Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 9

In jos 
+11
Mona41
Sorina
lyly_mar
samira33
Admin
galliciana
luminita42
alinutahu
turqoise
guzelnico
amy
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyJoi Sept 30, 2010 1:11 pm

Rezumarea primului mesaj :

Va asteptam cu drag la noul capitol. flower
Sus In jos

AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyLun Oct 04, 2010 6:16 pm

nico, orez cu lapte, mai ales in ibric, zaharul trebuie pus chiar la urma.
si oricum, pe tot parcursul trebuie sa stai sa amesteci in el.
e cantitate f mica si se prinde rpd!

in alta ordine de idei, sunt suparata!
tata ma injura saptamana trecuta la telefon, mi-a inchis-aproape telefonul.
la 2 zile dupa ma suna nevasta sa ca a fost in spital, i-a sch sonda, ca nu facuse nimic de 1 zi.
sa il sun eu, iar, si, daca zice ceva sa dau dupa el. nu am sunat.
l-am sunat acum juma de ora.
- inchide domle telefonu, ca tre sa sune cineva!!! urla el de colo .
erau in strada,undeva, cred ca il duce iar la spital.
da, cred ca si innebuneste,-adica a innebunit demult- si eu nu il mai sun!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyLun Oct 04, 2010 6:58 pm

mda, am descoperit america- el trebuia sa
sa isi imperecheze cainele....................
m*a sunat ea, ca de obicei.............
sa il sun eu maine, cand nu e ea acasa...........
doamne.......cred ca innebunesc si eu...........
ce oameni...............


Ultima editare efectuata de catre galliciana in Lun Oct 04, 2010 8:39 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyLun Oct 04, 2010 7:11 pm

nico,a ajuns pachetul la mine si ai dreptate la Mega Image Militari ne-am intalnit Laughing
sa stii ca a fost foarte incantat cand l-am felicitat pentru juniorul lui.
multumesc frumos pentru medicamente.

am fost si pe la Albu si mi-a dat reteta de Cetrotide si mi-a promis ca-mi da si pentru Pregnyl...in Ro e criza de Pregnyl...nu se mai gaseste pe la nicio farmacie...se gaseste doar la clinicile de fertilizare si de acolo iti dau doar impreuna cu tratamentul de stimulare.
cred ca am scutit vreo 20 de milioane cu toate artificiile pe care le-am facut si daca ma gandesc bine am scos banii de cazare si transport in felul asta.

lumi,nu ma cicalesti,stai linistita....stiu si eu ca trebuie sa fiu mai putin agitata...si-mi repet mereu asta.
am renuntat la zugravit...ar fi fost prea mult deja.
cat despre conserve...ai intuit perfect...mai mult de jumatate din tot ce fac ajunge pe la prieteni,neamuri,femeia de serviciu de pe scara etc etc.
va trebui sa ma dezobisnuiesc si de chestia asta...cand voi fi gravi cu siguranta nu o sa mai dau in fiert pentru toate prostiile.

in alta ordine de idei...mama nu vorbeste cu mine Sad
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyLun Oct 04, 2010 8:04 pm

Galli, n-am stat sa amestec in lapte tot timpul. M-am gandit ca daca e focul mic, nu se va prinde. Rolling Eyes
Imi pare rau ca te necajesti din cauza tatalui tau. Nu mai pune si tu la inima, asa sunt oamenii in varsta, mai capriciosi, mai suciti. Crezi ca noi vom fi altfel cand vom ajunge la etatea lor?

Sami, cu mare drag. I love you Sa dea DD sa-i faca pe embrionasi lipiciosi si puternici. DD ajuta!
Anunta-ma daca mai ai nevoie de altceva. Se poate trimite orice prin autocar, de pe o zi pe alta.
Imi dau seama ca sotul este emotionat cand i se pomeneste de junior. Very Happy
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyLun Oct 04, 2010 8:09 pm

Da, Sami, cand vei fi gravida, te vei detasa cu usurinta de tot ceea ce te poate stresa sau obosi. Tu vei fi in centrul universului si nimeni/ nimic nu te poate supara/ deranja. Arrow

Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyLun Oct 04, 2010 8:38 pm

nico, nu cred nimic, d, dar, SIGUR iti spun ca
la 71--72 ani nu o sa imi duc cainele la imperecheat!!!
imi pun gatul jos de pe acum!!!!!! asta e!!!

sami, imi pare rau pt incidentul cu mama ta!

am o tastatura de tot kk.......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyLun Oct 04, 2010 9:00 pm

Hai fetele nu mai fiti suparata.
Gallicuto, tot tu rezolvi totul cu rabdare si calm.
Sami, nu-ti consuma toata energia acum. Cand o sa alergi dupa bebe o sa gafai tare Very Happy.
Ca sa va mai delectati uitati ce am mai cusut eu printre convocari, sot, pitici...
Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 FeclicitariCraciuncusute

Va las, ma duc la dus si apoi la somnic.
Noapte buna.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyLun Oct 04, 2010 9:18 pm

amy,foarte frumoase si personale felicitari vor primi cei dragi la iarna.

m-a invitat sotiorul la un film in patuz...a aranjat si netezit patul...a dat drumu si la centrala...ce sa mai...toate conditiile dom'le.
va sarut si va imbratisez cu drag.
noapte buna
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 6:31 am

neataaaaaaaaaaaaaaaaaaa
va invit la o cafea slaba de tot!
amy, io cred ca ai stat la convocare si ai cusut! pale
glumesc, desigur!
sami, gata vinetele? soro, lasa zugraveala, maine poimaine pleci la unguri!
sorina??????ne-ai aruncat o chiftea si ai disparut???
alinutele???
hai,pupici, o zi buna, revin!!! la 8 il sun iar pe avocat! e ultima zi, altfel se anuleaza contestatia!
cu tasatura asta de kk, ieri am blocat internet banking....... affraid affraid affraid
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 6:57 am

Buna dimineata, frumoaselor.
Serviti o cafea? Very Happy
Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Ceascaceaicupisi

Galli, nu am cusut la convocare, fiecare felicitare mi-a luat cam 5 ore, adica dupa orele de program m-am pus pe cusut si pana seara era gata.
Mai am ceva in lucru si precis o sa va placa Wink.
Sa aveti o zi buna.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 7:34 am

buna dimineata fete
o zi calduroasa tuturor
flower
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 8:04 am

buna dimi, fetelor!

amy, ce minunatii iti ies din manute, felicitari flower si eu am primit un goblen si abia am gasit o rama rotunda care sa se potriveasca, tocmai in grecia la un magazin de antichitati, acum trebuie sa-i gasesc un locusor in care sa se potriveasca, e un peisaj de iarna, e facut de o finuta in perioada in care era insarcinata cu primul copil geek


sa aveti o zi frumoasa lol!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 8:21 am

buna dimineatza , eu am venit la cafea
uff galli, lasa-l ca cine stie cum vom ajunge si noi la batraneti...cine stie ce pitici pe creieri vom avea...eu decand am avut niste sow-uri mari cu tata nu-l mai judec, pana la urma asta este, poate ca varsta si uneori boli ascunse isi spun cuvantul..nu cred ca o fac intentionat, nu pot crede ca un parint esi-ar dori sa-si ranesca copilul...chir numai prin vorbe...pur si simplu le ia Dzeu mintile putin cate putin...sunt si ei obositi si poate cu multe alte griji pe cap de care noi nici nu avem habar... parerea mea strict personala...
nico... mai bine incercai orezul la microunde....sau nu e sanatos??
amy, doamne ce rabdare poti avea.. eu dinn pacate nu ma pricep la de-astea.. eu vopsesc, repar o priza...o lampa...de-astea... "baiatu" lu tata...
ei dar ieri am fugit acasa la G si m-am pus pe gatit...asta din doua motive : 1- mie mi s-a terminat butelia si nu am insistat sa o schimbam acum
2 - era mai comod sa gatesc acolo si sa nu mai plimb cu oalele ca de obicei...
asa ca zis si facut: ciorbita de aripi de pui cu zarzavat :mazare, dovlecel...buna a iesit.. si mancarica de mazare cu pulpa de porc...
g a luat desertul : ciocolata si rulada..
hmmm a fost placut cand a venit de la poiana , ca trecuse si pe acolo... mancarea era gata, eu dusata..asa ca am putut savura cina in liniste..dupa care, ne-am invartit prin casa sa-mi spuna el cum ar vrea sa renoveze apartamentul... oricum am facu un calcul cat a fost un dormitor si...a ajuns la 1000euro...uff mult mai e de facut...plus ca mi-e explicat care este situatia si cu ap ...este o mestenire...incurcat... am inteles de ce nu se ambala prea tare sa il modernizeze , din moment ce nu este numai el proprietar...
ei si dupa o masa copioasa si discutii degajate despre amenajari, ne-am admirat in pozele din nesebar ca le-am facut si dupa ne-am bagat la tv, si facusem cald si bine...si ...i-a trecut raceala... Embarassed ,
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 9:49 am

Meni, mancare iradiata la microunde nu mancam nici inainte. Acum nici nu se pune problema. Evil or Very Mad

Daca apartamentul cu pricina nu este doar proprietatea lui G, sa aiba grija ca, pt absolut orice investitie face acolo, inclusiv cheltuielile cu intretinerea, sa stranga chitantele intr-un dosarel. Nu se stie niciodata cum are nevoie de vreo dovada, cu atat mai mult cu cat este o mostenire cu mai multi mostenitori. Exclamation

P.S. Si eu sunt "fata lu' tata". Imi place tare mult sa mesteresc prin casa. Cred ca eu am folosit bormasina mai des ca sotul meu. Very Happy
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 10:50 am

nico...e destul de complicat dar inteleg ca deja au inceput demersurile sa cumpere partea celorlalti...adica au convenit si la pret..ma rog amanunte ...
mda m-am gandit eu ca nu folosesti microundele... eu le cam folosesc...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 11:09 am

ma dusc cu avocatul, la 12,30 in fata biroului de consiliere. in sf!
vb mai tz! pupici!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 11:14 am

Meni, daca s-au inteles, este ok. I-ar fi fost necesare in caz ca se sucea vreun mostenitor. Stii cum e, trebuie sa pui si raul inainte. Wink
Sfatul meu venea din experienta, in familia mea am avut 1 caz, s-a judecat bietul tata cu sora lui vreo 8-9 ani de zile. Iar tata nu numai ca a contribuit la renovarea casei vechi dar a mai si construit o intreaga aripa noua.

Cuptorul cu microunde il foloseam inainte, doar in cazuri de extrema urgenta, pt dezghetarea carnii.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 11:16 am

Galli, DD ajuta sa fie iasa bine pt voi! cheers
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 12:10 pm

glli, succes!
nico..eu incalzesc mancarea...ei acum ma ia somnul..am mancat, sa-mi fie de bine...ce m-as baga intr-un pat cald...
dar trebuie sa-i fac sefului foaia de parcurs...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 3:07 pm

a plecat toata lumea...
si au abia astept sa plec acasa, sa ma bag in culcus...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 3:27 pm

Salut fete,
Pai cum mai Manule, apartamentul nu-i al lui, surpriza de surpriza..Da'intreb si eu (in stilul mamei mele!!!), casa de la poiana a cui e?..Mai, mai.. are noroc ca te-ai indragostit de el! Eu in locul lui n-as mai face atatea mofturi la ''insurat'', pai esti mai tare tu! Si frumoasa si gospodina si cu apartament si cu serviciu, vorba ta esti minunata! Barbati astia!..Are dreptate Nico, e cam riscant cu investitiile intr-o casa care nu-ti apartine in totalitate.

Galii fusesi mortala azi cu ''comment''-urile, m-ai facut sa rad, mai ales aia cu chifteaua de la Sorina!..Very Happy Sau cu Amyshor! Ar fi fost frumos sa poata lucra la convocare, pe sub masa! ..Fata lasa-l pe tata sa-si imperecheze cainii, are si el pe-ale lui, de-asta esti tu suparata, sau de tipetele lui de la telefon?..Sau pe nevasta-sa?
Lasa ca o sa-i fie lui dor de tine cand vei pleca la frantia, nu mai are atunci la cine zbiera.

Amy minunate lucruri mai faci! ..Felicitari!..

Din lucrurile de mana stiu si eu sa cos ''musca" (asa se chema?) si oblic, ne invata la lucru manual cand eram mici!..Mai stiu sa dau la andrele cel mai sarac si simplu model, stilul bagi si scoti pe gaura! Asijderea pot sa cos la masina de cusut set de pat stil sac (!) si rochie dupa tipar care iese stramba!. Very Happy
In casa eu nu am fost fata lu' tata am fost barbatul, fiind eu de felul meu mai mult timp divortata decat maritata! Desfund chiuvete, lipesc tevi, repar shtechere, schimb patronii la tabloul electric (daca-s pe stil vechi), ma bag cu nasul in motorul auto, omor gandacii de la bloc, etc. etc..... Hihi, sunt plina de calitati sau mai bine zis am fost ca acu sunt o leguminoasa!

Va pup, trebuie sa vad neaparat finalul unui film ca duminica l/am pierdut!

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 3:37 pm

neatza lumi, bine ai venit... nu draga apartamentul nu este numai al lui...dar eu stiam asta ..numai ca nu stiam ca e impartit in 3 doua parti el si sora-sa si o parte alte trei pers...casa de la poiana este a lui mostenire de la parinti , ca la mechedoni asa se lasa ....de asta ma ducea mai degraba la poiana ...ha, ha, ha...iar el ar sta si intr-un garaj sau in masina la cat e de comod...desta i-a uimit pe toti cu renovarile... ei da, bineinteles ca eu sunt minunata, super..deasat am ramas singura ..ca prea ma apropii de perfectiune Razz
si ai dreptate cred ca eu debutul l-am facut ca baiatul lui tata si am continuat cu ...barbatul din casa...hihi... am plecat , v-am pupat...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 4:09 pm

N-am priceput finalul filmului, nu am fost prea atenta! Ce prostie - pe halmark- se pare ca fata care avea doi prieteni si se marita cu amanadoi !!!! M-am enervat!Smile

Te pup Manule, eu am vorbit serios, esti minunata! Iar G stie dar l-a cam blazat viata! A ramas intepenit in tabieturile lui. Trebuie, asa cum zici si tu sa se obisnuiasca cu gandul vietii in doi! ..Sa ai o dupa amiaza frumoasa!

pupici la toate fetele.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 4:19 pm

multumesc, fete, pt ganduri!
era vb de o adresa de la finante,-birou contestatii - cu termen de 5 zile de la ridicare- pt contestatia acuta in urma comunicarii intre itm si finante-precum ca firma lui tarzan a avut angajati s datoreaza vreo 10,5 mil pt o sapt cu acesti angajati:cas,pensie,somaj,etc. firma e radiata de multa vreme, dupa nici o sapt de la functionare.....am contestat-o, in iulie-aug, si ei voiau dovada contestarii inantate catre finante si stampilarea cererii pt conformitate*-in caz contrar se anula.bun, rezolvat si asta!
maine ma duc sa imi ridic pasaportul.
am fost si la ai mei-sormea a tinut neaparat sa faca un show si sa vb urat cu mama.....
aiurea, chiar nu stiu de ce a facut chestia asta.....bine ca taicasu nu era acasa, era plecat dupa ceva paine. multa minte ii mai trebuie.......si tot o invat si tot degeaba......
voi cele cu burtoace, cum va este azi? pe mine ma termina vremea inchisa.......
samiiiiiiiiiiiiiii? lipsesti de la apel,soro!
pai,lumi, nu e asa? ne arunca o chiftea ca pleaca la bruxelles cu eba geek, si gata, nu mai spune nimic....pai e frumos,soro??
manule, complicate chestiile astea amestecate.......
io la musca am lipsit,soro, da stiu ca ii spune cruciulita geek
stiu si d-alea.....
brunicooooooooooo, poate imi trimiti si mie nr ala de telefon, daca nu uiti, si daca se poate....
te rog, multumesc!
si io stiu sa fac d-alea, cu chiuvete, etc, darrrrrrrrrrrr, m-am saturat, zau!
fata, sa isi imperecheze,nimic de zis, da sa nu urle la mine!!!!! femeia aia nu are nici o vina, din contra, e o femeie si jumate, mai ales ca, din cauza ei e in viata de muuuuuuuuuuulta vreme!!!!!!!!!!!!!! sa o pupe in toate partile, ca merita,zau!!!!! ca bine zici, o sa vrea sa vb si nu o sa aiba cu cine..... si nu stiu daca va mai avea rabdare si la calculator.....treaba lui.....
m duc sa hranesc cainele din dotare,revin!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 EmptyMar Oct 05, 2010 4:43 pm

a, si impozit pe profit vor ei.....de la o firma fara pct de lucru.....

monaaaaaaaaaaaaaa!!!unde puii nostrii esti??

nico, facusi orez cu lapte? viu si io!!! geek
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 9
Sus 
Pagina 4 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: