Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte

AcasaAcasa  PortalPortal  CautareCautare  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho

Distribuiti | 

Discutii zilnice de tot felul -11

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat

Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -11   Sam Noi 20, 2010 10:25 am

Rezumarea primului mesaj :

Flori pentru toate suricate si un capitol nou plin de impliniri.

Ultima editare efectuata de catre amy2007 in Joi Dec 09, 2010 8:26 am, editata de 3 ori
Sus In jos

AutorMesaj
guzelnico
membru de baza
membru de baza

Varsta : 43
Localizare : Istanbul- Turcia

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mar Noi 23, 2010 10:37 pm

Lumi, ma bucur ca te-ai amuzat! Laughing
Si eu am citit "Aventurile Samirei in labirintul intunecat", avand gura pana la urechi. Laughing
Culmea era sa-si faca si Ovitrellu' tot acolo. Daca era intuneric, nu-i vedea nimeni ca se injecteaza ca sa interpreteze gresit. drunken

P.S. Sami, ziceai ca normal ar trebui sa intrati separat si sa va gasiti. Dar daca dai peste altu'?! What a Face
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza

Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mar Noi 23, 2010 11:28 pm

mai fete...acu' imi vine si mie sa rad...da la fata locului era cam sinistru...si dupa cum spuneam...am gasit ce-am cautat....am vrut adrenalina...am gasit...sa-mi ajunga cu varf si indesat.

acu astept sa mi se raceasca ceiutzul pentru spalaturi vaginale....si mai am o ora si pana la Ovitrelle.

parca-s toanta...nush' ce am...ma uit de 10 ori ce scrie pe fiecare cutie cand imi fac cate o injectie...silabisesc de 3 ori denumirea medicamnetului respectiv...tot am senzatia ca ma incurc...ma uit pe foaia aia pe care mi-a scris doftorashu ce am de facut cu date,zile ale saptamanii si ore...il mai pun si pe Samirutz sa citeasca si el foaia sa ma asigur ca vad bine si am inteles corect ce scrie acolo...am verificat de un milion de ori daca azi e 23 Noimenbrie...sa nu fac Ovitrellu ala aiurea...tare ciudata stare.

maine si poimaine fara Clexane...si tot maine ultima masa va fi cea de pranz.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mar Noi 23, 2010 11:30 pm

nico...apropo de interpretat gresit...mare problema are Samirutzul meu cu asta...si acasa si aici...impacheteaza seringile alea folosite in un milion de hartii,pungi si le arunca direct la tomberonul din curte...sa nu le vada cineva si sa se gandeasca la prostii Very Happy Very Happy
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 8:33 am

buna dimineataaaaa

inca o zi frumoasa la Budapesta.

va sarut si va doresc o zi buna.
flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat

Varsta : 41
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 9:42 am

Buna dimineata frumoaselor.
Mi-a fost dor de voi. flower
Samiruto, si eu m-am amuzat teribil cu labirintul lol! . Stai linistita, nu te mai stresa, totul o sa fie bine la FIV-ul asta. O sa te intorci cu 2 bebei la purtator.
Pup si restul fetelor si o sa mai citesc din urma.

incepator
incepator

Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Israel

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 10:14 am

Neata buna
fete shugubetze...auzi la ea, fumee ouatoare in labirinte intunecoase... Very Happy affraid
Esti sarita fato bounce , dar banuiesc ca asta e famecul tau si de aia te iubeste samirutul...si sa vedeti ce copilasi zgubilitici o sa faceti I love you

Nico, ce vita nobila esti tu...grecoaica...hmmmmm
Gali, scumpo, mai zi si tu ceva...esti bine...hai povesteste-ne...
Pupic..si ziua buna

nb. fete soldatul universal e tare de tot, sta pe capul meu....zice ca noi vom fi impreuna....
ehei...e lunga calea...
ce fac fete plec in america? Shocked ca yo nu prea sunt incantata de varianta....
ca e naspa cu asigurarile de sanatate acolo...
ce-mi trebuie mie....ufff as preferea un baiat de prin europa naibii...ca si aici mi se pare ca sunt departe...dar america...
oricum omul trimite greating cards la greu si tot se scuza ca nu poate sa trimita flori in facto... ca e prin nus ce baza si ca , evident nici nu poate fi prea limbut...
pare simpatic....
iar de dintzosu meu de doctor tot nu scap desi i-am spus ca nu prea imi place de el ca
e cam "imprastiat"...
stiti voi exista un fel de boala , de aia ca nu se pot concentra si ca sunt imprastiati...nu stiu cum se cheama in rom...aici juma de populatie e asa...
Cum dreku iti umbla in gura unul de asta...valeu...
sa stiti ca sunt chiar bine cu moralul...
pana si seicul ma freaca, cat de singur este el.
I-am zis "cut the bulshit" ca nu esti singur deloc, mata tactu , frate-tu...prieteni...mai multi decat mine...hai vax...nu te mai plange ca o fata mare. de mine ce sa mai zic?
oricum diseara ne vedem ca-mi da masina pt weekend ca el pleaca la eilat, la marea rosie cu un prieten cu masina...la tacsu adica...
ei fac cam odata pe luna diving...

deci sa vezi ca bantzuiala trag eu in weekend .
am si vorbit cu o prietena pe care am cunoscuta la cursul ala de consiliere pt FIV si care e "mama singura"...adica vrea sa fie...adica vrea sa faca cu donataor...ca inca nu si-a gasit iubirea vietii si are 40 de ani
anyway e o tipa extra si cred ca vom iesi in weekend..
cam atat despre starea vremii

plus ca aici sunt 26 de grade la pranz si inca se mai incalzeste..... bounce cheers sunny
hai pupici...si astept sfaturi...de toate felurile...
prietenele mele dragi...ca zau ca numai cu voi pot sa povestesc toate cate imi trec prin minte.
pup
flower
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator

Localizare : france

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 11:01 am

neata buna si de la mine...
turqoisule, noi am facut analiza " fragmentation d 'adn du sperme" , in cazul nostru e ok!

m am distrat si eu de dimineata cu voi..sunteti tare haioase..

azi am program de curatenie si coafor!
in rest l amiaza si diseara avem musafiri, ca de obicei!
va doresc o zi minunata! pupici!
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator

Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 12:06 pm

ziua buna, fete bune da' nebune Very Happy

brunico, as avea o rugaminte la tine daca nu e prea mare deranju' si anume:ai putea sa o intrebi pe prietena ta, doctorita, daca cunoaste un antioxidant, denumit PYCNOGENOL, cica e un antioxidant care contine o substanta care se gaseste in scoarta unui soi de pin ce creste doar in France.am vazut ca e foarte recomandat prin alte tari pt. diferite afectiuni, printre care si pentru gigeii lenesi.nu e graba, cand ai tu timp I love you

lumi, multumesc pentru interes, cred ca acelasi test in austria se numeste testul HALO,dar mai fac inca sapaturi.pup you lol!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza

Varsta : 49
Localizare : Netherlands

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 1:21 pm

Buna mai fete,

Mona pai ce sfaturi sa-ti mai dam! Ca vad ca te descurci, i-ai ravasit pe toti, mai fata!! Very Happy. America merge, da-i departe al nabii de casa! Pe de alta parte Terminator asta cred ca are salariu bunicel sa contribuie si el acolo la asigurari de sanatate mai substantiale. Chestiunea e ca oriunde te-ai duce (europa, america) ai nevoie si tu de job, ca sa nu stai la mana unui proaspat partener, macar la inceput..Pacat ca in zona dintosu ala nu te atrage deloc..Eeeei, mai vezi tu! Poate vine Soldatul pe la tine, intr-o permisie ceva, ca sa-l vezi pe viu ce si cum... Smile

Turqoisule, cu placere! Pai din cate zic fetele si chiar si tu in Turcia, Franta, in Austria etc. se pare ca se face testul asta de fragmentare in mod curent! Asta-i bine! Eu ti-am zis numai de Romania pt. ca asa ai intrebat.. Smile flower

Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Mier Noi 24, 2010 1:35 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 1:28 pm

Am mancat si ma pun la un film, sunt cam indispusa ca am 71 de kile...:-( Ce naiba fac, iau 1 kil pe saptamana.! Plus ca ma gandesc ca daca doctorita a zis sa opresc progesteronul injectabil la 35 saptamani sa nu nasc prea repede, ca scade progesteronul brusc din corp. Cu toate ca nu-i regula din cate am citit aseara in povestile unor gravide..Dar oare de ce naiba nu mi-a dat pana la 36 saptamani, adica sa mai fi facut si vinerea asta. I-o fi frica ca nasc prea tarziu acum, ca data trecuta vorbea de inducerea nasterii daca trec de 38 sapt., trecuse in extrema cealalta. Barrrrr, ce idei. N-as vrea asa ceva.
In fine, mi-o ajuta D-zeu intr-un fel, adica sa nasc si eu cat mai aproape de termen care e pe 24 dec....

Pupici tuturor fetelor!
I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 1:46 pm

Stati ca uitai de Samira...
Samiro ai grija pe unde umbli azi, stai departe de parcul de distractii!..Sa nu cumva sa te duci la trenuletul groazei inainte de punctie!..Very Happy
Pupici multi!
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 3:01 pm

Lumi,
Pai asa ma stii tu pe mine....eu nu stau decat o saptamana fara sa lucrez..
ca mai mult nu pot...nu ca n-am ce face...dar toata viata am lucrat si am fost independenta financiar...in sensul ca nu am simtit ca ma intretine cineva...
eh, bolinzeli de "virgo"....
Oricum nici nu se pune problema ca nu ne vom vedea intr-o permisie ceva...pe teritoriul...sfant...mai intai...
Iar cu asigurarile medicale, ce legatura are cat plateste el? asta e ceva individual, nu?
Intreb si eu de amorul arte....fiindca m-a tentat de cateva ori america, dar am vazut un film despre ce se intampla acolo daca nu ai de lucru...ca e de groaza..aici legislatia e foarte blanda in ce priv asig sociale..si medicale...
aproape comunista...a se vedea fiv subventionat 80% ..plus altele...
Cu dintosul...asta-i treaba...asa de mers la un restaurant sau film poate...dar cam atat..
iar seicul, foarte tare vrea sa ne vedem diseara.
caut sa ma mut separat intr-un studio...cum se numeste aici...adica 1.5 camera...separat
vom cauta impreuna...ca e umblatura...
va pupic
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 3:20 pm

Mono, nebunatico, Smile io te stiu pe tine ca-ti place independenta financiara, ca la toate ne place de fapt, dar una e sa vrei sa lucrezi, alta e sa si gasesti de lucru in america!.. Asa ca ce ma gandii eu, ca ar fi mai usor sa gasesti un personaj local, adica la tine in israel unde ai deja un serviciu onorabil Very Happy Cat despre asigurari sa stii ca aici avem asigurare pe familie, plateste H. pt. amandoi, ca eu nu am serviciu, d-aia zisai ca si-ar permite, in eventualitatea ca ar fi ceva serios intre voi...Pupi! I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 3:45 pm

Iote fetele sa va distrati , caracterizare in functie de ziua in care esti nascut....poate voi o stiti:

http://www.nou-nascuti.ro/calendar-astrologic.html
dati click pe ziua de nastere...

Io cica-s nascuta in ziua viziunii ferme, o fi bulshit, dar e amuzant , imi place sa cred ca-s vreo vizionara... clown
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 4:40 pm

Lumi, ff misto chestia..
eu nascuta in Ziua idealurilor personale
spicuiesc...
Cei nascuti in aceasta zi sunt atrasi de persoane neobisnuite si interesante. Au pretentia ca viata lor sa fie in mod constant stimulata, considerand ca numai astfel vor simti ca traiesc. In cele mai multe cazuri, persoanele nascute pe data de 10 septembrie sunt conservatoare, dar, in ciuda acestui fapt, vor alege cei mai bizari prieteni, parteneri si colegi, oameni care le vor satisface nevoia de neobisnuit

Na ca pica la fix..
pup

Lumi, evident ca vorbim vorbe, dar eu una care traisc de aproape 20 de ani inafara romaniei, chiar daca cu mici intreruperi, zau ca n-am complexe de muncit, orice si oricum atat cat e onorabil si nu-mi afecteaza demnitatea de om....
Nu-mi fac probleme de munca nicaieri in lume... ( inafara de romania ) sincer...aici am primit scoala vietii de nu m-am vazut....dar poate vorbesc eu asa, ca sincer sa fiu nu stiu de ex cum m-as descurca acum in romania desi am studii suficiente si am si ceva lucruri facute pe acolo...

Oricum asta e un subiect teoretic...
Apropos, azi am discutat cu bossul meu si am negociat un pic salariul...
in sensul ca trebuie sa-mi plateasca asigurare privata si evident si eu trebuie sa contribui cu 2.5% ...si i-am zis sa puna el si partea mea..ca doar noi am negociat salariul net...si ca pentru mine diferenta asta mica , conteaza...
a zis ca ce...doar nu sunt singura ca am partener etc..
Am zis ca asta-i baiul ca sunt...ca suntem in stadiul de separare dupa proj copil...etc...
mi-au dat 3 lacrimi...sincere dealtfel...si a zis...ok...stii ca tu esti ca un memevru al familiei pentru noi...bla bla..si i-a zis si lu nevasta-sa...si au zis..ca pacat, nu stie el ce om pierde...si eu...stie...dar asta e...
deci mi-am luat o piatra de pe imima...ma simt mult mai usoara...
sa fie cu noroc..
puuupi
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 4:59 pm

va sarut fete dragi

dap...mie mi se potriveste foarte bine asta
http://www.ghidul-parintilor.ro/17-ianuarie-ziua-categoriei-grele.html

am fost la plimbarica de dimineatza...o tura pe la Premier Outlets si pe la Aldi-adica am facut ce stim noi mai bine-cumparaturi...am cumparat ardei kapia din aia dulci,la borcan...bomboane de pom....a cumparat Samirutzul meu fata de masa,naproane si servetele cu Mos Craciun Very Happy Very Happy ...am mai luat detergenti,si maruntzisuri pentru seara,sucuri,apa etc etc.
iar din Premier si-a luat soatza o pereche de Levis,o pereche de adidasi Nike si 6 perechi de sosete de la Puma...m-a inebunit barbatu asta al meu cat se probeaza...in veci nu m-am gandit ca o sa am un barbat care sta in oglinda la fel de mult ca mine si cu care voi face intrecere la cumparat de tzoale Laughing
eu nu mi-am luat ceva...nu am avut dispozitia necesara sa probez...si sincera sa fiu nici nu am vazut ceva care sa imi placa foarte mult.
aaa...ba mi-am luat acetona.un scrub corporal si un ser pentru coafat. Laughing

la pranz am fost si am papat...iar acum ne-am retras la camera....nu mai iesim azi...eu vreau sa ma spal la cap,sa ma intind cu peria...sa-mi schimb oja de pe unghii...sa ma exfoliez...sa ma cremuiesc....si sa ma odihnesc bine pana maine dimi.

am ras mai fetelor dimineatza...ca i-am zis Samirutzului...vezi ca maine te imbraci in tricoul alb cu gulerash si cu un maieu pe care ti-l dau eu...le-am dat pe la Moastele Sf.Parascheva cand am fost la Iasi.
-nici vorba...zice al meu dupa cateva secunde de gandire.
-????...eu
-femeia lu' Dumnezeu...ma inhib...tu realizezi pentru ce merg eu maine la clinica????
merg s-o fac pe Manuela ...imbracat cu tricou dat pe la Moaste...cum iti suna asta???
macar nu-mi spuneai si mi le dadeai pur si simplu dimineata sa le imbrac.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

v-am zis eu ca-s blonda rau de tot in ultimul timp
Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 5:04 pm

samiruto, vad ca nu te plictisesti deloc...si asta-i bine...
Zii si tu lu samirutu...ca-i data pe la "curve" ...poate-l inspira...
pup si multa multa bafta
si lasa dreku acetona in zilele astea...ca sunt sensibili embrionii la mirosuri..
pup
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 5:14 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mona , Samiro!!!! Tare faza cu moastele...dar si aia cu ''curvele''!

Sami drege busuiocul pana maine cum oi stii tu mai bine! fara chimicale , vorba lu' Mona! Very Happy

Mono sa stii ca ti se potriveste profilul!..La Samira inca nu m-am uitat, dar pana acum mi-am verificat surorile , sotul ..ce mai merg caracterizarile!
Ma bucur ca-i zisesi sefului..

Pupici!

Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 5:28 pm

Buna seara, fete minunate!

Io-s in zi de lene maaaare. Am reorganizat putin sifonierul sotului si am obosit f tare. M-am retras pe canapeaua mea, cu pauze de masa si somnic cat cuprinde. Embarassed
Dar m-am invrednicit, acum pe seara, la o tavita de su boreki cu branza, ca aveam niste foi in frigider. Very Happy

Lumi, multumim pt calendar. flower Interesant.
Io-s nascuta in ziua idealurilor sociale.

Mona, te descurci de minune, se pare. Iti prieste schimbarea. cheers

Samiruto, lasa naibilor substantele astea mirositoare. Sterge-ti unghiile rapid si lasa-le asa, naturale.
In privinta shoppingului pt tine, mai asteapta putin sa faci direct cumparaturi de graviduta. I love you
Spune-i lu' Samirutu' ca noi suntem pe post de majorete maine:
"Hai gigeii lu' Samiru'!" bounce "Hai gigeii lu' Samiru'!" bounce "Hai gigeii lu' Samiru'!" bounce

P.S. Sami, te-ai tuns bob? Esti incantata?

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 5:45 pm

mona, Laughing foarte tare sfatul tau.
lumi,nico...ma sterg repede ca nu pot sa ma duc asa cu unghiile ciobite pe ici pe colo...mai sunt si rosii.
bine,pun ramasag ca nu se uita doftoru la unghiile mele...da' stiu io ca-s jupuite...si de unghii jupuite,pantofi stalciatzi,dresuri rupte am oroare de cand ma stiu Shocked

m-am tuns...am si uitat sa va spun...sunt tare incantata...e foarte comod asa...mi se pare ca e foarte tinereasca tunsoarea mea...mi se potriveste si ii place si Samirutzului meu...sa vedem acum cand ma spal la cap daca il aranjez la fel de bine ca stilistul....apropo...stiti ce e ala un stilist????....e un moldovean care tine cu Steaua Twisted Evil Laughing
el-stilistul,mi-a zis sa-l dau cu ser de coafat pentru volum si sa-l usuc cu capu in jos si cu peria rotativa.vedem ce iese diseara...poate imi trag si o poza in zilele urmatoare sa-mi expun moaca sa-mi vedeti tunsoarea.

acum ma uit la Happy Hour.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 5:48 pm

nico,daca ii spun si de voi ca o sa-l insotiti la clinica,cu majoretele scoase si cu strigaturi...daca-l mai imbrac si cu hainele de la Moaste...ratam cu succes procedura de maine.
Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 6:12 pm

Hmmm, atunci lasa-l sa se uite la canale XXX sau sa-si clateasca ochii pe net la mandre despuiate. Doar maine dimineata, inainte de plecare. Exclamation
La clinica are materiale vizuale ajutatoare? Daca nu, in drum spre clinica, sa-si ia o revista "de specialitate" si s-o piteasca in pantaloni, la spate. Laughing

P.S. Al meu sot se mai plangea uneori ca a trebuit sa butoneze telecomanda (activitate preferata, de altfel Very Happy), ca erau doar filme vechi. Laughing

Ultima editare efectuata de catre guzelnico in Mier Noi 24, 2010 9:33 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
mirela2

Varsta : 39
Localizare : bucuresti

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 6:51 pm

buna

am ras de am zgaltait motanii Twisted Evil
ce gasca de nebune bounce bounce
pupici fetelor

ps Sami super oua maine si super gigei cheers
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat

Varsta : 47

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 7:05 pm

Mai Samiruto,nu stiu cum se intampla??dar toate ti se intampla numai tie Very Happy
E bine fata draga ca nu te plictisesti...vezi um faci sa l-ai cam inhibat de pe samirutu....are dreptate omu...ai grija de tine si Doamne ajuta maine!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Mier Noi 24, 2010 7:12 pm

mirela,multumesc mult
lylyshor,las' ca-i trece inhibarea pana maine.

nico,are descarcat un filmuletz in telefon...cu 2 gagici Laughing ...deh...ce poate fi mai "antrenant"
habar nu am cum e in camera de recoltare ca nu am avut curiozitatea sa-l intreb.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Astazi la 9:49 pm

Sus In jos

Discutii zilnice de tot felul -11
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 25Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: