Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -11

In jos 
+12
mirela2
lyly_mar
guzelnico
menics
Mona41
galliciana
alinutahu
luminita42
samira33
turqoise
brunadria
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptySam Noi 20, 2010 10:25 am

Rezumarea primului mesaj :

Flori pentru toate suricate si un capitol nou plin de impliniri.
Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 DSC05422


Ultima editare efectuata de catre amy2007 in Joi Dec 09, 2010 8:26 am, editata de 3 ori
Sus In jos

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyVin Dec 03, 2010 9:51 pm

nico,ma sperie prg meu ...e in jur de 5 si tot am senzatia ca nu e de ajuns ce am primit ca si sustinere,desi stiu ca nu e asa.
iar cu valoarea asta nu pot spera in veci la o sarcina.
PK nu mi-a dat acest Pregnyl...insa mi-a dat data trecuta un Ovitrelle...deci cam acelasi lucru...asadar am zis ca nu ma abat foarte tare de la ce mi-a prescris el la fivul anterior.
inclin sa ma opresc insa dupa acest prim Pregnyl.

ma uit la Pro la un film...m-a prins tare.
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptySam Dec 04, 2010 8:47 am

neata fetelor
iar sunt trezita de la puteri de noapte, vb lui mamaie
va invit sa bem o cafeluta cu laptic.

galli ce o face?

Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptySam Dec 04, 2010 11:46 am

Buna dimineata, fete minunate!

M-am trezit iar cu chef de reorganizat prin casa. Rolling Eyes Astazi a venit randul balcoanelor. Sa vedem ce reusesc. scratch

Mire, ce matinala esti!? Nu te lasa motaneii sa dormi?! Laughing

Si eu vreau sa stiu ce face Gallicuta! bounce
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptySam Dec 04, 2010 12:26 pm

nico la cat de mare e burta mea nici nu mai stiu ce i ala somn, dar pic de somn, insa decat sa raman blocata la orizontala ca un gandac cu burta n sus, mai bine lipsa
abia ma mai tin in picioare
parca atarn o tona
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptySam Dec 04, 2010 1:54 pm

Buna fetele,

aici ninge foarte tare, incepe sa ma ingrijoreze vremea si de aici si din tara, mai ales in privinta avioanelor.

Mirelo, greu de tot, eu am doar unul si nu mai pot sa mai stau in picioare mai mult de 5 minute, noaptea la fel, imi iau burta in brate cand ma intorc, dar slava Domnului inca dorm bine, dupa ce ma mai linistesc.

Nico tu faci singurica treaba acolo sau mai este cumnata la tine? Ai grija.

Cred ca Gali descopera viata de familie pe alte meleaguri.. Smile

Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptySam Dec 04, 2010 2:27 pm

Mai fetele am pierdut mesajul..
Scrisesem de Luci ca a facut ieri cumparaturi frumoase si ieftine! O rochita alba cu dungi bleo-marin, 2 pulovere lungi cu nasturi in fata, 2 pulovere scurte, 2 bluze asortate la pulovere, 1 camasa lunga alba cu curea, tricou cu maneca pt. prietenul ei, prosoape rosii si..nu mai stiu...A avut de la noi banii de Mos plus economiile facute de ea. Azi a plecat din nou pentru jeansi slim, accesorii (fundite brosa, medalioane, curea..) si cadouri pentru verisoare. Sunt multumita pt. ea ! Very Happy Sper insa sa nu ramana in centru blocata, ca ninge in continuare destul de puternic.

Noi pe acasa ca doi zombii, H intinde rufe iar eu reflectez la un meniu simplu diseara, poate piure cu carne si salata..

Week-end placut fetele!
flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptySam Dec 04, 2010 2:29 pm

Lumi, singurica fac treaba dar in ritm de melc si fara sa ridic greutati. Profit de zilele in care am energie. bounce
Cumnata-mea draguta are 2 maini stangi, mai rau m-ar incurca. Si nici nu cred ca s-ar pricepe la organizare. Ea e pe modelu' soacra-mii: strange/ pastreaza toate nimicurile, nu le foloseste dar le depoziteaza peeeste toooot. Evil or Very Mad
Noroc ca le mai fac io pierdute ... Twisted Evil
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptySam Dec 04, 2010 2:32 pm

va pup fete dragi

e asa o vreme urata la noi...nici un animal sa nu-l dai afara din casa.
noi am iesit doar pentru injectioara si ceva cumparaturi si am venit fugutza acasa...ne-am baricadat si pana maine nu mai iesim.

am si eu 3 masini de rufe...si mai tarzior o sa bag niste ciocanele cu ciuperci proaspete,ardei gras,ceapa si cartofi la cuptor.
in rest...tele,somnic,trandavit.
Samirutzu meu e intzepenit de spate...va ziceam eu ca i-am inceput iar tratamentul pentru rinichi...insa nu erau rinichii de data asta...l-a tras curentul la spate,in zona lombara....si parca e un robotzel...abia se poate misca...il masez in permanenta cu un gel care incalzeste puternic si apoi infofolit bine la spate.
ce sa mai...suntem 2 ramolitzi Laughing

o Sambata faina va doresc.
clap
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptySam Dec 04, 2010 2:36 pm

lumi,ce de cumparaturi...cred ca e foarte incantata fata ta.
sa le poarte sanatoasa.
nico...si eu am un ritm nebun in mine....spal o farfurie si 2 pahare si stau 10 minute....mai curat 5 cartofi....iar mai stau 10 minute...si tot asa...ca nu vreau sa ma fortzez in niciun fel.


Ultima editare efectuata de catre samira33 in Sam Dec 04, 2010 2:37 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptySam Dec 04, 2010 2:36 pm

Cred ca asta-i meniul de astazi al gravidutelor. Very Happy Si eu dezghet niste piept de pui pt un gratarel, cu piure si salata verde.
In privinta vremii, cred ca daca mai stateam mult pe balcon, ma si bronzam. Laughing E caldut- caldut. sunny

Dar, cu ocazia reorganizarii, am avut grija sa scot "de la naftalina" podoabele de Craciun.
coronita globulet clopotei cizmulita
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptySam Dec 04, 2010 2:39 pm

Lumi, sa stapaneasca sanatoasa lucrusoarele! flower

Sami, asa-asa, asta-i ritmul PERFECT pt tine acum. faci cu ochiul

P.S. Ma intind si io nitelus. Sleep
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptySam Dec 04, 2010 7:14 pm

fete...bau!!!

pana la urma am facut si eu tot piure langa fripturica mea de pui...din simplu motiv ca am pus prea multe legume peste carne si nu am mai avut loc si de cartofi Laughing
am papat...ploaia nu s-a oprit o clipa astazi Shocked
ma bag la un dushuletz scurt si direct in pat la un film.

o seara placuta tuturor
flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyDum Dec 05, 2010 12:33 pm

salutare,salutare!!!
stati ascunse sub plapumioara???foarte bine...asa si trebuie pe vremea asta.

eu am iesit si mi-am facut plimbarica de dimineatza....am fost la injectie...la biserica-dupa terminarea slujbei au pus la difuzoarele bisericii niste colinde suuuuuuperbe....nu-mi venea sa mai plec de acolo,pana in suflet am simtit ca mi-au intrat.
apoi am fost sa iau paine si acasica.
de papa am,curat am...am aerisit bine toata casa...acum ma bag i paturica la tele.
sotziorul a iesit putin cu baietzii.

o Duminica placuta va doresc
clap
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyDum Dec 05, 2010 3:17 pm

Salut fete minunate...
Amy ce surpriza placuta...doamne esti un inger..cata rabdare trebuie sa ai...e foarte frumos...

Va pup pe toate dragele mele, de la burtoase la neburtoase.
Lumi, din pacate ti-ai ales un "holandez", toata viata vei fi cu inima in doua, ori tu, ori el...asta-i viata, dar partea buna a lucrurilor este, ca atunci cand esti asa, apreciezi mult mai mult atmosfera si intalnirile de famile, si evident orice clipa petrecuta cu cei dragi devine o adevarata sarbatoare.
Ai sa ai destule clipe de fericire cu iubitul tau si cu fetitele , dragele de ele, impreuna cu ale tale surori si mamuca ta draga...
Ai putina rabdare....
sami, closca, lasa dreku spalaturile interne....ca pentru samirutu tau oricum e miros de primavara.... love
Meni, Mirela, Turqoise Nico si celelate fete, va trimit un pic de caldurica si de la mine....si parca nu era deajuns, ati vazut la stiri ce catastrofa este in israel zilele astea...ufff...ce padure frumoasa a fost..vor trebui peste 50 de ani sa se refaca si mai ales bietele animale...

In rest fete, nu am cuvinte sa va descriu ce zile traiesc....Multumesc Doamne...
Nici nu vreau sa spun mai mult, da parca nu mai am mite pentru minic...e meteoric, e fantastic...
Uite aici, voua prietenelor mele de suflet va marturisesc, ca sunt indragostita mai ceva ca la prima tinerete...si ca STIU ca nu e nu bloff sau o minciuna...
Voi sti cu siguranta prin martie aprilie...
Deocamdata singura optiune de discutie este chatul...Fetelor este aproape ca pe vremea bunicii...cu scrisorile de pe front...
Nu crapa nimeni daca nu putem folosi camera video...
Dupa cum v-am zis, senzatiile pe care le traiesc merita sa investesc cateva luni in aceasta relatie..
Nu ma mai intereseaza altcineva...pur si simplu...
Ce sa zic de seic, care m-a invital la el in wkd, si evident ca i-am cerut, daca tine la prietenia noastra, sa nu-mi mai propuna sa merg la el...cu tenta sexuala...ca asta inseamna ca nu ma rspecta...nu ca ma iubeste...
A zis ca am dreptate si ca oricum el ma va iubi toata viata si ca nimic nu v-a distruge relatia noastra de prietenie, indiferent ce femeie va intra in viata lui...
Am zis bine...
I-am zis de Terminator...da' asa mai fara detalii si fara implicatii...ca fapt divers...
Nu prea i-a picat bine...dar asta e...
Hai pup ca fuug...

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyDum Dec 05, 2010 4:13 pm

monuca daraga....m-ai facut sa rad cu mirosu de primavara.
ma bucur nespus pentru tine ca experimentezi asa senzatii frumoase...Doamne-ajuta sa fie de bun augur toata povestea asta cu Soldatu' Universal.
cat despre Seic...cred ca va fi o lovitura crunta pentru el cand o sa aibe certitudinea ca in viata ta este un nou el...deocamdata se mai amageste ca vei redeveni a lui.

mai fetelor...si daca tot suntem la ora confesiunilor....va marturisesc si eu ceva:de cateva zile vreau sa va spun si nu stiu cum.
asa ceva nu am patit nici in "tineretile" mele...dar va spun ca am un apetit sexual extrem de ridicat de vreo saptamana Embarassed
daca nu as fi in starea in care sunt...as abuza de sotz la modu' grav Embarassed
nici nu stiti ce poate sa-mi treaca prin cap...si-i mai impartasesc si Samirutzului "viziunile" mele.
saracu de el...vad pe fata lui ba mirare,ba ingrijoarare,ba nedumerire...cert e ca e cu cuvintele in gat...nu e in stare sa spuna mare lucru la toate bazaconiile debitate de mine. Embarassed
oare imi pierd mintile???oare hormonii astia mi-au ajuns si pe la creieri si mi-au defectat ceva pe acolo???
ce Doamne-iarta-ma???am mai avut 2 stimulari da nu am avut astfel de ...devieri.
sa ma ingrijorez???
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyDum Dec 05, 2010 4:54 pm

Samiruto,
Bien venue...in lumea celor binecuvantati Smile
Nu esti deviata...abia de te-ai trezit si tu la viata...
Tin pumnii lu samirutu ...sa te tina...
Pup
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyDum Dec 05, 2010 4:59 pm

mona,zici ca-s in regula,deci???
Laughing
sa speram ca asa e....acum fug...ma asteapta Samirutzu meu in fata blocului...cica ma scoate la o plimbarica prin oras,cu masina....sa vedem luminitele de sarbatori.
hmmm...asta-i varianta oficiala....in realitate cred ca ma scoate din casa sa ma mai "racoresc" Laughing Laughing Laughing

va pup
faci cu ochiul
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyDum Dec 05, 2010 6:09 pm

buna fete dragi si iubite
am absentat putin dar am motive serioase ...am tras un mic concediu acolo unde lucreaza bubu si am tras si o tura de austria iar acuma m-am pus pe impachetat pt ro
luni merg la medic ca sa vedem daca totul este ok si o sa revin in hu numai in 1o ianuarie pe cand am urmatoarea programarea la eco
lumi draga tu cum esti ...mai poti
nico ....pupici
gali ,brunica,mirela,manule ,mona ,samira si restul cucuiatelor va pupacesc si ne azim sapt ce vine faci cu ochiul faci cu ochiul
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyDum Dec 05, 2010 11:53 pm

Buna fetele, asa mai pe noapte Smile

Azi am facut bradul, adica fata si H. si eu m-am uitat. S-au tratat si cu vin fiert si eu iar m-am uitat! Very Happy

Mona, multumesc mult ..mi-ai zis frumos, asa este trebuie sa am rabdare si lucrurile se vor aranja. Si eu sper la mai bine! Da si lu' Sami i-ai zis bine cu mirosu', esti mortala! lol!
Ma bucur sa aud ca te intretii cu Mr. Soldat si ca esti fericita! Very Happy Auzi , dar fizicul i l-ai vazut? Sa nu-mi zici acum ca fizicul nu ''conteste''..geek ca eu nu cred asta. Presupun ca ai skype sau altceva instalat pentru chat , trebuie numa sa-ti mai iei o camera pt. vizionari.

Alinuto, mai pot, ca na trebuie..! pe 24 decembrie e termenul de fix 40 de saptamani, deci practic de acum incolo nu ma mai opreste nimic sa nasc. Sincer cam am emotii, sper sa fie bine. Sa ai drum bun la mama ta in RO!

Sami esti OK, doar nitel cam plina de hormoni!!.. Very Happy Si tine-te bine, daca ramai gravida o sa ai libido-ul si mai crescut!...Dar asta sa fie singurul tau necaz!..:-)

Va pup pe toate fetele, noapte buna!

I love you
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyLun Dec 06, 2010 9:20 am

Buna dimineata, fete dragi !
Ati fost cumintele, v-a umplut mosul ghetutele cu cadouri multe? Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 604817

Nico, sa ne traiesti 1000 de ani, sa fii sanatoasa, fericita si viata sa-ti ofere numai bucurii. Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EJ0ZXCA6VK1KYCAZSH1AMCAO0IXSJCAFZKX

Eu ma refac dupa we cu piticii Very Happy si am si mult de lucru la serviciu.
Sa aveti o zi frumoasa.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyLun Dec 06, 2010 9:48 am

buna dimineata dragelor, hai verificati ghetutele si veniti la o cafeluta/ suculet/laptic...fiecare sa serveasca ce-i doreste inimioara...
nico, tu nu ai stare draga... dar ce-i drept...balcoanele nu puteu fi lasate ..si eu am stat atarnata pe geamuti... cu sters, pus perdele...bla, bla...

lumi...sa le poarte sanatoasa fetita ta, sa inteleg ca s-a intregit imaginea...a aparut si bradul in decor...sa nu nmai zic de vinul fiert, hmmm..

monuca, bravo ...am banuit eu ati incins chatul...ce crezi ca nu am observat ca absentezi?? hmmm sa fie intr-un ceas bun, seicul...sa-si puna pofta-n cui... bine i-ai spus... si...nu nu vreau caldurica..lasa sa vina iarna si la noi...eu vreau zapada...

samiruto, te-a racorit samirutu???

alinuto , te asteptam cu vesti...si potolita-va dragilor cu drumurile ca nu va gaseste mosul...

turqoise, tu pe unde esti???

eu, noi am bantuit prin magazine...si am ajuns la un targ...asa in plimbare...ca noi de o vreme ne-am tot innoit iar G spunea: cizmele sunt de mos nicolae...dupa, hainuta e de mos craciun....geaca de mos nicolae ...si tot asa...cert este ca normal ne cam facusem fel de fel de cadouri...ei dar ne trebuiau incaltari pentru munte asa ca mos nicolae a venit cu ghete de munte ...iar cand am ajuns acasa, ne-am pus pe probat si hlizit... eu mi-am facut cadou si niste perdele pt dormitor...lui G ii voi cumpara de mos craciun si de ziua lui de fapt...dar nu stiu ce...ma voi orienta atunci...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyLun Dec 06, 2010 10:48 am

artificii artificii artificii Embarassed nico, scuze: Sa traiesti cu numele draga noastra! coronita sampanie
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyLun Dec 06, 2010 12:09 pm

Buna dimineata, fete minunate!

Multumesc mult pt urari! La multi an1!

Monuca, sa fie intr-un ceas bun cu soldatelu'! love Meriti sa fii fericita, iubita si respectata!

Sami, e normal sa ai "viziuni" de-astea umede. Embarassed Si inca esti la inceput. Sa vezi cand vei incepe sa te trezesti transpirata dupa anumite vise "fierbinti" ... Rolling Eyes Dar sa va tineti tare pt binele lui bb!!!!! Exclamation

Meni, sa stapaniti sanatosi ghetele, sa va poarte pe drumuri comune si line! I love you

Alinuto, poate te cadoriseste bb cu o imagine a "podoabelor' dintre picioruse. Laughing

Amy, sa ai o zi usoara! flower

Lumi, pastreaza-ti curajul si optimismul. Ai invins pana acum toate problemele, esti o femeie ffff puternica! Ai incredere ca totul va fi bine! cheers



Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyLun Dec 06, 2010 12:16 pm

Buna dimineata dragelor,

astazi dau si eu de baut sampanie sampanie

drunken drunken drunken

Sper ca Moshu asta a fost darnic cadou cadou cadou

Va uram o saptamana cat mai frumoasa si mai usoara.

Va pupacim!
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 EmptyLun Dec 06, 2010 12:20 pm

La multi ani Nasico!!! alaturi de familie fetita si cei dragi
artificii artificii artificii
Multi pupici de la gargarite gemeni

flower flower flower flower
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -11
Sus 
Pagina 13 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul - 5
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: