Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 15

In jos 
+13
lumy_clt
Mona41
patricia
guzelnico
miha_ela
menics
brunadria
galliciana
turqoise
luminita42
samira33
lyly_mar
amy
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyMar Mai 03, 2011 6:27 am

Rezumarea primului mesaj :

Bun venit la capitol nou si sa dea bunul Dumnezeu sa fie plin de impliniri si vesti bune.
Sus In jos

AutorMesaj
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyMier Mai 11, 2011 3:18 pm

eee,mi-am facut injectia,dar mi-am tras si o vanataie geek al meu sot le facea mai bine geek
off,samiruto,nu stiu ce sa iti zic cu mama ta....stiu ca e greu,dar mai incerca macar cateva zile, pana la test,sa nu te mai implici asa tare.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyMier Mai 11, 2011 4:50 pm

Buna ziua, fete minunate!

Profit de perioada mai lunguta de somn a lui Eralp si ma prezint la "datorie".
Saaaamiiii, DD ajuta angel , sa stii tu ca frigul acela e semn de gravideala! bounce Si mie mi se intampla si-mi trecea doar daca ma lua sotul in brate. Incearca sa te odihnesti cat mai mult. Ii ajuta mult si pe embrionasi.
Turqoise-ule, abia astept perioadele alea sa mor de cald in Istanbul. sunny Pana acum n-am transpirat. Se pare ca-i mai cald in RO.
Miha, si eu stiu ca se "topeste" embrionasul oprit din evolutie. Tu conceantreaza-te pe cel puternic. Sper ca ti-a dat si ceva de sustinere. Te asteptam cu vesti bune de la eco. angel P.S. Si eu imi doream un ecograf acasa pe timpul sarcinii. drunken
Lumi, chiar eram curioasa de "spectacolul" Ralucutei. Very Happy Dar se pare ca-i de gashca. Ii place grupul, ca doar asa ai obisnuit-o pe timpul cat era in burtica. Laughing Laughing Laughing
Lylyshor, dar unde iti faci tu injectiile? In burtica sau in poponet? Embarassed Stiu "smecherii" pt ambele variante, avand in vedere sutele de intepaturi pe care mi le-am facut. Very Happy Si da, e bine langa mama, am luat 2 kile in RO, ca ma invitau ai mei si la pranz si la cina. Laughing Laughing
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyMier Mai 11, 2011 6:08 pm

nico ,le fac in burtica Wink

mi-am facut si injectia cu nr 2 suprefact,astazi m-am descurcat mai bine.M-am uitat si pe internet si am vazut ca nu schimbau acul de la injectie ,cu ac acelasi ac scot si solutia,fac si injectia.Eu l-am schimbat...ca dc devine bont affraid ,nu stiu...... dar mi se pare mie ca ramane ceva in inseringa si dc imping nu iese ,ca este in varful seringii de plastic si nu ajunge pistonul...off, ma apuca nervii capului,ca dc nu sunt 0,5 ml...
si am scos aerul,ca parca numai la clexane e cu bula de aer confused
sami,cum mai esti?azi am facut rezervare la robert,am zis in jur de 1 iunie+/- 3 zile,13 nopti...sper ca am nimerit-o Very Happy ,ma bucur ca mai sunt fete de pe dc in ac perioada.Spune-mi,te rog,reteta de la albu pt clexane,ti-a scris-o pe formular tipizat, de retete compesate? sau reteta simpla?

pupici,sunt pe aici,bantui pe internet
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 47
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyMier Mai 11, 2011 8:00 pm

salutare ...
sami , iti tin pumnii stransi! sa fie beta mare!
lyly, bafta draga mea , sa fie fiv ul norocos!
miha, ai grija de tine , o sa fie bine! nu te am sunat ca sunt f ocupata, dar scap eu si de astea si merg si eu mai departe!
manu, super tunsoarea!
nico, lumi , mamicilor ma bucur ca sunteti bine si bebici la fel!
gali, cum esti? eu nu stiu cand vin in frantia! sambata viitoare vine bruni si mergem la o nunta la un verisor! s ar putea sa plec cu el dar nu e sigur!
fetelor va pup pe toate si aveti grija de voi!
mai intru cand am timp!

vreau musai de la sami o veste buna! apoi de la lyly!

o seara frumoasa!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyMier Mai 11, 2011 8:07 pm

lyly,mi-a dat scrisoare medicala si cu ea am mers la medicul de familie care mi-a scris reteta din aia tipizata si trebuie sa nu mai fie trecut alt medicament pe reteta in afara de Clexane.
vezi ca e criza de Clexane.
atunci cand am zis ca trebuie doar reteta simpla am vorbit prostii...nu era bine.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyMier Mai 11, 2011 9:26 pm

Laughing Laughing Laughing Nico asa e! In grup nu plange niciodata!!!! Copil sociabil, ii place la gramada!

Bruna distractie placuta la nunta! I love you
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 10:42 am

fetelor, unde sunteti??


Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 2:39 pm

va pupizez maxim doamnelor!!!

iar am tras un frison azi-noapte...mi-am pus niste sosetzoaie groase in picioare si doar asa am reusit sa ma incalzesc si sa adorm.
in viata mea n-am patit asa friguri...parca vad ca ma paste o raceala de zile mari.

sunt prin zona
clap
Sus In jos
patricia

patricia


Mesaje : 22
Data de inscriere : 02/03/2011

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 2:50 pm

Dragele mele, va sarut si va doresc o zi minunata. Imi pare foarte rau ca nu am reusit sa intru mai des pe forum insa sunt tare ocupata la serviciu in perioada aceasta. Iar sotul este bolnav, are o eruptie pe piele.. cred ca este psoriazis..mda.. posibil pe fond nervos.
Dar trecem noi peste toate cu siguranta. Va imbratisez dragelor.

Samira, ai grija la raceala, este un virus tare urat acum, si sora mea a zacut la pat o groaza si a debutat la fel cu frisoane... nici nu mai stii cum sa o dai cu vremea asta. sper sa nu fie cazul totusi Razz
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 2:56 pm

hello,dragutelor!
eu am o stare de kko, ma rog......
am facut o ciorbica, ma pun sa ordonez niste lucruri pe aici,ca,deh....
mi-e tare pofta de niste gogosi,sau placinte,dar nu stiu daca fac...
e o vreme calduta si frumoasa, dar pe mine ma da peste cap....
cred ca va ploua,in curand,-adica zilele astea......
sami,nasol rau cu mama ta! nu are deloc vointa,si plus de asta e tanara,soro!!!
insri-o si tu pe niste siteuri matrimoniale,ca poate asa isi revine.
sper sa nu te superi pe mine!
bruni, crede-ma ca nu apuc sa te sun, tarzan vine numai tz, nici acasa nu vb.....
tare as vrea sa vb cu tine!
turcuaz, frumos rau nepotul tau!!! sa va traiasca!
cu painea am descuracat-o pana la urma! iese ca lumea! buna rau! geek
manu, sa fiu a naibii daca inteleg freza ta...... scratch
lyly,super ca stii sa iti faci injectiile! sincer,eu nu stiu cum m-as descurca!....
nico,soro, pupam printul!! iti ducem dorul, fa cum va si intra mai des,zau!macar sa ne saluti!
miha,pupici! trebuie sa fii tare!!!
ma duc sa ordonez pe aici,revin! faci cu ochiul
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 3:19 pm

mmamaaaaaaaaaaaaaaa,ce fete frumoase!!!!!
patricia,unde ai fost atata vreme???? faci cu ochiul
ti-am dus dorul!!!!

cred ca pana la urma pun de niste placinte......revin


Ultima editare efectuata de catre galliciana in Joi Mai 12, 2011 3:26 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 3:23 pm

gallinu ma supar fata draga...o sa am de furca zdravan de tot cu ea ca pe masura ce trece timpul devine mai dificila si mai rautacioasa.

deja imi fac planul de bataie pentru urmatoarele 2 saptamani:saptamana viitoare rezolv cu rochiile si in ultima saptamana am in fiecare zi programat cate ceva...iar in ultimele 2 zile am o groaza de chestii de facut.
si tot scriind eu la planul meu de bataie mi-am dat seama ca am uitat sa-i spun floraresei si de trandafirul meu din par...dar o sa-i spun cand ma duc sa duc lumanarile.

cand voi merge sa comand turta am sa comand si un platou cu prajiturele din alea mici si unu cu minipateuri sarate...o sa le pun pe masa cu niste sticle de suc si vin si apa pentru cand vine sa ne ia de acasa finu.
nu vreau s-o chinui pe socrela s-o pun sa faca ea in casa ceva...dupa ce ca ne pune casa la dispozitie sa-l primim pe fin cu alaiul lui acolo..ar fi urat din partea mea s-o pun si la munca...nu m-ar refuza dar vreau sa se simta si ei bine si sa se bucure alaturi de noi nu sa munceasca pentru noi.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 3:40 pm

Patricia pup, bine ai revenit!
Mai Galli esti mortala, vrei s-o mariti pe mama lu' Sami! Auzi, buna idee!..Si io vreau s-o marit pe soacra-mea, poate isi mai slabeste baietii si nurorile cu sfaturile necerute! Very Happy

La noi e soare, eu nu fac mare lucru, butonez pe internet, vad de copil si o sa trag un pilaf cu legume! M-a extenuat munca de acum cateva zile, acum pauza nene!
Ralucuta e in landou acoperita de jucarii, se lupta cu ele, abia o mai vad!Very Happy
Va pupic!

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 3:51 pm

fetelor...sa va povestesc....tatal Adinei este corespondentul masculin al mamei mele...sunt aceeasi zodie...amandoi la fel de imposibili si nefericiti si neintelesi si si si...toate magariile pe care mi le face mie i le face si adinei tatal ei...mai mult...tatal meu si mama ei au murit in acelasi an in aceeasi zi 7 iunie 2009...asa ca am zis ca trebuie sa le facem cunostinta neaparat...sa-si planga pe umar unul altuia Laughing
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 4:11 pm

sami,sa stii ca e o idee buna geek
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 4:48 pm

galli, pana la mine a ajuns mirosul placintelor geek vreau si eu...macar reteta sa imi mai treaca din pofta Rolling Eyes ca saptamana asta numai lapte cu cereale am mancat si la pranz si la cina Shocked

sami, fff buna ideea ta in privinta mamei tale si tatal Adinei! poate sunt predestinati sa fie impreuna, Doamne ajuta angel ai mare grija de puiuti, sunt sigura ca sunt inclusi in planul tau, asadar nu te suprasolicita prea mult angel

o iau usor spre casa, vine cumnata-mea la mine si n-am nimic de mancare, valeuuuuuu scratch ma descurc io cumva Question
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 5:22 pm

pai,soro, si ce mai asteptati????????????,,
eu nu stiu de ce nu puneti la cale odata intalnirea!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 5:32 pm

soro, acum am scos aluatul, am pus deja la prajit restul, si incep sa fac placintele!
va astept cu draga inima!!!!!langosi, placinte,cum vreti voi!.....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 6:20 pm

aoleeeuuuuuuuuuuu....am apa in gura!!!
ce ne faci galli???

eu am papat capsunele.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 6:50 pm

Laughing Laughing Laughing
fetelor...cumnata-mea s-a agitat azi toata ziua...a bagat aspiratoru'....a spalat pe jos in toata casa...a maturat curtea....doar-doar i se declanseaza nasterea...si nimic!!!!
Laughing Laughing Laughing

galllliiiiiiiiiiiiiiiiiii,vrem placinte sau gogosi sau ce bunataturi faci pe acolo!!!!!!!!
bounce bounce bounce
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyJoi Mai 12, 2011 9:01 pm

soro, hai, veniti!!!
sa mor de va mint, mi-a iesit un aluat!!!!!..........
no comment!!! jos cu palaria!!!!
dar, am mai bagat si la congelator, nu am putut sa il fac pe tot!
sa vedem cum e si de la congelator.
umplutura, simpla de tot - ceapa solzi, calita,inabusita bine, apoi ardei,mazare,ce am mai gasit
si ceafa de porc fiarta cu branzeturi! drunken e ca lumea rau!
hai,va astept:nu stiu sa pun poze...... drunken
sami , daca vii cu beta mare, sa mor! de nu iti pun 2 placinte!!! cheers

soro, ea treb sa nasca maine?
e vb de nevasta fratelui tau sau ma incurc eu in stiinta?
nastere usoara, suntem si noi acolo,cu ea,cu voi!!!!!Doamne ajuta! angel angel angel
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyVin Mai 13, 2011 7:07 am

neatzaaaaaa

da galli,e nevasta fratelui.
pe 14 are termenul insa i-l scoate azi.

va doresc o zi faina tuturor
clap
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyVin Mai 13, 2011 8:03 am

Buna dimineata.
Scuze de absenta, dar ieri am avut un car de trebi la munci si acasa.
Sami, tare rau imi pare de faza cu mama ta, dar in acelasi timp ma bucur pentru tine ca ati reusit sa plecati si sa va mutati in casuta voastra. Te duceai cu capul pana acum... Important e sa ai grija de tine, vad ca ea se ingrijeste, adica manancaaa fara numar, din pacate. Si ...care Adina? Very Happy
Galli, pune soro reteta de foietaj pentru placinta, eu am incercat sa fac niste croissante si dupa ce am facut bataturi in palma de la aluat si intins pe masa, au iesit niste gloante, tari de tot... asa ca le-am aruncat. Iti mai vine ciclonul sau esti deja gravidoasa in 2 luni?
Turq, esti la cura de slabire si papi cereale Fitness?
Manu, mie imi place cum iti sta cu noua tunsoare, esti sexoasa.
Nico, chiar, intra macar sa zici ceva, sa stim ca esti ok.
Lumy, imi place cum povestesti de Ralucuta. Mi-o si imaginez smotocind jucariile.
Lyly, foarte tare esti, ca si alte fete de pe aici, bag seama, eu nu am reusit sa-mi fac injectiile singura, doar sotul ma injecta.
Patricia, bine ai revenit. ref la sotul tau am cunoscut o tipa care mi-a zis ca tine destul de bine psoriayisul in frau cu creme de galbele cu propolis, luata de la magazinul apicol (in spate la CEC, in centru, langa Molul nou).
Ieri nu am rezistat si mi-am luat panza sa cos un nou goblenas, care mi-a sarit in ochi. E mai mult o schita, dar e tare haios, cred ca luni e gata, si o sa vi-l arat.
Pupicei si o zi frumoasa !
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyVin Mai 13, 2011 8:36 am

neata si de la minee!

fetelor, e un soare la cj, de trebuie sa imi pun ochelarii de soare ca altfel nu reusesc sa vad bine Very Happy


sami, nastere usoara cumnatei tale si bebe sanatos, poate ca nu am fost pe faza eu dar de ce nu a lasat-o pe 14 sa nasca? adica pana maine?

galli, multumesc frumos pentru placintele, au fost delicioase, sa traiesti si sa mai faci Very Happy

amy, da, cereale Fitness dar nu pentru ca vreau sa slabesc ci pentru ca le prefer la micul dejun si oricand cand nu am posibilitatea de a iesi la masa si pachetel la birou eu nu imi pun niciodata Rolling Eyes

manu, si mie imi place freza ta I love you

sunt prin zona geek
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 EmptyVin Mai 13, 2011 9:00 am

buna dimineata!!!

galliiii?? si eu vreau reteta de foitaj... lasa soro freza..oricum creste parul...si se aseaza zilnic altfel... hihi...nu e nimic de inteles din ea.. ca nici eu nu inteleg Razz

samiruta - nastere usoara cumnatei...si vorba fetelor.. ce mai asteptati, pune cu adina de o intalnir... acum mai in gluma mai in serios, adevarul este ca, singuratatea este cumplita...

lumi, de cate ori povestesti..imi imaginez...la voi acasuta ce frumos trebuie sa fie...

turqois, scoate draga Cool si costumul de baie...

amy...ocupata tare daraga... asteptam goblenasul..

eu organizez o excursie la Cheile Dobrogei, maine mergem cu colegii...la un gratar... vremea e faina...asa ca ar trebui sa fie fain...
si normal ca ..desi ma tin ca"nu mai tin calendar, bla, bla"...sunt in perioada HOT..deci.. pe treaba Smile
v-am pupat ma apuc de liste pt excursie..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 15
Sus 
Pagina 4 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 9
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul-10
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul -11

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: