselor.
Nico, nici nu-mi vine sa cred ce mare si frumos s-a facut Eralp. Zici ca e Fat-Frumos, de cand nu l-am vazut eu a crescut cat altii intr-un an. Very Happy Sa va traiasca !
Lyly, alunga gandurile negre, trebuie sa fie bine.
Sami, spor la intepaturi. O sa avem niste burtici rotunjoare de Craciun. Wink
La noi a trecut repede we cu piticii, am mai si invatat cat de cat...
O saptamana usoara va doresc toturor si aveti grija de voi.

NOTA: atentie cum va imbracati cand iesiti afara, erau -5 grade dimineata. Pupici!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 9:17 am

lyly,esti in gandurile mele azi.
Doamne-ajuta sa ne aduci vesti bune.

o zi buna tuturor
clap
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 9:19 am

flower lyly
fetelor va doresc o saptamana usoara...
hmm aseara ma gandeam ca peste o luna.. suntem in focurile pregatirilor

scratch sami, ce-i cu broscuta aia frate ca ma tot gandesc...poate ajuta...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 10:08 am

broscuta e simbolul sanatatii si este aducatoare de noroc.

mai am la LYLY un saculet plin cu broscute ale fetelor care au reusit si fiecare adauga o broscuta colectiei cand reuseste si le da mai departe sa poarte noroc.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 10:10 am

hai ca era sa fac o tampenie cat mine de mare...eram pe punctu de a une la spalat si m-a strafulgerat intr-o clipa gandul ca azi e mare sarbatoare.
bine ca mi-am amintit.
ma duc la alte treburi...spalatul il las pe maine.
saptamana asta iar sunt dimineata acasa si de la pranz pana seara la magazin.

va pup
clap
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 11:04 am

lyly , bafta fata draga !
sami , bine ca mi ai amintit ca era sa fac si eu aceeasi gresala cu spalatul!
o sapatamana usoara va doresc!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 12:09 pm

Buna dimineata, fete minunate!

Uffffff, am mai scris un mesaj dar cand sa-l trimit a cazut netu' iar acum s-a trezit Greierasul.
Sa vedem ce reusesc sa-mi amintesc si sa scriu. scratch

Multumesc inca o data pt aprecieri. Nu-i asa mare Eralp, la inaltime se incadreaza in media varstei lui, la greutate suntem inca in urma cu vreun kg si jumatate. Dar inca de mititel a avut mutrita de baietel, nu de bebelus. Very Happy Si eu un cuceritor inca de pe acum, zambeste si striga la fetele si cucoanele de pe afara, din magazine, de la clinica ... Laughing

Lyly, sunt cu gandul la tine. Pastreza-ti optimismul si curajul! Dd ajuta! angel
Sami, broscutele sunt testoase sau oracaitoare? Laughing Si eu am primit un elefant cu trompa in sus de la mama dar nu sunt sigura ca norocul mi-a venit doar de la mamifer. Asa a ales momentul Doamne- Doamne. Sa te ajute si pe tine cat mai curand! angel

Amy, ce s-a mai intamplat cu bebelusul abandonat in maternitatea din Ploiesti? Dar cu listuta voastra? I love you

Meni, cum a fost pastrama? Ca mie mi-a plouat in gura. tongue

Lumi, nu pot face prea multa treaba cu Eralp treaz. Nu sta locului o clipa. Si, de cand a descoperit ca se poate deplasa peste tot (si poate face prostioare Basketball ), nu-i chip sa-l mai tin in patut/ tarc. Chiar si de la masuta de mancat are tendinta de a se ridica in picioare, in intentia de a se cocota pe masa mare/ pe dulap. Doar la vederea ochisorilor si gropitelor Ralucutei dansatoare a "intepenit' pe parcursul filmuletului. Laughing

Pare a fi caldut azi afara sau macar nu mai bate vantul asa tare. Sper sa putem iesi la aer dupa masa de pranz. sunny



Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 12:29 pm

eu parca stiam ceva de broscute testoase...
nico, nu stiu draga mea cum a fost ca nu am gustat, eu nu mananc nici miel nici oaie , simt mirosul...mna stiu ca si vita si porcul au miros si gust specific, dar daca nu am fost invatata de mica cu gustul...acum mi-e greu.. deci eu am avut parte decarnaciori, branza, si pita la greu adica placinta cu vbranza si praz..Smile
s-a dus cura...
o iau de la capat azi...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 1:17 pm

dap,despre testoase e vorba.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 1:55 pm

Buna fetele,
aici e o ceata de o tai cu cutitul. Am fost la dentist de dimineata, doar control si radiografii azi, astia nu fac mai mult de un job pe zi, ca obosesc rau.. Wink Raluca a tacut malc si se uita.. Asta pana am disparut la radiografie, cand s-a pus pe un plans zgomotos, drept care doctorita mi-a sugerat sa nu mai vin cu ea data viitoare, cu subintelesuri ca ea nu poate lucra in zgomote etc. M-a cam enervat si am comentat si eu, ceea ce nu prea le pica bine. Oricum data viitoare cred ca se va duce H nitel mai tarziu la serviciu, ca sa stea cu Raluca si sa pot si eu sa merg la cabinet fara sa stresez rusoaica (pare rusoaica dupa accent).

Lyly curaj si mult, mult noroc de la D-zeu! flower

Va pupic, spor la treburi si mai vorbim.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 2:04 pm

Nico si eu am aceleasi ''probleme'' cu migratia si cataratul asteia mici! I love you Vrea pe canapele, vrea s aurce scarile, deschide usile, trage, impinge etc etc.. e caracteristic varstei. Eu ce-i drept reusesc sa fac treaba cu ea pe langa mine, o las sa mai strice ce fac eu, (muncesc dublu) si asa mai reusesc sa mai fac si altele; am ridicat, blocat tot si o las sa umble peste tot, ca si tine cred. O mai tin in tarc e drept pe perioade scurte cand e obosita si numai si numai cu muzica, sta si danseaza acolo pana cade lata de somn. Zicea sora-mea (cea cu fetita de 1 an jumate) ca perioada asta e mai grea decat cand e bebelus, ca te zapaceste..are dreptate, eu cam uitasem de la Luci. Na, acum a descoperit ca poate sa impinga tarcul singura, vrea sa ajunga la prize si la boxe sa ''regleze'' basul.. Rolling Eyes
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 2:26 pm

bine v-am regasit!
va doresc o sapt cat mai frumoasa!
lyly, D-zeu sa fie cu tine,si sa fie cu ochisori!Nico, Eralp - splendoare,ce mai!!!
am mai scris un mesaj intr-o zi, dar,precum netul mg ca naiba......
nu m-am mai putut conecta nu stiu cata vreme......
lumih,eu cred ca ii spuneam vreo 2 la tanti aia obosita.....
mai ales ca e luni azi!
sami,frumos program la buda! sa fie cu spor si la tine!
am fost sapt trecuta sa imi cumpar un tel si o alta cartela, la alt operator!
dar.....m-au lasat astia masca,am renuntat.....
manu,cum esti cu tratamentul?
turc,tu? sa inteleg ca vrei la debrecen????
amy, nu puteti lua alti muncitori in locul lor?

nebuna asta iar incepe cu magarii,cred ca nu se va potoli niciodata!!!
azi nu lucreaza,e acasa, mi-a facut putina galagie,pe aici,prin fata,dar acum e sus, la ea....
la mine e caldut,vreo 15-16 gr, dar sa fie tacam complet eu sunt racita de 1 sapt!

va pupic pe toate!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 2:56 pm

Gallicuto, tot nu ne-ai povestit despre proprietareasa cea nebuna. Laughing Povesteste-ne si noua ce face/ ce-ti face. E de ras sau de plans?! Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 3:48 pm

Am venit.Am doar 3 ovocite,deoarece restul au fost chisturi hematice...pareau a fi foliculi dar cd le-a punctionat a iesit sange..cred ca am inteles bine ce a zis,ca a fost nasol ca majoritatea foliculilor au crescut pe ovarul cu chist endometriozic si eu imi calculasem sa fac fiv cd ovulez pe stangul..dar na,toti au crescut pe dreptul..


dupa ce am plecat, pe drum..al meu a cascat ochii in alta parte si am luat o bordura si am facut pana....nu a putut sa scoata cauciucul sa il schimbe..suna pe Robert patronul de la vila...a venit ala cu un mecanic cu masina

intre timp a oprit un tip cu masina de cluj ce l-am vazut la clinica ..si l-a ajutat sa schimbe pana a venit mecanicul..pe urma mers la vulcanizare ...nu se poate lipi,,,tb sa luam alt cauciuc....

asa ca, ne distram de minune

in rest ,ma rog sa se fertlizeze toti si sa fie de calitate


pupici fierbinti la toate fetele

samiro,tu cum luai utrogestanul,progeasteronul inj
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 3:58 pm

Lylycuta, I love you sunt putine 3? scuze dar eu sunt pe langa subiect..
galli, eu nu fac tratament, G imi mananca si urechile, la sf lunii il provoc la un borcanas..in rest am o lista de analize dar... no money...astept...
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 7:45 pm

manule,pai cu cat sunt mai multi cu atat mai bine..ai de unde alege..
sami,tu cum ai luat utrogestanul si prog inj?
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyLun Noi 21, 2011 8:52 pm

lyly,eu Utrogestan nu am luat,am luat Crinone intravaginal,seara si prg l-am facut la prianz la clinica.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 EmptyMar Noi 22, 2011 7:27 am

Buna dimineata.
Lyly, eu zic ca sunt suficienti 3, poate se fertilizeaza 3 si se prind toti. mamici de gemene avem, de tripleti te asteptam. Wink
Galli, nu pot schimba muncitorii, sunt ai constructorului si daca aduc altii trebuie sa fac tot pe banii mei, deci ii las sa termine si cand ajung la astereala am contractat altii, dar astora nu le zic nimic inca, iti dai seama.
Frumoase povestile cu bebei ale fetelor noastre, eu sunt sigura ca e greu cu ei misunand prin toata casa, dar mai cred si ca e o perioada foarte frumoasa, cu care nu va mai intalniti. Asa ca savurati-o si pentru noi.
Va pup si intru mai tarziu sa va citesc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 15 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-18
Sus 
Pagina 15 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul- 20

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: