Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-13

In jos 
+15
SOS Infertilitatea
lyly_mar
mirela2
brunadria
luminita42
lumy_clt
beatrix69
samira33
miha_ela
galliciana
Mona41
menics
turqoise
guzelnico
amy
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Ian 27, 2011 10:02 am

Rezumarea primului mesaj :

Bun venit in capitolul nou si sa fie unul cu noroc.
Sus In jos

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyMier Feb 23, 2011 4:21 pm

manule,daca are voie un nr limitat de carbo...sa-i dai faina-fie ea si integrala nu-i o idee stralucita...cantittaiv ii reduci drastic portia de papa.
daca are liber la nr de carbo consumati....poti faca fara numar.
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyMier Feb 23, 2011 5:05 pm

buna ziua!
cred ca am avut cea mai groaznica noapte din viata mea!
cu delirari ca mor si alte tampenii!
pe cand sa se aseze toate la locul lor, febra a reaparut aseara 40!
nu am inchis un ochi toata noaptea!
nimeni nu a stiut ce sa mi faca! desi aveam perfuzie cu antibiotic tot aveam febra!
am facut dimi echo, sange urina! toate s bune!
nici dr ii nu stiu care i pb! sunt f speriata!
sper sa o scot la capat ca nu mai rezist!
nu v am citit! ma simt f obosita!
sper ca sunteti toate ok!
pupici!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 7:32 am

Buna dimineata, dragele mele.
Eu la munci, fara chef, dar na, tre sa ma apuc de ceva Smile .
Doamne, Bruna, este ingrozitor ce ai patit. Sper ca acum esti mai bine. Asteptam vesti bune.
Meni, vreau si eu reteta de placinta, cine stie, poate le fac piticilor ca in we sunt la noi.
Va pup cu drag !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 8:53 am

neata dragelor!
off bruni, ti-ai revenit??
fetelor m-am convins si eu ca o poti pati si in spitelele din strainatate, am o prietena care face a doua operatie de implantla mandibula, si din fericire ieri a plecat acasa ( sta in italia) dar imi spunea zilele trecute ce au chinuito infirmierele, i se umflasera si invinetisera mainile ca nu-i nimereau venele pt perfuzii, ca sa nu va spun ca prima interventie daduse gres din cauza medicilor cu care se judeca acum... asa ca doamne fereste sa nu ajungi prin spitale...

amy, sa stii ca nu au iesit prea une sau ..ma rog nu sunt ca alea facute de bunica Sad ...imi iau inima in dinti si voi suna la cluj la matusa-mea ca ea sigur mai face...bine eu le-am adaptat ca am combinat faina alba cu cea neagra...si eu cred ca bunica le framanta cu lapte totusi... ei mi-am facut pofta...

samira, nu are numar limitat de carbo, are voie paine arabeasca, in ziua respectiva, pizza vegetala samd...deci eu am adaptat chestia adica va manca o placinta la parnz si una seara ..umpluta cu praz tras la tigaie...

la noi se chinuie sa ninga, adica e ceva mazarica...si e frig...brrrr...si eu cu gandul la primavara...

Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 11:32 am

Ziua buna, fete dragi,

manu, cred ca stiu despre ce placinte e vorba,cred ca sunt acelea din aluat nedospit pe care buni le face cu lapte prins(acru) sau iaurt, nu? daca vrei o sa o intreb pe mami cum se fac, cred ca am si eu reteta dar desi imi plac fff mult, nu am facut niciodata.

sami, 120 de perechi de pantofi ziceai? affraid cred ca ai nevoie de o camera special pentru pantofii tai! sa stapaniti sanatosi LCD si celelalte lucrusoare cheers

mona, fata isteata. bine ca ai realizat la timp si ai actionat in consecinta, bravo!

mihaela, gravidutzo, cum te simti?sa te hranesti bine si sa nu uiti sa bei cat mai multa apa!!!

brunica, Doamne ajuta sa te faci bine cat mai curand angel

mamicilor, trimiteti neste poze cu piticii sa ne mai incarcam cu optimism ca altfel cadem in butoi rau de tot faci cu ochiul

aaa, referitor la testele de ovulatie, la mine arata doar o singura liniuta incepand din z 16 si pana azi z 23, nici nu stiu ce sa mai cred, ori sunt proaste testele, ori nu ovulez luna asta, ori ovulez dupa z 23, ceea ce e nasol de tot!!!
va pupicesc pe toate, fara numar love
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 11:45 am

neata fete dragi,
merci de griji....
Bruna, fata draga, suntem cu tine si sa-ti dea DD sanatate...
All, big kiss....ca deh, mi-am facut "mana" in engleza in ultima vreme....Smile
dar m-am intors la frumosul grai romanesc si la cel ebraic...
ieri m-am vazut cu un tip aici, si am iceput la un ceai, si am urcat la el sus ( ca statea deasupra cafenelei ) dupa ce eu am facut o tura sa vad de o casa de inchiriat...
am urcat la el si fetelor am ramas trasnita...
tipul e antrnorul (fostul) echipei nationale de planoare...avea acasa vreo 20 de planoare machete pa care le face singur...etc..
am stat cu el pe net si mi-a explicat toata filozofia planoarelor si a avioanelor usoare..
am mancat sarmale impreuna, ca-i gatisa ma-sa ca e poloneza...
ff misto tipul numai ca nu se pune prob de o rel cu el ca e tare mic de inaltime...iar eu sunt o mare gloaba...
oricum nu ma atrage sexual, dar am stat la barfa cu el despre toate pana la 12 noaptea...
apoi m-a dus acasa si ..
ce credeti ca am stat cumite? no way...
am intrat pe net si m-am "tacluit" cu un romanas de prin suedia...pana la 4 dimineata....
stati linistite ce e cu videocamera si pe sckipe....
a fost misto ca dupa ce ne-am schimbat noi cateva amabilitaturi, m-am prins dupa regionalisme ca e moldovean....in scris ma refer....si am ras amandoi de faza asta...
apoi am dat-o pe skipe si mi-a fost tare drag sa aud vorbind pe unul cu accentul meu ( ca si eu mi-s de la Moldova Smile si am behait o gramada si nu ne gasema cuvintele in romaneste si o mai bagam pe engleza...
si el e de vreo 10 ani pe afara...
Nu ca iese ceva de aici, dar a fost misto....
asta e radiosantul...
va pup si o zi buna
love

editez sa va zic, ca azi ma duc cu seicul sa vada si el apartamentul, care desi e misto si e cu o tipa faina...nu are aer conditionat, desi are directii de aer ff bune dar tutusi e cu geamul stre vest, deci toata dupaamiaza e expus la soare...
sa vedem...si e si cam scump....
dar e la doi pasi de servicul meu...
mai am una diseara sa o vad, in care desi e cu o tipa, am eu etajul meu si ea pe al ei...
are aer cond...
ma duc sa vad...
daca nu, am sa caut poate ma mut singura, dar parca nu as vrea, ca eu sunt comunicativa si nu imi place singuratatea...
sa vedem...
pup
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 11:54 am

turq,sau ai ovulat inainte de ziua 16.

io am boala la pantofi...si sotzulache are vreo 40 de perechi-ceea ce mi se pare foooarte mult pentru un barbat-bine ca tot eu i-am luat ,asta-i alta poveste:lol:
si ai dreptate...avem un dressing urias,pana in tavan cu 3 usi si foarte adanc si acolo avem numai si numai pantoafe in cutii.

cand o sa ne facem casutza..o sa-mi fac dulapuri multeeeeeeeeeeeee sa stau cu ele goale-desi nu cred ca voi reusi performanta asta vreodata.
si acum suntem 2 oameni in 3 camere si avem dulapuri,dressinguri uriase in toate camerele,in holuri,inn balcon si-s pline ochi...si triez in fiecare an si dau si haine si incaltari...dar cumparam ca nebunii mai mult decat dam.
as vrea sa nu mai facem asa...si mereu ne propunem sa fim mai moderati...dar se pare ca u ne reuseste.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 12:30 pm

scratch turqois mama, pai tu nu faci testele din z9-10? ce cauti in z 16???? vorba samirei ...s-o fi dus ovulatia ta... eu am avut 2 zile doua linii...dupa care am aruncat testele si am prestat la liber, ha, ha...

pai, mona iar te muti??? mai mai, sangele apa nu se face... da' imi place ca nu te lasi, bravo!! succes!!

sa mai zic ceva: turqois, placintele sunt cu drojdie, totusi... ceva de genul asta
Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Plac8



Ultima editare efectuata de catre menics in Joi Feb 24, 2011 12:37 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 12:31 pm

hmmmm...am niste nervishori nervosi care imi dau tarcoale...dar vreau sa fiu tare si sa nu le permit sa ma acapareze ca daca le dau voie...explodez nu tocmai frumos...si am decis pentru ca nu mai vreau sa ma enervez indiferent ce s-ar intampla. Laughing
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 12:38 pm

auuuu ce am facut , de ce e asa de mare???
scuze..
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 12:51 pm

Laughing ai latit paginaaaaaaaaaa
cred ca trebuie micsorata poza...cine vrea s-o vada mare....sa o deschida

arata foarte bine placintele tale.
si eu vreau sa incerc maine o reteta de chec de ciocolata cu iaurt,reteta pe care o faceam in adolescenta si iesea un chec foarte vartos si gustos.
mi-am storcosit creierii si mi-am adus aminte reteta...sa vad daca mai am mana formata pe prajitura aia acum.
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 12:57 pm

salutare...
sunt mai vioaie azi! sper sa nu mai cobesc !
deocamdata mai stau in spital , nu stiu pana cand!
abia astept sa plec acasa , m am saturat , mi e dor de casa mea!
pupici!
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 1:06 pm

da manu, astea sunt !!!
fetelor, am inceput din z16 si aparea o sing liniuta, iar aseara a aparut si cea de-a doua insa ff pala, abia se vedea, dar era acolo, ceea ce ma face sa cred ca ovulez tarziu, nicidecum pana in z 15. si nici simptomele nu le-am avut inca, abia azi am simtit cateva intepaturi, cele pe care le simt de obicei in preajma ovulatiei, deci....

fetelor, am primit deja cadoul de ziua mea, un weekend la spa, asadar diseara ma apuc iar de bagaje..yupyyy bounce
aici imi voi reincarca bateriile:
http://www.aquarockspa.ro/
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 2:24 pm

manule,arata bine placinta aia Very Happy
sami,dc nu e grea retea aia de chec cu iaurt ,adica nu greu de facut ,mai ales pt mine,nu o pui si tu colea ,pt noi?
si io am nebunia cu pantofii,dar parca 120??!!! ,ma gandesc ca nu pre am timp sa ii port...ca se demodeaza...parerea mea Very Happy
turqoaise,sigur ai ovulat inainte de z 16,linia pala era de dupa ovulatie...
bruni ,refacere grabnica!
mona,sa ai spor la cautat si inchiriat!....
io am mai facut o eco,asa de distractie...ca sa nu imi ies din mana Very Happy si dr mi-a zis ca nu ar mai fi chist endom pe ovarul operat(drept),si ca pe ov stg am doar un dar chist hematic(ala care tb sa dispara cf spuselor lui marinescu) ,dar ce ma socat e ca, mi-a zis ca de ce am endometru asa de subtire:4,9 mm affraid ,fiind in ziua 24 de CM cd tb sa ma pregatesc de CM ,si ca nu era secretor..ca am luat ceva tratament??,io nu am luat nimica,..doar vitex si macca..si a zis si ea ca nu influenteaza ..asa ca nici io nu pricep de ce e atat???!!!ca in ziua 17 de CM era 7,2 ( la prima eco pe care am facut-o dupa laparo) ......
pupici la toate fetele
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 2:26 pm

tongue sami, nu stiu sa pun poze si pace...scuze ca am stricat pagina...da na' atat moam priceput...

bounce bounce bounce turqois daca vin cu placinte ma iei si pe mine?? hmm...cred ca as avea nevoie si eu de asa ceva...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 2:36 pm

lyly, da ce-ti veni tie sa faci iar echo??bine ca nu mai sunt chisturile...

turqois...si la mine tot doua slabe au fost 2 zile dupa care numai aia ce control...am tras eu cocluzia ca trecuse ovu... acu sper sa nu ma fi inselat...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 2:45 pm

Meni, chiar arata bine placintelele. Mi-ai facut o poftaaaa.
Lyly, ce macca iei ca de cateva zile ma tot ameteste cineva cu niste produse Forever si eu sincer nu prea sunt convinsa, printre care si ceva cu maca-macca. Very Happy
Ati testat vreuna minunile alea de la Forever, ca pe mine m-au dat pe spate ce preturi au...?
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 2:51 pm

buna fete,
noi suntem bine, nimic spectaculos, pot doar sa raportez o vreme urata, ieri chiar a nins, dar nu atat cat sa se depuna si e friiig!... azi stau acasa,lucia s-a dus sa mai ia mici cadouri pentru fetele de acasa.

bruna, sa te faci bine curand draga mea! I love you

mona, sper sa gasesti ceva convenabil de inchiriat, pup mare, sa nu te descurajezi, mergi inainte si distreaza-te!

turqoise, sa faci totusi si niste teste de ovulatie intre z7-z15, nu se stie niciodata...tu ai cm de peste 35 zile? linia pala la testele de ovulatie nu inseamna nimic, trebuie sa fie ori la fel de colorata ori chiar mai intensa decat linia de referinta ca sa fie testul pozitiv. frumos cadou ai primit !! cand e ziua ta?.. Smile

manule, pai ce sa faca ralucutza, e o hotomana Smile in timpul zilei doarme putin in tarc si pe urma incepe sa ceara sa fie luata in brate, unde doarme sanatos!.. noaptea nu adoarme daca nu-mi simte respiratia pe aproape, se culcuseste si covrigeste gramada peste mine, ma trezesc mereu s-o indepartez, iar daca o mut la ea e suparata foc, pune buza si plange..:-)
in alta ordine de idei daca tot esti in toiul analizelor , poate ar fi bine sa te conrolezi si pe la tiroida, ca prea zici de nodul ala in gat, sunt analize simple de sange si control la endocrinolog, zic si eu, asa de precautie..

fetele va pup pe toate!!!I love you

PS. aici am pus poze de cand raluca avea 6 saptamani si ceva

https://s1102.photobucket.com/albums/g449/astravio/raluca%206%20weeks%20old/

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 3:05 pm

lumiii doamne cand a crescut draga? pfiuuu ce mai trece timpul...auzi dar H? ce zice? cu el nu doarme raluca???

mi-am facut echo la tiroida si mi-a zis dr ca nu am nimic...ca este din cauza stresului...mda...toate sunt din cauza stresului.... la naiba...

lyly, eu faceam des inainte de a se apuca G de dieta, un chek economic de pe net ... asa se si numeste, foarte bun, si simplu...pana si sora-mea care nu gateste, ca doar sta cu soacra...pana si ea il face ca ii iese intotdeauna... e ceva cu un pahar (150) de iaurt, si dupa pastrezi paharul ca unitate de masura..
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 3:20 pm

cu H dormim doar in week-end, ca altminteri s-ar duce cheaun la serviciu.. Crying or Very sad
iar eu ''dorm'' cu el, cand apucam .!
ce sa facem manule, astea-s sacrificiile de rigoare, nu mai poate fi chiar ca inainte...
bine ca nu ai nimic la tiroida, stressul , grijile de fiecare zi si cele pt. viitor , chiar ca sunt un dusman.
las c-o trece si perioada asta...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 3:27 pm

mda, corect, lumi I love you
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 3:28 pm

Ptiu, sa nu fie de deochi. Ce mare s-a facut si ce ochisori jucausi si curiosi are. Very Happy
Frumoasa foc, Ralucuta !
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 4:04 pm

Amy,nu e de la Forever,parca Inovactis...ceva in genu asta ,nu mai tin minte ....costa 94 de lei
manule,nu cred ca a vazut bine dr ieri la eco,nu am incredere.....
LumyH ,este o minunatie Ralucuta! sa iti traiasca!cu cine semana mai mult?lasa ca o sa dormi tu,mai incolo...ai timp.... Very Happy
pupici fetele
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 4:26 pm

v-am pupicit, ma pregatesc de plecare, merg sa-mi vad nepotul care a facut varsat de vant si sta acasa...i-amm luat o carte si de cand a aflat ca i-am luat, ma asteapta in fiecare zi sa i-o duc...asa ca azi, nu vreau sa mai las copilul sa ma astepte.
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 EmptyJoi Feb 24, 2011 4:33 pm

hellou gagici!
bruna-ai grija de tine papusica!!!sanatate multa multa!
hihi..una mai activa ca alta si tare vorbarete sunteti azi! Razz
uff..numai eu mi-s tintuita la pat!atat cat rezist!ca trebuie sa mai bantui prin casa macar putin!si am intrat in impas-nu stiu ce sa imi mai fac de mancare! Sad in rest..nici un semn-stiu ca e devreme-asa ca stau cumintica in pat..iar pe saptamana viitoare vine si vestea ca am 2 bebici! Laughing
pupici la gagici!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 21 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-13
Sus 
Pagina 21 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul- 19
» Discutii zilnice de tot felul-6
» Discutii zilnice de tot felul-17

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: