Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-13

In jos 
+15
SOS Infertilitatea
lyly_mar
mirela2
brunadria
luminita42
lumy_clt
beatrix69
samira33
miha_ela
galliciana
Mona41
menics
turqoise
guzelnico
amy
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyJoi Ian 27, 2011 10:02 am

Rezumarea primului mesaj :

Bun venit in capitolul nou si sa fie unul cu noroc.
Sus In jos

AutorMesaj
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 47
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptySam Feb 12, 2011 12:07 pm

nico , te am lasat graviduta si te gasesc mamica! felicitari din suflet sa cresteti mari sanatosi si voiosi!
pupicei..
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptySam Feb 12, 2011 12:14 pm

sami-a zis drul ca diferenta e mare intre foliculi..4 sunt babani iar 12 sunt un pic mai micuti..de asta mi-a zis sa continuam inca 2 zile cu stimularea-poate cresc si ceilalti..insa mi-a zis ca cei mari s-ar putea sa se duca..
nu stiu-dar parca sunt proasta cand sunt in cabinet..nu mai stiu sa zic nimic..nu-mi iese nimic pe gura!nu stiu ce sa zic-sper sa fie bine!o sa vad luni cum stau!pana atunci ma rog sa creasca foliculii mici si sa ramana si cei mari..
ufffffff..
bruni-ma bucur ca esti bine!ca ti-ai rezolvat toate cele si incepi si tu!bafta fata frumoasa!
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptySam Feb 12, 2011 12:18 pm

a zis ca am raspuns ff bine la stimulare dar nu intelege diferenta asta intre dimensiunile foliculilor..a zis ca mai bine prefera cele 12 ovocite atata timp cat sunt acolo-decat sa se bazeze pe cei 4 si sa renunte la ceilalti-care a zis ca nu sunt buni ptr ca nu sunt maturi!!
nu stiu ce sa zic..insa mai bine nu imi mai bat capul ptr ca incep sa ma stresez si nu e bine!
ma las in voia Domnului si pe mana medicului!ce-o fi o fi!insa eu voi fi graviduta pana de ziua mea!e musai! Very Happy
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptySam Feb 12, 2011 2:05 pm

asa sa-ti ajute DD,miha.

fetelor....sunt incantata de mancarea de linte.
nico,apucasem sa pun lintea la inmuiat asa ca am fost foarte atenta la fiert...si bine am facut...am dat focul la minim si doar 2 clocote au fost necesare si a fost fiarta-dupa ce a stat toata noaptea la inmuiat.
am scurs-o...am tocat o ceapa si am calit-o in ulei de masline pana a devenit transparenta...apoi am rasturnat lintea deasupra...am pus pasta de rosii fara zahar,sare,piper,o cescuta de apa si am lasat sa mai clocoteasca 5 minute.
am stins focul si am adaugat marar proaspat tocat si un catel de usturoi.
a iesit foarte buna...este ca o fasole scazuta.
am mancat cu peste si a fost foarte bun.

e prima data cand fac eu linte si am decis asta pentru ca imi e recomandata in regim-genereaza un raspuns glicemic foarte scazut al organismului-doar 20% din amidonul continut de linte este transformat in glucoza...este insa foarte satioasa si o proteina buna.
o sa incerc si alte preparate cu linte.

va pup dulce...acu' mi-am pus burta la cale si ma duc sa fac ordine in balcon ca s-au strans iar troace.

mai fete...daca va zic o chestie:tin regim de la inceputul anului si de atunci am mai mancat zahar doar de 2 ori:prima data la ziua mea-o felie de tort si a2a oara Joi-a fost ziua unui coleg si ne-a adus prajituri.
ce mi se pare interesant e urmatoarea chestie:la ziua mea eram dupa 2 saptamani de regim si am mancat doar o jumatate din felia de tort ...mai mult nu a intrat...insa acum 2 zile,la ziua colegului,am zis ca mananc prajitura servita...ei bine, nu am putut...am luat prima linguita si literalmente mi s-au strepezit dintii din cauza gustului de dulce...mi s-a parut un dulce foarte,foarte agresiv...colegele imi spuneau ca nu e asa dulce praji aia,ca mergea chiar mai dulce insa mie mi s-a parut deranjant de dulce.
Diabetologul mi-a spus ca,in timp, dupa o buuuuuuuuuuuuna bucata de vreme de regim o sa ma obisnuiesc cu dulcele suav al fructelor si al fructozei incat nu o sa mai pot consuma zahar.
si ma bucur tare mult ca dupa 6 saptamani de regim au aparut primele astfel de semne.

hai...acu' chiar ca am plecat
clap clap
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptySam Feb 12, 2011 3:04 pm

fetelor, pupici tuturor, v-am citit cu interes, dar nu prea pot sa stau azi la vorba, cu toate ca tare as vrea sa zic si io cate ceva! Very Happy
h si luci sunt la supermarket si vreau si eu sa bag un aspirator -in premiera- cat doarme broscuta.
ieri am fost la cumparaturi cu luci si raluca, am cumparat doar un pulover si colanti dar a fost interesant cu landoul prin magazine .. Smile

puuuuup! succes tuturor in tot ce faceti! Smile
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptySam Feb 12, 2011 7:52 pm

va pup fete

i-am facut Samirutzului clatite...i-am facut cam multe...ii sclipesc ochii Laughing
de cand tin eu regim ii fac si lui dulciurile numai cu fructoza si faina integrala si vad ca nu a simtit diferenta...si chiar e mai sanatos asa.

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptySam Feb 12, 2011 8:33 pm

eu va doresc o seara placuta
noi ne bagam la o comedie
clap
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyDum Feb 13, 2011 10:44 am

hello girls
sunt singurica pe aici???

aseara ne-am uitat la 2 comedii foarte haioase.

uraaaaaaaaaaaaaaa.....am primit vesti bune de la Budpaesta...ne-au iesit cariotipurile ok amandurora...si ne-am inscris oficial in cursa pentru FET-luna Aprilie...e doftorashu nostru la clinica in perioada aia.
uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......

cred ca sunt cu capu' deja...de 4 ani m-am obisnuit sa fiu numai intre FIV,FET si analize...si acu' parca simt ca am revenit iar la "normalitatea" mea...ca tot va ziceam io ca ma simt fara directie fara ele...si ma simt bine.

va doresc o Duminica placuta.
clap
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyDum Feb 13, 2011 11:11 am

samiruto,in sfarsit o veste buna!
ma bucur tare mult I love you .....dc te simti bine,asta e tot ce conteaza!
lintea nu e cam ca fasolea??ma gandesc ca pica cam greu ....cred ca am si io prin casa...as face salata...ca am inceput sa nu mai mananc carne,lactate.....am mancat mai mult peste....si am rezistat fara cafea....cu berica e o problema, mica,dar o tai io si pe ea de pe lista!...incet-incet...

mihaela,bafta multa!
bruni,hai ca o sa bifezi si laparo asta pe lista ta lunga....sa de DD sa vii cu vesti bune!

nico,deja ai baiat mare... flower
lumy ,ce iti fac gargaritele?
LumiH,cum a fost la shopping?
galli ,pe unde esti?ai mai terminat din treburi?

io stau in pat...mi se pare tare frig afara.... si de maine o iau de coada cu serviciu What a Face
pupici si sa aveti o duminca frumoasa


Ultima editare efectuata de catre lyly_mar in Dum Feb 13, 2011 11:51 am, editata de 1 ori
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyDum Feb 13, 2011 11:24 am

lyly,asa este,lintea e cam ca fasolea...dar nu este grea deloc...si vis-a-vis de consumul de carne...ieri mi-am dat seama si eu cam mancat carne doar de 3 ori saptamana trecuta...fara sa-mi propun insa...am mai mancat de vreo 3 ori peste si in rest doar legume,lactate,fructe si cereale-seminte.

Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyDum Feb 13, 2011 11:31 am

Buna dimineata fete dragi, ce faceti azi? E frumos afara, vrem sa iesim cu Sophie in parc.
Cine zicea dintre voi de chinezescul de la Liberty Center, etajul 2? Lumy parca, nu? L-am testat ieri, suuuper bun. Aseara am iesit la o carciuma mexicana, a fost ok ca variatie.
Sami, eu am gasit si linte la conserva, de la Maxim's, e foarte buna si asta. In rest am mai cumparat cate ceva pentru bebe de la reduceri, vor fi bune la vara, si cateva chestii pentru iarna urmatoare.
poop, intru mai incolo din nou
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyDum Feb 13, 2011 3:44 pm

merci bea

eu mi-am terminat treaba...am mai sters prafu,am mai dat o talpa prin casa
nu prea am chef de nimic...ma doare burta si unghiutzele mele cer pedichiura deja
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyDum Feb 13, 2011 5:46 pm

ciao scumpelor!

I'm back lol!
am avut o vacanta minunata, cu muuult soare, partiile au fost superbe, totul a fost de vis pentru noi doi, insa mai putin pt. prietenii nostri deoarece ea a avut un accident destul de urat pe partie si s-a ajuns si pe la politie ,spital, declaratii si urmeaza sa ajunga si pe la judecata, noroc ca si-au facut asigurare la insistentele noastre chiar inainte de a iesi din tara...in rest totul a fost minunat insa tot ce e frumos se termina repede
What a Face

miha, ce rapida esti Very Happy Doamne ajuta sa fii super gravidutza de ziua ta angel

va pupicesc, fug la despachetat, urata treaba afro
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyDum Feb 13, 2011 8:02 pm

salut fetele,
lyly ofertele la shopping nu au fost mare branza,dar pana la urma am gasit ceva; luci vroia cizme, a gasit ceva dragut si ieftin in amsterdam si a mai pus ochii pe o pereche din piele, foarte frumoase, lungi cu o talpa mai sanatoasa,astea insa sunt mai scumpe 100 eur... in rest a luat un pulover, o scurta si un tricou pt. prietenul ei..a si a vazut un pardesiu frumos la 50 eur, asta sigur mergem sa-l luam. cea mica a stat cuminte vineri cand ne-am dus la cumparaturi , dar la un moment dat i s-a facut foame si si-a mancat biberonul in masina, i l-a dat luci, ca eu conduceam.. cam astea au fost ''aventurile''..
sami ma bucur ca ati stabilit programul si ca dr. ti-a dat reply!

pup fetele toate, nu mai pot sta ca plange cea mica..:-(



Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyLun Feb 14, 2011 8:13 am

Buna dimineata dragele mele.
Eu ma refac dupa we cu piticii. Very Happy
Au plecat cascadele urlatoare, cred ca au scris in material toate prostiile.
In rest, sunt cu gandul numai la san, care ma tot inteapa, dar am mai citit pe net si peste tot scrie numai de bine de prof.dr. Blidaru. Pe 22 am programare la el si sunt sigura ca o sa ma cheme la operatie. Dar oricum vreau sa scap odata, sa pot sa-mi vad linistita de povestea cu bebele.
Sami si Miha, tare ma bucur pentru voi, sa dea Dumnezeu sa iasa asa cum va doriti. Sami de unde iei fructoza si cum o folosesti, adica ca si gramaj cum e comparativ cu zaharul?
Lumi, cred ca erati tare dragute in magazin toate trei. Very Happy
Mona, Manu, Nico, Alinuta ? Pup toata gasca de fete dragi.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyLun Feb 14, 2011 8:49 am

va pup si eu !
sunt intoarsa din vrej azi, daca imi revin poate intru mai tarziu...
va doresc o zi cat mai frumoasa, plina de iubire
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyLun Feb 14, 2011 9:59 am

va pup

amy,fructoza o cumpar din supermarketuri..la raionul cu produse pentru diabetici se gaseste.
ca si putere de indulcire juma de lingura de fructoza face cat o lingura de normala de zahar.

va doresc o zi faina
clap
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyLun Feb 14, 2011 11:22 am

Buna ziua, Valentinele mele minunate! La multi an1! La multi an1! La multi an1!

Ce-i linistea astea pe aici?! Nu sarbatorim Valentine's day? faci cu ochiul

SA AVETI O VIATA PLINA DE IUBIRE, INTELEGERE, BUCURII SI DORINTE IMPLINITE!
love flower love flower love flower



P.S. Inimioarele sunt de la Sufletel care va pupa dulce pe toate cu boticul lui plin de laptic.
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 47
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyLun Feb 14, 2011 1:22 pm

heii.. buna ziua fete iubitoare..
in sfarsit sunt in casuca mea , linistita cu iubi meu!
sunt racita rau , sper sa mi treaca pana vineri..
am o intrebare: daca vine cm vineri cand trebuie sa fac celeoscopia?? afecteaza cu ceva?
nu am discutat cu dr despre asta , am uitat, deoarece in prima faza eram programata pe 11 dar am amanat , nu ma incadram in timp, am ajuns doar vineri in franta..
va pupacesc , sa aveti o o zi minunata!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyLun Feb 14, 2011 3:58 pm

nico!!! pupam botic cu laptic,apropos nu ne trimit pe mai o poza doua???menics96@yahoo.com

eu tot cu fata la cerceaf.. abia astept sa plec acasa sa bag un plans ca-mi sta in gat si nu pot manifesta aici ...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyLun Feb 14, 2011 4:16 pm

Am pus la avatar o pozuca cu Eralp, imediat dupa alaptare. Avea 5 zile.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyLun Feb 14, 2011 4:21 pm

Promit solemn sa pun si restul pozelor in seara asta. I-am trasat sarcina precisa sotului sa transfere pozele din laptopul lui in laptopul meu. Au trecut 14 zile si nu s-a invrednicit. Evil or Very Mad
Nu-i dau sa manance pana nu-mi transfera pozele. Corect?! Laughing
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyLun Feb 14, 2011 5:16 pm

corect Nico Very Happy

Sufletel e deja baiat mare, azi are 2 saptamani La multi an1!

tu cum te simti? ai laptic suficient pentru puiut?


pupici love
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyLun Feb 14, 2011 5:39 pm

va pup fete cucuiete

nico,ce baietzel creol si frumos ai Razz
sa-ti traiasca,sa fie sanatos si norocos in viata.
si fii blanda cu sotziorul...o avea si el alte lucruri mai importante de facut.
in alta ordine de idei...daca nu indraznesc prea mult te-as mai ruga sa ma ajuti si pe mine iar cu PRG.injectabil...si daca imi prescrie dr.K estrofem si cu asta...ca in Romanika stiu ca nu se mai gaseste.
aaa...si vreau sa te mai intreb ceva..ca vad ca la voi toate medicamentele sunt mai ieftine:cat costa Crinone Gel la voi???in Ungaria dau pe el 50 euroi.

manule,ce-i cu tine???ai patit ceva sau e doar o stare proasta trecatoare???


eu am o ulcica de sarmale la cuptor...o ciorba de coaste afumate pe aragaz si ma pregatesc sa fac si taitzei cu lapte.
in rest...toate bune si frumoase.
clap
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 EmptyLun Feb 14, 2011 6:06 pm

hello..
bruni-pup fata!

turqule-ce bine ca venisi!intreaga!ca in ultimul timp numai accidente au fost la ski!

guze-ce frumusel e printisorul!si eu vreaaaaaaaaaaauuuuuuuuuu!

manule-lasa fata draga toate problemele deoparte si vezi partea plina a paharului!! Wink

sami-la spanioli se fierb lintele cu 6 catei de usturoi,un ardei gras rosu si unu verde,o rosie,o ceapa si costita de porcusor..dupa ce fierb legumele se scot si se tritureaza(in afara de usturoi) iar apoi se pun din nou in oala...si cam atat..asta e una din mancarurile lor specifice..

amy-multam de urari si bafta si tie!sa ai parte de un puiut dupa pofta inimii!

restul gastii ce mai faceti?va pupacesc pe toati!de mona nici nu mai intreb-ea sigur e pe val-ca doar azi e vreme de iubarit,nu? Laughing

vin si eu dupa eco..am 18 foliculi..insa cresc aiurea rau de tot!mi-a mai prelungit tratamentul cu o zi..maine din nou eco si joi punctie-cred ca o sa fac et la 3 zile-nu astept 5-asta daca evolueaza bine lucrurile!deci..din 18 foliculi doar 7 ii am maturi-restul sunt micuti..de asta mi-a mai dat o zi tratament-poate pana maine se mai intampla vreo minune..sa vedem..
mi-a placut ca drul a fost sincer si mi-a zis ca exista 2 variante-sa intrerupem tot sau sa mergem mai departe cu cei 7..
da eu fata incapatanata-merg pana la capat!ce-o fi o fi!insa..de ziua mea voi fi graviduta!ptr ca exact in perioada aia o sa vad daca sunt sau nu... Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 15 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-13
Sus 
Pagina 15 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul- 19
» Discutii zilnice de tot felul-6
» Discutii zilnice de tot felul-17
» Discutii zilnice de tot felul-18

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: