Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -16

In jos 
+8
lumy_clt
miha_ela
lyly_mar
samira33
luminita42
menics
galliciana
amy
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyLun Iun 20, 2011 7:35 am

Rezumarea primului mesaj :

Noul capitol sa fie plin de vesti bune !!!
Sus In jos

AutorMesaj
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyVin Iul 29, 2011 7:24 am

URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA clap clap clap
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyVin Iul 29, 2011 7:57 am

bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Wooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuu
Bruniiiiiiiiii cheers cheers cheers cheers
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyVin Iul 29, 2011 8:09 am

brunica mea-felicitari si aici!azi cand implinim 25 de saptamani primim vestea cea buna!deci fetelor se poate!

bounce bounce bounce bounce -asa face bebelina mea acum in burtica! Laughing
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyVin Iul 29, 2011 8:41 am

wow...bruni!!!!felicitari!!!ce veste buna.ai reusit!!!!ma bucur pentru voi.
sarcina usoara si bebe la termen iti doresc.

amy,doamnele astea 2 cu care o sa ma intalnesc cica cer 70 de lei pentru ziua de munca:curatenie in toata casa,baie,bucatarie plus calcat.
eu nu vreau calcat si am apartamentul de 79 de mp.
o sa vad ce fac.

fug la treburile mele...va pup
ma duc la piata de flori sa cumpar gladiole la pachet...le tin in balcon pana maine si maine le duc la biserica.
e mai bine sa le iau cu 2 zile inainte ca azi vor fi prea boboci si pana Duminica se deschid numai bine.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyVin Iul 29, 2011 9:18 am

Bruna, FELICITARI din toata inima. Nici nu stii cat ma bucur pentru tine.

Haideti fetelor, incet-incet se poate sa avem fiecare bebeii nostri.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyVin Iul 29, 2011 9:25 am

Brunaaaaaaaaaaaaaaaaa! love
Dar stii ca aveam asa un feeling! Asta pentru ca ai parut si tu mai detasata, mi-am zis ''sa stii ca se intampla de data asta!!!''
Felicitari pentru sarcina draga mea ma bucur mult de tot pentru tine!
flower flower flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyVin Iul 29, 2011 9:42 am

Bruna sa nu care cumva sa faci excese de nici un fel, saptamanile astea sunt foarte delicate! Fetelor ce veste minunata! I love you

Amy, Sami, Manu, Lyly, Turqoisul.... scumpele hai ca trebuie sa vina randul vostru, uite ca Manu a avut deja premonitii! Smile
Sami poate deschideti o afacere , de ce nu?...Mi se pare o propunere demna de luat in seama, tu imi pari foarte inventiva!
Lyly olandezilor se pare ca le place sa se zgaiasca prin Bucuresti, am constatat asta si eu cu rudele lui H...li se pare interesant si atractiv, nici eu nu intelegeam de ce pana nu am ajuns aici, unde viata e tare aranjata si linistita; prin comparatie Bucurestiul pare tumultos si plin de surprize (placute sau neplacute), in fine e suportabil in vacanta! Smile

Noi am fost ieri in Egmond (aan Zee) la mare. Fetelor la 22 de grade ne-am bronzat binisor, pana si Raluca care statea sub doua umbrele e putin rosioara in obrajori.
Orasul e foarte frumos, ca din povesti, cu casute colorate , toate erau deschise pana tarziu, terase bine facute si meniuri pt. toate buzunarele. Pe seara am mancat la o terasa pe malul marii, H si-a luat pizza,eu si Luci pui si cartofi, eu am baut si bere, m-am ametit putin. Ne-am intors acasa pe la 10 seara, Raluca a dormit in continuare si noi am mai stat la un film. Acum numai eu si asta mica ce ne-am trezit ca Luci si H. nu au facut ochi inca.
Pupicei fetelor!





Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyVin Iul 29, 2011 10:27 am

multumesc fete dragi!
imediat e gata si beta! pese o ora jumate...
am f mari emotii!
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyVin Iul 29, 2011 12:17 pm

z 7 de la transfer: 21,9!
nu e prea putin?
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyVin Iul 29, 2011 1:28 pm

Bruniiiii I love you flower flower flower
In sfarsit o veste buna Very Happy
Felicitari si un bebe cuminte 9 luni la tine in burtica angel

Nu e mica pt ziua 7,tot ce conteaza e sa se dubleze.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyVin Iul 29, 2011 3:08 pm

Doamnele mele dragi...va pupizez.

ce faceti???eu sunt asa de nerabdatoare...abia astept ziua de Duminica.
am fost la Piata de flori si am cumparat 75 de fire de gladiole rosii,catifelate...sunt pe balcon intr-o galeata cu apa.
maine le duc la biserica si le aranjez in vaze...tot maine duc si lumanarea la florareasa si stabilesc ce flori sa-mi puna in aranjamentul ce va sta pe masa in biserica.
vreau sa iasa totul perfect,vreau sa surpind placut pe toata lumea cu pregatirile mele...chiar imi doresc sa ma achit bine de toate "sarcinile" mele.

diseara merg la pensat,vopsit de sprancene si epilat mustati.
maine dimineata facem curat Twisted Evil

affraid affraid affraid nu m-am vopsit la paru din cap affraid affraid affraid
ooohhhhhh...bine ca am un tub de vopsea in casa sa mi-o trantesc in cap in seara asta.

sunt prin zona
clap
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyVin Iul 29, 2011 8:47 pm

samiruto,o sa iasa totul super perfect!!!dc pot sa zica asa....la cat esti tu de perfectionista ,nu are cum sa nu iasa.
sa fii o nasa frumoasa si o matusa batoasa!eeee si nasu pe langa tine...

amy,de-abia astept sa vii cu o veste buna I love you

Lumy,acum au bagat si autobuz etajat prin Bucuresti ,pt turisti in special,sa le arate Bucurestiul nostru superb

maine ma duc pana mama
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptySam Iul 30, 2011 7:30 am

'neata fete

lylly,multumesc pentru urari...le-am zis sa nu-i mai dea de mancare azi ca are 6 kile jumate si-mi rupe mainile. Laughing
ma bucur foarte mult ca nu o sa fie prea cald afara...numai buna vremea.

fug la treburile mele...Samiroiu s-a dus glont pana la banca sa plateasca o factura externa venita prea tarziu aseara pe mail.
oare se pot face operatiuni Sambata???ca parca eu stiu ca nu...s-a dus sa-i puna macar stampila bancii cu data de azi chiar daca opereaza OP-ul Luni dimineata.

va doresc un we asa cum vreti voi
clap
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptySam Iul 30, 2011 9:49 am

Buna fetele,
Bruna, deja au inceput grijile sarcinii si pentru tine! Smile

Samiruto pe cine botezi acum , pe baietelul fratelui tau? Scuze ca nu mai stiu ..O sa iasa excelent, pentru ca tu faci cu placere lucrurile astea!

Se aproprie plecarea lui Luci (lunea asta) sunt putin indispusa, dar ma consolez cu gandul ca in septembrie mergem la Bucuresti. Abia astept s-o vad pe mama si restul familionului.

Ieri m-am tuns putin la coafor , e prima mea experienta cu coaforul de aici, ca pana acum nu m-am dus, mi-a fost rusine ca imi cadea parul prea mult.... La salonul de aici nu se face programare te duci si te primeste sau iti zice sa revii in jumate de ora. Am fost cu Luci si Raluca, H. s-a dus iar sa se holbeze la magazinul cu ''buruieni'' de gradina Smile M-au tuns binisor, a costat 32 euro, parul e tot lung, cu niste scari discrete. Nu stiu ce sa fac insa ca e cam uscat, ce sampoane ma pot ajuta, dar fara sa dau carca de bani, daca se poate..Asta de ieri vroia sa-mi dea Kerastase (parca) sampon si balsam dar ma mai costau si alea 40 euro , asa ca am zis pas, poate altadata..Voi aveti vreo idee ce pot folosi dintre sampoanele astea mai accesibile?
pupici , mai vorbim fetele , ca acum s-a plictisit raluca :-)
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptySam Iul 30, 2011 12:22 pm

lumi asa e au inceput grijile...
deci z7-21,9 ui
z8-39ui
nu a crescut pre mult in 24 h?
astept sa fac luni alt beta la 48h!
offf, parca mi e frica...
pupici..si weekend placut!
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptySam Iul 30, 2011 1:10 pm

buna fetele!

brunica-stai linistita ca e bine..si la mine valoarea nu a fost dubla la 48 de ore ci a fost mult mai mare..exact ca si la tine la 24 de ore era maricica valoarea fata de ziua anterioara!nu iti fa probleme-o sa fie bine-ai sa vezi!numai sa ai grija de tine de-acum incolo!eu te cunosc..esti la fel de agitata ca si mie.ne..pe parcurs te vei schimba..insa acum la inceput trebuie sa ai mare grija!pupicei!hihi..acum am experienta-pot da si sfaturi! Laughing

fetelor-va pupacesc pe toate si va urez un weekend cat mai placut! flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyLun Aug 01, 2011 7:09 am

Buna dimineata, dragutelor.
Sami, ai mai repetat Beta? Cum a iesit?
Noi sambata am fost la un botez, a fost foarte frumos, cu ursitoare si dansatoare, cu muzica live si mancare din belsug. Bebele un cuminte si un frumos.
De zi, la munci, dupa-amiaza cate o fuga pe la casuta si apoi in parc cu rolele ca nu se mai poate.
Manu, tu te mai dai cu rolele?
Pupici !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyLun Aug 01, 2011 7:54 am

va imbratisez...sunt foarte suparata, revin mai tarziu cand voi putea scrie... deocamdata ma retrag un un pic de pe aici...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyLun Aug 01, 2011 8:44 am

va pup fetele mele

abia ne-am tezit...pe la 6 mergem la baita de mir si la un gratar.
ne-am simtiti tare bine,a fost foarte frumos,am dansat de nu mai pot de picioare.
intru sa va detaliez maine ca acum zbor la banca sa fac o plata si tre sa ma duc sa cumpar cate ceva pentru micul dejun ca am socroseniile in vizita si frigideru e gol.

amy,cred ca pe brunica ai vrut s-o intrebi daca a repetat Beta...adiga sunt sigura de asta Laughing
manule,sper sa nu fie ceva grav si sa-ti treaca supararea cat mai curand posibil.

o zi buna tuturor
clap
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyLun Aug 01, 2011 10:49 am

Buna fetele,
azi Luci pleaca..sunt asa de amarata. H incepe serviciul, ramanem iar singurele, eu si Raluca. Raluca e mai sacaita s-ar putea sa fie de la dintisori , am vazut ca-i cresc cam toti, insa doar unul este iesit.
Plecam in tara la 1 octombrie, am fost dezamagita ca am fost nevoiti sa mai intarzaiem, dar atunci am gasit bilete rezonabile ca pret. Costa 320 eur in octombrie, fata de 600 in septembrie.

Brunica ce faci? Nu-ti fie frica, o sa fie bine, D-zeu ne ajuta pe toate.

Samira, Amy ma bucur ca v-ati distrat la botezuri, prima ca nasa, a doua ca invitat Smile

Manule.... Sad Imi pare rau.

Gali, ce mai faci?

Ma duc la treburi, ca pe la 5 plecam la aeroport.

Va pup pe toate flower

Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyLun Aug 01, 2011 2:59 pm

am refacut beta!
z10 - 88,6 ui!
sper sa fie bine !
astept sa vad cand ma programeaza la echo!
pupicei!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyLun Aug 01, 2011 3:34 pm

Bruna! Felicitari! va fi bine! Echo cred ca va fi dupa 6-7 saptamani de sarcina, cel mai devreme.
flower flower flower
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyLun Aug 01, 2011 5:30 pm

buna fetele!

bruna-mergi la eco la 7 saptamani ca sa auzi si inimioara!stiu ca nu vei mai avea rabdare..dar incearca!

manule-sper ca esti bine!te pupam si te imbratisam si noi cu drag!

lumi-pleaca luci dar macar ai buburuza ralucuta sa te consoleze!

sami-asteptam povestiri de la botez!

amy-pupicei!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyMar Aug 02, 2011 8:29 am


Buna fetele,

offff, sa va spun ce am patit... deci: am fost la control, ca de obicei dna dr foarte incantata de cum reactionez la tratament, cu aceeasi intrebare" nu vrea sa faca o spermograma" ( aropos daca gasiti o solutie pt barbati incapatanati si egoisti, anuntati-ma), imi sugereaza sa fac brevactilul sambata... iar acum vine surpriza : iau cutia si stiind ca este ultima vreau sa arunc ambalajul cand in cutie erau trei flacoane de subst activa si lipseau 2 fiole cu ser va dati seama? mi-au facut doua luni numai ser? nu deschideau cutia pana la capat la stimulare ovariana , puteam sa fac niste chisturi de toata frumusetea...Doamne Dumnezeule... poate nici un au spart acei foliculi iar eu asteptam, si numaram ore...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 EmptyMar Aug 02, 2011 9:50 am

Manule, bine ca e doar atat..Drept sa spun si cu substanta activa si fara, foliculii tot se spargeau pana la urma, importanta e stimularea. Tu ai ramas gravida si fara, asa ca nu cred ca sunt hotaratoare injectiile astea pentru tine. Cine ti-a facut injectiile? Uite ca era mai usor de folosit ovitrelle pentru spargere foliculi, e doar o injectie gata preparata, dar din cate imi amintesc e mai scumpa. Oricum imi pare rau ca te-ai amarat, ai sa vezi ca vei ramane insarcinata, nu te mai supara. I love you

Eu pe acasa, cu rutina zilnica, parca sunt lovita in cap dupa plecarea lui Luci. Casa ne pare destul de goala, refuz sa cred ca sta asa departe...Si mi-a venit si cm, ma doare burta, nu-s in cea mai buna forma, e clar.
Va pup deocamdata, sunt pe aici.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 15 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -16
Sus 
Pagina 15 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-22

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: